Wyniki zawodów z miedzyczasami                                                                                                                2018-06-02 14:24:07
                                                                    Puchar Najmłodszych 2018
===PRO SPORT Piotr Paszynski=======================================================================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K10         2.1km    0m 7k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-49      2-52      3-31      4-50      5-51      6-34      7-99    
  1 Olejnik Jaśmina                18.21  4.43/1*   6.25/1*  10.01/1*  11.42/1*  14.18/1*  16.19/1*  18.10/1*  18.21/1* 
    WKS Wawel Kraków                      4.43/1*   1.42/2    3.36/5    1.41/1*   2.36/1*   2.01/1*   1.51/2    0.11/3  
  2 Biskupska Julia                24.04  5.33/4    7.01/3   10.30/2   12.55/2   18.47/2   21.18/2   23.54/2   24.04/2  
    WKS Wawel Kraków                      5.33/4    1.28/1*   3.29/3    2.25/9    5.52/13   2.31/5    2.36/11   0.10/1* 
  3 Bielecka Marta                 26.08  6.54/11   9.07/10  12.36/5   15.02/4   20.52/4   23.26/3   25.58/3   26.08/3  
    UKS Siódemka Rumia                    6.54/11   2.13/14   3.29/3    2.26/11   5.50/12   2.34/7    2.32/8    0.10/1* 
  4 Oliinyk Yelyzaveta             26.33  8.08/16  10.01/14  13.50/7   16.11/5   20.11/3   23.37/4   26.22/4   26.33/4  
    WKS Wawel Kraków                      8.08/16   1.53/4    3.49/8    2.21/6    4.00/6    3.26/17   2.45/15   0.11/3  
  5 Duda Kornelia                  28.06  6.51/10   9.00/8   12.38/6   14.51/3   22.06/5   25.11/5   27.54/5   28.06/5  
    UKS Traper Złocieniec                 6.51/10   2.09/11   3.38/6    2.13/4    7.15/19   3.05/12   2.43/13   0.12/12 
  6 Zelek Martyna                  28.19  9.03/18  11.00/16  15.49/9   18.27/9   22.17/6   25.13/6   28.07/6   28.19/6  
    UKS Patria Młynne                     9.03/18   1.57/7    4.49/11   2.38/14   3.50/5    2.56/10   2.54/17   0.12/12 
  7 Wysocka Michalina              28.39  7.46/13   9.59/13  16.00/10  18.17/8   23.01/7   26.38/7   28.27/7   28.39/7  
    MKS MOS Wrocław                       7.46/13   2.13/14   6.01/14   2.17/5    4.44/10   3.37/18   1.49/1*   0.12/12 
  8 Kostek Kinga                   30.07 10.56/22  13.05/21  16.33/11  18.58/10  24.50/10  27.21/8   29.56/8   30.07/8  
    UMKS Kwidzyn                         10.56/22   2.09/11   3.28/2    2.25/9    5.52/13   2.31/5    2.35/9    0.11/3  
  9 Mielcarek Karolina             30.28 10.21/21  12.15/19  17.55/13  20.17/12  24.20/8   27.40/9   30.15/9   30.28/9  
    HKS Azymut Mochy                     10.21/21   1.54/5    5.40/13   2.22/7    4.03/7    3.20/16   2.35/9    0.13/20 
 10 Kotłowska Julia                31.11  5.02/3    6.57/2   18.33/14  22.22/13  25.59/11  28.40/10  30.59/10  31.11/10 
    UKS Lotna Zdzieszowice                5.02/3    1.55/6   11.36/19   3.49/19   3.37/3    2.41/9    2.19/7    0.12/12 
 11 Zapart Julia                   32.03  6.13/7    8.12/7   11.12/3   20.08/11  26.10/12  29.09/11  31.52/11  32.03/11 
    UKS Lotna Zdzieszowice                6.13/7    1.59/9    3.00/1*   8.56/24   6.02/16   2.59/11   2.43/13   0.11/3  
 12 Staniec Julia                  32.50  6.48/8    9.02/9   14.37/8   16.59/6   24.46/9   29.18/12  32.37/12  32.50/12 
    MKS MOS Wrocław                       6.48/8    2.14/16   5.35/12   2.22/7    7.47/21   4.32/22   3.19/20   0.13/20 
 13 Śmigielska Weronika            33.55  5.35/5    7.46/5   12.26/4   17.44/7   28.01/14  31.06/13  33.43/13  33.55/13 
    MKS Metalowiec Łódź                   5.35/5    2.11/13   4.40/10   5.18/22  10.17/23   3.05/12   2.37/12   0.12/12 
 14 Porzycz Małgorzata             34.42  5.00/2    7.24/4   22.35/18  25.49/15  30.21/15  32.32/15  34.30/14  34.42/14 
    UKS Siódemka Rumia                    5.00/2    2.24/17  15.11/21   3.14/16   4.32/9    2.11/2    1.58/5    0.12/12 
 15 Podgórska Gabriela             35.24  8.02/15  10.52/15  22.06/17  23.47/14  26.39/13  31.16/14  35.11/15  35.24/15 
    KS Kościelec Chrzanów                 8.02/15   2.50/22  11.14/18   1.41/1*   2.52/2    4.37/24   3.55/24   0.13/20 
 16 Franc Antonina                 36.41  7.02/12   9.26/12  24.38/20  28.02/17  32.18/16  34.33/16  36.29/16  36.41/16 
    HKS Azymut Mochy                      7.02/12   2.24/17  15.12/22   3.24/17   4.16/8    2.15/3    1.56/3    0.12/12 
 17 Śmigielska Martyna             41.42 13.47/25  16.21/24  24.03/19  28.31/18  34.17/17  37.33/17  41.28/17  41.42/17 
    MKS Metalowiec Łódź                  13.47/25   2.34/20   7.42/16   4.28/20   5.46/11   3.16/15   3.55/24   0.14/27 
 18 Ciećwierz Małgorzata           42.55  6.05/6    8.04/6   29.24/23  31.07/20  38.20/19  40.46/18  42.42/18  42.55/18 
    UKS Azymut 45 Gdynia                  6.05/6    1.59/9   21.20/25   1.43/3    7.13/18   2.26/4    1.56/3    0.13/20 
 19 Dżumaga Sara                   44.41 19.48/27  22.47/27  26.31/22  29.01/19  36.45/18  41.13/19  44.30/19  44.41/19 
    UKS Dąb Leszno                       19.48/27   2.59/23   3.44/7    2.30/12   7.44/20   4.28/21   3.17/19   0.11/3  
 20 Ciastoń Oliwia                 46.41 14.15/26  16.13/23  20.42/16  32.41/22  38.34/20  43.10/20  46.29/20  46.41/20 
    MKS MOS Wrocław                      14.15/26   1.58/8    4.29/9   11.59/25   5.53/15   4.36/23   3.19/20   0.12/12 
 21 Wasilewska Olga                48.20  7.53/14  11.25/17  18.54/15  31.19/21  42.08/22  45.18/22  48.09/21  48.20/21 
    UKS OSiR Góra Kalwaria                7.53/14   3.32/25   7.29/15  12.25/26  10.49/24   3.10/14   2.51/16   0.11/3  
 22 Kotłowska Sonia                49.09 12.16/23  14.06/22  36.40/26  40.17/25  44.03/24  46.42/23  48.58/22  49.09/22 
    UKS Lotna Zdzieszowice               12.16/23   1.50/3   22.34/26   3.37/18   3.46/4    2.39/8    2.16/6    0.11/3  
 23 Piekielna Maja                 50.08  8.27/17  11.26/18  24.42/21  27.45/16  42.48/23  46.55/24  49.57/23  50.08/23 
    MUKS Junior Ochędzyn,                 8.27/17   2.59/23  13.16/20   3.03/15  15.03/25   4.07/19   3.02/18   0.11/3  
 24 Wróblewska Jagoda              50.19  6.48/8    9.19/11  17.06/12  34.17/23  40.41/21  45.07/21  50.06/24  50.19/24 
    UKS Lotna Zdzieszowice                6.48/8    2.31/19   7.47/17  17.11/27   6.24/17   4.26/20   4.59/26   0.13/20 
