Lista startowa klubowa                                               2018-06-01 08:17:37
                                Puchar Najmłodszych 2018
===PRO SPORT Piotr Paszynski==============================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Lista startowa klubowa: D02 - UKS Orientpark.pl Iwiny                  
------------------------------------------------------------------------------------
  1     8 Pachnik Jędrzej          D0203073 1396725    M12       59.00             33.00
  2     9 Szeliga Sonia            D0203739 8321123    K11       14.00             36.00
  3     4 Halewicz Julia           D0203740 2025001    K11       34.00             84.00
  4     5 Kulka  Wiktoria          D0203855 2016464    K13       14.00             40.00
  5     3 Dwojak Gracjan           D0204123 2016463    M12       75.00             65.00
  6     7 Pachnik Antoni           D0204299 2025003    M10N      36.00             24.00
  7     6 Kulka Kornelia           D0204343         L  K10N      11.00         L   27.00
Wypoż. karty-SI:1
 
 
Lista startowa klubowa: D91 - MKS MOS Wrocław                          
----------------------------------------------------------------------------------------
  1    12 Banasiak Marcin          D91      9991973    OPEN     117.00            176.00
  2    13 Barska Pola              D91      2067740    K10N      18.00             15.00
  3    22 Kwolek Antonina          D91      2016296    K10R                             
  4    11 Banasiak Joanna          D9102221 9992004    K14       97.00             54.00
  5    30 Szczygieł Hanna          D9102911 2016283    K11       25.00             76.00
  6    10 Banasiak Anna            D9102912 9992006    K12       56.00             19.00
  7    21 Kurzyp Michał            D9103271 2057139    M12       54.00             45.00
  8    26 Sienicz Klaudia          D9103683 2016293    K14       79.00             46.00
  9    33 Winiarska Kaja           D9103684 2016287    K14       81.00             36.00
 10    18 Kociuba Wiktor           D9104002 8644895    M10       58.00             49.00
 11    23 Maciejewska Agata        D9104003 2016281    K13       23.00             64.00
 12    27 Skurak Adrian            D9104007 2016294    M13       65.00            117.00
 13    32 Ważny  Artur             D9104011 2016282    M13       34.00             77.00
 14    34 Wysocka Michalina        D9104012 2016299    K10       62.00             71.00
 15    15 Ciszek Katarzyna         D9104290 8654388    K12       67.00             37.00
 16    35 Zimoch Nina              D9104292 2016295    K12       46.00             61.00
 17    20 Kurdziel Szymon          D9104293 2016289    M10R                             
 18    19 Kuciel Hanna             D9104295 2057131    K11       43.00             16.00
 19    24 Marciniak Weronika       D9104296 2057132    K11       10.00             48.00
 20    25 Masłowska Julia          D9104311 2057134    K10R                             
 21    14 Ciastoń Oliwia           D9104312 2067741    K10       39.00             19.00
 22    17 Jabłońska Amelia         D9104313 2067728    K10       56.00             53.00
 23    29 Stefańczak Tymon         D9104344 2067721    M10       72.00             25.00
 24    28 Staniec Julia            D9104346 2067739    K10       46.00             33.00
 25    31 Szkudlarek Amelia        D9104347 2067734    K10N      29.00             37.00
 26    16 Gronostaj Natalia        D9104348 2067733    K10R                             
 
 
Lista startowa klubowa: D93 - MKS Paulinum Jelenia Góra                
----------------------------------------------------------------------------------------
  1    36 Dutkiewicz Damian        D93      9101296    OPEN     119.00            204.00
  2    39 Królikowski Dominik      D93      4402252    M14       87.00            106.00
  3    42 Zierałka Paweł           D9303105 4402255    M14       80.00             90.00
  4    40 Staszak Tomasz           D9303727 2103953    M14       85.00            110.00
  5    38 Jurczak Miłosz           D9303867 2099923    M12       50.00             23.00
  6    41 Tomalak Jakub            D9303869   54094    M14       77.00             94.00
  7    37 Dutkiewicz Wiktoria      D9303881 7200190    K10       52.00             59.00
 
 
Lista startowa klubowa: E11 - UKS Grom Sokolniki                       
----------------------------------------------------------------------------------------
  1    43 Domagała Jakub           E11      2048162    M10       66.00             35.00
  2    47 Kiełbik Nikola           E11      2048141    K12       42.00              9.00
  3    49 Kozłowski Jakub          E11      2048148    M13       62.00            107.00
  4    52 Malik Wiktoria           E11      2048143    K11       11.00              6.00
  5    53 Marszałek Alan           E11      2048142    M12       70.00             35.00
  6    44 Domagała Emilia          E1103835 2048188    K13       12.00             38.00
  7    46 Hryciuk Mikołaj          E1103836 2086649    M13       48.00             67.00
  8    48 Korek Kacper             E1103837 2048147    M13       39.00             71.00
  9    50 Krzyżostanek Partycja    E1103838 2048146    K13        6.00             70.00
 10    45 Hodur Katarzyna          E1104108 2048150    K14       87.00             12.00
 11    51 Malik Patryk             E1104109 2048197    M14       95.00            130.00
 12    54 Sucha Andżelinka         E1104110 2086645    K13       24.00             34.00
 
 
Lista startowa klubowa: E17 - MKS Metalowiec Łódź                      
----------------------------------------------------------------------------------------
  1   173 Kowalczyk Mateusz        E1704328  339335 L  M12       58.00         L   31.00
  2   184 Śmigielska Weronika      E1704371  339321 L  K10       67.00         L   29.00
  3   183 Śmigielska Martyna       E1704372  339349 L  K10       49.00         L   61.00
  4    55 Kroszczyński Michał      E1704383  418720 L  M12       74.00         L   63.00
  5    56 Parafiniuk Hanna         E1704384  339305 L  K12       62.00         L   47.00
Wypoż. karty-SI:5
 
