Końcowe wyniki zawodów                                          2018-06-02 14:23:48
                             Puchar Najmłodszych 2018
===PRO SPORT Piotr Paszynski=========================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: K10         2.1km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Olejnik Jaśmina          WKS Wawel Kraków     K3003938       18.21  +      0.00
  2.Biskupska Julia          WKS Wawel Kraków     K3003646       24.04  +      5.43
  3.Bielecka Marta           UKS Siódemka Rumia   G14            26.08  +      7.47
  4.Oliinyk Yelyzaveta       WKS Wawel Kraków     K3004023       26.33  +      8.12
  5.Duda Kornelia            UKS Traper Złocienie Z0604141       28.06  +      9.45
  6.Zelek Martyna            UKS Patria Młynne    K3103632       28.19  +      9.58
  7.Wysocka Michalina        MKS MOS Wrocław      D9104012       28.39  +     10.18
  8.Kostek Kinga             UMKS Kwidzyn         G0304102       30.07  +     11.46
  9.Mielcarek Karolina       HKS Azymut Mochy     P58            30.28  +     12.07
 10.Kotłowska Julia          UKS Lotna Zdzieszowi O27            31.11  +     12.50
 11.Zapart Julia             UKS Lotna Zdzieszowi O27            32.03  +     13.42
 12.Staniec Julia            MKS MOS Wrocław      D9104346       32.50  +     14.29
 13.Śmigielska Weronika      MKS Metalowiec Łódź  E1704371       33.55  +     15.34
 14.Porzycz Małgorzata       UKS Siódemka Rumia   G1404252       34.42  +     16.21
 15.Podgórska Gabriela       KS Kościelec Chrzanó K4804164       35.24  +     17.03
 16.Franc Antonina           HKS Azymut Mochy     P5804040       36.41  +     18.20
 17.Śmigielska Martyna       MKS Metalowiec Łódź  E1704372       41.42  +     23.21
 18.Ciećwierz Małgorzata     UKS Azymut 45 Gdynia G17            42.55  +     24.34
 19.Dżumaga Sara             UKS Dąb Leszno       P0304233       44.41  +     26.20
 20.Ciastoń Oliwia           MKS MOS Wrocław      D9104312       46.41  +     28.20
 21.Wasilewska Olga          UKS OSiR Góra Kalwar W8104251       48.20  +     29.59
 22.Kotłowska Sonia          UKS Lotna Zdzieszowi O27            49.09  +     30.48
 23.Piekielna Maja           MUKS Junior Ochędzyn E70            50.08  +     31.47
 24.Wróblewska Jagoda        UKS Lotna Zdzieszowi O27            50.19  +     31.58
 25.Mielko Zuzanna           UKS Azymut Siedliska L0104362       62.35  +     44.14
 26.Dutkiewicz Wiktoria      MKS Paulinum Jelenia D9303881       78.17  +     59.56
 27.Jabłońska Amelia         MKS MOS Wrocław      D9104313       84.13  +     65.52
    Kukawska Julia           MUKS Junior Ochędzyn E70        NKl               
    Łysoń Łucja              UKS Siódemka Rumia   G14        NKl               
    Miś Milena               HKS Azymut Mochy     P5803575   NKl               
    Stempniewska Nadia       UKS Traper Złocienie Z0604139   NKl               
    Malec Nikola             UKS Azymut Siedliska L01        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K10N        1.5km    0m 4k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kowalczyk Kalina         UKS Azymut Pabianice E7104171   0b.PK 25.00         
  2.Klimczak Olimpia         UKS Siódemka Rumia   G14        0b.PK 27.14         
  3.Kasałka Monika           UKS Arkady Raszków   P35        0b.PK 28.09         
  4.Szmidtka Martyna         UKS Siódemka Rumia   G14        0b.PK 28.44         
  5.Trzebiatowska Martyna    UKS Siódemka Rumia   G14        0b.PK 32.15         
  6.Kruczkowska Alicja       UKS Reflex Rybnik    S5104394   0b.PK 35.14         
  7.Szafarewicz Katarzyna    UMKS Kwidzyn         G0304179   0b.PK 38.29         
  8.Kulka Kornelia           UKS Orientpark.pl Iw D0204343   0b.PK 39.32         
  9.Nowak Zofia              KS Hades Poznań      P0203702   0b.PK 39.40         
 10.Lewandowska Antonina     UKS Siódemka Rumia   G14        0b.PK 41.39         
 11.Barska Pola              MKS MOS Wrocław      D91        0b.PK 42.56         
 12.Szkudlarek Amelia        MKS MOS Wrocław      D9104347   0b.PK 44.38         
 13.Biskupska Małgorzata     WKS Wawel Kraków     K30        0b.PK 45.37         
 14.Klimczak Oksana          UKS Siódemka Rumia   G14        0b.PK 46.55         
 15.Krasoń Julia             MUKS Junior Ochędzyn E70        0b.PK 47.28         
 16.Balcerak Aleksandra      UKS Azymut Pabianice E71        0b.PK 49.08         
 17.Baj Zuzanna              UKS Reflex Rybnik    S5104392   0b.PK 50.51         
 18.Karczmarz Emilia         UKS Azymut Pabianice E7104172   0b.PK 65.11         
 19.Osak Zuzanna             UKS Traper Złocienie Z0604145   1b.PK 45.59         
    Kwoczała Emilia          UKS Lotna Zdzieszowi O27        DNF               
    Matusiak Wiktoria        UKS Lotna Zdzieszowi O27        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K10R        1.5km    0m 4k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Belica Karolina          LUKS Impuls Szczercó LUK        0b.PK 20.43         