 25 Mielko Zuzanna                 62.35 13.32/24  18.42/26  36.14/25  40.58/26  49.29/25  55.42/25  62.22/25  62.35/25 
    UKS Azymut Siedliska                 13.32/24   5.10/26  17.32/24   4.44/21   8.31/22   6.13/27   6.40/27   0.13/20 
 26 Dutkiewicz Wiktoria            78.17  9.22/19  17.32/25  34.09/24  36.43/24  68.57/26  74.24/26  78.04/26  78.17/26 
    MKS Paulinum Jelenia Góra             9.22/19   8.10/27  16.37/23   2.34/13  32.14/27   5.27/25   3.40/23   0.13/20 
 27 Jabłońska Amelia               84.13 10.03/20  12.50/20  40.47/27  46.48/27  74.51/27  80.29/27  84.02/27  84.13/27 
    MKS MOS Wrocław                      10.03/20   2.47/21  27.57/27   6.01/23  28.03/26   5.38/26   3.33/22   0.11/3  
    Kukawska Julia             NKl       15.35/    22.21/    32.58/    55.44/         /         /   103.29/   103.44/   
    MUKS Junior Ochędzyn,                15.35/     6.46/    10.37/    22.46/         /         /         /     0.15/   
    Łysoń Łucja                NKl        6.42/     8.37/    46.07/    70.08/         /         /    80.11/    80.24/   
    UKS Siódemka Rumia                    6.42/     1.55/    37.30/    24.01/         /         /         /     0.13/   
    Miś Milena                 NKl        5.41/     7.35/    12.43/    19.12/         /    25.20/    27.42/    27.55/   
    HKS Azymut Mochy                      5.41/     1.54/     5.08/     6.29/         /         /     2.22/     0.13/   
    Stempniewska Nadia         NKl       14.55/         /         /    32.59/         /         /    43.33/    43.44/   
    UKS Traper Złocieniec                14.55/         /         /         /         /         /         /     0.11/   
    Malec Nikola               DNF            /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Azymut Siedliska                      /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K10N        1.5km    0m 4k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-55      2-56      3-34      4-99    
  1 Kowalczyk Kalina           0b.PK 25.00  8.14/4   12.44/1*  21.41/1*  24.50/1*  25.00/1* 
    UKS Azymut Pabianice                  8.14/4    4.30/2    8.57/3    3.09/1*   0.10/1* 
  2 Klimczak Olimpia           0b.PK 27.14  9.10/8   14.31/3   23.43/2   27.02/2   27.14/2  
    UKS Siódemka Rumia                    9.10/8    5.21/3    9.12/5    3.19/2    0.12/5  
  3 Kasałka Monika             0b.PK 28.09  8.43/6   14.11/2   24.15/4   27.55/3   28.09/3  
    UKS Arkady Raszków                    8.43/6    5.28/4   10.04/6    3.40/5    0.14/13 
  4 Szmidtka Martyna           0b.PK 28.44  9.00/7   15.43/4   24.54/5   28.31/4   28.44/4  
    UKS Siódemka Rumia                    9.00/7    6.43/5    9.11/4    3.37/3    0.13/10 
  5 Trzebiatowska Martyna      0b.PK 32.15 11.36/13  18.54/10  27.19/6   32.04/5   32.15/5  
    UKS Siódemka Rumia                   11.36/13   7.18/6    8.25/2    4.45/10   0.11/2  
  6 Kruczkowska Alicja         0b.PK 35.14  9.57/10  18.14/8   30.12/8   35.00/6   35.14/6  
    UKS Reflex Rybnik                     9.57/10   8.17/8   11.58/8    4.48/11   0.14/13 
  7 Szafarewicz Katarzyna      0b.PK 38.29  8.20/5   18.23/9   30.39/9   38.15/7   38.29/7  
    UMKS Kwidzyn                          8.20/5   10.03/11  12.16/10   7.36/16   0.14/13 
  8 Kulka Kornelia             0b.PK 39.32 10.01/11  17.56/7   35.20/11  39.21/8   39.32/8  
    UKS Orientpark.pl Iwiny              10.01/11   7.55/7   17.24/16   4.01/8    0.11/2  
  9 Nowak Zofia                0b.PK 39.40 13.55/17  17.48/6   24.04/3   39.27/9   39.40/9  
    KS Hades Poznań                      13.55/17   3.53/1*   6.16/1*  15.23/17   0.13/10 
 10 Lewandowska Antonina       0b.PK 41.39 10.52/12  21.31/12  33.51/10  41.25/10  41.39/10 
    UKS Siódemka Rumia                   10.52/12  10.39/13  12.20/12   7.34/15   0.14/13 
 11 Barska Pola                0b.PK 42.56 12.00/14  20.37/11  38.28/12  42.44/11  42.56/11 
    MKS MOS Wrocław                      12.00/14   8.37/9   17.51/17   4.16/9    0.12/5  
 12 Szkudlarek Amelia          0b.PK 44.38  7.44/3   26.50/14  40.47/13  44.26/12  44.38/12 
    MKS MOS Wrocław                       7.44/3   19.06/16  13.57/14   3.39/4    0.12/5  
 13 Biskupska Małgorzata       0b.PK 45.37  7.19/1*  17.19/5   29.37/7   45.26/13  45.37/13 
    WKS Wawel Kraków                      7.19/1*  10.00/10  12.18/11  15.49/18   0.11/2  
 14 Klimczak Oksana            0b.PK 46.55  9.46/9   28.58/16  42.46/14  46.43/15  46.55/15 
    UKS Siódemka Rumia                    9.46/9   19.12/17  13.48/13   3.57/6    0.12/5  
 15 Krasoń Julia               0b.PK 47.28 13.52/16  24.04/13  43.15/15  47.14/16  47.28/16 
    MUKS Junior Ochędzyn,                13.52/16  10.12/12  19.11/18   3.59/7    0.14/13 
 16 Balcerak Aleksandra        0b.PK 49.08  7.30/2   31.41/18  43.40/16  48.56/17  49.08/17 
    UKS Azymut Pabianice                  7.30/2   24.11/19  11.59/9    5.16/13   0.12/5  
 17 Baj Zuzanna                0b.PK 50.51 12.36/15  28.40/15  45.30/17  50.35/18  50.51/18 
    UKS Reflex Rybnik                    12.36/15  16.04/15  16.50/15   5.05/12   0.16/19 
 18 Karczmarz Emilia           0b.PK 65.11 23.31/19  47.40/19  59.34/18  64.58/19  65.11/19 
    UKS Azymut Pabianice                 23.31/19  24.09/18  11.54/7    5.24/14   0.13/10 
 19 Osak Zuzanna               1b.PK 45.59 15.28/18  31.25/17       /    45.45/14  45.59/14 
    UKS Traper Złocieniec                15.28/18  15.57/14       /         /     0.14/13 
    Kwoczała Emilia            DNF            /         /         /         /         /   
    UKS Lotna Zdzieszowice                    /         /         /         /         /   
    Matusiak Wiktoria          DNF            /         /         /         /         /   
    UKS Lotna Zdzieszowice                    /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K10R        1.5km    0m 4k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-55      2-56      3-34      4-99    
  1 Belica Karolina            0b.PK 20.43  5.57/1*   9.14/1*  17.14/1*  20.25/1*  20.43/1* 
    LUKS Impuls Szczerców                 5.57/1*   3.17/1*   8.00/2    3.11/1*   0.18/8  
  2 Paterek Hanna              0b.PK 21.25  6.44/2   10.35/2   17.51/2   21.13/2   21.25/2  
    HKS Azymut Mochy                      6.44/2    3.51/2    7.16/1*   3.22/3    0.12/1* 