 
Lista startowa klubowa: E70 - MUKS Junior Ochędzyn,                    
----------------------------------------------------------------------------------------
  1    59 Ertel Jacek              E70      2086235    M14       91.00            124.00
  2    60 Herbeć Anna              E70      2048178    K11       17.00             82.00
  3    61 Jabłońska Emilia         E70      2086234    K12       45.00             11.00
  4    62 Jabłoński Piotr          E70      2048183    M13       53.00            119.00
  5    63 Jarczak Marika           E70      2048144    K11       39.00             34.00
  6    64 Krasoń Julia             E70      2086637    K10N      25.00             19.00
  7    65 Kukawska Julia           E70      2086237    K10       44.00             77.00
  8    67 Mikołajczyk Klaudia      E70      2048159    OPEN                       194.00
  9    68 Piekielna Maja           E70      2048156    K10       60.00             39.00
 10    69 Strózik Sandra           E70      2048160    OPEN                       218.00
 11    57 Bala Julia               E7002957  501438    K14                         14.00
 12    58 Bala Tymoteusz           E7002958  501436    M14                        100.00
 13    66 Małecki Marcel           E7003086 2048145    M14       82.00            128.00
 
 
Lista startowa klubowa: E71 - UKS Azymut Pabianice                     
----------------------------------------------------------------------------------------
  1    70 Balcerak Aleksandra      E71       887245    K10N      31.00             23.00
  2    74 Łubisz Dominik           E71              L  M12       66.00         L   29.00
  3    79 Łubisz Łukasz            E71       887246    M10N      47.00             22.00
  4    80 Mazur Marta              E71      1403086    K10R                             
  5    81 Płóciennik Konrad        E71      8260500    OPEN     120.30            178.00
  6    83 Sieroń Karol             E71       887235    M13       50.00            121.00
  7    85 Stachera Oliwier         E71       887236    M10N      34.00             12.00
  8    86 Sztranek Iwona           E71                 OPEN                    L  207.00
  9    89 Sztranek Paweł           E71      8281288    OPEN                       188.00
 10    90 Wiśniewski Adam          E71      2061725    M10       64.00              5.00
 11    93 Zając Dawid              E71      7205969    OPEN     122.00            210.00
 12    71 Biniecka Małgorzata      E7100339  505002    OPEN     130.00            198.00
 13    75 Kłos Józef               E7100682  346001    OPEN     118.30            184.00
 14    87 Sztranek Jan             E7102653 1407621    OPEN     126.30            172.00
 15    76 Konc Katarzyna           E7102953 7204651    OPEN     132.00            203.00
 16    72 Gąsiorowski Adam         E7103558 1260703    OPEN     128.30            220.00
 17    78 Krempiński Franciszek    E7103559 7202778    M11       10.00            106.00
 18    88 Sztranek Maciej          E7103562 2043890    M12       49.00              7.00
 19    82 Saładajczyk Malwina      E7103878  887252    K13        7.00             54.00
 20    91 Wiśniewski Jakub         E7103879 7662202    M11       30.00             66.00
 21    94 Żeziński Julian          E7103925  553469    M10N      40.00             34.00
 22    92 Wolski Igor              E7104107  887224    M12       77.00             59.00
 23    77 Kowalczyk Kalina         E7104171 7202779    K10N      22.00             29.00
 24    73 Karczmarz Emilia         E7104172  887214    K10N      14.00              7.00
 25    84 Skurznica Oskar          E7104174  887216    M12       60.00             47.00
Wypoż. karty-SI:2
 
 
Lista startowa klubowa: E73 - UKS GOK Galewice                         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1    96 Cegiełka Milena          E7304115 2086643    K12       44.00              1.00
  2    97 Fronia Jakub             E7304116 2048153    M13       32.00              0.00
  3    98 Janik Patrycja           E7304117 2048154    K14       30.00              4.00
  4    99 Narożny Kacper           E7304119 2086637    M11       31.00             90.00
  5   100 Olejnik Tomasz           E7304334 2048155    M11       11.00             56.00
  6   101 Żuczkowska Oliwia        E7304335 2048149    K11       27.00              0.00
  7    95 Cegiełka Konrad          E7304336 2048151    M10N      39.00             26.00
 
 
Lista startowa klubowa: E75 - UKS Orientuś Łódź                        
----------------------------------------------------------------------------------------
  1   103 Ciupa Wojciech           E75       412121    M10R                             
  2   458 Nowak Paweł              E75       887248    OPEN     133.00                  
  3   459 Ziółkiewicz Krzysztof    E75       887247    OPEN     131.30            174.00
  4   460 Ciupa Marcin             E75       886660    OPEN     119.30            209.00
  5   461 Słomczyński Robert       E75      7200167    OPEN     127.30            222.00
  6   469 Lisiak Elżbieta          E75                 OPEN     137.30                  
  7   104 Gielec Julia             E7503047 7200166    K13       36.00             74.00
  8   105 Lisiak Adam              E7503049 7200171    M13       70.00            139.00
  9   106 Lisiak Paweł             E7503251  887249    OPEN     117.30            197.00
 10   109 Młynarczyk Piotr         E7503294 7150264    OPEN     123.30            185.00
 11   108 Młynarczyk Maksymilian   E7503711 7070923    M11       39.00             36.00
 12   110 Rzeńca Tomasz            E7503712 7200163    M10       61.00             13.00
 13   111 Słomczyński Filip        E7503765  887243    M11       16.00             82.00
 14   107 Marcjanek Filip          E7503766  505004    M11       23.00             98.00
 15   102 Ciupa Jan                E7503926  887234    M10       51.00             33.00
 16   115 Ziółkiewicz Jan          E7503932  887240    M11        3.00             62.00
 17   114 Woch Natalia             E7504112  886662    K14       88.00             20.00
 18   112 Trepczyński Franciszek   E7504220  887238    M10       67.00             53.00
 19   113 Wiśniewska Hana          E7504222  886661    K13       10.00             30.00
 
