Lista Startowa na etapy                                               2018-06-01 08:17:13
                                Puchar Najmłodszych 2018
===PRO SPORT Piotr Paszynski===============================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Lista Startowa na etapy: K10         
--------------------------------------------------------------------------------
  1    247 Podgórska Gabriela       KS Kościelec Chrzanó K4804164   2801053  37.00  55.00
  2    126 Kostek Kinga             UMKS Kwidzyn         G0304102   2077835  38.00  43.00
  3     14 Ciastoń Oliwia           MKS MOS Wrocław      D9104312   2067741  39.00  19.00
  4    286 Kotłowska Julia          UKS Lotna Zdzieszowi O27         339314  40.00  69.00
  5    147 Porzycz Małgorzata       UKS Siódemka Rumia   G1404252    842652  41.00  65.00
  6    344 Franc Antonina           HKS Azymut Mochy     P5804040   2127757  42.00  63.00
  7    195 Biskupska Julia          WKS Wawel Kraków     K3003646   9080722  43.00  49.00
  8     65 Kukawska Julia           MUKS Junior Ochędzyn E70        2086237  44.00  77.00
  9    445 Duda Kornelia            UKS Traper Złocienie Z0604141   8650886  45.00  35.00
 10     28 Staniec Julia            MKS MOS Wrocław      D9104346   2067739  46.00  33.00
 11    259 Mielko Zuzanna           UKS Azymut Siedliska L0104362    430913  47.00  75.00
 12    295 Zapart Julia             UKS Lotna Zdzieszowi O27         339318  48.00  31.00
 13    183 Śmigielska Martyna       MKS Metalowiec Łódź  E1704372    339349  49.00  61.00
 14    152 Ciećwierz Małgorzata     UKS Azymut 45 Gdynia G17         886656  50.00  57.00
 15    299 Dżumaga Sara             UKS Dąb Leszno       P0304233   1419875  51.00  21.00
 16     37 Dutkiewicz Wiktoria      MKS Paulinum Jelenia D9303881   7200190  52.00  59.00
 17    142 Łysoń Łucja              UKS Siódemka Rumia   G14         418966  53.00  25.00
 18    359 Mielcarek Karolina       HKS Azymut Mochy     P58        2127760  54.00  23.00
 19    213 Oliinyk Yelyzaveta       WKS Wawel Kraków     K3004023   2114863  55.00  27.00
 20     17 Jabłońska Amelia         MKS MOS Wrocław      D9104313   2067728  56.00  53.00
 21    287 Kotłowska Sonia          UKS Lotna Zdzieszowi O27         339310  57.00  51.00
 22    415 Wasilewska Olga          UKS OSiR Góra Kalwar W8104251    338293  58.00  15.00
 23    236 Zelek Martyna            UKS Patria Młynne    K3103632    418717  59.00  41.00
 24     68 Piekielna Maja           MUKS Junior Ochędzyn E70        2048156  60.00  39.00
 25    450 Stempniewska Nadia       UKS Traper Złocienie Z0604139   8650883  61.00  73.00
 26     34 Wysocka Michalina        MKS MOS Wrocław      D9104012   2016299  62.00  71.00
 27    258 Malec Nikola             UKS Azymut Siedliska L01         430918  63.00  37.00
 28    137 Bielecka Marta           UKS Siódemka Rumia   G14         361818  64.00  47.00
 29    361 Miś Milena               HKS Azymut Mochy     P5803575   1424633  65.00  45.00
 30    294 Wróblewska Jagoda        UKS Lotna Zdzieszowi O27         339277  66.00  17.00
 31    184 Śmigielska Weronika      MKS Metalowiec Łódź  E1704371    339321  67.00  29.00
 32    212 Olejnik Jaśmina          WKS Wawel Kraków     K3003938   8650888  68.00  67.00
 
Lista Startowa na etapy: K10N        
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1    466 Szafarewicz Katarzyna    UMKS Kwidzyn         G0304179    219512   9.00   4.00
  2    196 Biskupska Małgorzata     WKS Wawel Kraków     K30         887006  10.00   5.00
  3      6 Kulka Kornelia           UKS Orientpark.pl Iw D0204343            11.00  27.00
  4    138 Klimczak Oksana          UKS Siódemka Rumia   G14         219178  12.00  35.00
  5    318 Kasałka Monika           UKS Arkady Raszków   P35         338255  13.00  33.00
  6     73 Karczmarz Emilia         UKS Azymut Pabianice E7104172    887214  14.00   7.00
  7    176 Nowak Zofia              Indywidualnie        IND03702   2067840  15.00  11.00
  8    149 Szmidtka Martyna         UKS Siódemka Rumia   G14         418984  16.00  25.00
  9    291 Matusiak Wiktoria        UKS Lotna Zdzieszowi O27         339287  17.00  31.00
 10     13 Barska Pola              MKS MOS Wrocław      D91        2067740  18.00  15.00
 11    162 Baj Zuzanna              UKS Reflex Rybnik    S5104392   2048164  19.00  39.00
 12    139 Klimczak Olimpia         UKS Siódemka Rumia   G14         349944  20.00  21.00
 13    333 Świtała Nikola           UKS Arkady Raszków   P3504418    338259  21.00       
 14     77 Kowalczyk Kalina         UKS Azymut Pabianice E7104171   7202779  22.00  29.00
 15    449 Osak Zuzanna             UKS Traper Złocienie Z0604145   9202028  23.00   3.00
 16    141 Lewandowska Antonina     UKS Siódemka Rumia   G14         349948  24.00   1.00
 17     64 Krasoń Julia             MUKS Junior Ochędzyn E70        2086637  25.00  19.00
 18    150 Trzebiatowska Martyna    UKS Siódemka Rumia   G14         219193  26.00   9.00
 19    312 Dwornikowska Agata       UKS Arkady Raszków   P35         338256  27.00       
 20    288 Kwoczała Emilia          UKS Lotna Zdzieszowi O27         339333  28.00  13.00
 21     31 Szkudlarek Amelia        MKS MOS Wrocław      D9104347   2067734  29.00  37.00
 22    174 Kruczkowska Alicja       UKS Reflex Rybnik    S5104394   2048163  30.00  17.00
 23     70 Balcerak Aleksandra      UKS Azymut Pabianice E71         887245  31.00  23.00
 