  3 Masłowska Julia            0b.PK 34.00 10.20/7   17.39/4   30.33/3   33.46/3   34.00/3  
    MKS MOS Wrocław                      10.20/7    7.19/3   12.54/5    3.13/2    0.14/6  
  4 Kwolek Antonina            0b.PK 34.16 10.14/4   17.48/5   30.42/4   34.04/4   34.16/4  
    MKS MOS Wrocław                      10.14/4    7.34/4   12.54/5    3.22/3    0.12/1* 
  5 Gronostaj Natalia          0b.PK 34.20 10.18/5   17.52/6   30.44/5   34.08/5   34.20/5  
    MKS MOS Wrocław                      10.18/5    7.34/4   12.52/4    3.24/5    0.12/1* 
  6 Stando Weronika            0b.PK 35.37 10.19/6   20.32/7   30.58/6   35.25/6   35.37/6  
    UKS Reflex Rybnik                    10.19/6   10.13/8   10.26/3    4.27/7    0.12/1* 
  7 Lippa Anna                 0b.PK 40.21 12.28/8   21.10/8   35.56/7   40.03/7   40.21/7  
    UKS Lotna Zdzieszowice               12.28/8    8.42/6   14.46/7    4.07/6    0.18/8  
  8 Dżumaga Julia              0b.PK 42.33  8.39/3   17.33/3   36.18/8   42.19/8   42.33/8  
    UKS Dąb Leszno                        8.39/3    8.54/7   18.45/9    6.01/8    0.14/6  
  9 Uciechowska Oliwia         0b.PK 48.53 14.12/9   24.29/9   40.45/9   48.41/9   48.53/9  
    UKS Arkady Raszków                   14.12/9   10.17/9   16.16/8    7.56/9    0.12/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K11         2.8km    0m 8k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-48      2-38      3-39      4-31      5-37      6-36      7-35      8-99    
  1 Słońska Antonina               20.23  4.35/5    6.03/3    8.44/3   12.16/4   14.36/2   17.05/3   18.59/1*  20.12/1*  20.23/1* 
    WKS Wawel Kraków                      4.35/5    1.28/4    2.41/3    3.32/4    2.20/1*   2.29/5    1.54/1*   1.13/3    0.11/11 
  2 Kula Maja                      21.35  4.31/4    5.55/2    8.48/4   12.05/3   15.03/4   17.24/4   19.50/2   21.25/2   21.35/2  
    KOS BnO Szczecin                      4.31/4    1.24/3    2.53/7    3.17/2    2.58/7    2.21/4    2.26/5    1.35/20   0.10/3  
  3 Niessner Pola                  21.49  3.47/1*   6.13/4    8.31/2   11.38/2   14.33/1*  16.20/1*  20.31/3   21.40/3   21.49/3  
    WKS Wawel Kraków                      3.47/1*   2.26/22   2.18/1*   3.07/1*   2.55/6    1.47/1*   4.11/19   1.09/1*   0.09/1* 
  4 Mianowska Antonina             22.22  4.15/2    5.26/1*   8.03/1*  11.27/1*  14.36/2   16.37/2   20.57/4   22.12/4   22.22/4  
    UNTS Warszawa                         4.15/2    1.11/1*   2.37/2    3.24/3    3.09/11   2.01/2    4.20/21   1.15/4    0.10/3  
  5 Klecha Weronika                24.27  6.07/12   7.23/7   10.11/6   13.58/6   16.43/7   18.47/5   22.58/6   24.14/5   24.27/5  
    HKS Azymut Mochy                      6.07/12   1.16/2    2.48/5    3.47/5    2.45/5    2.04/3    4.11/19   1.16/6    0.13/32 
  6 Mikuła Iga                     24.30  5.34/7    7.03/5    9.55/5   13.47/5   16.31/5   20.48/8   22.54/5   24.19/6   24.30/6  
    KOS BnO Szczecin                      5.34/7    1.29/5    2.52/6    3.52/8    2.44/4    4.17/16   2.06/4    1.25/9    0.11/11 
  7 Matyja Weronika                24.38  5.56/10   7.36/8   10.54/9   15.23/10  18.31/11  21.03/10  23.02/7   24.27/7   24.38/7  
    KOS BnO Szczecin                      5.56/10   1.40/7    3.18/11   4.29/14   3.08/10   2.32/6    1.59/3    1.25/9    0.11/11 
  8 Fitrzyk Magdalena              24.48  5.42/8    7.22/6   10.16/7   14.32/8   17.41/8   20.24/7   23.14/8   24.37/8   24.48/8  
    UKS Patria Młynne                     5.42/8    1.40/7    2.54/8    4.16/13   3.09/11   2.43/9    2.50/8    1.23/8    0.11/11 
  9 Szczygieł Hanna                26.41  7.53/21   9.35/18  12.50/16  17.19/16  20.26/13  23.07/12  25.04/9   26.30/9   26.41/9  
    MKS MOS Wrocław                       7.53/21   1.42/10   3.15/10   4.29/14   3.07/9    2.41/8    1.57/2    1.26/11   0.11/11 
 10 Łącka Julia                    27.40  6.17/13   7.48/11  11.10/11  15.19/9   18.19/10  20.51/9   25.58/10  27.30/10  27.40/10 
    UKS OSiR Góra Kalwaria                6.17/13   1.31/6    3.22/13   4.09/12   3.00/8    2.32/6    5.07/28   1.32/19   0.10/3  
 11 Wąsiewicz Urszula              28.21  6.40/14   8.21/13  12.06/14  17.05/15  20.46/15  24.02/14  26.29/11  28.11/11  28.21/11 
    Team 360 stopni Warszawa              6.40/14   1.41/9    3.45/16   4.59/17   3.41/15   3.16/13   2.27/6    1.42/24   0.10/3  
 12 Chabiera Filomena              28.22  5.08/6    8.41/14  11.41/13  15.32/11  18.14/9   23.42/13  26.34/12  28.11/11  28.22/12 
    UNTS Warszawa                         5.08/6    3.33/33   3.00/9    3.51/7    2.42/3    5.28/27   2.52/9    1.37/21   0.11/11 
 13 Borek Alicja                   28.28  4.24/3    7.39/9   10.20/8   14.12/7   16.40/6   19.38/6   27.03/13  28.18/13  28.28/13 
    UKS Traper Złocieniec                 4.24/3    3.15/31   2.41/3    3.52/8    2.28/2    2.58/11   7.25/33   1.15/4    0.10/3  
 14 Belica Milena                  31.20  6.59/16   8.46/15  12.32/15  16.32/14  21.48/16  26.23/16  29.41/14  31.11/14  31.20/14 
    LUKS Impuls Szczerców                 6.59/16   1.47/12   3.46/17   4.00/10   5.16/25   4.35/19   3.18/14   1.30/16   0.09/1* 
 15 Halewicz Julia                 31.44  5.57/11   7.42/10  11.00/10  16.27/12  19.44/12  22.46/11  30.07/15  31.34/15  31.44/15 
    UKS Orientpark.pl Iwiny               5.57/11   1.45/11   3.18/11   5.27/21   3.17/13   3.02/12   7.21/32   1.27/13   0.10/3  
 16 Wejtko Diana                   31.55  5.47/9    7.48/11  11.31/12  16.29/13  20.31/14  25.44/15  30.15/16  31.44/16  31.55/16 
    UMKS Kwidzyn                          5.47/9    2.01/16   3.43/15   4.58/16   4.02/17   5.13/23   4.31/22   1.29/14   0.11/11 
 17 Hałucha Milena                 34.43  7.59/22  10.27/21  15.47/22  21.21/23  26.22/21  29.16/19  32.28/17  34.32/17  34.43/17 
    WKS Wawel Kraków                      7.59/22   2.28/23   5.20/31   5.34/23   5.01/23   2.54/10   3.12/13   2.04/32   0.11/11 
 18 Wojtas Julia                   35.28  7.52/20  10.01/20  14.15/20  19.24/18  23.32/17  28.50/17  32.57/18  35.16/18  35.28/18 
    WKS Wawel Kraków                      7.52/20   2.09/19   4.14/24   5.09/18   4.08/19   5.18/25   4.07/17   2.19/33   0.12/26 
 19 Miłaszewicz Magdalena          35.42 10.44/29  12.43/28  16.17/24  20.07/21  27.37/23  31.09/23  34.15/21  35.32/20  35.42/19 
    UKS Traper Złocieniec                10.44/29   1.59/15   3.34/14   3.50/6    7.30/34   3.32/14   3.06/12   1.17/7    0.10/3  