  2.Paterek Hanna            HKS Azymut Mochy     P58        0b.PK 21.25         
  3.Masłowska Julia          MKS MOS Wrocław      D9104311   0b.PK 34.00         
  4.Kwolek Antonina          MKS MOS Wrocław      D91        0b.PK 34.16         
  5.Gronostaj Natalia        MKS MOS Wrocław      D9104348   0b.PK 34.20         
  6.Stando Weronika          UKS Reflex Rybnik    S5104390   0b.PK 35.37         
  7.Lippa Anna               UKS Lotna Zdzieszowi O27        0b.PK 40.21         
  8.Dżumaga Julia            UKS Dąb Leszno       P03        0b.PK 42.33         
  9.Uciechowska Oliwia       UKS Arkady Raszków   P35        0b.PK 48.53         
 
Końcowe wyniki zawodów: K11         2.8km    0m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Słońska Antonina         WKS Wawel Kraków     K3003190       20.23  +      0.00
  2.Kula Maja                KOS BnO Szczecin     Z0103962       21.35  +      1.12
  3.Niessner Pola            WKS Wawel Kraków     K3003651       21.49  +      1.26
  4.Mianowska Antonina       UNTS Warszawa        W8703554       22.22  +      1.59
  5.Klecha Weronika          HKS Azymut Mochy     P5803574       24.27  +      4.04
  6.Mikuła Iga               KOS BnO Szczecin     Z0103959       24.30  +      4.07
  7.Matyja Weronika          KOS BnO Szczecin     Z0103958       24.38  +      4.15
  8.Fitrzyk Magdalena        UKS Patria Młynne    K3103622       24.48  +      4.25
  9.Szczygieł Hanna          MKS MOS Wrocław      D9102911       26.41  +      6.18
 10.Łącka Julia              UKS OSiR Góra Kalwar W8103573       27.40  +      7.17
 11.Wąsiewicz Urszula        Team 360 stopni Wars W0804082       28.21  +      7.58
 12.Chabiera Filomena        UNTS Warszawa        W8703856       28.22  +      7.59
 13.Borek Alicja             UKS Traper Złocienie Z0603314       28.28  +      8.05
 14.Belica Milena            LUKS Impuls Szczercó LUK            31.20  +     10.57
 15.Halewicz Julia           UKS Orientpark.pl Iw D0203740       31.44  +     11.21
 16.Wejtko Diana             UMKS Kwidzyn         G0303360       31.55  +     11.32
 17.Hałucha Milena           WKS Wawel Kraków     K3003936       34.43  +     14.20
 18.Wojtas Julia             WKS Wawel Kraków     K3004262       35.28  +     15.05
 19.Miłaszewicz Magdalena    UKS Traper Złocienie Z0603887       35.42  +     15.19
 20.Szindler Aleksandra      UNTS Warszawa        W8703797       35.49  +     15.26
 21.Sikora Sandra            KS Kościelec Chrzanó K4803613       35.50  +     15.27
 22.Kuciel Hanna             MKS MOS Wrocław      D9104295       37.43  +     17.20
 23.Jarczak Marika           MUKS Junior Ochędzyn E70            39.35  +     19.12
 24.Żuczkowska Oliwia        UKS GOK Galewice     E7304335       39.37  +     19.14
 25.Gidel Bianca             UKS Lotna Zdzieszowi O27            39.44  +     19.21
 26.Janiak Lena              UKS Reflex Rybnik    S5104391       41.48  +     21.25
 27.Herbeć Anna              MUKS Junior Ochędzyn E70            45.31  +     25.08
 28.Myśliwiec Aleksandra     UKS Kometa Gliwice   S2804341       45.40  +     25.17
 29.Mamala Magdalena         UKS Patria Młynne    K3103924       47.01  +     26.38
 30.Grembowska Julia         UKS Dąb Leszno       P0304223       47.37  +     27.14
 31.Bożek Ewelina            UKS Azymut Siedliska L0104359       47.52  +     27.29
 32.Malik Wiktoria           UKS Grom Sokolniki   E11            51.17  +     30.54
 33.Stefaniak Izabela        KOS BnO Szczecin     Z0103767       52.45  +     32.22
 34.Janicka Hanna            KS Kościelec Chrzanó K4804166       64.06  +     43.43
 35.Jańczak  Matylda         UKS Arkady Raszków   P35            74.04  +     53.41
 36.Marciniak Weronika       MKS MOS Wrocław      D9104296       79.42  +     59.19
 37.Sierakowska Marta        UKS Azymut Siedliska L0104360       86.03  +     65.40
    Podgórska Marta          KS Kościelec Chrzanó K4803611   NKl               
    Sudak Oliwia             UKS Azymut Siedliska L0104361   NKl               
    Stanowska Milena         UKS Lotna Zdzieszowi O27        NKl               
    Jagodzińska Malwina      UKS Lotna Zdzieszowi O27        NKl               
    Szeliga Sonia            UKS Orientpark.pl Iw D0203739   DNF               
    Pawlak Małgorzata        UKS Dąb Leszno       P0304247   DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K12         3.3km    0m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Ukleja Patrycja          UKS Azymut 45 Gdynia G1703121       25.50  +      0.00
  2.Banasiak Anna            MKS MOS Wrocław      D9102912       27.19  +      1.29
  3.Ciszek Katarzyna         MKS MOS Wrocław      D9104290       29.03  +      3.13
  4.Nowak Anna               UKS Azymut 45 Gdynia G1702858       29.19  +      3.29