Lista Startowa na etapy: K10R        
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1     16 Gronostaj Natalia        MKS MOS Wrocław      D9104348   2067733              
  2     22 Kwolek Antonina          MKS MOS Wrocław      D91        2016296              
  3     25 Masłowska Julia          MKS MOS Wrocław      D9104311   2057134              
  4     80 Mazur Marta              UKS Azymut Pabianice E71        1403086              
  5    180 Stando Weronika          UKS Reflex Rybnik    S5104390   2048168              
  6    278 Belica Karolina          LUKS Impuls Szczercó LUK        4403502              
  7    298 Dżumaga Julia            UKS Dąb Leszno       P03         889167              
  8    334 Uciechowska Oliwia       UKS Arkady Raszków   P35         338253              
  9    367 Paterek Hanna            HKS Azymut Mochy     P58        2127770              
 
Lista Startowa na etapy: K11         
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1    356 Klecha Weronika          HKS Azymut Mochy     P5803574   2121113   0.00   8.00
  2    279 Belica Milena            LUKS Impuls Szczercó LUK        4403501   1.00  20.00
  3    439 Mikuła Iga               KOS BnO Szczecin     Z0103959   2050615   2.00  18.00
  4    331 Szczęsna Małgorzata      UKS Arkady Raszków   P35         338262   3.00       
  5    219 Słońska Antonina         WKS Wawel Kraków     K3003190   8640921   4.00  52.00
  6    407 Łącka Julia              UKS OSiR Góra Kalwar W8103573    338298   5.00  40.00
  7    188 Wąsiewicz Urszula        Team 360 stopni Wars W0804082   1418718   6.00  50.00
  8    426 Mianowska Antonina       UNTS Warszawa        W8703554   8131207   7.00  10.00
  9    248 Podgórska Marta          KS Kościelec Chrzanó K4803611   2801059   8.00  74.00
 10    255 Bożek Ewelina            UKS Azymut Siedliska L0104359    430925   9.00  12.00
 11     24 Marciniak Weronika       MKS MOS Wrocław      D9104296   2057132  10.00  48.00
 12     52 Malik Wiktoria           UKS Grom Sokolniki   E11        2048143  11.00   6.00
 13    437 Matyja Weronika          KOS BnO Szczecin     Z0103958   2050606  12.00  78.00
 14    448 Miłaszewicz Magdalena    UKS Traper Złocienie Z0603887   8650896  13.00  80.00
 15      9 Szeliga Sonia            UKS Orientpark.pl Iw D0203739   8321123  14.00  36.00
 16    283 Gidel Bianca             UKS Lotna Zdzieszowi O27         418746  15.00  62.00
 17    231 Fitrzyk Magdalena        UKS Patria Młynne    K3103622    339308  16.00  64.00
 18     60 Herbeć Anna              MUKS Junior Ochędzyn E70        2048178  17.00  82.00
 19    314 Jańczak  Matylda         UKS Arkady Raszków   P35         338261  18.00  54.00
 20    300 Grembowska Julia         UKS Dąb Leszno       P0304223    889165  19.00  68.00
 21    211 Niessner Pola            WKS Wawel Kraków     K3003651   8635047  20.00  30.00
 22    438 Mikuła Daria             KOS BnO Szczecin     Z0103960   2050616  21.00   2.00
 23    420 Chabiera Filomena        UNTS Warszawa        W8703856   1408272  22.00  42.00
 24    249 Sikora Sandra            KS Kościelec Chrzanó K4803613   2801064  23.00  46.00
 25    264 Sudak Oliwia             UKS Azymut Siedliska L0104361    430938  24.00  72.00
 26     30 Szczygieł Hanna          MKS MOS Wrocław      D9102911   2016283  25.00  76.00
 27    172 Janiak Lena              UKS Reflex Rybnik    S5104391   2043892  26.00  60.00
 28    101 Żuczkowska Oliwia        UKS GOK Galewice     E7304335   2048149  27.00   0.00
 29    339 Ziętek Ewelina           UKS Arkady Raszków   P35         338263  28.00       
 30    202 Hałucha Milena           WKS Wawel Kraków     K3003936   2114861  29.00  70.00
 31    442 Stefaniak Izabela        KOS BnO Szczecin     Z0103767   2050612  30.00  58.00
 32    134 Wejtko Diana             UMKS Kwidzyn         G0303360   1413975  31.00  56.00
 33    388 Myśliwiec Aleksandra     UKS Kometa Gliwice   S2804341   2016973  32.00  22.00
 34    444 Borek Alicja             UKS Traper Złocienie Z0603314   8650885  33.00  32.00
 35      4 Halewicz Julia           UKS Orientpark.pl Iw D0203740   2025001  34.00  84.00
 36    428 Szindler Aleksandra      UNTS Warszawa        W8703797            35.00  66.00
 37    242 Janicka Hanna            KS Kościelec Chrzanó K4804166   2801052  36.00  14.00
 38    293 Stanowska Milena         UKS Lotna Zdzieszowi O27         339273  37.00  24.00
 39    233 Mamala Magdalena         UKS Patria Młynne    K3103924    418745  38.00  26.00
 40     63 Jarczak Marika           MUKS Junior Ochędzyn E70        2048144  39.00  34.00
 41    325 Obsadna Ewa              UKS Arkady Raszków   P35         338264  40.00       
 42    263 Sierakowska Marta        UKS Azymut Siedliska L0104360    430902  41.00  44.00
 43    305 Pawlak Małgorzata        UKS Dąb Leszno       P0304247   1419879  42.00  28.00
 44     19 Kuciel Hanna             MKS MOS Wrocław      D9104295   2057131  43.00  16.00
 45    434 Kula Maja                KOS BnO Szczecin     Z0103962   1995097  44.00  38.00
 46    223 Wojtas Julia             WKS Wawel Kraków     K3004262   2114857  45.00   4.00
 
Lista Startowa na etapy: K12         
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1    376 Kotlińska Kamila         UKS Azymut Dębów     R2204056   2015833  40.00  45.00
  2    353 Jąder Sandra             HKS Azymut Mochy     P5804041   2127768  41.00  49.00