 20 Szindler Aleksandra            35.49  6.55/15   9.48/19  13.45/18  19.43/20  24.44/20  29.26/20  34.09/20  35.38/21  35.49/20 
    UNTS Warszawa                         6.55/15   2.53/26   3.57/21   5.58/26   5.01/23   4.42/21   4.43/24   1.29/14   0.11/11 
 21 Sikora Sandra                  35.50  9.26/26  12.01/24  16.24/26  22.50/24  27.04/22  30.57/22  33.34/19  35.28/19  35.50/21 
    KS Kościelec Chrzanów                 9.26/26   2.35/24   4.23/26   6.26/27   4.14/20   3.53/15   2.37/7    1.54/28   0.22/37 
 22 Kuciel Hanna                   37.43  7.39/18   9.32/16  13.44/17  18.59/17  24.15/18  30.12/21  35.38/22  37.26/22  37.43/22 
    MKS MOS Wrocław                       7.39/18   1.53/13   4.12/23   5.15/20   5.16/25   5.57/29   5.26/30   1.48/25   0.17/36 
 23 Jarczak Marika                 39.35  7.39/18  12.35/27  17.18/27  23.00/26  28.36/25  34.01/25  37.06/24  39.25/24  39.35/23 
    MUKS Junior Ochędzyn,                 7.39/18   4.56/34   4.43/27   5.42/24   5.36/29   5.25/26   3.05/11   2.19/33   0.10/3  
 24 Żuczkowska Oliwia              39.37  7.25/17   9.33/17  13.49/19  19.35/19  24.32/19  29.02/18  36.56/23  39.23/23  39.37/24 
    UKS GOK Galewice                      7.25/17   2.08/18   4.16/25   5.46/25   4.57/22   4.30/18   7.54/34   2.27/35   0.14/33 
 25 Gidel Bianca                   39.44 11.39/30  13.52/31  18.59/30  25.42/28  29.40/27  33.57/24  38.07/25  39.33/25  39.44/25 
    UKS Lotna Zdzieszowice               11.39/30   2.13/20   5.07/30   6.43/28   3.58/16   4.17/16   4.10/18   1.26/11   0.11/11 
 26 Janiak Lena                    41.48  8.00/23  10.39/22  15.26/21  27.10/30  31.36/29  36.30/28  40.06/26  41.37/26  41.48/26 
    UKS Reflex Rybnik                     8.00/23   2.39/25   4.47/28  11.44/33   4.26/21   4.54/22   3.36/15   1.31/18   0.11/11 
 27 Herbeć Anna                    45.31  8.48/24  10.45/23  16.10/23  25.28/27  31.09/28  38.49/29  43.41/27  45.19/27  45.31/27 
    MUKS Junior Ochędzyn,                 8.48/24   1.57/14   5.25/32   9.18/31   5.41/31   7.40/34   4.52/26   1.38/23   0.12/26 
 28 Myśliwiec Aleksandra           45.40 12.20/32  14.37/32  23.58/33  29.27/31  33.03/30  39.15/30  43.51/28  45.28/28  45.40/28 
    UKS Kometa Gliwice                   12.20/32   2.17/21   9.21/37   5.29/22   3.36/14   6.12/31   4.36/23   1.37/21   0.12/26 
 29 Mamala Magdalena               47.01  9.13/25  12.27/26  16.22/25  20.29/22  28.57/26  35.11/27  44.50/29  46.49/29  47.01/29 
    UKS Patria Młynne                     9.13/25   3.14/30   3.55/20   4.07/11   8.28/35   6.14/32   9.39/35   1.59/29   0.12/26 
 30 Grembowska Julia               47.37 16.29/35  19.47/34  23.36/32  31.58/32  37.45/31  43.24/32  46.16/31  47.26/30  47.37/30 
    UKS Dąb Leszno                       16.29/35   3.18/32   3.49/18   8.22/30   5.47/33   5.39/28   2.52/9    1.10/2    0.11/11 
 31 Bożek Ewelina                  47.52 11.46/31  13.49/30  17.42/28  22.56/25  28.13/24  34.17/26  45.52/30  47.41/31  47.52/31 
    UKS Azymut Siedliska                 11.46/31   2.03/17   3.53/19   5.14/19   5.17/27   6.04/30  11.35/37   1.49/26   0.11/11 
 32 Malik Wiktoria                 51.17 10.20/28  13.15/29  18.03/29  25.55/29  38.27/32  43.07/31  48.25/32  51.05/32  51.17/32 
    UKS Grom Sokolniki                   10.20/28   2.55/28   4.48/29   7.52/29  12.32/37   4.40/20   5.18/29   2.40/36   0.12/26 
 33 Stefaniak Izabela              52.45 13.53/33  24.20/36  28.21/35  37.39/33  41.43/33  46.58/33  51.03/33  52.33/33  52.45/33 
    KOS BnO Szczecin                     13.53/33  10.27/37   4.01/22   9.18/31   4.04/18   5.15/24   4.05/16   1.30/16   0.12/26 
 34 Janicka Hanna                  64.06  9.32/27  12.26/25  19.22/31  41.33/34  47.19/34  54.37/34  61.51/34  63.50/34  64.06/34 
    KS Kościelec Chrzanów                 9.32/27   2.54/27   6.56/33  22.11/35   5.46/32   7.18/33   7.14/31   1.59/29   0.16/35 
 35 Jańczak  Matylda               74.04 13.57/34  16.59/33  24.08/34  53.36/35  59.07/35  66.54/35  71.46/35  73.49/35  74.04/35 
    UKS Arkady Raszków                   13.57/34   3.02/29   7.09/34  29.28/37   5.31/28   7.47/36   4.52/26   2.03/31   0.15/34 
 36 Marciniak Weronika             79.42 16.48/36  22.57/35  30.07/36  59.34/37  65.10/37  72.52/37  77.42/36  79.31/36  79.42/36 
    MKS MOS Wrocław                      16.48/36   6.09/35   7.10/35  29.27/36   5.36/29   7.42/35   4.50/25   1.49/26   0.11/11 
 37 Sierakowska Marta              86.03 27.45/37  35.11/37  42.25/37  54.39/36  63.38/36  71.31/36  81.20/37  85.52/37  86.03/37 
    UKS Azymut Siedliska                 27.45/37   7.26/36   7.14/36  12.14/34   8.59/36   7.53/37   9.49/36   4.32/37   0.11/11 
    Podgórska Marta            NKl        9.02/    11.10/    14.27/         /         /    25.05/    27.00/    28.25/    28.37/   
    KS Kościelec Chrzanów                 9.02/     2.08/     3.17/         /         /         /     1.55/     1.25/     0.12/   
    Sudak Oliwia               NKl       23.26/    28.57/         /    40.41/    53.36/    59.50/    71.54/    74.16/    74.28/   
    UKS Azymut Siedliska                 23.26/     5.31/         /         /    12.55/     6.14/    12.04/     2.22/     0.12/   
    Stanowska Milena           NKl       11.41/    23.50/    27.14/    31.23/    35.25/         /         /         /    92.47/   
    UKS Lotna Zdzieszowice               11.41/    12.09/     3.24/     4.09/     4.02/         /         /         /         /   
    Jagodzińska Malwina        NKl       12.13/    13.33/    16.28/    40.32/         /    55.08/    57.26/    58.45/    58.56/   
    UKS Lotna Zdzieszowice               12.13/     1.20/     2.55/    24.04/         /         /     2.18/     1.19/     0.11/   
    Szeliga Sonia              DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Orientpark.pl Iwiny                   /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Pawlak Małgorzata          DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Dąb Leszno                            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K12         3.3km    0m 10k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-47      2-31      3-39      4-40      5-33      6-37      7-36      8-51      9-35     10-99    