  5.Ciećwierz Weronika       UKS Azymut 45 Gdynia G1704366       30.40  +      4.50
  6.Borkowska Lena           UKS OSiR Góra Kalwar W8103756       32.57  +      7.07
  7.Hajduk Maria             HKS Azymut Mochy     P5803257       35.15  +      9.25
  8.Polewka Julianna         UKS Kometa Gliwice   S2802461       35.28  +      9.38
  9.Prais Julia              UKS Dąb Leszno       P0304225       36.28  +     10.38
 10.Zawada Zuzanna           WKS Wawel Kraków     K3003659       36.47  +     10.57
 11.Cegiełka Milena          UKS GOK Galewice     E7304115       37.19  +     11.29
 12.Mikołajczyk Iga          UKS Dąb Leszno       P0304248       38.46  +     12.56
 13.Sobiepanek Barbara       UKS OSiR Góra Kalwar W8103365       38.51  +     13.01
 14.Pieśniak Patrycja        HKS Azymut Mochy     P5803264       39.18  +     13.28
 15.Murek Emilia             HKS Azymut Mochy     P5803579       44.34  +     18.44
 16.Golinowska Aleksandra    HKS Azymut Mochy     P5804045       44.54  +     19.04
 17.Dzwonkowska Paulina      UKS OSiR Góra Kalwar W8103366       46.18  +     20.28
 18.Młynkowiak Karolina      HKS Azymut Mochy     P5803262       46.22  +     20.32
 19.Białoń Maria             UNTS Warszawa        W8703777       46.39  +     20.49
 20.Wiktor Wiktoria          UKS Kometa Gliwice   S2804089       46.53  +     21.03
 21.Siek Barbara             WKS Wawel Kraków     K3003654       50.18  +     24.28
 22.Wrzyszcz Weronika        UKS Orlik Rajbrot    K35            50.24  +     24.34
 23.Jarosz Oliwia            UKS Kometa Gliwice   S2804084       50.54  +     25.04
 24.Jąder Sandra             HKS Azymut Mochy     P5804041       52.41  +     26.51
 25.Kotlińska Kamila         UKS Azymut Dębów     R2204056       54.25  +     28.35
 26.Parafiniuk Hanna         MKS Metalowiec Łódź  E1704384       54.54  +     29.04
 27.Markowska Natalia        UKS Dąb Leszno       P0304226       56.29  +     30.39
 28.Kiełbik Nikola           UKS Grom Sokolniki   E11            71.05  +     45.15
 29.Zimoch Nina              MKS MOS Wrocław      D9104292      119.03  +     93.13
    Dziuba Justyna           UKS Kometa Gliwice   S2804340   NKl               
    Jabłońska Emilia         MUKS Junior Ochędzyn E70        NKl               
    Uciechowska Amelia       UKS Arkady Raszków   P3504035   NKl               
    Dopierała Dominika       UNTS Warszawa        W8703778   DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K13         3.5km    0m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Muller Iga               UMKS Kwidzyn         G0302764       27.14  +      0.00
  2.Lamparska Maja           WKS Wawel Kraków     K3003832       27.38  +      0.24
  3.Kusztelska Natalia       KOS BnO Szczecin     Z0103827       29.34  +      2.20
  4.Lechowska Agata          KS Kościelec Chrzanó K4803609       31.27  +      4.13
  5.Gielec Julia             UKS Orientuś Łódź    E7503047       31.29  +      4.15
  6.Wiśniewska Hana          UKS Orientuś Łódź    E7504222       32.33  +      5.19
  6.Karkut Estera            HKS Azymut Mochy     P5803259       32.33  +      5.19
  8.Michno Marta             WKS Wawel Kraków     K3003937       32.55  +      5.41
  9.Krzyżostanek Partycja    UKS Grom Sokolniki   E1103838       33.31  +      6.17
 10.Kiełb Patrycja           UKS Azymut Dębów     R2203845       34.06  +      6.52
 11.Domagała Emilia          UKS Grom Sokolniki   E1103835       34.29  +      7.15
 12.Pułczyńska Hanna         WKS Wawel Kraków     K3003193       34.34  +      7.20
 13.Dreier Anna              HKS Azymut Mochy     P5803256       34.39  +      7.25
 14.Kędzior Alicja           UMKS Kwidzyn         G0303563       35.05  +      7.51
 15.Maciejewska Agata        MKS MOS Wrocław      D9104003       35.16  +      8.02
 16.Michalewicz Alicja       HKS Azymut Mochy     P5803261       35.24  +      8.10
 17.Kubacka Wiktoria         HKS Azymut Mochy     P5804281       35.32  +      8.18
 18.Pudełek Jowita           LKS Górzanka Nawojow K0103998       37.22  +     10.08
 19.Sucha Andżelinka         UKS Grom Sokolniki   E1104110       38.51  +     11.37
 20.Melzer Anna              UKS Siódemka Rumia   G1403295       40.32  +     13.18
 21.Kochoń Julia             UKS Kometa Gliwice   S2804061       41.40  +     14.26
 22.Kurtycz Natalia          WKS Wawel Kraków     K3004021       44.05  +     16.51
 23.Szczurko Paulina         UKS Traper Złocienie Z0603545       45.14  +     18.00
 24.Chmielarz Sandra         UKS Arkady Raszków   P3503061       49.32  +     22.18
 25.Kulka  Wiktoria          UKS Orientpark.pl Iw D0203855       51.57  +     24.43
 26.Pupiec Agata             UKS Siódemka Rumia   G1403391       55.17  +     28.03
 27.Owsianka Wiktoria        WKS Wawel Kraków     K3003758       59.24  +     32.10
 28.Saładajczyk Malwina      UKS Azymut Pabianice E7103878       76.07  +     48.53
 