 
Lista startowa klubowa: G03 - UMKS Kwidzyn                             
----------------------------------------------------------------------------------------
  1   462 Jędras Jakub             G03       219515    M10N      32.00              8.00
  2   128 Muller Wiktor            G0302578 1419859    M14      101.00            132.00
  3   127 Muller Iga               G0302764 1413980    K13       32.00             80.00
  4   133 Soliwoda Mateusz         G0302880 2087498    M14       79.00            126.00
  5   134 Wejtko Diana             G0303360 1413975    K11       31.00             56.00
  6   135 Wilk Wiktor              G0303362 1413972    M14       93.00             92.00
  7   129 Perfikowska Hanna        G0303363 8653296    K14       99.00             60.00
  8   124 Kędzior Alicja           G0303563  219517    K13       16.00             58.00
  9   136 Zaremba Adam             G0303567 2103950    M11        4.00             32.00
 10   130 Perfikowski Paweł        G0303568 1413980    M11       18.00             60.00
 11   131 Pękal Mikołaj            G0303569 2103954    M11       27.00             88.00
 12   132 Rygielski Wiktor         G0303570 2103943    M11       35.00             94.00
 13   125 Kisłowski Marek          G0303754  332515    M10       50.00             55.00
 14   120 Droń Wiktor              G0303764 2103949    M11       14.00             74.00
 15   122 Jankiewicz Radosław      G0303913 2067686    M10       68.00             27.00
 16   121 Grajewski Jakub          G0303915 2127780    M11        0.00             42.00
 17   123 Joniec Hubert            G0303917 2111030    M10       63.00              7.00
 18   118 Chmielowski Bartosz      G0303918 1419855    M13       49.00            127.00
 19   119 Dreger Jan               G0303921 1419868    M10       55.00             37.00
 20   126 Kostek Kinga             G0304102 2077835    K10       38.00             43.00
 21   466 Szafarewicz Katarzyna    G0304179  219512    K10N       9.00              4.00
 22   116 Cepurdej Katarzyna       G0304183  332535    K14       83.00              6.00
 23   117 Cepurdej Wladyslaw       G0304184  332535    M12       69.00              9.00
 
 
Lista startowa klubowa: G14 - UKS Siódemka Rumia                       
----------------------------------------------------------------------------------------
  1   137 Bielecka Marta           G14       361818    K10       64.00             47.00
  2   138 Klimczak Oksana          G14       219178    K10N      12.00             35.00
  3   139 Klimczak Olimpia         G14       349944    K10N      20.00             21.00
  4   141 Lewandowska Antonina     G14       349948    K10N      24.00              1.00
  5   142 Łysoń Łucja              G14       418966    K10       53.00             25.00
  6   144 Modzelewski Mikołaj      G14       219179    M13       54.00            105.00
  7   145 Motała Piotr             G14      7777772    M10N      33.00             10.00
  8   149 Szmidtka Martyna         G14       418984    K10N      16.00             25.00
  9   150 Trzebiatowska Martyna    G14       219193    K10N      26.00              9.00
 10   146 Porzycz Janusz           G1400232 9101165    OPEN     125.00            193.00
 11   140 Konkol-Klimczak Wioletta G1401990  502207    OPEN     135.30            217.00
 12   143 Melzer Anna              G1403295  886306    K13       13.00             60.00
 13   148 Pupiec Agata             G1403391  895251    K13       25.00             32.00
 14   147 Porzycz Małgorzata       G1404252  842652    K10       41.00             65.00
 
 
Lista startowa klubowa: G17 - UKS Azymut 45 Gdynia                     
----------------------------------------------------------------------------------------
  1   152 Ciećwierz Małgorzata     G17       886656    K10       50.00             57.00
  2   154 Kaszkiewicz Leon         G17       502209    M10N      41.00             28.00
  3   155 Kaszkiewicz Tymon        G17       887230    M10       56.00             21.00
  4   158 Stefaniak Robert         G17       887217    M12       51.00             67.00
  5   468 nn                       G17                 M12       45.00              3.00
  6   470 Ciećwierz Sławomir       G17       886667    OPEN     138.00            226.00
  7   157 Nowak Anna               G1702858 9201831    K12       69.00             17.00
  8   159 Ukleja Krzysztof         G1703120 9201833    M10       69.00             45.00
  9   160 Ukleja Patrycja          G1703121 9201832    K12       57.00             35.00
 10   151 Ciechanowicz Mikołaj     G1703941  886655    M12       63.00             15.00
 11   156 Kilichowski Kacper       G1704126  887218    M12       71.00             43.00
 12   153 Ciećwierz Weronika       G1704366 9102642    K12       47.00             57.00
 
 
Lista startowa klubowa: IND - Indywidualnie                            
----------------------------------------------------------------------------------------
  1   167 Bultrowicz Franciszek    IND      2067834    M10R                             
  2   168 Bultrowicz Tymoteusz     IND      2067833    M12       46.00             37.00
  3   467 Górnicka-Antonowicz Anna IND00091 8240668    OPEN     137.00            225.00
  4   166 Bultrowicz Agnieszka     IND00944 2067841    OPEN     125.30            214.00
  5   190 Zieliński Tomasz         IND03701 2067836    M11       24.00             80.00
  6   176 Nowak Zofia              IND03702 2067840    K10N      15.00             11.00
 
