Lista startowa - sztafety                                                                                                                          2018-06-02 23:22:47
                                                                       Puchar Najmłodszych 2018
===PRO SPORT Piotr Paszynski============================================================================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Lista startowa wg kategorii: K10         4.5- 6.5km    0-   0m 8-8k
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    1    (1) P58 HKS Azymut Mochy              Miś Milena                1424633        Franc Antonina            2127757        Mielcarek Karolina        2127760 
                                           
  2    2    (2) E70 MUKS Junior Ochędzyn                                                                                                                              
                                           
  3    3    (3) P35 woj Wielkopolskie             Światła Nikola             338259        Dżumaga Sara              1419875        Uciechowska Oliwia         338253 
                                           
  4    4    (4) E71 UKS Azymut Pabianice          Karczmarz Emilia           887214        Balcerak Aleksandra        887245        Kowalczyk Kalina          7202779 
                                           
  5    5    (5) O27 UKS Lotna Zdzieszowice        Kotłowska Julia            424204        Kotłowska Sonia           2037504        Zapart Julia              1392576 
                                           
  6    6    (6) S51 UKS Reflex Rybnik             Kruczkowska Alicja        2048163        Baj Zuzanna               2048164        Stando Weronika           2048168 
                                           
  7    7    (7) G14 UKS Siódemka Rumia            Łysoń Łucja                418966        Porzycz Małgorzata         842652        Bielecka Marta             361818 
                                           
  8    8    (8) D91 MKS MOS Wrocław I             Wysocka Michalina         2016299        Ciastoń Oliwia            2067741        Staniec Julia             2067739 
                                           
  9    9    (9) D91 MKS MOS Wrocław II            Masłowska Julia           2057134        Szkudlarek Amelia         2067734        Barska Pola               2067740 
                                           
 10   10   (10) VAC Vakat                                                                                                                                             
                                           
 
Lista startowa wg kategorii: K12         7.3- 8.5km    0-   0m 10-10k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   30   (23) O27 UKS Lotna Zdzieszowice        Jagodzińska Malwina       1394736        Stanowska Milena          2036951        Gidel Biaca               2037508 
                                           
  2   31   (24) K48 KS Kościelec Chrzanów         Sikora Sandra             2801064        Janicka Hanna             2801052        Podgórska Marta            886350 
                                           
  3   32   (25) K31 UKS Patria Młynne             Fitrzyk Magda              886352        Mamala Magda               886353        Zelek Martyna              886351 
                                           
  4   33   (26) G17 UKS Azymut 45 Gdynia          Ciećwierz Weronika        9102642        Ukleja Patrycja           9201832        Nowak Anna                9201831 
                                           
  5   34   (27) E70 woj Łódzkie                   Żuczkowska Oliwia         2048149        Kiełbik Nikola             339325        Malik Wiktoria            2048143 
                                           
  6   35   (28) E17 MKS Metalowiec Łódź           Śmigielska Martyna         339349        Śmigielska Weronika        339321        Parafiniuk Hanna           339305 
                                           
  7   36   (29) Z01 KOS BnO Szczecin              Matyja Weronika           2050606        Kula Maja                 1995097        Mikuła Iga                2050615 
                                           
  8   37   (30) P03 woj Wielkopolskie             Grembowska Julia           889165        Markowska Natalia         2113444        Uciechowska Amelia        2016206 
                                           
  9   38   (31) S28 UKS Kometa Gliwice            Polewka Julianna          2021377        Dziuba Justyna            2016971        Myśliwiec Aleksandra      2016973 
                                           
 10   39   (32) W81 UKS OSiR Góra Kalwaria        Sobiepanek Barbara         338299        Łącka Julia                338298        Borkowska Lena             412166 
                                           
 11   40   (33) W87 UNTS Warszawa                 Szindler Aleksandra       4644435        Chabiera Filomena         1408272        Mianowska Antonina        8131207 
                                           
 12   41   (34) P58 HKS Azymut Mochy I            Hajduk Maria              2127762        Pieśniak Patrycja         2121112        Klecha Weronika           2121113 
                                           
 13   42   (35) P58 HKS Azymut Mochy II           Golinowka Aleksandra       346009        Murek Emilia              2127764        Jąder Sandra              2127768 
                                           
 14   43   (36) D91 MKS MOS Wrocław I             Szczygieł Hanna           2016283        Ciszek Katarzyna          8654388        Banasiak Anna             9992006 
                                           