  1 Ukleja Patrycja                25.50  3.24/4    5.44/3    9.28/2   12.00/2   15.30/1*  18.22/1*  20.29/1*  22.05/1*  24.25/1*  25.41/1*  25.50/1* 
    UKS Azymut 45 Gdynia                  3.24/4    2.20/3    3.44/4    2.32/4    3.30/1*   2.52/1*   2.07/1*   1.36/11   2.20/4    1.16/5    0.09/1* 
  2 Banasiak Anna                  27.19  2.57/1*   5.13/1*   8.36/1*  11.21/1*  15.40/2   18.45/2   22.28/2   23.33/2   25.31/2   27.08/2   27.19/2  
    MKS MOS Wrocław                       2.57/1*   2.16/1*   3.23/1*   2.45/6    4.19/4    3.05/3    3.43/17   1.05/1*   1.58/1*   1.37/27   0.11/12 
  3 Ciszek Katarzyna               29.03  3.42/7    6.21/6   10.47/5   12.58/3   17.34/3   21.00/3   24.01/3   25.26/3   27.31/3   28.54/3   29.03/3  
    MKS MOS Wrocław                       3.42/7    2.39/4    4.26/8    2.11/3    4.36/8    3.26/7    3.01/11   1.25/6    2.05/3    1.23/13   0.09/1* 
  4 Nowak Anna                     29.19  3.14/2    5.32/2   13.57/15  15.22/6   19.21/5   22.16/4   24.26/4   25.31/4   27.32/4   29.06/4   29.19/4  
    UKS Azymut 45 Gdynia                  3.14/2    2.18/2    8.25/29   1.25/1*   3.59/2    2.55/2    2.10/2    1.05/1*   2.01/2    1.34/24   0.13/28 
  5 Ciećwierz Weronika             30.40  4.14/13   7.57/11  12.40/10  15.22/6   19.34/7   22.41/5   25.08/5   26.40/5   29.14/5   30.30/5   30.40/5  
    UKS Azymut 45 Gdynia                  4.14/13   3.43/14   4.43/13   2.42/5    4.12/3    3.07/4    2.27/5    1.32/8    2.34/6    1.16/5    0.10/5  
  6 Borkowska Lena                 32.57  3.49/10   8.46/15  12.54/11  14.54/5   19.22/6   22.55/6   26.16/6   27.54/6   31.25/6   32.47/6   32.57/6  
    UKS OSiR Góra Kalwaria                3.49/10   4.57/22   4.08/6    2.00/2    4.28/7    3.33/8    3.21/13   1.38/12   3.31/19   1.22/12   0.10/5  
  7 Hajduk Maria                   35.15  3.54/11   7.08/9   11.53/8   15.25/8   20.26/9   27.05/10  29.25/9   30.52/9   33.44/8   35.04/7   35.15/7  
    HKS Azymut Mochy                      3.54/11   3.14/11   4.45/14   3.32/9    5.01/12   6.39/23   2.20/4    1.27/7    2.52/10   1.20/10   0.11/12 
  8 Polewka Julianna               35.28  3.28/6    6.17/5   10.38/4   14.17/4   19.16/4   23.44/7   27.05/7   28.49/7   32.49/7   35.19/8   35.28/8  
    UKS Kometa Gliwice                    3.28/6    2.49/6    4.21/7    3.39/10   4.59/11   4.28/15   3.21/13   1.44/13   4.00/20   2.30/29   0.09/1* 
  9 Prais Julia                    36.28  4.42/14   8.26/12  13.27/13  17.09/11  22.10/11  26.17/9   29.47/10  31.43/10  34.46/9   36.17/9   36.28/9  
    UKS Dąb Leszno                        4.42/14   3.44/15   5.01/19   3.42/11   5.01/12   4.07/14   3.30/15   1.56/16   3.03/13   1.31/21   0.11/12 
 10 Zawada Zuzanna                 36.47  5.02/18   8.43/14  13.24/12  17.15/12  24.01/13  27.47/12  30.44/11  32.19/11  35.05/10  36.36/10  36.47/10 
    WKS Wawel Kraków                      5.02/18   3.41/13   4.41/12   3.51/14   6.46/24   3.46/10   2.57/10   1.35/10   2.46/8    1.31/21   0.11/12 
 11 Cegiełka Milena                37.19  3.14/2   12.42/22  16.40/19  19.29/16  25.41/16  28.51/13  31.05/12  32.28/12  35.52/11  37.08/11  37.19/11 
    UKS GOK Galewice                      3.14/2    9.28/27   3.58/5    2.49/7    6.12/20   3.10/5    2.14/3    1.23/3    3.24/18   1.16/5    0.11/12 
 12 Mikołajczyk Iga                38.46  3.44/8    6.38/8   11.37/7   21.37/18  26.26/18  29.49/17  32.40/15  34.12/13  37.01/12  38.34/12  38.46/12 
    UKS Dąb Leszno                        3.44/8    2.54/8    4.59/18  10.00/26   4.49/10   3.23/6    2.51/9    1.32/8    2.49/9    1.33/23   0.12/22 
 13 Sobiepanek Barbara             38.51  3.45/9    6.34/7   11.03/6   15.38/9   20.16/8   24.00/8   28.16/8   30.11/8   37.21/13  38.40/13  38.51/13 
    UKS OSiR Góra Kalwaria                3.45/9    2.49/6    4.29/10   4.35/17   4.38/9    3.44/9    4.16/22   1.55/15   7.10/27   1.19/9    0.11/12 
 14 Pieśniak Patrycja              39.18  5.04/19   8.41/13  14.46/17  18.51/14  25.16/15  29.15/14  32.18/14  34.21/14  37.30/14  39.07/14  39.18/14 
    HKS Azymut Mochy                      5.04/19   3.37/12   6.05/22   4.05/16   6.25/21   3.59/13   3.03/12   2.03/18   3.09/15   1.37/27   0.11/12 
 15 Murek Emilia                   44.34  8.58/26  12.54/23  17.41/22  20.35/17  25.56/17  29.47/16  36.20/17  38.42/16  42.55/15  44.24/15  44.34/15 
    HKS Azymut Mochy                      8.58/26   3.56/16   4.47/15   2.54/8    5.21/15   3.51/12   6.33/27   2.22/21   4.13/22   1.29/19   0.10/5  
 16 Golinowska Aleksandra          44.54  4.05/12   7.09/10  12.07/9   15.53/10  21.32/10  27.28/11  31.11/13  38.28/15  43.12/16  44.42/16  44.54/16 
    HKS Azymut Mochy                      4.05/12   3.04/10   4.58/17   3.46/13   5.39/17   5.56/22   3.43/17   7.17/27   4.44/24   1.30/20   0.12/22 
 17 Dzwonkowska Paulina            46.18  3.27/5    6.10/4    9.53/3   26.07/23  30.30/20  35.02/21  37.45/19  39.08/17  44.55/18  46.08/17  46.18/17 
    UKS OSiR Góra Kalwaria                3.27/5    2.43/5    3.43/3   16.14/28   4.23/6    4.32/16   2.43/7    1.23/3    5.47/25   1.13/4    0.10/5  
 18 Młynkowiak Karolina            46.22  5.23/21   9.57/18  16.55/20  22.31/20  29.14/19  33.54/19  38.49/20  41.12/19  44.34/17  46.10/18  46.22/18 
    HKS Azymut Mochy                      5.23/21   4.34/18   6.58/26   5.36/21   6.43/22   4.40/19   4.55/24   2.23/22   3.22/16   1.36/25   0.12/22 
 19 Białoń Maria                   46.39  6.02/22  16.41/27  22.00/27  27.07/24  33.04/22  37.49/22  40.34/21  42.20/20  45.20/20  46.26/19  46.39/19 
    UNTS Warszawa                         6.02/22  10.39/28   5.19/20   5.07/19   5.57/19   4.45/20   2.45/8    1.46/14   3.00/12   1.06/1*   0.13/28 
 20 Wiktor Wiktoria                46.53  5.21/20   9.29/16  14.09/16  17.52/13  23.35/12  29.30/15  33.13/16  40.30/18  45.13/19  46.41/20  46.53/20 
    UKS Kometa Gliwice                    5.21/20   4.08/17   4.40/11   3.43/12   5.43/18   5.55/21   3.43/17   7.17/27   4.43/23   1.28/17   0.12/22 
 21 Siek Barbara                   50.18  4.46/15  10.16/19  13.50/14  30.11/27  34.32/25  39.05/23  41.47/22  43.11/21  48.58/21  50.08/21  50.18/21 
    WKS Wawel Kraków                      4.46/15   5.30/24   3.34/2   16.21/29   4.21/5    4.33/17   2.42/6    1.24/5    5.47/25   1.10/2    0.10/5  