 
Lista startowa klubowa: K01 - LKS Górzanka Nawojowa Góra               
----------------------------------------------------------------------------------------
  1   161 Pudełek Paweł            K01      2127778    OPEN     130.30            212.00
  2   165 Bosak Natalia            K01              L  K14       91.00         L   48.00
  3   179 Skorupa Maja             K0103724 1419851    K14       75.00              8.00
  4   182 Ślusarczyk Piotr         K0103853  428775    M14       96.00            104.00
  5   177 Pudełek Jowita           K0103998 2118337    K13       27.00             62.00
Wypoż. karty-SI:1
 
 
Lista startowa klubowa: K30 - WKS Wawel Kraków                         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1   196 Biskupska Małgorzata     K30       887006    K10N      10.00              5.00
  2   222 Truty Jonasz             K30      2074453    M12       52.00             55.00
  3   225 Zasadzki Tymoteusz       K30       886359    M10       59.00             19.00
  4   454 Grzegorczyk Borys        K30      2077837    M12       72.00             39.00
  5   455 Niessner Piotr           K30      8200663    OPEN                       223.00
  6   224 Wójcik Paweł             K3002991 1415144    M13       35.00             73.00
  7   219 Słońska Antonina         K3003190 8640921    K11        4.00             52.00
  8   216 Pułczyńska Hanna         K3003193 9102675    K13       19.00             66.00
  9   228 Żesławski Mateusz        K3003200 9119229    M14       94.00            112.00
 10   227 Żesławski Jakub          K3003201 9119779    M13       57.00            123.00
 11   200 Bugaj Teresa             K3003313 2114867    OPEN     136.00            182.00
 12   195 Biskupska Julia          K3003646 9080722    K10       43.00             49.00
 13   211 Niessner Pola            K3003651 8635047    K11       20.00             30.00
 14   218 Siek Barbara             K3003654  895243    K12       52.00             29.00
 15   220 Słońska Bogusława        K3003655 1414200    OPEN     129.00            201.00
 16   226 Zawada Zuzanna           K3003659 2114860    K12       66.00             65.00
 17   214 Owsianka Wiktoria        K3003758 2114852    K13       17.00             36.00
 18   205 Lamparska Maja           K3003832 8636994    K13       34.00             78.00
 19   202 Hałucha Milena           K3003936 2114861    K11       29.00             70.00
 20   208 Michno Marta             K3003937 8650881    K13       26.00             42.00
 21   212 Olejnik Jaśmina          K3003938 8650888    K10       68.00             67.00
 22   221 Tarnowski Przemysław     K3003939 2016946    M11       21.00             30.00
 23   199 Bublik Piotr             K3004018 2114854    M13       60.00             69.00
 24   217 Pułczyński Jeremi        K3004019 1413979    M10       73.00             43.00
 25   204 Kurtycz Natalia          K3004021 2114853    K13       28.00             48.00
 26   213 Oliinyk Yelyzaveta       K3004023 2114863    K10       55.00             27.00
 27   206 Leśniak Jan              K3004066 2114868    M13       46.00            103.00
 28   207 Leśniak Tomasz           K3004067 2114869    M13       55.00             83.00
 29   223 Wojtas Julia             K3004262 2114857    K11       45.00              4.00
 30   215 Pisarek Kordian          K3004263 2114851    M12       64.00             11.00
 31   201 Hałucha Martyna          K3004265 2114870    K14       76.00             44.00
 32   197 Błyskosz Magdalena       K3004269  502210    K14       84.00             40.00
 
 
Lista startowa klubowa: K31 - UKS Patria Młynne                        
----------------------------------------------------------------------------------------
  1   230 Duplak Maciej            K3103621  339319 L  M11        7.00         L   72.00
  2   231 Fitrzyk Magdalena        K3103622  339308 L  K11       16.00         L   64.00
  3   232 Kurnyta Dawid            K3103625  339353 L  M10       52.00         L   11.00
  4   234 Mordarski Oskar          K3103628  339279 L  M10       62.00         L   31.00
  5   235 Zelek Filip              K3103631  418743 L  M10       70.00         L   51.00
  6   236 Zelek Martyna            K3103632  418717 L  K10       59.00         L   41.00
  7   229 Czachura Anna            K3103749  339354 L  K14       77.00         L   28.00
  8   233 Mamala Magdalena         K3103924  418745 L  K11       38.00         L   26.00
Wypoż. karty-SI:8
 
 
Lista startowa klubowa: K35 - UKS Orlik Rajbrot                        
----------------------------------------------------------------------------------------
  1   237 Hec Patryk               K35      1420644    M10N      45.00              6.00
  2   238 Jarząbski Bartłomiej     K35      1420643    M13       51.00             75.00
  3   239 Wrzyszcz Weronika        K35      1420642    K12       64.00              5.00
 
 
Lista startowa klubowa: K48 - KS Kościelec Chrzanów                    
----------------------------------------------------------------------------------------
  1   250 Trębacz Antoni           K4802871 2801068    M14       97.00            116.00
  2   240 Chodlewski Antoni        K4803602 2801057    M11       33.00             84.00
  3   241 Chodlewski Szymon        K4803603 2801054    M10       57.00             17.00
  4   243 Klakla Kacper            K4803608 2801056    M11       22.00             38.00
  5   244 Lechowska Agata          K4803609 2801066    K13       29.00             68.00
  6   245 Ludwin Jakub             K4803610 2801069    M11       13.00            102.00
  7   248 Podgórska Marta          K4803611 2801059    K11        8.00             74.00
  8   249 Sikora Sandra            K4803613 2801064    K11       23.00             46.00
  9   252 Zychowicz Krystian       K4803616 2801058    M11        2.00             64.00
 10   247 Podgórska Gabriela       K4804164 2801053    K10       37.00             55.00
 11   246 Miśków Krzysztof         K4804165  886343    M13       36.00            109.00
 12   242 Janicka Hanna            K4804166 2801052    K11       36.00             14.00
 13   251 Zychowicz Bartosz        K4804167  412500    M10       71.00             41.00
 