Końcowe wyniki zawodów: K14         4.5km    0m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Perfikowska Hanna        UMKS Kwidzyn         G0303363       32.50  +      0.00
  2.Leśniak Matylda          UKS Kometa Gliwice   S2803406       39.08  +      6.18
  3.Banasiak Joanna          MKS MOS Wrocław      D9102221       39.11  +      6.21
  4.Fijałkowska Klaudia      UKS OSiR Góra Kalwar W8103397       41.33  +      8.43
  5.Majewska Maja            PUKS Młode Orły Nowy W0303218       43.27  +     10.37
  6.Urban Aneta              UKS Traper Złocienie Z0602910       50.59  +     18.09
  7.Skrzypczak Marika        HKS Azymut Mochy     P5803864       51.57  +     19.07
  8.Cepurdej Katarzyna       UMKS Kwidzyn         G0304183       52.42  +     19.52
  9.Szkudlarska Weronika     UKS Dąb Leszno       P0304242       53.55  +     21.05
 10.Winiarska Kaja           MKS MOS Wrocław      D9103684       55.55  +     23.05
 11.Janik Patrycja           UKS GOK Galewice     E7304117       58.46  +     25.56
 12.Powichrowska Ilona       UKS OSiR Góra Kalwar W8102781       61.13  +     28.23
 13.Dobroś Aleksandra        UKS Arkady Raszków   P3503060       62.11  +     29.21
 14.Kiełb Wiktoria           UKS Azymut Dębów     R2203413       63.27  +     30.37
 15.Kapska Nina              HKS Azymut Mochy     P5803912       63.58  +     31.08
 16.Czachura Anna            UKS Patria Młynne    K3103749       64.15  +     31.25
 17.Hodur Katarzyna          UKS Grom Sokolniki   E1104108       67.41  +     34.51
 18.Bosak Natalia            LKS Górzanka Nawojow K01            68.01  +     35.11
 19.Dolińska Julia           BKS Wataha Warszawa  W1103158       69.38  +     36.48
 20.Skorupa Maja             LKS Górzanka Nawojow K0103724       70.45  +     37.55
 21.Sienicz Klaudia          MKS MOS Wrocław      D9103683       72.41  +     39.51
 22.Zendran Maja             UKS Dąb Leszno       P0304243       79.34  +     46.44
 23.Zając Barbara            UKS Reflex Rybnik    S5104393       85.29  +     52.39
 24.Woch Natalia             UKS Orientuś Łódź    E7504112       92.05  +     59.15
 25.Cieluch Patrycja         UKS Arkady Raszków   P3504026      107.44  +     74.54
    Hałucha Martyna          WKS Wawel Kraków     K3004265   NKl               
    Reiman Julia             HKS Azymut Mochy     P5804284   NKl               
    Bala Julia               MUKS Junior Ochędzyn E7002957   DNF               
    Błyskosz Magdalena       WKS Wawel Kraków     K3004269   DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M10         2.3km    0m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Ukleja Krzysztof         UKS Azymut 45 Gdynia G1703120       18.50  +      0.00
  2.Rzeńca Tomasz            UKS Orientuś Łódź    E7503712       19.21  +      0.31
  3.Ciupa Jan                UKS Orientuś Łódź    E7503926       22.22  +      3.32
  4.Kociuba Wiktor           MKS MOS Wrocław      D9104002       22.53  +      4.03
  5.Franc Julian             HKS Azymut Mochy     P58            24.50  +      6.00
  6.Domagała Jakub           UKS Grom Sokolniki   E11            25.58  +      7.08
  7.Wiśniewski Adam          UKS Azymut Pabianice E71            27.38  +      8.48
  8.Kaszkiewicz Tymon        UKS Azymut 45 Gdynia G17            28.27  +      9.37
  9.Pułczyński Jeremi        WKS Wawel Kraków     K3004019       32.09  +     13.19
 10.Kisłowski Marek          UMKS Kwidzyn         G0303754       32.46  +     13.56
 11.Zychowicz Bartosz        KS Kościelec Chrzanó K4804167       34.29  +     15.39
 12.Trepczyński Franciszek   UKS Orientuś Łódź    E7504220       37.19  +     18.29
 13.Zelek Filip              UKS Patria Młynne    K3103631       37.51  +     19.01
 14.Golinowski Piotr         HKS Azymut Mochy     P5804046       37.54  +     19.04
 15.Jankiewicz Radosław      UMKS Kwidzyn         G0303913       40.38  +     21.48
 16.Zasadzki Tymoteusz       WKS Wawel Kraków     K30            41.59  +     23.09
 17.Wasilewski Antoni        UKS OSiR Góra Kalwar W81            42.58  +     24.08
 18.Stefańczak Tymon         MKS MOS Wrocław      D9104344       43.09  +     24.19
 19.Dreger Jan               UMKS Kwidzyn         G0303921       44.59  +     26.09
 20.Joniec Hubert            UMKS Kwidzyn         G0303917       51.45  +     32.55
 21.Kaźmierczak Feliks       UNTS Warszawa        W87            60.29  +     41.39
 22.Mikołajczyk Tymon        UKS Dąb Leszno       P0304224       61.13  +     42.23
 23.Kurnyta Dawid            UKS Patria Młynne    K3103625       62.42  +     43.52
 24.Mordarski Oskar          UKS Patria Młynne    K3103628       68.33  +     49.43
 25.Chodlewski Szymon        KS Kościelec Chrzanó K4803603       82.31  +     63.41
 26.Ptak Maciej              UKS Azymut Siedliska L01            85.22  +     66.32
 
Końcowe wyniki zawodów: M10N        1.5km    0m 4k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Pachnik Antoni           UKS Orientpark.pl Iw D0204299   0b.PK 20.19         