 22 Wrzyszcz Weronika              50.24  8.42/25  14.03/25  18.29/24  25.31/21  30.50/21  34.39/20  43.18/23  46.33/23  49.03/22  50.14/22  50.24/22 
    UKS Orlik Rajbrot                     8.42/25   5.21/23   4.26/8    7.02/22   5.19/14   3.49/11   8.39/28   3.15/25   2.30/5    1.11/3    0.10/5  
 23 Jarosz Oliwia                  50.54  6.39/23  11.26/21  17.53/23  25.57/22  33.35/23  40.20/24  44.15/24  46.17/22  49.22/23  50.45/23  50.54/23 
    UKS Kometa Gliwice                    6.39/23   4.47/20   6.27/23   8.04/23   7.38/27   6.45/24   3.55/21   2.02/17   3.05/14   1.23/13   0.09/1* 
 24 Jąder Sandra                   52.41  8.34/24  13.10/24  19.43/25  27.55/25  35.32/26  42.23/25  46.09/25  48.26/24  51.04/24  52.31/24  52.41/24 
    HKS Azymut Mochy                      8.34/24   4.36/19   6.33/24   8.12/24   7.37/25   6.51/25   3.46/20   2.17/20   2.38/7    1.27/16   0.10/5  
 25 Kotlińska Kamila               54.25  4.55/17   9.44/17  15.15/18  19.19/15  24.56/14  31.48/18  36.46/18  48.51/25  52.53/25  54.14/25  54.25/25 
    UKS Azymut Dębów                      4.55/17   4.49/21   5.31/21   4.04/15   5.37/16   6.52/26   4.58/25  12.05/29   4.02/21   1.21/11   0.11/12 
 26 Parafiniuk Hanna               54.54 12.34/29  15.35/26  20.22/26  29.52/26  37.29/27  44.27/27  48.07/26  50.22/26  53.20/26  54.43/26  54.54/26 
    MKS Metalowiec Łódź                  12.34/29   3.01/9    4.47/15   9.30/25   7.37/25   6.58/27   3.40/16   2.15/19   2.58/11   1.23/13   0.11/12 
 27 Markowska Natalia              56.29 11.32/28  19.39/28  27.00/28  32.35/28  39.19/28  43.57/26  48.46/27  51.18/27  54.41/27  56.17/27  56.29/27 
    UKS Dąb Leszno                       11.32/28   8.07/26   7.21/28   5.35/20   6.44/23   4.38/18   4.49/23   2.32/23   3.23/17   1.36/25   0.12/22 
 28 Kiełbik Nikola                 71.05  4.50/16  10.58/20  17.38/21  22.17/19  33.51/24  50.40/28  56.30/28  59.35/28  69.25/28  70.53/28  71.05/28 
    UKS Grom Sokolniki                    4.50/16   6.08/25   6.40/25   4.39/18  11.34/28  16.49/29   5.50/26   3.05/24   9.50/28   1.28/17   0.12/22 
 29 Zimoch Nina                   119.03  9.11/27  26.43/29  33.58/29  48.31/29  63.49/29  73.01/29  97.53/29 102.34/29 117.34/29 118.52/29 119.03/29 
    MKS MOS Wrocław                       9.11/27  17.32/29   7.15/27  14.33/27  15.18/29   9.12/28  24.52/29   4.41/26  15.00/29   1.18/8    0.11/12 
    Dziuba Justyna             NKl       11.06/    14.09/    19.20/    23.28/    30.32/    37.35/    39.27/         /    44.11/    46.08/    46.19/   
    UKS Kometa Gliwice                   11.06/     3.03/     5.11/     4.08/     7.04/     7.03/     1.52/         /         /     1.57/     0.11/   
    Jabłońska Emilia           NKl        7.08/    14.31/    31.25/    38.53/         /         /         /         /         /         /   111.13/   
    MUKS Junior Ochędzyn,                 7.08/     7.23/    16.54/     7.28/         /         /         /         /         /         /         /   
    Uciechowska Amelia         NKl            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     9.57/   
    UKS Arkady Raszków                        /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Dopierała Dominika         DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UNTS Warszawa                             /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K13         3.5km    0m 11k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-53      2-37      3-33      4-39      5-40      6-38      7-32      8-54      9-36     10-35     11-99    
  1 Muller Iga                     27.14  4.56/1*   6.27/1*  10.14/3   13.26/2   17.01/2   18.43/2   20.41/2   21.42/2   24.07/2   26.06/1*  27.05/1*  27.14/1* 
    UMKS Kwidzyn                          4.56/1*   1.31/1*   3.47/13   3.12/1*   3.35/16   1.42/12   1.58/8    1.01/2    2.25/1*   1.59/3    0.59/1*   0.09/2  
  2 Lamparska Maja                 27.38  5.04/3    6.46/3    9.47/1*  13.33/3   16.15/1*  17.38/1*  19.50/1*  20.56/1*  23.56/1*  26.06/1*  27.27/2   27.38/2  
    WKS Wawel Kraków                      5.04/3    1.42/4    3.01/3    3.46/4    2.42/11   1.23/3    2.12/15   1.06/4    3.00/5    2.10/5    1.21/14   0.11/17 
  3 Kusztelska Natalia             29.34  5.00/2    6.39/2    9.57/2   13.16/1*  18.24/4   19.34/3   21.38/3   22.53/3   25.55/3   28.10/3   29.22/3   29.34/3  
    KOS BnO Szczecin                      5.00/2    1.39/2    3.18/5    3.19/2    5.08/22   1.10/1*   2.04/10   1.15/9    3.02/6    2.15/7    1.12/9    0.12/23 
  4 Lechowska Agata                31.27  7.26/17   9.13/14  12.29/9   15.54/4   18.23/3   20.09/4   23.12/5   24.31/5   27.17/4   29.48/4   31.12/4   31.27/4  
    KS Kościelec Chrzanów                 7.26/17   1.47/5    3.16/4    3.25/3    2.29/5    1.46/14   3.03/23   1.19/12   2.46/3    2.31/12   1.24/18   0.15/28 
  5 Gielec Julia                   31.29  5.16/4    6.56/4   12.06/5   16.09/5   21.04/12  22.24/10  24.25/11  25.34/9   28.24/8   30.15/5   31.19/5   31.29/5  
    UKS Orientuś Łódź                     5.16/4    1.40/3    5.10/20   4.03/11   4.55/21   1.20/2    2.01/9    1.09/6    2.50/4    1.51/1*   1.04/2    0.10/7  
  6 Wiśniewska Hana                32.33  6.00/5    8.04/5   13.19/14  18.14/13  20.06/7   21.41/6   23.46/6   25.13/6   28.16/7   31.10/6   32.24/6   32.33/6  
    UKS Orientuś Łódź                     6.00/5    2.04/11   5.15/21   4.55/18   1.52/2    1.35/7    2.05/11   1.27/17   3.03/7    2.54/16   1.14/11   0.09/2  
  6 Karkut Estera                  32.33  7.51/20   9.42/16  14.18/17  18.16/14  21.04/12  22.49/13  24.23/10  25.27/7   28.11/6   31.15/7   32.25/7   32.33/6  
    HKS Azymut Mochy                      7.51/20   1.51/6    4.36/19   3.58/7    2.48/12   1.45/13   1.34/3    1.04/3    2.44/2    3.04/20   1.10/6    0.08/1* 
  8 Michno Marta                   32.55  6.23/8    8.23/8   12.13/6   16.11/6   18.40/5   20.31/5   22.17/4   23.39/4   27.31/5   31.34/8   32.45/8   32.55/8  
    WKS Wawel Kraków                      6.23/8    2.00/9    3.50/14   3.58/7    2.29/5    1.51/15   1.46/4    1.22/14   3.52/20   4.03/25   1.11/8    0.10/7  
  9 Krzyżostanek Partycja          33.31  7.43/19   9.52/17  13.34/15  17.48/11  20.21/10  22.13/8   24.06/7   25.32/8   29.12/9   31.38/9   33.21/9   33.31/9  
    UKS Grom Sokolniki                    7.43/19   2.09/13   3.42/10   4.14/14   2.33/8    1.52/16   1.53/5    1.26/16   3.40/17   2.26/11   1.43/25   0.10/7  