 
Lista startowa klubowa: L01 - UKS Azymut Siedliska                     
----------------------------------------------------------------------------------------
  1   253 Batyra Filip             L01       430916    M10N      48.00             18.00
  2   257 Kiersztyn Jakub          L01       430944    M10N      38.00             32.00
  3   258 Malec Nikola             L01       430918    K10       63.00             37.00
  4   260 Ptak Maciej              L01       430915    M10       49.00             15.00
  5   261 Pióro Dawid              L01       430941    M11       37.00            108.00
  6   262 Rabiega Kamil            L0104355  430905    M13       44.00             87.00
  7   256 Kardasz Jakub            L0104356  430911    M12       73.00             27.00
  8   254 Bekier Daniel            L0104357  430910    M11       15.00             68.00
  9   265 Wałczuk-Piech Wiktor     L0104358  430943    M12       57.00             57.00
 10   255 Bożek Ewelina            L0104359  430925    K11        9.00             12.00
 11   263 Sierakowska Marta        L0104360  430902    K11       41.00             44.00
 12   264 Sudak Oliwia             L0104361  430938    K11       24.00             72.00
 13   259 Mielko Zuzanna           L0104362  430913    K10       47.00             75.00
 
 
Lista startowa klubowa: LOK - LO Kępno                                 
----------------------------------------------------------------------------------------
  1   266 Gibek Bartosz            LOK       339315    OPEN                    L  183.00
  2   267 Hołoś Aleksandra         LOK       339299    OPEN                    L  215.00
  3   268 Hołoś Justyna            LOK       418721    OPEN                    L  171.00
  4   269 Krzywiecka Karolina      LOK       418737    OPEN                    L  199.00
  5   270 Kurzyński Wojtek         LOK       339291    OPEN                    L  211.00
  6   271 Macioszczyk Mikołaj      LOK       339296    OPEN                    L  187.00
  7   272 Nowak Emilian            LOK       339328    OPEN                    L  191.00
  8   273 Polańska Matylda         LOK       339304    OPEN                    L  208.00
  9   274 Przewdzięk Karol         LOK       339290    OPEN                    L  180.00
 10   275 Rybczyńska Martyna       LOK       339322    OPEN                    L  202.00
 11   276 Trzeciak Kinga           LOK       339359    OPEN                    L  206.00
 12   277 Wróbel Weronika          LOK       418733    OPEN                    L  173.00
Wypoż. karty-SI:12
 
 
Lista startowa klubowa: LUK - LUKS Impuls Szczerców                    
----------------------------------------------------------------------------------------
  1   278 Belica Karolina          LUK      4403502    K10R                             
  2   279 Belica Milena            LUK      4403501    K11        1.00             20.00
 
 
Lista startowa klubowa: O27 - UKS Lotna Zdzieszowice                   
----------------------------------------------------------------------------------------
  1   280 Burak Łukasz             O27       339339 L  M12       67.00         L   51.00
  2   281 Czok Teodor              O27       418747 L  M11        1.00         L   86.00
  3   282 Dammfeld Adam            O27       418712 L  M11       25.00         L   48.00
  4   283 Gidel Bianca             O27       418746 L  K11       15.00         L   62.00
  5   284 Kipka Mateusz            O27       339332 L  M11       17.00         L   96.00
  6   285 Konopka Tomasz           O27       339281 L  M11       34.00         L   34.00
  7   286 Kotłowska Julia          O27       339314 L  K10       40.00         L   69.00
  8   287 Kotłowska Sonia          O27       339310 L  K10       57.00         L   51.00
  9   288 Kwoczała Emilia          O27       339333 L  K10N      28.00         L   13.00
 10   289 Łukasik Szymon           O27       418744 L  M11        8.00         L   70.00
 11   290 Matusiak Oliwier         O27       339280 L  M10N      37.00         L   36.00
 12   291 Matusiak Wiktoria        O27       339287 L  K10N      17.00         L   31.00
 13   292 Porada Tobiasz           O27       418707 L  M10N      46.00         L   20.00
 14   293 Stanowska Milena         O27       339273 L  K11       37.00         L   24.00
 15   294 Wróblewska Jagoda        O27       339277 L  K10       66.00         L   17.00
 16   295 Zapart Julia             O27       339318 L  K10       48.00         L   31.00
Wypoż. karty-SI:16
 
 
Lista startowa klubowa: P03 - UKS Dąb Leszno                           
----------------------------------------------------------------------------------------
  1   298 Dżumaga Julia            P03       889167    K10R                             
  2   300 Grembowska Julia         P0304223  889165    K11       19.00             68.00
  3   304 Mikołajczyk Tymon        P0304224 1419872    M10       53.00              9.00
  4   306 Prais Julia              P0304225 1419878    K12       60.00             39.00
  5   302 Markowska Natalia        P0304226 2113444    K12       50.00             21.00
  6   296 Białasik Bartosz         P0304230  889261    M11        9.00             40.00
  7   299 Dżumaga Sara             P0304233 1419875    K10       51.00             21.00
  8   301 Łukaszyk Maksymilian     P0304236 1424642    M12       55.00             53.00
  9   307 Szkudlarska Weronika     P0304242 1419876    K14       92.00             38.00
 10   308 Zendran Maja             P0304243 2061714    K14       94.00             16.00
 11   297 Dembiński Patryk         P0304246 2115750    M13       67.00             79.00
 12   305 Pawlak Małgorzata        P0304247 1419879    K11       42.00             28.00
 13   303 Mikołajczyk Iga          P0304248 1412008    K12       73.00             63.00
 