  3     47 Kiełbik Nikola           UKS Grom Sokolniki   E11        2048141  42.00   9.00
  4    380 Dziuba Justyna           UKS Kometa Gliwice   S2804340   2016971  43.00   7.00
  5     96 Cegiełka Milena          UKS GOK Galewice     E7304115   2086643  44.00   1.00
  6     61 Jabłońska Emilia         MUKS Junior Ochędzyn E70        2086234  45.00  11.00
  7     35 Zimoch Nina              MKS MOS Wrocław      D9104292   2016295  46.00  61.00
  8    153 Ciećwierz Weronika       UKS Azymut 45 Gdynia G1704366   9102642  47.00  57.00
  9    351 Hajduk Maria             HKS Azymut Mochy     P5803257   2127762  48.00   3.00
 10    403 Borkowska Lena           UKS OSiR Góra Kalwar W8103756    412166  49.00  55.00
 11    302 Markowska Natalia        UKS Dąb Leszno       P0304226   2113444  50.00  21.00
 12    419 Białoń Maria             UNTS Warszawa        W8703777   2111027  51.00  59.00
 13    218 Siek Barbara             WKS Wawel Kraków     K3003654    895243  52.00  29.00
 14    335 Uciechowska Amelia       UKS Arkady Raszków   P3504035   2016206  53.00  53.00
 15    389 Polewka Julianna         UKS Kometa Gliwice   S2802461   2021377  54.00  25.00
 16    346 Golinowska Aleksandra    HKS Azymut Mochy     P5804045    346009  55.00  43.00
 17     10 Banasiak Anna            MKS MOS Wrocław      D9102912   9992006  56.00  19.00
 18    160 Ukleja Patrycja          UKS Azymut 45 Gdynia G1703121   9201832  57.00  35.00
 19    368 Pieśniak Patrycja        HKS Azymut Mochy     P5803264   2121112  58.00  13.00
 20    405 Dzwonkowska Paulina      UKS OSiR Góra Kalwar W8103366    418961  59.00  33.00
 21    306 Prais Julia              UKS Dąb Leszno       P0304225   1419878  60.00  39.00
 22    382 Jarosz Oliwia            UKS Kometa Gliwice   S2804084   2035282  61.00  51.00
 23     56 Parafiniuk Hanna         MKS Metalowiec Łódź  E1704384    339305  62.00  47.00
 24    362 Młynkowiak Karolina      HKS Azymut Mochy     P5803262   2127769  63.00  31.00
 25    239 Wrzyszcz Weronika        UKS Orlik Rajbrot    K35        1420642  64.00   5.00
 26    421 Dopierała Dominika       UNTS Warszawa        W8703778            65.00  27.00
 27    226 Zawada Zuzanna           WKS Wawel Kraków     K3003659   2114860  66.00  65.00
 28     15 Ciszek Katarzyna         MKS MOS Wrocław      D9104290   8654388  67.00  37.00
 29    320 Kaźmierczak Amelia       UKS Arkady Raszków   P3504029   2016209  68.00       
 30    157 Nowak Anna               UKS Azymut 45 Gdynia G1702858   9201831  69.00  17.00
 31    392 Wiktor Wiktoria          UKS Kometa Gliwice   S2804089   2026145  70.00  41.00
 32    364 Murek Emilia             HKS Azymut Mochy     P5803579   2127764  71.00  23.00
 33    412 Sobiepanek Barbara       UKS OSiR Góra Kalwar W8103365    338299  72.00  15.00
 34    303 Mikołajczyk Iga          UKS Dąb Leszno       P0304248   1412008  73.00  63.00
 
Lista Startowa na etapy: K13         
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1    317 Kasała Eryka             UKS Arkady Raszków   P3504028   2016204   5.00       
  2     50 Krzyżostanek Partycja    UKS Grom Sokolniki   E1103838   2048146   6.00  70.00
  3     82 Saładajczyk Malwina      UKS Azymut Pabianice E7103878    887252   7.00  54.00
  4    357 Kubacka Wiktoria         HKS Azymut Mochy     P5804281   2121110   8.00  44.00
  5    384 Kochoń Julia             UKS Kometa Gliwice   S2804061   2016955   9.00  52.00
  6    113 Wiśniewska Hana          UKS Orientuś Łódź    E7504222    886661  10.00  30.00
  7    313 Gawron Agata             UKS Arkady Raszków   P35        2037825  11.00       
  8     44 Domagała Emilia          UKS Grom Sokolniki   E1103835   2048188  12.00  38.00
  9    143 Melzer Anna              UKS Siódemka Rumia   G1403295    886306  13.00  60.00
 10      5 Kulka  Wiktoria          UKS Orientpark.pl Iw D0203855   2016464  14.00  40.00
 11    124 Kędzior Alicja           UMKS Kwidzyn         G0303563    219517  16.00  58.00
 12    214 Owsianka Wiktoria        WKS Wawel Kraków     K3003758   2114852  17.00  36.00
 13    329 Stefańska Agnieszka      UKS Arkady Raszków   P3504033   2037829  18.00       
 14    216 Pułczyńska Hanna         WKS Wawel Kraków     K3003193   9102675  19.00  66.00
 15    343 Dreier Anna              HKS Azymut Mochy     P5803256   7300455  20.00  28.00
 16    374 Kiełb Patrycja           UKS Azymut Dębów     R2203845   2023844  21.00  46.00
 17    358 Michalewicz Alicja       HKS Azymut Mochy     P5803261   7300453  22.00  72.00
 18     23 Maciejewska Agata        MKS MOS Wrocław      D9104003   2016281  23.00  64.00
 19     54 Sucha Andżelinka         UKS Grom Sokolniki   E1104110   2086645  24.00  34.00
 20    148 Pupiec Agata             UKS Siódemka Rumia   G1403391    895251  25.00  32.00
 21    208 Michno Marta             WKS Wawel Kraków     K3003937   8650881  26.00  42.00
 22    177 Pudełek Jowita           LKS Górzanka Nawojow K0103998   2118337  27.00  62.00
 23    204 Kurtycz Natalia          WKS Wawel Kraków     K3004021   2114853  28.00  48.00
 24    244 Lechowska Agata          KS Kościelec Chrzanó K4803609   2801066  29.00  68.00
 25    309 Chmielarz Sandra         UKS Arkady Raszków   P3503061   2016194  30.00  26.00
 26    355 Karkut Estera            HKS Azymut Mochy     P5803259   7300457  31.00  50.00
 27    127 Muller Iga               UMKS Kwidzyn         G0302764   1413980  32.00  80.00