 10 Kiełb Patrycja                 34.06  6.44/12   8.55/11  12.38/10  16.51/7   19.12/6   22.45/12  24.16/9   25.57/11  29.23/10  32.36/10  33.55/10  34.06/10 
    UKS Azymut Dębów                      6.44/12   2.11/14   3.43/11   4.13/13   2.21/4    3.33/23   1.31/2    1.41/22   3.26/12   3.13/21   1.19/13   0.11/17 
 11 Domagała Emilia                34.29  6.32/10   8.43/10  12.55/11  17.35/9   20.12/8   22.14/9   24.07/8   25.47/10  29.57/12  32.56/11  34.19/11  34.29/11 
    UKS Grom Sokolniki                    6.32/10   2.11/14   4.12/18   4.40/15   2.37/10   2.02/17   1.53/5    1.40/21   4.10/23   2.59/18   1.23/17   0.10/7  
 12 Pułczyńska Hanna               34.34  8.39/26  10.56/20  13.56/16  17.46/10  20.19/9   21.57/7   25.47/13  27.05/13  30.52/13  33.15/13  34.23/12  34.34/12 
    WKS Wawel Kraków                      8.39/26   2.17/17   3.00/2    3.50/5    2.33/8    1.38/8    3.50/27   1.18/11   3.47/19   2.23/10   1.08/5    0.11/17 
 13 Dreier Anna                    34.39  8.20/22  12.23/24  16.18/21  20.21/18  21.56/15  23.24/14  26.17/15  27.55/16  31.13/15  33.08/12  34.29/13  34.39/13 
    HKS Azymut Mochy                      8.20/22   4.03/25   3.55/15   4.03/11   1.35/1*   1.28/5    2.53/22   1.38/20   3.18/10   1.55/2    1.21/14   0.10/7  
 14 Kędzior Alicja                 35.05  6.16/7    8.11/6   11.04/4   17.05/8   20.44/11  22.24/10  25.12/12  26.20/12  29.55/11  33.33/14  34.54/14  35.05/14 
    UMKS Kwidzyn                          6.16/7    1.55/7    2.53/1*   6.01/23   3.39/18   1.40/11   2.48/21   1.08/5    3.35/16   3.38/22   1.21/14   0.11/17 
 15 Maciejewska Agata              35.16  6.43/11   8.40/9   12.19/7   18.39/16  22.13/17  23.43/16  27.16/17  28.27/17  31.32/17  33.49/15  35.07/15  35.16/15 
    MKS MOS Wrocław                       6.43/11   1.57/8    3.39/9    6.20/24   3.34/15   1.30/6    3.33/24   1.11/8    3.05/8    2.17/8    1.18/12   0.09/2  
 16 Michalewicz Alicja             35.24  7.13/16   9.26/15  12.59/12  17.51/12  22.12/16  23.37/15  26.21/16  27.31/14  31.05/14  34.07/16  35.13/16  35.24/16 
    HKS Azymut Mochy                      7.13/16   2.13/16   3.33/7    4.52/17   4.21/20   1.25/4    2.44/19   1.10/7    3.34/15   3.02/19   1.06/3    0.11/17 
 17 Kubacka Wiktoria               35.32  7.26/17  10.59/22  14.34/18  18.36/15  21.08/14  24.44/17  26.12/14  27.54/15  31.13/15  34.09/17  35.22/17  35.32/17 
    HKS Azymut Mochy                      7.26/17   3.33/24   3.35/8    4.02/9    2.32/7    3.36/24   1.28/1*   1.42/23   3.19/11   2.56/17   1.13/10   0.10/7  
 18 Pudełek Jowita                 37.22  6.50/13   9.09/12  16.48/23  20.41/19  24.04/18  25.42/18  29.15/19  30.34/19  33.42/18  35.43/18  37.12/18  37.22/18 
    LKS Górzanka Nawojowa Góra            6.50/13   2.19/18   7.39/27   3.53/6    3.23/13   1.38/8    3.33/24   1.19/12   3.08/9    2.01/4    1.29/19   0.10/7  
 19 Sucha Andżelinka               38.51  9.34/27  12.50/26  16.53/24  22.02/24  24.20/19  26.29/19  28.37/18  30.09/18  34.11/19  37.03/19  38.38/19  38.51/19 
    UKS Grom Sokolniki                    9.34/27   3.16/23   4.03/16   5.09/22   2.18/3    2.09/19   2.08/13   1.32/18   4.02/21   2.52/15   1.35/21   0.13/24 
 20 Melzer Anna                    40.32  6.58/14   9.52/17  13.14/13  21.09/22  25.17/21  27.20/20  30.54/21  31.50/21  35.35/20  39.17/21  40.23/20  40.32/20 
    UKS Siódemka Rumia                    6.58/14   2.54/22   3.22/6    7.55/27   4.08/19   2.03/18   3.34/26   0.56/1*   3.45/18   3.42/23   1.06/3    0.09/2  
 21 Kochoń Julia                   41.40  8.29/24  11.16/23  16.40/22  21.35/23  24.59/20  27.47/21  29.41/20  31.36/20  35.52/21  38.13/20  41.31/21  41.40/21 
    UKS Kometa Gliwice                    8.29/24   2.47/21   5.24/24   4.55/18   3.24/14   2.48/22   1.54/7    1.55/26   4.16/24   2.21/9    3.18/27   0.09/2  
 22 Kurtycz Natalia                44.05  8.02/21  10.36/19  15.59/20  20.56/21  29.16/22  31.36/22  33.46/22  35.37/22  39.43/22  42.15/22  43.55/22  44.05/22 
    WKS Wawel Kraków                      8.02/21   2.34/20   5.23/23   4.57/20   8.20/25   2.20/21   2.10/14   1.51/25   4.06/22   2.32/13   1.40/24   0.10/7  
 23 Szczurko Paulina               45.14  7.08/15   9.09/12  15.19/19  19.21/17  32.35/25  34.46/24  36.51/23  38.08/23  41.41/23  43.54/23  45.04/23  45.14/23 
    UKS Traper Złocieniec                 7.08/15   2.01/10   6.10/25   4.02/9   13.14/27   2.11/20   2.05/11   1.17/10   3.33/14   2.13/6    1.10/6    0.10/7  
 24 Chmielarz Sandra               49.32  6.25/9   14.27/27  19.47/26  24.44/25  33.00/26  34.39/23  37.10/24  38.54/24  43.37/24  47.43/24  49.19/24  49.32/24 
    UKS Arkady Raszków                    6.25/9    8.02/28   5.20/22   4.57/20   8.16/24   1.39/10   2.31/17   1.44/24   4.43/26   4.06/26   1.36/22   0.13/24 
 25 Kulka  Wiktoria                51.57  8.21/23  12.28/25  19.19/25  26.01/26  32.21/23  36.02/25  38.48/25  40.47/25  45.26/25  50.06/25  51.44/25  51.57/25 
    UKS Orientpark.pl Iwiny               8.21/23   4.07/26   6.51/26   6.42/26   6.20/23   3.41/26   2.46/20   1.59/27   4.39/25   4.40/27   1.38/23   0.13/24 
 26 Pupiec Agata                   55.17  6.11/6    8.17/7   12.27/8   20.50/20  37.57/27  42.45/27  45.01/26  46.38/26  50.05/26  52.44/26  55.06/26  55.17/26 
    UKS Siódemka Rumia                    6.11/6    2.06/12   4.10/17   8.23/28  17.07/28   4.48/27   2.16/16   1.37/19   3.27/13   2.39/14   2.22/26   0.11/17 
 27 Owsianka Wiktoria              59.24  8.37/25  10.58/21  25.12/28  29.52/28  41.07/28  44.45/28  47.19/28  48.42/27  53.39/27  57.39/27  59.10/27  59.24/27 
    WKS Wawel Kraków                      8.37/25   2.21/19  14.14/28   4.40/15  11.15/26   3.38/25   2.34/18   1.23/15   4.57/27   4.00/24   1.31/20   0.14/27 
 28 Saładajczyk Malwina            76.07 14.09/28  18.41/28  22.25/27  28.46/27  32.22/24  40.29/26  46.59/27  49.32/28  61.35/28  71.18/28  75.57/28  76.07/28 
    UKS Azymut Pabianice                 14.09/28   4.32/27   3.44/12   6.21/25   3.36/17   8.07/28   6.30/28   2.33/28  12.03/28   9.43/28   4.39/28   0.10/7  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K14         4.5km    0m 13k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-38      2-40      3-39      4-33      5-44      6-43      7-45      8-53      9-37     10-50     11-47     12-35    