 
Lista startowa klubowa: P35 - UKS Arkady Raszków                       
----------------------------------------------------------------------------------------
  1   312 Dwornikowska Agata       P35       338256    K10N      27.00                  
  2   313 Gawron Agata             P35      2037825    K13       11.00                  
  3   314 Jańczak  Matylda         P35       338261    K11       18.00             54.00
  4   318 Kasałka Monika           P35       338255    K10N      13.00             33.00
  5   322 Kurczaba Tomasz          P35       338249    M13       56.00                  
  6   325 Obsadna Ewa              P35       338264    K11       40.00                  
  7   331 Szczęsna Małgorzata      P35       338262    K11        3.00                  
  8   334 Uciechowska Oliwia       P35       338253    K10R                             
  9   336 Uciechowski Bogdan       P35      2016201    OPEN     121.30            186.00
 10   339 Ziętek Ewelina           P35       338263    K11       28.00                  
 11   323 Niezgódka Dominika       P3502504 2016199    OPEN     118.00            177.00
 12   328 Pluta Aleksandra         P3502507 9102674    OPEN     134.30                  
 13   340 Ziętek Aleksandra        P3503055 2016210    OPEN     127.00                  
 14   311 Dobroś Aleksandra        P3503060   55348    K14       89.00             50.00
 15   309 Chmielarz Sandra         P3503061 2016194    K13       30.00             26.00
 16   316 Kaczocha Szymon          P3503063 2016191    OPEN     131.00                  
 17   315 Kaczocha Mikołaj         P3503860  553467    M13       40.00             89.00
 18   326 Obsadny Paweł            P3503861 2016207    M13       63.00                  
 19   327 Oczkowski Kacper         P3503862 2016197    M14       74.00             96.00
 20   332 Szczęsny Michał          P3503863 2016195    M13       45.00             85.00
 21   310 Cieluch Patrycja         P3504026 2016207    K14       93.00             22.00
 22   319 Kawała Mateusz           P3504027  412264    M13       37.00             81.00
 23   317 Kasała Eryka             P3504028 2016204    K13        5.00                  
 24   320 Kaźmierczak Amelia       P3504029 2016209    K12       68.00                  
 25   321 Król Jan                 P3504030 2016202    M11       28.00             54.00
 26   324 Nowacki Szymon           P3504031 2016193    M13       58.00            113.00
 27   329 Stefańska Agnieszka      P3504033 2037829    K13       18.00                  
 28   330 Stefański Marek          P3504034  412261    M10N      44.00                  
 29   335 Uciechowska Amelia       P3504035 2016206    K12       53.00             53.00
 30   337 Wdowczyk Paweł           P3504036  553472    M12       48.00              5.00
 31   338 Włodarczyk Robert        P3504037  412267    M13       61.00                  
 32   333 Świtała Nikola           P3504418  338259    K10N      21.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: P58 - HKS Azymut Mochy                         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1   345 Franc Julian             P58       423087    M10       60.00             47.00
  2   359 Mielcarek Karolina       P58      2127760    K10       54.00             23.00
  3   367 Paterek Hanna            P58      2127770    K10R                             
  4   366 Nowak Barbara            P5801222  997889    OPEN     124.00            196.00
  5   341 Brożyński Oliwier        P5802380 2801129    M14       75.00             82.00
  6   347 Golinowski Paweł         P5802892 7200181    OPEN     133.30            221.00
  7   342 Cupryś Amadeusz          P5802897 7300456    M13       73.00            137.00
  8   343 Dreier Anna              P5803256 7300455    K13       20.00             28.00
  9   351 Hajduk Maria             P5803257 2127762    K12       48.00              3.00
 10   355 Karkut Estera            P5803259 7300457    K13       31.00             50.00
 11   358 Michalewicz Alicja       P5803261 7300453    K13       22.00             72.00
 12   362 Młynkowiak Karolina      P5803262 2127769    K12       63.00             31.00
 13   368 Pieśniak Patrycja        P5803264 2121112    K12       58.00             13.00
 14   349 Gonda Julia              P5803484 7300459    K14       85.00             34.00
 15   356 Klecha Weronika          P5803574 2121113    K11        0.00              8.00
 16   361 Miś Milena               P5803575 1424633    K10       65.00             45.00
 17   363 Murawski Rafał           P5803578 2121111    M11       19.00            100.00
 18   364 Murek Emilia             P5803579 2127764    K12       71.00             23.00
 19   365 Murek Marcin             P5803580  200406    M10N      35.00             14.00
 20   369 Skrzypczak Marika        P5803864 2127767    K14       82.00             42.00
 21   371 Wyrwa Tobiasz            P5803865 1424635    M11       36.00             44.00
 22   350 Górniaczyk Michał        P5803910 2127752    M13       47.00             93.00
 23   354 Kapska Nina              P5803912 2801127    K14       80.00             30.00
 24   344 Franc Antonina           P5804040 2127757    K10       42.00             63.00
 25   353 Jąder Sandra             P5804041 2127768    K12       41.00             49.00
 26   346 Golinowska Aleksandra    P5804045  346009    K12       55.00             43.00
 27   348 Golinowski Piotr         P5804046  346005    M10       74.00             23.00
 28   357 Kubacka Wiktoria         P5804281 2121110    K13        8.00             44.00
 29   360 Mielcarek Krzysztof      P5804284 2127754    M13       41.00             97.00
 30   352 Jaskuła Jakub            P5804285 1424634    M11        5.00             76.00
 31   370 Szlafka Mikołaj          P5804289 2127761    M12       47.00             19.00
 