  2.Marszałek Dawid          UKS Kometa Gliwice   S2804148   0b.PK 20.41         
  3.Motała Piotr             UKS Siódemka Rumia   G14        0b.PK 21.24         
  4.Łubisz Łukasz            UKS Azymut Pabianice E71        0b.PK 24.51         
  5.Cegiełka Konrad          UKS GOK Galewice     E7304336   0b.PK 28.04         
  6.Murek Marcin             HKS Azymut Mochy     P5803580   0b.PK 28.26         
  7.Kaszkiewicz Leon         UKS Azymut 45 Gdynia G17        0b.PK 29.11         
  8.Matusiak Oliwier         UKS Lotna Zdzieszowi O27        0b.PK 30.01         
  9.Hec Patryk               UKS Orlik Rajbrot    K35        0b.PK 33.09         
 10.Batyra Filip             UKS Azymut Siedliska L01        0b.PK 35.25         
 11.Żeziński Julian          UKS Azymut Pabianice E7103925   0b.PK 38.08         
 12.Stachera Oliwier         UKS Azymut Pabianice E71        0b.PK 45.14         
 13.Jędras Jakub             UMKS Kwidzyn         G03        0b.PK 50.42         
 14.Duda Łukasz              UKS Traper Złocienie Z0604142   1b.PK 21.49         
    Kiersztyn Jakub          UKS Azymut Siedliska L01        DNF               
    Porada Tobiasz           UKS Lotna Zdzieszowi O27        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M10R        1.5km    0m 4k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Bultrowicz Franciszek    KS Hades Poznań      P02        0b.PK 16.10         
  2.Błachut Olgierd          Team 360 stopni Wars W0802682   0b.PK 25.49         
  3.Kurdziel Szymon          MKS MOS Wrocław      D9104293   0b.PK 33.54         
  4.Ciupa Wojciech           UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 48.46         
  5.Niewiem Kewin            UKS Reflex Rybnik    S51        0b.PK-322.41         
    Lenczowski Adam          Team 360 stopni Wars W0804073   NKl               
    Lenczowski Krzysztof     Team 360 stopni Wars W0804075   NKl               
    Bartosiak Kacper         Team 360 stopni Wars W08        NKl               
    Dubiński Mateusz         Team 360 stopni Wars W08        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M11         2.9km    0m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Chodlewski Antoni        KS Kościelec Chrzanó K4803602       21.29  +      0.00
  2.Tarnowski Przemysław     WKS Wawel Kraków     K3003939       24.11  +      2.42
  3.Krempiński Franciszek    UKS Azymut Pabianice E7103559       24.55  +      3.26
  4.Klakla Kacper            KS Kościelec Chrzanó K4803608       27.01  +      5.32
  5.Zaremba Adam             UMKS Kwidzyn         G0303567       27.32  +      6.03
  6.Zieliński Tomasz         KS Hades Poznań      P0203701       27.46  +      6.17
  7.Droń Wiktor              UMKS Kwidzyn         G0303764       28.00  +      6.31
  8.Gradek Mateusz           UKS Traper Złocienie Z0603542       30.33  +      9.04
  9.Wyrwa Tobiasz            HKS Azymut Mochy     P5803865       31.08  +      9.39
 10.Marcjanek Filip          UKS Orientuś Łódź    E7503766       31.19  +      9.50
 11.Olejnik Tomasz           UKS GOK Galewice     E7304334       32.45  +     11.16
 12.Perfikowski Paweł        UMKS Kwidzyn         G0303568       33.10  +     11.41
 13.Król Jan                 UKS Arkady Raszków   P3504030       33.28  +     11.59
 14.Narożny Kacper           UKS GOK Galewice     E7304119       33.32  +     12.03
 15.Ludwin Jakub             KS Kościelec Chrzanó K4803610       34.16  +     12.47
 16.Młynarczyk Maksymilian   UKS Orientuś Łódź    E7503711       34.19  +     12.50
 17.Wiśniewski Jakub         UKS Azymut Pabianice E7103879       36.13  +     14.44
 18.Dammfeld Adam            UKS Lotna Zdzieszowi O27            37.00  +     15.31
 19.Pękal Mikołaj            UMKS Kwidzyn         G0303569       39.43  +     18.14
 20.Ziółkiewicz Jan          UKS Orientuś Łódź    E7503932       39.47  +     18.18
 21.Bekier Daniel            UKS Azymut Siedliska L0104357       41.10  +     19.41
 22.Słomczyński Filip        UKS Orientuś Łódź    E7503765       42.05  +     20.36
 23.Grajewski Jakub          UMKS Kwidzyn         G0303915       42.32  +     21.03
 24.Świtała Michał           UNTS Warszawa        W87            43.22  +     21.53
 25.Łukasik Szymon           UKS Lotna Zdzieszowi O27            45.50  +     24.21
 26.Białasik Bartosz         UKS Dąb Leszno       P0304230       48.44  +     27.15
 27.Zychowicz Krystian       KS Kościelec Chrzanó K4803616       49.19  +     27.50
 28.Drosik Marcel            UNTS Warszawa        W8703779       49.44  +     28.15
 29.Chachurski Mieszko       UNTS Warszawa        W8704193       50.06  +     28.37
 30.Konopka Tomasz           UKS Lotna Zdzieszowi O27            51.01  +     29.32
 31.Murawski Rafał           HKS Azymut Mochy     P5803578       54.12  +     32.43
 32.Lis Antoni               UKS Azymut Dębów     R22            65.40  +     44.11