 28    435 Kusztelska Natalia       KOS BnO Szczecin     Z0103827   2050618  33.00  76.00
 29    205 Lamparska Maja           WKS Wawel Kraków     K3003832   8636994  34.00  78.00
 30    451 Szczurko Paulina         UKS Traper Złocienie Z0603545   8650898  35.00  82.00
 31    104 Gielec Julia             UKS Orientuś Łódź    E7503047   7200166  36.00  74.00
 
Lista Startowa na etapy: K14         
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1     98 Janik Patrycja           UKS GOK Galewice     E7304117   2048154  30.00   4.00
  2    179 Skorupa Maja             LKS Górzanka Nawojow K0103724   1419851  75.00   8.00
  3    201 Hałucha Martyna          WKS Wawel Kraków     K3004265   2114870  76.00  44.00
  4    229 Czachura Anna            UKS Patria Młynne    K3103749    339354  77.00  28.00
  5    375 Kiełb Wiktoria           UKS Azymut Dębów     R2203413   2015834  78.00  32.00
  6     26 Sienicz Klaudia          MKS MOS Wrocław      D9103683   2016293  79.00  46.00
  7    354 Kapska Nina              HKS Azymut Mochy     P5803912   2801127  80.00  30.00
  8     33 Winiarska Kaja           MKS MOS Wrocław      D9103684   2016287  81.00  36.00
  9    369 Skrzypczak Marika        HKS Azymut Mochy     P5803864   2127767  82.00  42.00
 10    116 Cepurdej Katarzyna       UMKS Kwidzyn         G0304183    332535  83.00   6.00
 11    197 Błyskosz Magdalena       WKS Wawel Kraków     K3004269    502210  84.00  40.00
 12    349 Gonda Julia              HKS Azymut Mochy     P5803484   7300459  85.00  34.00
 13    385 Leśniak Matylda          UKS Kometa Gliwice   S2803406   2035177  86.00  24.00
 14     45 Hodur Katarzyna          UKS Grom Sokolniki   E1104108   2048150  87.00  12.00
 15    114 Woch Natalia             UKS Orientuś Łódź    E7504112    886662  88.00  20.00
 16    311 Dobroś Aleksandra        UKS Arkady Raszków   P3503060     55348  89.00  50.00
 17    411 Powichrowska Ilona       UKS OSiR Góra Kalwar W8102781    889672  90.00  18.00
 18    165 Bosak Natalia            LKS Górzanka Nawojow K01                 91.00  48.00
 19    307 Szkudlarska Weronika     UKS Dąb Leszno       P0304242   1419876  92.00  38.00
 20    310 Cieluch Patrycja         UKS Arkady Raszków   P3504026   2016207  93.00  22.00
 21    308 Zendran Maja             UKS Dąb Leszno       P0304243   2061714  94.00  16.00
 22    189 Zając Barbara            UKS Reflex Rybnik    S5104393   2028216  95.00  10.00
 23    394 Dolińska Julia           BKS Wataha Warszawa  W1103158   1986004  96.00  26.00
 24     11 Banasiak Joanna          MKS MOS Wrocław      D9102221   9992004  97.00  54.00
 25    393 Majewska Maja            PUKS Młode Orły Nowy W0303218   8645193  98.00  52.00
 26    129 Perfikowska Hanna        UMKS Kwidzyn         G0303363   8653296  99.00  60.00
 27    406 Fijałkowska Klaudia      UKS OSiR Góra Kalwar W8103397   1422868 100.00  56.00
 28    453 Urban Aneta              UKS Traper Złocienie Z0602910   8650897 101.00  58.00
 29     57 Bala Julia               MUKS Junior Ochędzyn E7002957                   14.00
 
Lista Startowa na etapy: M10         
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1    260 Ptak Maciej              UKS Azymut Siedliska L01         430915  49.00  15.00
  2    125 Kisłowski Marek          UMKS Kwidzyn         G0303754    332515  50.00  55.00
  3    102 Ciupa Jan                UKS Orientuś Łódź    E7503926    887234  51.00  33.00
  4    232 Kurnyta Dawid            UKS Patria Młynne    K3103625    339353  52.00  11.00
  5    304 Mikołajczyk Tymon        UKS Dąb Leszno       P0304224   1419872  53.00   9.00
  6    416 Wasilewski Antoni        UKS OSiR Góra Kalwar W81         338295  54.00  29.00
  7    119 Dreger Jan               UMKS Kwidzyn         G0303921   1419868  55.00  37.00
  8    155 Kaszkiewicz Tymon        UKS Azymut 45 Gdynia G17         887230  56.00  21.00
  9    241 Chodlewski Szymon        KS Kościelec Chrzanó K4803603   2801054  57.00  17.00
 10     18 Kociuba Wiktor           MKS MOS Wrocław      D9104002   8644895  58.00  49.00
 11    225 Zasadzki Tymoteusz       WKS Wawel Kraków     K30         886359  59.00  19.00
 12    345 Franc Julian             HKS Azymut Mochy     P58         423087  60.00  47.00
 13    110 Rzeńca Tomasz            UKS Orientuś Łódź    E7503712   7200163  61.00  13.00
 14    234 Mordarski Oskar          UKS Patria Młynne    K3103628    339279  62.00  31.00
 15    123 Joniec Hubert            UMKS Kwidzyn         G0303917   2111030  63.00   7.00
 16     90 Wiśniewski Adam          UKS Azymut Pabianice E71        2061725  64.00   5.00
 17    425 Kaźmierczak Feliks       UNTS Warszawa        W87                 65.00  39.00
 18     43 Domagała Jakub           UKS Grom Sokolniki   E11        2048162  66.00  35.00
 19    112 Trepczyński Franciszek   UKS Orientuś Łódź    E7504220    887238  67.00  53.00
 20    122 Jankiewicz Radosław      UMKS Kwidzyn         G0303913   2067686  68.00  27.00
 21    159 Ukleja Krzysztof         UKS Azymut 45 Gdynia G1703120   9201833  69.00  45.00
 22    235 Zelek Filip              UKS Patria Młynne    K3103631    418743  70.00  51.00
 23    251 Zychowicz Bartosz        KS Kościelec Chrzanó K4804167    412500  71.00  41.00
 24     29 Stefańczak Tymon         MKS MOS Wrocław      D9104344   2067721  72.00  25.00
 25    217 Pułczyński Jeremi        WKS Wawel Kraków     K3004019   1413979  73.00  43.00