 
Lista startowa klubowa: R22 - UKS Azymut Dębów                         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1   377 Lis Antoni               R22      2015836    M11       26.00             50.00
  2   375 Kiełb Wiktoria           R2203413 2015834    K14       78.00             32.00
  3   378 Wołowiec Daniel          R2203483 2016488    M14       88.00             84.00
  4   372 Curzytek Kacper          R2203843  886651    M14       86.00             98.00
  5   373 Curzytek Krystian        R2203844  886652    M14       81.00            118.00
  6   374 Kiełb Patrycja           R2203845 2023844    K13       21.00             46.00
  7   376 Kotlińska Kamila         R2204056 2015833    K12       40.00             45.00
 
 
Lista startowa klubowa: S28 - UKS Kometa Gliwice                       
----------------------------------------------------------------------------------------
  1   383 Kloc Olaf                S28      2033879    M12       56.00             49.00
  2   389 Polewka Julianna         S2802461 2021377    K12       54.00             25.00
  3   385 Leśniak Matylda          S2803406 2035177    K14       86.00             24.00
  4   391 Szabat Szymon            S2803469 2021375    M14       90.00            114.00
  5   390 Skowron Wojciech         S2803719 2035288    M14       76.00            122.00
  6   387 Marszałek Patryk         S2803823 2032319    M13       71.00            133.00
  7   379 Borawski Dominik         S2804059 2026149    M13       64.00             99.00
  8   381 Jadczyk Mikołaj          S2804060 2033871    M13       68.00            125.00
  9   384 Kochoń Julia             S2804061 2016955    K13        9.00             52.00
 10   382 Jarosz Oliwia            S2804084 2035282    K12       61.00             51.00
 11   392 Wiktor Wiktoria          S2804089 2026145    K12       70.00             41.00
 12   386 Marszałek Dawid          S2804148 2032326    M10N      42.00             16.00
 13   380 Dziuba Justyna           S2804340 2016971    K12       43.00              7.00
 14   388 Myśliwiec Aleksandra     S2804341 2016973    K11       32.00             22.00
 
 
Lista startowa klubowa: S51 - UKS Reflex Rybnik                        
----------------------------------------------------------------------------------------
  1   175 Niewiem Kewin            S51       889171    M10R                             
  2   178 Reck Mateusz             S5103981  886623    M14       89.00            102.00
  3   180 Stando Weronika          S5104390 2048168    K10R                             
  4   172 Janiak Lena              S5104391 2043892    K11       26.00             60.00
  5   162 Baj Zuzanna              S5104392 2048164    K10N      19.00             39.00
  6   189 Zając Barbara            S5104393 2028216    K14       95.00             10.00
  7   174 Kruczkowska Alicja       S5104394 2048163    K10N      30.00             17.00
 
 
Lista startowa klubowa: W03 - PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.           
----------------------------------------------------------------------------------------
  1   393 Majewska Maja            W0303218 8645193    K14       98.00             52.00
 
 
Lista startowa klubowa: W08 - Team 360 stopni Warszawa                 
----------------------------------------------------------------------------------------
  1   163 Bartosiak Kacper         W08                 M10R                    L        
  2   164 Bartosiak Katarzyna      W08                 OPEN                    L  179.00
  3   171 Dubiński Mateusz         W08      1409368    M10R                             
  4   181 Śliwczyńska Ilona        W08      7121278    OPEN     129.30            190.00
  5   465 Błachut Igor             W0802679 7202770    OPEN     136.30            224.00
  6   463 Błachut Roch             W0802681 1409330    M14       92.00             80.00
  7   464 Błachut Olgierd          W0802682 1409360    M10R                             
  8     1 Lenczowski Adam          W0804073 1409313    M10R                             
  9     2 Lenczowski Krzysztof     W0804075 1409311    M10R                             
 10   185 Wąsiewicz Jerzy          W0804079 8050202    M13       43.00            111.00
 11   186 Wąsiewicz Marzena        W0804080 1418713    OPEN     135.00            195.00
 12   187 Wąsiewicz Piotr          W0804081 1418717    OPEN     124.30            219.00
 13   188 Wąsiewicz Urszula        W0804082 1418718    K11        6.00             50.00
 14   170 Dubińska Monika          W0804253            OPEN                    L  205.00
Wypoż. karty-SI:3
 
 
Lista startowa klubowa: W11 - BKS Wataha Warszawa                      
----------------------------------------------------------------------------------------
  1   395 Dolińska Zuzanna         W11      7060403    OPEN     120.00            181.00
  2   396 Doliński Grzegorz        W11      1972059    OPEN     128.00            200.00
  3   397 Galicz Karol             W1101853 7771986    OPEN     134.00            213.00
  4   394 Dolińska Julia           W1103158 1986004    K14       96.00             26.00
  5   399 Maciejewski Bartłomiej   W1103943 8092006    M12       76.00             13.00
  6   400 Olejnik Mikołaj          W1104092 1986003    M11       32.00             58.00
  7   402 Stopczyński Bartosz      W1104093 1986001    M12       53.00             61.00
  8   398 Ładyko Bartłomiej        W1104365 1986005    M12       65.00             41.00
  9   401 Pachucki Tymoteusz       W1104395 1424638    M11       12.00             92.00
 