 15   44   (37) D91 MKS MOS Wrocław II            Kuciel Hanna              2057131        Marciniak Weronika        2057132        Zimoch Nina               2016295 
                                           
 16   45   (38) K30 WKS Wawel Kraków I            Biskupska Julia           9080722        Słońska Antonina          8640921        Niessner Pola             8635047 
                                           
 17   46   (39) K30 WKS Wawel Kraków II           Zawada Zuzanna            7204931        Hałucha Milena            1391132        Wojtas Julia              2114857 
                                           
 18   47   (40) E11 UKS Grom Sokolniki                                                                                                                                
                                           
 
Lista startowa wg kategorii: K14         6.6- 7.8km    0-   0m 11-11k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   75   (64) P03 UKS Dąb Leszno                Zendra Maja               2061714        Mikołajczyk Iga           1412008        Szkudlarska Weronika      1419876 
                                           
  2   76   (65) K01 LKS Górzanka Nawojowa         Pudełek Jowita            2118337        Skorupa Maja              1419851        Bosak Natalia              418705 
                                           
  3   77   (66) E75 UKS Orientuś Łódź             Gielec Julia              7200166        Woch Natalia               886662        Wiśniewska Hana            886661 
                                           
  4   78   (67) G03 UMKS Kwidzyn                  Perfikowska Hanna         8653296        Kędzior Alicja             219517        Muller Iga                1419860 
                                           
  5   79   (68) P35 UKS Arkady Raszków            Dobroś Aleksandra         9201795        Cieluch Patrycja          2016207        Chmielarz Sandra          2016194 
                                           
  6   80   (69) W81 UKS OSiR Góra Kalwaria        Powichrowska Ilona        1422868        Dzwonkowska Paulina        418961        Fijałkowska Klaudia        889672 
                                           
  7   81   (70) D91 MKS MOS Wrocław               Maciejewska Agata         2016281        Winiarska Kaja            2016287        Banasiak Joanna           9992004 
                                           
  8   82   (71) E11 UKS Grom Sokolniki            Domagała Emilia           2048188        Hodur Katarzyna           2048150        Krzyżostanek Patrycja     2048146 
                                           
  9   83   (72) R22 UKS Azymut Dębów              Kiełb Wiktoria            2015834        Kiełb Patrycja            2023844        Kotlińska Kamila          2015833 
                                           
 10   84   (73) P58 HKS Azymut Mochy I            Karkut Estera             7300457        Dreier Anna               7300455        Michalewicz Alicja        7300453 
                                           
 11   85   (74) P58 HKS Azymut Mochy II           Kubacka Wiktoria          2121110        Kapska Nina               2801127        Skrzypczak Marika         2127767 
                                           
 12   86   (75) K30 WKS Wawel Kraków I            Michno Marta              8650881        Pułczyńska Hanna          9102675        Lamparska Maja            8636994 
                                           
 13   87   (76) K30 WKS Wawel Kraków II           Kurtycz Natalia           2114853        Owsianka Wiktoria         2114852        Hałucha Martyna           2114870 
                                           
 
Lista startowa wg kategorii: M10         4.8- 6.5km    0-   0m 8-8k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   15   (11) P58 HKS Azymut Mochy              Franc Julian               423087        Murek Marcin               200406        Golinowski Piotr           346005 
                                           
  2   16   (12) E71 UKS Azymut Pabianice          Łubisz Łukasz              887246        Stachera Oliwier           887236        Wiśniewski Adam           2061725 
                                           
  3   17   (13) W87 woj Mazowieckie               Wasilewska Olga            338293        Wasilewski Antoni          338295        Kaźmierczak Feliks        1415377 
                                           
  4   18   (14) D91 MKS MOS Wrocław               Stefańczak Tymon          2067721        Jabłońska Amelia          2067728        Kociuba Wiktor            8644895 
                                           
  5   19   (15) K48 KS Kościelec Chrzanów         Zychowicz Bartosz          412500        Podgórska Gabriela        2801053        Chodlewski Szymon         2801054 
                                           
  6   20   (16) K31 UKS Patria Młynne             Kurnyta Dawid              413353        Zelek Filip                413363        Mordarski Oskar            886357 
                                           
  7   21   (17) D93 woj Dolnośląskie              Pachnik Antoni            2025003        Dutkiewicz Wiktoria       7200190        Dominiak Kacper           2025015 
                                           