 26    348 Golinowski Piotr         HKS Azymut Mochy     P5804046    346005  74.00  23.00
 
Lista Startowa na etapy: M10N        
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1    462 Jędras Jakub             UMKS Kwidzyn         G03         219515  32.00   8.00
  2    145 Motała Piotr             UKS Siódemka Rumia   G14        7777772  33.00  10.00
  3     85 Stachera Oliwier         UKS Azymut Pabianice E71         887236  34.00  12.00
  4    365 Murek Marcin             HKS Azymut Mochy     P5803580    200406  35.00  14.00
  5      7 Pachnik Antoni           UKS Orientpark.pl Iw D0204299   2025003  36.00  24.00
  6    290 Matusiak Oliwier         UKS Lotna Zdzieszowi O27         339280  37.00  36.00
  7    257 Kiersztyn Jakub          UKS Azymut Siedliska L01         430944  38.00  32.00
  8     95 Cegiełka Konrad          UKS GOK Galewice     E7304336   2048151  39.00  26.00
  9     94 Żeziński Julian          UKS Azymut Pabianice E7103925    553469  40.00  34.00
 10    154 Kaszkiewicz Leon         UKS Azymut 45 Gdynia G17         502209  41.00  28.00
 11    386 Marszałek Dawid          UKS Kometa Gliwice   S2804148   2032326  42.00  16.00
 12    446 Duda Łukasz              UKS Traper Złocienie Z0604142   9101309  43.00  30.00
 13    330 Stefański Marek          UKS Arkady Raszków   P3504034    412261  44.00       
 14    237 Hec Patryk               UKS Orlik Rajbrot    K35        1420644  45.00   6.00
 15    292 Porada Tobiasz           UKS Lotna Zdzieszowi O27         418707  46.00  20.00
 16     79 Łubisz Łukasz            UKS Azymut Pabianice E71         887246  47.00  22.00
 17    253 Batyra Filip             UKS Azymut Siedliska L01         430916  48.00  18.00
 
Lista Startowa na etapy: M10R        
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1      1 Lenczowski Adam          Team 360 stopni Wars W0804073   1409313              
  2      2 Lenczowski Krzysztof     Team 360 stopni Wars W0804075   1409311              
  3     20 Kurdziel Szymon          MKS MOS Wrocław      D9104293   2016289              
  4    103 Ciupa Wojciech           UKS Orientuś Łódź    E75         412121              
  5    163 Bartosiak Kacper         Team 360 stopni Wars W08                             
  6    167 Bultrowicz Franciszek    Indywidualnie        IND        2067834              
  7    171 Dubiński Mateusz         Team 360 stopni Wars W08                             
  8    175 Niewiem Kewin            UKS Reflex Rybnik    S51         889171              
  9    464 Błachut Olgierd          Team 360 stopni Wars W0802682   1409360              
 
Lista Startowa na etapy: M11         
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1    121 Grajewski Jakub          UMKS Kwidzyn         G0303915   2127780   0.00  42.00
  2    281 Czok Teodor              UKS Lotna Zdzieszowi O27         418747   1.00  86.00
  3    252 Zychowicz Krystian       KS Kościelec Chrzanó K4803616   2801058   2.00  64.00
  4    115 Ziółkiewicz Jan          UKS Orientuś Łódź    E7503932    887240   3.00  62.00
  5    136 Zaremba Adam             UMKS Kwidzyn         G0303567   2103950   4.00  32.00
  6    352 Jaskuła Jakub            HKS Azymut Mochy     P5804285   1424634   5.00  76.00
  7    422 Drosik Marcel            UNTS Warszawa        W8703779   4644445   6.00  78.00
  8    230 Duplak Maciej            UKS Patria Młynne    K3103621    339319   7.00  72.00
  9    289 Łukasik Szymon           UKS Lotna Zdzieszowi O27         418744   8.00  70.00
 10    296 Białasik Bartosz         UKS Dąb Leszno       P0304230    889261   9.00  40.00
 11     78 Krempiński Franciszek    UKS Azymut Pabianice E7103559   7202778  10.00 106.00
 12    100 Olejnik Tomasz           UKS GOK Galewice     E7304334   2048155  11.00  56.00
 13    401 Pachucki Tymoteusz       BKS Wataha Warszawa  W1104395   1424638  12.00  92.00
 14    245 Ludwin Jakub             KS Kościelec Chrzanó K4803610   2801069  13.00 102.00
 15    120 Droń Wiktor              UMKS Kwidzyn         G0303764   2103949  14.00  74.00
 16    254 Bekier Daniel            UKS Azymut Siedliska L0104357    430910  15.00  68.00
 17    111 Słomczyński Filip        UKS Orientuś Łódź    E7503765    887243  16.00  82.00
 18    284 Kipka Mateusz            UKS Lotna Zdzieszowi O27         339332  17.00  96.00
 19    130 Perfikowski Paweł        UMKS Kwidzyn         G0303568   1413980  18.00  60.00
 20    363 Murawski Rafał           HKS Azymut Mochy     P5803578   2121111  19.00 100.00
 21    169 Chachurski Mieszko       UNTS Warszawa        W8704193   8291207  20.00 104.00
 22    221 Tarnowski Przemysław     WKS Wawel Kraków     K3003939   2016946  21.00  30.00
 23    243 Klakla Kacper            KS Kościelec Chrzanó K4803608   2801056  22.00  38.00
 24    107 Marcjanek Filip          UKS Orientuś Łódź    E7503766    505004  23.00  98.00
 25    190 Zieliński Tomasz         Indywidualnie        IND03701   2067836  24.00  80.00
 26    282 Dammfeld Adam            UKS Lotna Zdzieszowi O27         418712  25.00  48.00
 27    377 Lis Antoni               UKS Azymut Dębów     R22        2015836  26.00  50.00
 28    131 Pękal Mikołaj            UMKS Kwidzyn         G0303569   2103954  27.00  88.00
 29    321 Król Jan                 UKS Arkady Raszków   P3504030   2016202  28.00  54.00
 30    447 Gradek Mateusz           UKS Traper Złocienie Z0603542   8650895  29.00  52.00
 31     91 Wiśniewski Jakub         UKS Azymut Pabianice E7103879   7662202  30.00  66.00