 33.Duplak Maciej            UKS Patria Młynne    K3103621       83.44  +     62.15
 34.Kipka Mateusz            UKS Lotna Zdzieszowi O27            84.01  +     62.32
    Rygielski Wiktor         UMKS Kwidzyn         G0303570   NKl               
    Pióro Dawid              UKS Azymut Siedliska L01        NKl               
    Woźniak Wojciech         UKS Lotna Zdzieszowi O27        NKl               
    Gimiński Dawid           UKS Lotna Zdzieszowi O27        NKl               
    Olejnik Mikołaj          BKS Wataha Warszawa  W1104092   NKl               
    Pachucki Tymoteusz       BKS Wataha Warszawa  W1104395   NKl               
    Dominiak Kacper          UKS Orientpark.pl Iw D02        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M12         3.3km    0m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Cepurdej Wladyslaw       UMKS Kwidzyn         G0304184       23.38  +      0.00
  2.Maciejewski Bartłomiej   BKS Wataha Warszawa  W1103943       24.42  +      1.04
  3.Łącki Jakub              UKS OSiR Góra Kalwar W8103296       25.38  +      2.00
  4.Sztranek Maciej          UKS Azymut Pabianice E7103562       25.41  +      2.03
  5.Bultrowicz Tymoteusz     KS Hades Poznań      P02            26.04  +      2.26
  6.Kotkowiak Bartosz        KOS BnO Szczecin     Z0103664       26.21  +      2.43
  7.Pisarek Kordian          WKS Wawel Kraków     K3004263       26.51  +      3.13
  8.Pachnik Jędrzej          UKS Orientpark.pl Iw D0203073       26.55  +      3.17
  9.Jurczak Miłosz           MKS Paulinum Jelenia D9303867       27.52  +      4.14
 10.Gąsienica-Samek Adam     UNTS Warszawa        W8702573       30.11  +      6.33
 11.Kurzyp Michał            MKS MOS Wrocław      D9103271       30.26  +      6.48
 12.Szlafka Mikołaj          HKS Azymut Mochy     P5804289       34.00  +     10.22
 13.Stopczyński Bartosz      BKS Wataha Warszawa  W1104093       34.26  +     10.48
 14.Dwojak Gracjan           UKS Orientpark.pl Iw D0204123       40.25  +     16.47
 15.Ładyko Bartłomiej        BKS Wataha Warszawa  W1104365       43.21  +     19.43
 16.Grzybowski Maciej        UKS Azymut 45 Gdynia G17            44.05  +     20.27
 17.Burak Łukasz             UKS Lotna Zdzieszowi O27            44.49  +     21.11
 18.Stefaniak Robert         UKS Azymut 45 Gdynia G17            46.06  +     22.28
 19.Kloc Olaf                UKS Kometa Gliwice   S28            46.45  +     23.07
 20.Ciechanowicz Mikołaj     UKS Azymut 45 Gdynia G1703941       51.30  +     27.52
 21.Kilichowski Kacper       UKS Azymut 45 Gdynia G1704126       53.14  +     29.36
 22.Wolski Igor              UKS Azymut Pabianice E7104107       54.05  +     30.27
 23.Skurznica Oskar          UKS Azymut Pabianice E7104174       54.52  +     31.14
 24.Truty Jonasz             WKS Wawel Kraków     K30            55.54  +     32.16
 25.Łubisz Dominik           UKS Azymut Pabianice E71            58.56  +     35.18
 26.Kardasz Jakub            UKS Azymut Siedliska L0104356       60.46  +     37.08
 27.Marszałek Alan           UKS Grom Sokolniki   E11            66.45  +     43.07
 28.Łukaszyk Maksymilian     UKS Dąb Leszno       P0304236       70.57  +     47.19
 29.Grzegorczyk Borys        WKS Wawel Kraków     K30            72.01  +     48.23
 30.Wałczuk-Piech Wiktor     UKS Azymut Siedliska L0104358       89.56  +     66.18
    Wdowczyk Paweł           UKS Arkady Raszków   P3504036   NKl               
    Kroszczyński Michał      MKS Metalowiec Łódź  E1704383   DNF               
    Kowalczyk Mateusz        MKS Metalowiec Łódź  E1704328   DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M13         4.1km    0m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Cupryś Amadeusz          HKS Azymut Mochy     P5802897       30.18  +      0.00
  2.Podworski Kacper         UKS OSiR Góra Kalwar W8102780       30.22  +      0.04
  3.Marszałek Patryk         UKS Kometa Gliwice   S2803823       30.28  +      0.10
  4.Antonowicz Jan           UNTS Warszawa        W8702385       30.32  +      0.14
  5.Pawłowski Leon           KOS BnO Szczecin     Z0103451       32.45  +      2.27
  6.Majowski Jan             UKS OSiR Góra Kalwar W8103502       33.02  +      2.44
  7.Wąsiewicz Jerzy          Team 360 stopni Wars W0804079       35.55  +      5.37
  8.Wójcik Paweł             WKS Wawel Kraków     K3002991       36.56  +      6.38
  9.Dąbrowski Karol          UKS OSiR Góra Kalwar W8103907       37.47  +      7.29
 10.Lisiak Adam              UKS Orientuś Łódź    E7503049       38.09  +      7.51
 11.Tywonek Jan              UKS OSiR Góra Kalwar W8103841       39.03  +      8.45
 12.Bublik Piotr             WKS Wawel Kraków     K3004018       40.58  +     10.40
 13.Szczęsny Michał          UKS Arkady Raszków   P3503863       45.24  +     15.06
 14.Żesławski Jakub          WKS Wawel Kraków     K3003201       48.24  +     18.06