  8   22   (18) G17 UKS Azymut 45 Gdynia          Ciećwierz Małgorzata       886656        Kaszkiewicz Tymon          887230        Ukleja Krzysztof          9201833 
                                           
  9   23   (19) E73 woj Łódzkie                   Domagała Jakub            2086642        Ciegiełka Konrad          2048151        Żeziński Julian            553469 
                                           
 10   24   (20) E75 UKS Orientuś Łódź             Ciupa Jan                  887234        Trepczyński Franek         887238        Rzeńca Tomasz             7200163 
                                           
 11   25   (21) G03 UMKS Kwidzyn                  Kostek Kinga              2077835        Dreger Jan                1419868        Kisłowski Marek            332515 
                                           
 12   26   (22) K30 WKS Wawel Kraków              Zasadzki Tymoteusz         886359        Oliinyk Liza              2114863        Pukczyński Jeremi         1413979 
                                           
 
Lista startowa wg kategorii: M12         5.2- 6.2km    0-   0m 10-10k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   50   (41) O27 UKS Lotna Zdzieszowice        Dammfeld Adam             2037510        Łukasik Szymon             412146        Burak Łukasz              1392572 
                                           
  2   51   (42) K48 KS Kościelec Chrzanów         Klakla Kacper             2801056        Ludwin Jakub              8661490        Chodlewski Antoni         2801057 
                                           
  3   52   (43) G17 UKS Azymut 45 Gdynia          Ciechanowicz Mikołaj       886655        Grzybowski Maciej          887225        Stefaniak robert           887217 
                                           
  4   53   (44) Z01 KOS BnO Szczecin              Kotkowiak Bartek          9201343        Stefaniak Izabela         2050612        Mikuła Daria              2050616 
                                           
  5   54   (45) P03 UKS Dąb Leszno                Łukaszyk Maksymilian      1424642        Prais Julia               1419878        Białasik Bartosz           889261 
                                           
  6   55   (46) S28 UKS Kometa Gliwice            Kloc Olaf                 2035177        Jarosz Oliwia             2035282        Wiktoria Wiktor           2026145 
                                           
  7   56   (47) D93 woj Dolnośląskie              Jurczek Miłosz            2099923        Dwojak Gracjan            2016463        Pachnik Jędrzej           1396725 
                                           
  8   57   (48) E73 UKS GOK Galewice              Olejnik Tomasz            2048155        Cegiełka Milena           2086643        Narożny Kacper            2086637 
                                           
  9   58   (49) E75 UKS Orientuś Łódź             Marcjanek Filip            505004        Młynarczyk Maks           7070923        Ziółkiewicz Jan            887240 
                                           
 10   59   (50) W11 BKS Wataha Warszawa           Maciejewski Bartłomiej    8092006        Ładyko Bartłomiej         1986005        Stopczyński Bartosz       1986001 
                                           
 11   60   (51) HAD KS Hades Poznań               Bultrowicz Tymoteusz      2067833        Zieliński Tomasz          2067836        Nowak Zofia               2067840 
                                           
 12   61   (52) VAC Vakat                                                                                                                                             
                                           
 13   62   (53) W87 UNTS Warszawa I               Drosik Marcel             4644445        Chachurski Mieszko        8291207        Świtała Michał            4644426 
                                           
 14   63   (54) W87 woj Mazowieckie               Olejnik Mikołaj           1986003        Białoń Maria              2111027        Pachucki Tymoteusz        1424638 
                                           
 15   64   (55) P58 HKS Azymut Mochy I            Wyrwa Tobiasz             1424635        Młynkowiak Karolina       2127769        Szlafka Mikołaj           2127761 
                                           
 16   65   (56) P58 HKS Azymut Mochy II           Murawski Rafał            2121111        Reiman Julia              7300459                                          
                                           
 17   66   (57) K30 WKS Wawel Kraków I            Siek Barbara               895243        Grzegorczyk Borys         2077837        Truty Jonasz              2074453 
                                           
 18   67   (58) K30 WKS Wawel Kraków II           Olejnik Jaśmina           8650888        Pisarek Kordian           2114851        Tarnowski Przemysław      2016946 
                                           
 19   68   (59) E71 Azymut Pabianice I            Skurznica Oskar            887216        Łubisz Dominik             339286        Wolski Igor                887224 
                                           
 20   69   (60) E71 Azymut Pabianice II           Sztranek Maciej           2043890        Wiśniewski Jakub          7662202        Krempiński Franciszek     7202778 
                                           