 32     99 Narożny Kacper           UKS GOK Galewice     E7304119   2086637  31.00  90.00
 33    400 Olejnik Mikołaj          BKS Wataha Warszawa  W1104092   1986003  32.00  58.00
 34    240 Chodlewski Antoni        KS Kościelec Chrzanó K4803602   2801057  33.00  84.00
 35    285 Konopka Tomasz           UKS Lotna Zdzieszowi O27         339281  34.00  34.00
 36    132 Rygielski Wiktor         UMKS Kwidzyn         G0303570   2103943  35.00  94.00
 37    371 Wyrwa Tobiasz            HKS Azymut Mochy     P5803865   1424635  36.00  44.00
 38    261 Pióro Dawid              UKS Azymut Siedliska L01         430941  37.00 108.00
 39    429 Świtała Michał           UNTS Warszawa        W87                 38.00  46.00
 40    108 Młynarczyk Maksymilian   UKS Orientuś Łódź    E7503711   7070923  39.00  36.00
 
Lista Startowa na etapy: M12         
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1    468 nn                       UKS Azymut 45 Gdynia G17                 45.00   3.00
  2    168 Bultrowicz Tymoteusz     Indywidualnie        IND        2067833  46.00  37.00
  3    370 Szlafka Mikołaj          HKS Azymut Mochy     P5804289   2127761  47.00  19.00
  4    337 Wdowczyk Paweł           UKS Arkady Raszków   P3504036    553472  48.00   5.00
  5     88 Sztranek Maciej          UKS Azymut Pabianice E7103562   2043890  49.00   7.00
  6     38 Jurczak Miłosz           MKS Paulinum Jelenia D9303867   2099923  50.00  23.00
  7    158 Stefaniak Robert         UKS Azymut 45 Gdynia G17         887217  51.00  67.00
  8    222 Truty Jonasz             WKS Wawel Kraków     K30        2074453  52.00  55.00
  9    402 Stopczyński Bartosz      BKS Wataha Warszawa  W1104093   1986001  53.00  61.00
 10     21 Kurzyp Michał            MKS MOS Wrocław      D9103271   2057139  54.00  45.00
 11    301 Łukaszyk Maksymilian     UKS Dąb Leszno       P0304236   1424642  55.00  53.00
 12    383 Kloc Olaf                UKS Kometa Gliwice   S28        2033879  56.00  49.00
 13    265 Wałczuk-Piech Wiktor     UKS Azymut Siedliska L0104358    430943  57.00  57.00
 14    173 Kowalczyk Mateusz        MKS Metalowiec Łódź  E1704328    339335  58.00  31.00
 15      8 Pachnik Jędrzej          UKS Orientpark.pl Iw D0203073   1396725  59.00  33.00
 16     84 Skurznica Oskar          UKS Azymut Pabianice E7104174    887216  60.00  47.00
 17    432 Kotkowiak Bartosz        KOS BnO Szczecin     Z0103664   9201343  61.00  17.00
 18    408 Łącki Jakub              UKS OSiR Góra Kalwar W8103296   1419866  62.00  25.00
 19    151 Ciechanowicz Mikołaj     UKS Azymut 45 Gdynia G1703941    886655  63.00  15.00
 20    215 Pisarek Kordian          WKS Wawel Kraków     K3004263   2114851  64.00  11.00
 21    398 Ładyko Bartłomiej        BKS Wataha Warszawa  W1104365   1986005  65.00  41.00
 22     74 Łubisz Dominik           UKS Azymut Pabianice E71                 66.00  29.00
 23    280 Burak Łukasz             UKS Lotna Zdzieszowi O27         339339  67.00  51.00
 24    424 Gąsienica-Samek Adam     UNTS Warszawa        W8702573   1408267  68.00  21.00
 25    117 Cepurdej Wladyslaw       UMKS Kwidzyn         G0304184    332535  69.00   9.00
 26     53 Marszałek Alan           UKS Grom Sokolniki   E11        2048142  70.00  35.00
 27    156 Kilichowski Kacper       UKS Azymut 45 Gdynia G1704126    887218  71.00  43.00
 28    454 Grzegorczyk Borys        WKS Wawel Kraków     K30        2077837  72.00  39.00
 29    256 Kardasz Jakub            UKS Azymut Siedliska L0104356    430911  73.00  27.00
 30     55 Kroszczyński Michał      MKS Metalowiec Łódź  E1704383    418720  74.00  63.00
 31      3 Dwojak Gracjan           UKS Orientpark.pl Iw D0204123   2016463  75.00  65.00
 32    399 Maciejewski Bartłomiej   BKS Wataha Warszawa  W1103943   8092006  76.00  13.00
 33     92 Wolski Igor              UKS Azymut Pabianice E7104107    887224  77.00  59.00
 
Lista Startowa na etapy: M13         
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1     97 Fronia Jakub             UKS GOK Galewice     E7304116   2048153  32.00   0.00
  2     32 Ważny  Artur             MKS MOS Wrocław      D9104011   2016282  34.00  77.00
  3    224 Wójcik Paweł             WKS Wawel Kraków     K3002991   1415144  35.00  73.00
  4    246 Miśków Krzysztof         KS Kościelec Chrzanó K4804165    886343  36.00 109.00
  5    319 Kawała Mateusz           UKS Arkady Raszków   P3504027    412264  37.00  81.00
  6    414 Tywonek Jan              UKS OSiR Góra Kalwar W8103841    418964  38.00 129.00
  7     48 Korek Kacper             UKS Grom Sokolniki   E1103837   2048147  39.00  71.00
  8    315 Kaczocha Mikołaj         UKS Arkady Raszków   P3503860    553467  40.00  89.00
  9    360 Mielcarek Krzysztof      HKS Azymut Mochy     P5804284   2127754  41.00  97.00
 10    418 Antonowicz Jan           UNTS Warszawa        W8702385   8636188  42.00 115.00
 11    185 Wąsiewicz Jerzy          Team 360 stopni Wars W0804079   8050202  43.00 111.00
 12    262 Rabiega Kamil            UKS Azymut Siedliska L0104355    430905  44.00  87.00
 13    332 Szczęsny Michał          UKS Arkady Raszków   P3503863   2016195  45.00  85.00
 14    206 Leśniak Jan              WKS Wawel Kraków     K3004066   2114868  46.00 103.00
 15    350 Górniaczyk Michał        HKS Azymut Mochy     P5803910   2127752  47.00  93.00
 16     46 Hryciuk Mikołaj          UKS Grom Sokolniki   E1103836   2086649  48.00  67.00