 15.Kawała Mateusz           UKS Arkady Raszków   P3504027       49.08  +     18.50
 16.Dembiński Patryk         UKS Dąb Leszno       P0304246       50.01  +     19.43
 17.Sieroń Karol             UKS Azymut Pabianice E71            51.22  +     21.04
 18.Fronia Jakub             UKS GOK Galewice     E7304116       51.28  +     21.10
 19.Ważny  Artur             MKS MOS Wrocław      D9104011       51.47  +     21.29
 20.Mielcarek Krzysztof      HKS Azymut Mochy     P5804283       54.08  +     23.50
 21.Chmielowski Bartosz      UMKS Kwidzyn         G0303918       55.26  +     25.08
 22.Górniaczyk Michał        HKS Azymut Mochy     P5803910       56.13  +     25.55
 23.Kaczocha Mikołaj         UKS Arkady Raszków   P3503860       56.52  +     26.34
 24.Hryciuk Mikołaj          UKS Grom Sokolniki   E1103836       60.30  +     30.12
 25.Miśków Krzysztof         KS Kościelec Chrzanó K4804165       68.50  +     38.32
 26.Kwiatkowski Olaf         KOS BnO Szczecin     Z0103968       70.30  +     40.12
 27.Jabłoński Piotr          MUKS Junior Ochędzyn E70            73.53  +     43.35
 28.Modzelewski Mikołaj      UKS Siódemka Rumia   G14            74.54  +     44.36
 29.Skurak Adrian            MKS MOS Wrocław      D9104007       75.56  +     45.38
 30.Wasilewski Mikołaj       UKS OSiR Góra Kalwar W8102779       76.28  +     46.10
 31.Nowacki Szymon           UKS Arkady Raszków   P3504031       77.14  +     46.56
 32.Kozłowski Jakub          UKS Grom Sokolniki   E11            83.20  +     53.02
 33.Rabiega Kamil            UKS Azymut Siedliska L0104355       84.34  +     54.16
 34.Korek Kacper             UKS Grom Sokolniki   E1103837       97.16  +     66.58
    Leśniak Jan              WKS Wawel Kraków     K3004066   DNF               
    Leśniak Tomasz           WKS Wawel Kraków     K3004067   DNF               
    Jarząbski Bartłomiej     UKS Orlik Rajbrot    K35        DNF               
    Borawski Dominik         UKS Kometa Gliwice   S2804059   DNF               
    Jadczyk Mikołaj          UKS Kometa Gliwice   S2804060   DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M14         5.2km    0m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Muller Wiktor            UMKS Kwidzyn         G0302578       40.23  +      0.00
  2.Czyński Miłosz           KOS BnO Szczecin     Z0103443       41.34  +      1.11
  3.Malik Patryk             UKS Grom Sokolniki   E1104109       42.46  +      2.23
  4.Wołek Stanisław          UNTS Warszawa        W8703557       43.41  +      3.18
  5.Małecki Marcel           MUKS Junior Ochędzyn E7003086       44.54  +      4.31
  6.Trębacz Antoni           KS Kościelec Chrzanó K4802871       48.09  +      7.46
  7.Brożyński Oliwier        HKS Azymut Mochy     P5802380       50.46  +     10.23
  8.Żesławski Mateusz        WKS Wawel Kraków     K3003200       52.14  +     11.51
  9.Wilk Wiktor              UMKS Kwidzyn         G0303362       52.40  +     12.17
 10.Staszak Tomasz           MKS Paulinum Jelenia D9303727       54.19  +     13.56
 11.Curzytek Krystian        UKS Azymut Dębów     R2203844       54.41  +     14.18
 12.Curzytek Kacper          UKS Azymut Dębów     R2203843       57.07  +     16.44
 13.Królikowski Dominik      MKS Paulinum Jelenia D93            58.16  +     17.53
 14.Tomalak Jakub            MKS Paulinum Jelenia D9303869       61.29  +     21.06
 15.Reck Mateusz             UKS Reflex Rybnik    S5103981       62.11  +     21.48
 16.Szabat Szymon            UKS Kometa Gliwice   S2803469       65.58  +     25.35
 17.Sobiepanek Maksymilian   UKS OSiR Góra Kalwar W8103759       68.57  +     28.34
 18.Wołowiec Daniel          UKS Azymut Dębów     R2203483       71.07  +     30.44
 19.Vlasiuk Yaroslav         KOS BnO Szczecin     Z0103674       71.51  +     31.28
 20.Zierałka Paweł           MKS Paulinum Jelenia D9303105       74.29  +     34.06
 21.Oczkowski Kacper         UKS Arkady Raszków   P3503862       78.37  +     38.14
 22.Błachut Roch             Team 360 stopni Wars W0802681       94.52  +     54.29
 23.Ertel Jacek              MUKS Junior Ochędzyn E70           115.02  +     74.39
    Kotkowiak Piotr          KOS BnO Szczecin     Z0103665   NKl               
    Ślusarczyk Piotr         LKS Górzanka Nawojow K0103853   NKl               
    Skowron Wojciech         UKS Kometa Gliwice   S2803719   NKl               
    Bala Tymoteusz           MUKS Junior Ochędzyn E7002958   DNF               
    Soliwoda Mateusz         UMKS Kwidzyn         G0302880   DNF               
    Drosik Oskar             UNTS Warszawa        W8703427   DNF               
    Udycz Jonasz             UKS Traper Złocienie Z0603319   DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: OPEN        5.2km    0m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Galicz Karol             BKS Wataha Warszawa  W1101853       28.03  +      0.00
  2.Zając Dawid              UKS Azymut Pabianice E71            28.17  +      0.14