 21   70   (61) G03 UMKS Kwidzyn I                Zeremba Adam              2103950        Perfikowski Paweł         2090686        Cepurdej Władysław        2103956 
                                           
 22   71   (62) G03 UMKS Kwidzyn II               Droń Wiktor               2103949        Wejtko Diana              1413975        Pękal Mikołaj             2103954 
                                           
 23   72   (63) G03 UMKS Kwidzyn III              Grajewski Jakub           2127780        Jankiewicz Radosław       2067686        Joniec Hubert             2111030 
                                           
 
Lista startowa wg kategorii: M14         4.6- 5.1km    0-   0m 11-11k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  100   (77) E75 Woj. Łódzkie                  Lisiak Adam               7200171        Sieroń Karol               887235        Saładajczyk Malwina        887252 
                                           
  2  101   (78) P35 UKS Arkady Raszków            Oczkowski Kacper          2037839        Szczęsny Michał           2037841        Kaczocha Mikołaj           553467 
                                           
  3  102   (79) D91 MKS MOS Wrocław               Kurzyp Michał             2057139        Skurak Adrian             2016294        Ważny Artur               2016282 
                                           
  4  103   (80) E11 UKS Grom Sokolniki            Hryciuk Mikołaj           2086649        Marszałek Alan            2048142        Malik Patryk              2048197 
                                           
  5  104   (81) R22 UKS Azymut Dębów              Curzytek Kacper            886651        Curzytek Krystian          886652        Wołowiec Daniel            886653 
                                           
  6  105   (82) P58 HKS Azymut Mochy              Cupryś Amadeusz           7300456        Górniakczyk Michał        2127752        Brożyński Oliwier         2801129 
                                           
  7  106   (83) K48 KS Kościelec Chrzanów         Miśków Krzysztof           886343        Lechowska Agata           2801066        Trębacz Antoni            2801068 
                                           
  8  107   (84) D93 MKS Paulinum Jelenia G        Tomalek Jakub               54094        Staszek Tomasz            2103953        Królikowski Dominik        418714 
                                           
  9  108   (85) E73 woj Łódzkie                   Janik Patrycja            2048154        Fronia Jakub              2048153        Sucha Andzelika           2086645 
                                           
 10  109   (86) W87 UNTS Warszawa                 Gąsienica-Samek Adam      1408267        Wołek Stanisław           1414199        Antonowicz Jan            8636188 
                                           
 11  110   (87) E71 UKS Azymut Pabianice                                                                                                                              
                                           
 12  111   (88) E70 woj Łódzkie                                                                                                                                       
                                           
 13  112   (89) G14 UKS Siódemka Rumia            Modzelewski Mikołaj        219179        Melzer Anna                886306        Pupiec Agata               895251 
                                           
 14  113   (90) S28 woj Śląskie                   Leśniak Matylda           8631673        Marszałek Patryk          2032319        Reck Mateusz               886623 
                                           
 15  114   (91) S28 UKS Kometa Gliwice II         Kochoń Julia              2016955        Szabat Szymon             2021375        Skowron Wojciech          2035288 
                                           
 16  115   (92) G03 woj. Pomorskie                Chmielowski Bartosz       1419855        Kilichowski Kacper         887218                                          
                                           
 17  116   (93) G03 UMKS Kwidzyn II               Muller Wiktor             1419859        Wilk Wiktor               1413972        Cepurdej Katarzyna        1413980 
                                           
 18  117   (94) W81 OSiR Góra Kalwaria I          Majowski Jan              1419864        Łącki Jakub               1419866        Podworski Kacper          1419863 
                                           
 19  118   (95) W81 OSiR Góra Kalwaria II         Dąbrowski Karol            435250        Sobiepanek Maksymilian     338294        Tywonek Jan               2086529 
                                           
 20  119   (96) K30 WKS Wawel Kraków I            Bublik Piotr              2114854        Wójcik Paweł              1415144        Żeskawski Mateusz         9119229 
                                           
 21  120   (97) K30 woj. Małopolskie              Żesławski Jakub           9119779        Ślusarczyk Piotr           418726        Czachura Anna             2077836 
                                           
 22  121   (98) Z01 KOS BnO Szczecin I            Kusztelska Natalia        2050618        Pawłowski Leon            9201348        Czyński Miłosz            9201349 
                                           
 23  122   (99) Z01 KOS BnO Szczecin II           Kotkowiak Piotr           9201342        Vlasiuk Yaroslaw          9201346        Kwiatkowski Olaf          2050609 
                                           