 17    118 Chmielowski Bartosz      UMKS Kwidzyn         G0303918   1419855  49.00 127.00
 18     83 Sieroń Karol             UKS Azymut Pabianice E71         887235  50.00 121.00
 19    238 Jarząbski Bartłomiej     UKS Orlik Rajbrot    K35        1420643  51.00  75.00
 20    440 Pawłowski Leon           KOS BnO Szczecin     Z0103451   9201348  52.00 131.00
 21     62 Jabłoński Piotr          MUKS Junior Ochędzyn E70        2048183  53.00 119.00
 22    144 Modzelewski Mikołaj      UKS Siódemka Rumia   G14         219179  54.00 105.00
 23    207 Leśniak Tomasz           WKS Wawel Kraków     K3004067   2114869  55.00  83.00
 24    322 Kurczaba Tomasz          UKS Arkady Raszków   P35         338249  56.00       
 25    227 Żesławski Jakub          WKS Wawel Kraków     K3003201   9119779  57.00 123.00
 26    324 Nowacki Szymon           UKS Arkady Raszków   P3504031   2016193  58.00 113.00
 27    417 Wasilewski Mikołaj       UKS OSiR Góra Kalwar W8102779    338300  59.00  95.00
 28    199 Bublik Piotr             WKS Wawel Kraków     K3004018   2114854  60.00  69.00
 29    338 Włodarczyk Robert        UKS Arkady Raszków   P3504037    412267  61.00       
 30     49 Kozłowski Jakub          UKS Grom Sokolniki   E11        2048148  62.00 107.00
 31    326 Obsadny Paweł            UKS Arkady Raszków   P3503861   2016207  63.00       
 32    379 Borawski Dominik         UKS Kometa Gliwice   S2804059   2026149  64.00  99.00
 33     27 Skurak Adrian            MKS MOS Wrocław      D9104007   2016294  65.00 117.00
 34    436 Kwiatkowski Olaf         KOS BnO Szczecin     Z0103968   2050609  66.00 101.00
 35    297 Dembiński Patryk         UKS Dąb Leszno       P0304246   2115750  67.00  79.00
 36    381 Jadczyk Mikołaj          UKS Kometa Gliwice   S2804060   2033871  68.00 125.00
 37    404 Dąbrowski Karol          UKS OSiR Góra Kalwar W8103907    435250  69.00  91.00
 38    105 Lisiak Adam              UKS Orientuś Łódź    E7503049   7200171  70.00 139.00
 39    387 Marszałek Patryk         UKS Kometa Gliwice   S2803823   2032319  71.00 133.00
 40    409 Majowski Jan             UKS OSiR Góra Kalwar W8103502   1419864  72.00 135.00
 41    342 Cupryś Amadeusz          HKS Azymut Mochy     P5802897   7300456  73.00 137.00
 42    410 Podworski Kacper         UKS OSiR Góra Kalwar W8102780   1419863  74.00 141.00
 
Lista Startowa na etapy: M14         
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1    327 Oczkowski Kacper         UKS Arkady Raszków   P3503862   2016197  74.00  96.00
  2    341 Brożyński Oliwier        HKS Azymut Mochy     P5802380   2801129  75.00  82.00
  3    390 Skowron Wojciech         UKS Kometa Gliwice   S2803719   2035288  76.00 122.00
  4     41 Tomalak Jakub            MKS Paulinum Jelenia D9303869     54094  77.00  94.00
  5    443 Vlasiuk Yaroslav         KOS BnO Szczecin     Z0103674   9201346  78.00 108.00
  6    133 Soliwoda Mateusz         UMKS Kwidzyn         G0302880   2087498  79.00 126.00
  7     42 Zierałka Paweł           MKS Paulinum Jelenia D9303105   4402255  80.00  90.00
  8    373 Curzytek Krystian        UKS Azymut Dębów     R2203844    886652  81.00 118.00
  9     66 Małecki Marcel           MUKS Junior Ochędzyn E7003086   2048145  82.00 128.00
 10    413 Sobiepanek Maksymilian   UKS OSiR Góra Kalwar W8103759    338294  83.00  86.00
 11    423 Drosik Oskar             UNTS Warszawa        W8703427            84.00  88.00
 12     40 Staszak Tomasz           MKS Paulinum Jelenia D9303727   2103953  85.00 110.00
 13    372 Curzytek Kacper          UKS Azymut Dębów     R2203843    886651  86.00  98.00
 14     39 Królikowski Dominik      MKS Paulinum Jelenia D93        4402252  87.00 106.00
 15    378 Wołowiec Daniel          UKS Azymut Dębów     R2203483   2016488  88.00  84.00
 16    178 Reck Mateusz             UKS Reflex Rybnik    S5103981    886623  89.00 102.00
 17    391 Szabat Szymon            UKS Kometa Gliwice   S2803469   2021375  90.00 114.00
 18     59 Ertel Jacek              MUKS Junior Ochędzyn E70        2086235  91.00 124.00
 19    463 Błachut Roch             Team 360 stopni Wars W0802681   1409330  92.00  80.00
 20    135 Wilk Wiktor              UMKS Kwidzyn         G0303362   1413972  93.00  92.00
 21    228 Żesławski Mateusz        WKS Wawel Kraków     K3003200   9119229  94.00 112.00
 22     51 Malik Patryk             UKS Grom Sokolniki   E1104109   2048197  95.00 130.00
 23    182 Ślusarczyk Piotr         LKS Górzanka Nawojow K0103853    428775  96.00 104.00
 24    250 Trębacz Antoni           KS Kościelec Chrzanó K4802871   2801068  97.00 116.00
 25    430 Wołek Stanisław          UNTS Warszawa        W8703557   1414199  98.00 134.00
 26    433 Kotkowiak Piotr          KOS BnO Szczecin     Z0103665   9201342  99.00 136.00
 27    452 Udycz Jonasz             UKS Traper Złocienie Z0603319   9202030 100.00 138.00
 28    128 Muller Wiktor            UMKS Kwidzyn         G0302578   1419859 101.00 132.00
 29    431 Czyński Miłosz           KOS BnO Szczecin     Z0103443   9201349 102.00 140.00
 30     58 Bala Tymoteusz           MUKS Junior Ochędzyn E7002958                  100.00
 
Lista Startowa na etapy: OPEN        
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1     12 Banasiak Marcin          MKS MOS Wrocław      D91        9991973 117.00 176.00
  2    106 Lisiak Paweł             UKS Orientuś Łódź    E7503251    887249 117.30 197.00