 
Lista startowa klubowa: W80 - KS Spójnia Warszawa                      
----------------------------------------------------------------------------------------
  1   471 Patejko Przemysław       W8000530            OPEN     138.30                  
 
 
Lista startowa klubowa: W81 - UKS OSiR Góra Kalwaria                   
----------------------------------------------------------------------------------------
  1   416 Wasilewski Antoni        W81       338295    M10       54.00             29.00
  2   417 Wasilewski Mikołaj       W8102779  338300    M13       59.00             95.00
  3   410 Podworski Kacper         W8102780 1419863    M13       74.00            141.00
  4   411 Powichrowska Ilona       W8102781  889672    K14       90.00             18.00
  5   408 Łącki Jakub              W8103296 1419866    M12       62.00             25.00
  6   412 Sobiepanek Barbara       W8103365  338299    K12       72.00             15.00
  7   405 Dzwonkowska Paulina      W8103366  418961    K12       59.00             33.00
  8   406 Fijałkowska Klaudia      W8103397 1422868    K14      100.00             56.00
  9   409 Majowski Jan             W8103502 1419864    M13       72.00            135.00
 10   407 Łącka Julia              W8103573  338298    K11        5.00             40.00
 11   403 Borkowska Lena           W8103756  412166    K12       49.00             55.00
 12   413 Sobiepanek Maksymilian   W8103759  338294    M14       83.00             86.00
 13   414 Tywonek Jan              W8103841  418964    M13       38.00            129.00
 14   404 Dąbrowski Karol          W8103907  435250    M13       69.00             91.00
 15   415 Wasilewska Olga          W8104251  338293    K10       58.00             15.00
 
 
Lista startowa klubowa: W87 - UNTS Warszawa                            
----------------------------------------------------------------------------------------
  1   425 Kaźmierczak Feliks       W87              L  M10       65.00         L   39.00
  2   429 Świtała Michał           W87              L  M11       38.00         L   46.00
  3   427 Mianowski Rafał          W8702068  886687    OPEN     122.30            189.00
  4   418 Antonowicz Jan           W8702385 8636188    M13       42.00            115.00
  5   424 Gąsienica-Samek Adam     W8702573 1408267    M12       68.00             21.00
  6   423 Drosik Oskar             W8703427         L  M14       84.00         L   88.00
  7   426 Mianowska Antonina       W8703554 8131207    K11        7.00             10.00
  8   430 Wołek Stanisław          W8703557 1414199    M14       98.00            134.00
  9   419 Białoń Maria             W8703777 2111027    K12       51.00             59.00
 10   421 Dopierała Dominika       W8703778         L  K12       65.00         L   27.00
 11   422 Drosik Marcel            W8703779 4644445    M11        6.00             78.00
 12   428 Szindler Aleksandra      W8703797         L  K11       35.00         L   66.00
 13   420 Chabiera Filomena        W8703856 1408272    K11       22.00             42.00
 14   169 Chachurski Mieszko       W8704193 8291207    M11       20.00            104.00
Wypoż. karty-SI:5
 
 
Lista startowa klubowa: W89 - KU AZS WAT Warszawa                      
----------------------------------------------------------------------------------------
  1   457 Chachurska Magdalena     W89        64950    OPEN     123.00            216.00
  2   456 Chachurski Ryszard       W8900065 1963012    OPEN     132.30            192.00
 
 
Lista startowa klubowa: Z01 - KOS BnO Szczecin                         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1   431 Czyński Miłosz           Z0103443 9201349    M14      102.00            140.00
  2   440 Pawłowski Leon           Z0103451 9201348    M13       52.00            131.00
  3   432 Kotkowiak Bartosz        Z0103664 9201343    M12       61.00             17.00
  4   433 Kotkowiak Piotr          Z0103665 9201342    M14       99.00            136.00
  5   441 Sadzikowski Andrzej      Z0103672 2090698    OPEN     126.00            175.00
  6   443 Vlasiuk Yaroslav         Z0103674 9201346    M14       78.00            108.00
  7   442 Stefaniak Izabela        Z0103767 2050612    K11       30.00             58.00
  8   435 Kusztelska Natalia       Z0103827 2050618    K13       33.00             76.00
  9   437 Matyja Weronika          Z0103958 2050606    K11       12.00             78.00
 10   439 Mikuła Iga               Z0103959 2050615    K11        2.00             18.00
 11   438 Mikuła Daria             Z0103960 2050616    K11       21.00              2.00
 12   434 Kula Maja                Z0103962 1995097    K11       44.00             38.00
 13   436 Kwiatkowski Olaf         Z0103968 2050609    M13       66.00            101.00
 
 
Lista startowa klubowa: Z06 - UKS Traper Złocieniec                    
----------------------------------------------------------------------------------------
  1   453 Urban Aneta              Z0602910 8650897    K14      101.00             58.00
  2   444 Borek Alicja             Z0603314 8650885    K11       33.00             32.00
  3   452 Udycz Jonasz             Z0603319 9202030    M14      100.00            138.00
  4   447 Gradek Mateusz           Z0603542 8650895    M11       29.00             52.00
  5   451 Szczurko Paulina         Z0603545 8650898    K13       35.00             82.00
  6   448 Miłaszewicz Magdalena    Z0603887 8650896    K11       13.00             80.00
  7   450 Stempniewska Nadia       Z0604139 8650883    K10       61.00             73.00
  8   445 Duda Kornelia            Z0604141 8650886    K10       45.00             35.00
  9   446 Duda Łukasz              Z0604142 9101309    M10N      43.00             30.00
 10   449 Osak Zuzanna             Z0604145 9202028    K10N      23.00              3.00