  3.Sztranek Jan             UKS Azymut Pabianice E7102653       28.23  +      0.20
  4.Golinowski Paweł         HKS Azymut Mochy     P5802892       28.34  +      0.31
  5.Remigiusz Nowak          KS Hades Poznań      P02            29.48  +      1.45
  6.Pachnik Dariusz          UKS Orientpark.pl Iw D02            30.55  +      2.52
  7.Słomczyński Ignacy       UKS Orientuś Łódź    E75            31.18  +      3.15
  8.Madej Mateusz            UKS Orientpark.pl Iw D02            33.16  +      5.13
  9.Górnicka-Antonowicz Anna Indywidualnie        IND00091       33.37  +      5.34
 10.Bączek Motała Barbara    WKS Wawel Kraków     K30            34.40  +      6.37
 11.Konkol-Klimczak Wioletta UKS Siódemka Rumia   G1401990       34.55  +      6.52
 12.Mianowski Rafał          UNTS Warszawa        W8702068       35.22  +      7.19
 13.Ciećwierz Sławomir       UKS Azymut 45 Gdynia G17            36.36  +      8.33
 14.Dutkiewicz Damian        MKS Paulinum Jelenia D93            37.30  +      9.27
 15.Błachut Igor             Team 360 stopni Wars W0802679       37.48  +      9.45
 16.Paterek Honorata         HKS Azymut Mochy     P58            38.27  +     10.24
 17.Młynarczyk Piotr         UKS Orientuś Łódź    E7503294       39.20  +     11.17
 18.Sztranek Paweł           UKS Azymut Pabianice E71            40.00  +     11.57
 19.Chachurski Ryszard       KU AZS WAT Warszawa  W8900065       40.13  +     12.10
 20.Płóciennik Konrad        UKS Azymut Pabianice E71            40.17  +     12.14
 20.Pudełek Paweł            LKS Górzanka Nawojow K01            40.17  +     12.14
 22.Banasiak Marcin          MKS MOS Wrocław      D91            40.30  +     12.27
 22.Bultrowicz Agnieszka     KS Hades Poznań      P0200944       40.30  +     12.27
 24.Konc Katarzyna           UKS Azymut Pabianice E7102953       40.39  +     12.36
 25.Nowak Barbara            HKS Azymut Mochy     P5801222       40.44  +     12.41
 26.Przewdzięk Karol         LO Kępno             LOK            40.51  +     12.48
 27.Urbaniak Krzysztof       PZOS                 PZO            40.52  +     12.49
 28.Gibek Bartosz            LO Kępno             LOK            41.09  +     13.06
 29.Śliwczyńska Ilona        Team 360 stopni Wars W08            44.26  +     16.23
 30.Bugaj Teresa             WKS Wawel Kraków     K3003313       44.40  +     16.37
 31.Nowak Paweł              UKS Orientuś Łódź    E75            45.12  +     17.09
 32.Ziółkiewicz Krzysztof    UKS Orientuś Łódź    E75            45.33  +     17.30
 33.Biniecka Małgorzata      UKS Azymut Pabianice E7100339       46.30  +     18.27
 34.Mikołajczyk Klaudia      MUKS Junior Ochędzyn E70            48.49  +     20.46
 35.Strózik Sandra           MUKS Junior Ochędzyn E70            49.42  +     21.39
 36.Ciupa Marcin             UKS Orientuś Łódź    E75            50.46  +     22.43
 37.Niezgódka Dominika       UKS Arkady Raszków   P3502504       51.33  +     23.30
 38.Zbrojaniowa Justyna      KS Hades Poznań      P02            53.29  +     25.26
 39.Kłos Józef               UKS Azymut Pabianice E7100682       53.34  +     25.31
 40.Sztranek Iwona           UKS Azymut Pabianice E71            60.32  +     32.29
 41.Słońska Bogusława        WKS Wawel Kraków     K3003655       60.37  +     32.34
 42.Wąsiewicz Marzena        Team 360 stopni Wars W0804080       61.39  +     33.36
 43.Wąsiewicz Piotr          Team 360 stopni Wars W0804081       61.40  +     33.37
 44.Sadzikowski Andrzej      KOS BnO Szczecin     Z0103672       63.48  +     35.45
 45.Rybczyńska Martyna       LO Kępno             LOK            89.12  +     61.09
 46.Nowak Emilian            LO Kępno             LOK            89.54  +     61.51
 47.Hołoś Aleksandra         LO Kępno             LOK            92.02  +     63.59
 48.Polańska Matylda         LO Kępno             LOK            92.36  +     64.33
 49.Trzeciak Kinga           LO Kępno             LOK            93.40  +     65.37
 50.Hołoś Justyna            LO Kępno             LOK            94.04  +     66.01
    Doliński Grzegorz        BKS Wataha Warszawa  W11        NKl               
    Gąsiorowski Adam         UKS Azymut Pabianice E7103558   NKl               
    Lisiak Paweł             UKS Orientuś Łódź    E7503251   NKl               
    Dolińska Zuzanna         BKS Wataha Warszawa  W11        NKl               
    Porzycz Janusz           UKS Siódemka Rumia   G1400232   NKl               
    Bartosiak Katarzyna      Team 360 stopni Wars W08        NKl               
    Dubińska Monika          Team 360 stopni Wars W0804253   NKl               
    Uciechowski Bogdan       UKS Arkady Raszków   P35        NKl               
    Niessner Piotr           WKS Wawel Kraków     K30        NKl               
    Chachurska Magdalena     KU AZS WAT Warszawa  W89        NKl               
    Cych Piotr               Indywidualnie        IND        NKl