  3    323 Niezgódka Dominika       UKS Arkady Raszków   P3502504   2016199 118.00 177.00
  4     75 Kłos Józef               UKS Azymut Pabianice E7100682    346001 118.30 184.00
  5     36 Dutkiewicz Damian        MKS Paulinum Jelenia D93        9101296 119.00 204.00
  6    460 Ciupa Marcin             UKS Orientuś Łódź    E75         886660 119.30 209.00
  7    395 Dolińska Zuzanna         BKS Wataha Warszawa  W11        7060403 120.00 181.00
  8     81 Płóciennik Konrad        UKS Azymut Pabianice E71        8260500 120.30 178.00
  9    336 Uciechowski Bogdan       UKS Arkady Raszków   P35        2016201 121.30 186.00
 10     93 Zając Dawid              UKS Azymut Pabianice E71        7205969 122.00 210.00
 11    427 Mianowski Rafał          UNTS Warszawa        W8702068    886687 122.30 189.00
 12    457 Chachurska Magdalena     KU AZS WAT Warszawa  W89          64950 123.00 216.00
 13    109 Młynarczyk Piotr         UKS Orientuś Łódź    E7503294   7150264 123.30 185.00
 14    366 Nowak Barbara            HKS Azymut Mochy     P5801222    997889 124.00 196.00
 15    187 Wąsiewicz Piotr          Team 360 stopni Wars W0804081   1418717 124.30 219.00
 16    146 Porzycz Janusz           UKS Siódemka Rumia   G1400232   9101165 125.00 193.00
 17    166 Bultrowicz Agnieszka     Indywidualnie        IND00944   2067841 125.30 214.00
 18    441 Sadzikowski Andrzej      KOS BnO Szczecin     Z0103672   2090698 126.00 175.00
 19     87 Sztranek Jan             UKS Azymut Pabianice E7102653   1407621 126.30 172.00
 20    340 Ziętek Aleksandra        UKS Arkady Raszków   P3503055   2016210 127.00       
 21    461 Słomczyński Robert       UKS Orientuś Łódź    E75        7200167 127.30 222.00
 22    396 Doliński Grzegorz        BKS Wataha Warszawa  W11        1972059 128.00 200.00
 23     72 Gąsiorowski Adam         UKS Azymut Pabianice E7103558   1260703 128.30 220.00
 24    220 Słońska Bogusława        WKS Wawel Kraków     K3003655   1414200 129.00 201.00
 25    181 Śliwczyńska Ilona        Team 360 stopni Wars W08        7121278 129.30 190.00
 26     71 Biniecka Małgorzata      UKS Azymut Pabianice E7100339    505002 130.00 198.00
 27    161 Pudełek Paweł            LKS Górzanka Nawojow K01        2127778 130.30 212.00
 28    316 Kaczocha Szymon          UKS Arkady Raszków   P3503063   2016191 131.00       
 29    459 Ziółkiewicz Krzysztof    UKS Orientuś Łódź    E75         887247 131.30 174.00
 30     76 Konc Katarzyna           UKS Azymut Pabianice E7102953   7204651 132.00 203.00
 31    456 Chachurski Ryszard       KU AZS WAT Warszawa  W8900065   1963012 132.30 192.00
 32    458 Nowak Paweł              UKS Orientuś Łódź    E75         887248 133.00       
 33    347 Golinowski Paweł         HKS Azymut Mochy     P5802892   7200181 133.30 221.00
 34    397 Galicz Karol             BKS Wataha Warszawa  W1101853   7771986 134.00 213.00
 35    328 Pluta Aleksandra         UKS Arkady Raszków   P3502507   9102674 134.30       
 36    186 Wąsiewicz Marzena        Team 360 stopni Wars W0804080   1418713 135.00 195.00
 37    140 Konkol-Klimczak Wioletta UKS Siódemka Rumia   G1401990    502207 135.30 217.00
 38    200 Bugaj Teresa             WKS Wawel Kraków     K3003313   2114867 136.00 182.00
 39    465 Błachut Igor             Team 360 stopni Wars W0802679   7202770 136.30 224.00
 40    467 Górnicka-Antonowicz Anna Indywidualnie        IND00091   8240668 137.00 225.00
 41    469 Lisiak Elżbieta          UKS Orientuś Łódź    E75                137.30       
 42    470 Ciećwierz Sławomir       UKS Azymut 45 Gdynia G17         886667 138.00 226.00
 43    471 Patejko Przemysław       KS Spójnia Warszawa  W8000530           138.30       
 44     67 Mikołajczyk Klaudia      MUKS Junior Ochędzyn E70                       194.00
 45     69 Strózik Sandra           MUKS Junior Ochędzyn E70                       218.00
 46     86 Sztranek Iwona           UKS Azymut Pabianice E71                       207.00
 47     89 Sztranek Paweł           UKS Azymut Pabianice E71                       188.00
 48    164 Bartosiak Katarzyna      Team 360 stopni Wars W08                       179.00
 49    170 Dubińska Monika          Team 360 stopni Wars W0804253                  205.00
 50    266 Gibek Bartosz            LO Kępno             LOK                       183.00
 51    267 Hołoś Aleksandra         LO Kępno             LOK                       215.00
 52    268 Hołoś Justyna            LO Kępno             LOK                       171.00
 53    269 Krzywiecka Karolina      LO Kępno             LOK                       199.00
 54    270 Kurzyński Wojtek         LO Kępno             LOK                       211.00
 55    271 Macioszczyk Mikołaj      LO Kępno             LOK                       187.00
 56    272 Nowak Emilian            LO Kępno             LOK                       191.00
 57    273 Polańska Matylda         LO Kępno             LOK                       208.00
 58    274 Przewdzięk Karol         LO Kępno             LOK                       180.00
 59    275 Rybczyńska Martyna       LO Kępno             LOK                       202.00
 60    276 Trzeciak Kinga           LO Kępno             LOK                       206.00
 61    277 Wróbel Weronika          LO Kępno             LOK                       173.00
 62    455 Niessner Piotr           WKS Wawel Kraków     K30                       223.00