 
Lista startowa wg kategorii: Open        0.3- 0.3km    0-   0m 0-0k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    0  (114) P03 UKS Dąb Leszno                Kaczmarek Anna                    
  2    0  (115) P03 UKS Dąb Leszno                Białasik Monika                   
  3    0  (116) E71 UKS Azymut Pabianice          Sztranek Jan              1407621 
  4    0  (117) E75 UKS Orientuś Łódź             Ziółkiewicz Krzysztof      887247 
  5    0  (118) P58 HKS Azymut Mochy              Nowak Barbara              997889 
  6    0  (119) E75 UKS Orientuś Łódź             Lisiak Paweł               887249 
  7    0  (120) E71 UKS Azymut Pabianice          Biniecka Małgorzata        505002 
  8    0  (121) K30 WKS Wawel Kraków              Bączek Motała Barbara     2003019 
  9    0  (122) W11 BKS Wataha Warszawa           Doliński Grzegorz         1972059 
 10    0  (123) K30 WKS Wawel Kraków              Słońska Bogusława         1414200 
 11    0  (124) E71 UKS Azymut Pabianice          Konc Katarzyna            7204651 
 12    0  (125) D93 MKS Paulinum Jelenia G        Dutkiewicz Damian         9101296 
 13    0  (126) E71 UKS Azymut Pabianice          Sztranek Iwona            7204932 
 14    0  (127) E75 UKS Orientuś Łódź             Ciupa Marcin               886660 
 15    0  (128) E71 UKS Azymut Pabianice          Zając Dawid               7205969 
 16    0  (129) K01 LKS Górzanka Nawojowa         Pudełek Paweł             2127778 
 17    0  (130) W11 BKS Wataha Warszawa           Galicz Karol              7771986 
 18    0  (131) HAD KS Hades Poznań               Bultrowicz Agnieszka      2067841 
 19    0  (132) G14 UKS Siódemka Rumia            Konkol-Klimczak Wioletta   502207 
 20    0  (133) E70 MUKS Junior Ochędzyn,         Strózik Sandra            2048160 
 21    0  (134) E71 UKS Azymut Pabianice          Gąsiorowski Adam          1260703 
 22    0  (135) P58 HKS Azymut Mochy              Golinowski Paweł          7200181 
 23    0  (136) E75 UKS Orientuś Łódź             Słomczyński Ignacy        7200167 
 24    0  (137) K30 WKS Wawel Kraków              Niessner Piotr            8200663 
 25    0  (138) IND Indywidualnie                 Górnicka-Antonowicz Anna  8240668 
 26    0  (139) G17 UKS Azymut 45 Gdynia          Ciećwierz Sławomir         886667 
 27    0  (140) HAD KS Hades Poznań               Zbrojaniowa Justyna       2067838 
 28    0  (141) HAD KS Hades Poznań               Remigiusz Nowak                   
 29    0  (142) P58 HKS Azymut Mochy              Paterek Honorata          2127753 
 30   11  (108) P35 UKS Arkady Raszków            Uciechowski Bogdan        2016201 
 31   27  (105) K30 WKS Wawel Kraków              Bugaj Teresa              2114867 
 32   28  (106) E71 UKS Azymut Pabianice          Kłos Józef                 346001 
 33   88  (111) W87 UNTS Warszawa                 Mianowski Rafał            886687 
 34   29  (107) E75 UKS Orientuś Łódź             Młynarczyk Piotr          7150264 
 35   89  (112) G14 UKS Siódemka Rumia            Porzycz Janusz            9101165 
 36   90  (113) E70 MUKS Junior Ochędzyn,         Mikołajczyk Klaudia       2048159 
 37   48  (109) E75 UKS Orientuś Łódź             Nowak Paweł                887248 
 38   49  (110) E71 UKS Azymut Pabianice          Sztranek Paweł            8281288 
 39  123  (100) Z01 KOS BnO Szczecin              Sadzikowski Andrzej       2090698 
 40   73  (103) E71 UKS Azymut Pabianice          Płóciennik Konrad         8260500 
 41  124  (101) D91 MKS MOS Wrocław               Banasiak Marcin           9991973 
 42   74  (104) W11 BKS Wataha Warszawa           Dolińska Zuzanna          7060403 
 43  125  (102) P35 UKS Arkady Raszków            Niezgódka Dominika        2016199