                                      13-99    
  1 Perfikowska Hanna              32.50  4.33/1*   5.48/1*   7.12/1*  10.48/1*  16.49/1*  21.23/1*  23.17/1*  26.13/1*  27.52/1*  28.50/1*  30.37/1*  31.35/1* 
    UMKS Kwidzyn                          4.33/1*   1.15/2    1.24/1*   3.36/5    6.01/3    4.34/1*   1.54/1*   2.56/1*   1.39/1*   0.58/1*   1.47/1*   0.58/1* 
                                         32.41/1*  32.50/1* 
                                          1.06/1*   0.09/2  
  2 Leśniak Matylda                39.08  5.15/5    6.40/3    8.10/3   13.53/8   19.44/5   24.37/3   26.56/3   31.08/4   33.02/4   34.06/3   36.48/3   37.49/3  
    UKS Kometa Gliwice                    5.15/5    1.25/4    1.30/2    5.43/20   5.51/2    4.53/2    2.19/5    4.12/10   1.54/4    1.04/2    2.42/4    1.01/2  
                                         38.59/2   39.08/2  
                                          1.10/4    0.09/2  
  3 Banasiak Joanna                39.11  5.46/7    7.04/5    9.41/7   13.16/7   19.20/4   25.20/4   27.35/4   30.47/3   32.35/3   33.53/2   36.35/2   37.40/2  
    MKS MOS Wrocław                       5.46/7    1.18/3    2.37/12   3.35/2    6.04/4    6.00/5    2.15/3    3.12/2    1.48/2    1.18/11   2.42/4    1.05/3  
                                         39.01/3   39.11/3  
                                          1.21/9    0.10/6  
  4 Fijałkowska Klaudia            41.33  5.10/4    7.19/7    9.56/8   13.11/6   19.59/6   25.34/5   27.48/5   31.39/5   33.44/5   35.55/4   38.34/4   40.09/4  
    UKS OSiR Góra Kalwaria                5.10/4    2.09/14   2.37/12   3.15/1*   6.48/6    5.35/4    2.14/2    3.51/6    2.05/7    2.11/22   2.39/3    1.35/9  
                                         41.23/4   41.33/4  
                                          1.14/5    0.10/6  
  5 Majewska Maja                  43.27  5.58/9    7.12/6    8.42/4   12.17/3   20.14/7   27.19/6   29.47/6   33.15/6   35.36/6   36.59/5   39.24/5   41.56/5  
    PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.        5.58/9    1.14/1*   1.30/2    3.35/2    7.57/7    7.05/7    2.28/7    3.28/3    2.21/13   1.23/12   2.25/2    2.32/22 
                                         43.17/5   43.27/5  
                                          1.21/9    0.10/6  
  6 Urban Aneta                    50.59  4.57/2    6.27/2    8.03/2   11.38/2   18.12/2   23.43/2   26.19/2   30.01/2   32.04/2   37.13/6   48.03/7   49.23/6  
    UKS Traper Złocieniec                 4.57/2    1.30/5    1.36/5    3.35/2    6.34/5    5.31/3    2.36/11   3.42/4    2.03/6    5.09/25  10.50/25   1.20/7  
                                         50.50/6   50.59/6  
                                          1.27/17   0.09/2  
  7 Skrzypczak Marika              51.57  6.49/14   8.55/14  10.39/11  15.19/11  24.40/10  30.51/7   34.43/7   38.33/7   40.54/7   42.23/7   47.22/6   49.52/7  
    HKS Azymut Mochy                      6.49/14   2.06/13   1.44/7    4.40/11   9.21/11   6.11/6    3.52/22   3.50/5    2.21/13   1.29/15   4.59/22   2.30/21 
                                         51.46/7   51.57/7  
                                          1.54/22   0.11/14 
  8 Cepurdej Katarzyna             52.42  5.09/3    6.55/4    8.42/4   12.23/4   20.51/8   34.37/8   37.43/8   44.33/8   46.21/8   47.26/8   50.08/8   51.22/8  
    UMKS Kwidzyn                          5.09/3    1.46/7    1.47/8    3.41/6    8.28/8   13.46/14   3.06/16   6.50/23   1.48/2    1.05/3    2.42/4    1.14/4  
                                         52.31/8   52.42/8  
                                          1.09/3    0.11/14 
  9 Szkudlarska Weronika           53.55  6.29/11   8.34/12  11.48/14  16.27/13  26.40/12  37.42/9   40.13/9   44.34/9   46.40/9   47.51/9   51.01/9   52.20/9  
    UKS Dąb Leszno                        6.29/11   2.05/12   3.14/16   4.39/10  10.13/14  11.02/10   2.31/9    4.21/13   2.06/8    1.11/6    3.10/7    1.19/6  
                                         53.45/9   53.55/9  
                                          1.25/15   0.10/6  
 10 Winiarska Kaja                 55.55  6.38/12   8.52/13  12.35/16  18.29/16  28.42/14  39.56/11  42.17/11  46.32/10  48.47/10  49.52/10  53.02/10  54.18/10 
    MKS MOS Wrocław                       6.38/12   2.14/16   3.43/21   5.54/22  10.13/14  11.14/11   2.21/6    4.15/11   2.15/10   1.05/3    3.10/7    1.16/5  
                                         55.43/10  55.55/10 
                                          1.25/15   0.12/18 
 11 Janik Patrycja                 58.46  7.02/15   9.42/16  12.31/15  17.34/15  28.48/15  38.28/10  41.48/10  47.15/11  50.49/11  52.17/11  55.48/11  57.11/11 
    UKS GOK Galewice                      7.02/15   2.40/21   2.49/14   5.03/16  11.14/18   9.40/8    3.20/19   5.27/20   3.34/24   1.28/13   3.31/12   1.23/8  
                                         58.35/11  58.46/11 
                                          1.24/13   0.11/14 
 12 Powichrowska Ilona             61.13  5.45/6    7.21/8    8.56/6   12.53/5   18.42/3   41.52/13  45.00/12  49.37/12  51.39/12  52.52/12  57.52/12  59.56/12 
    UKS OSiR Góra Kalwaria                5.45/6    1.36/6    1.35/4    3.57/7    5.49/1*  23.10/22   3.08/17   4.37/16   2.02/5    1.13/8    5.00/23   2.04/14 
                                         61.03/12  61.13/12 
                                          1.07/2    0.10/6  
 13 Dobroś Aleksandra              62.11  5.53/8    7.53/9   10.06/9   14.24/9   26.41/13  41.50/12  45.11/13  50.39/13  53.21/13  54.49/13  58.07/13  59.58/13 
    UKS Arkady Raszków                    5.53/8    2.00/10   2.13/11   4.18/8   12.17/21  15.09/17   3.21/20   5.28/21   2.42/18   1.28/13   3.18/9    1.51/11 
                                         61.59/13  62.11/13 
                                          2.01/25   0.12/18 
 14 Kiełb Wiktoria                 63.27  6.16/10   8.05/10  11.40/13  17.09/14  29.47/17  43.39/14  46.20/14  50.48/14  53.52/14  55.57/16  59.44/16  61.57/15 
    UKS Azymut Dębów                      6.16/10   1.49/8    3.35/20   5.29/18  12.38/22  13.52/15   2.41/12   4.28/15   3.04/21   2.05/20   3.47/16   2.13/16 
                                         63.17/14  63.27/14 
                                          1.20/8    0.10/6  
 15 Kapska Nina                    63.58  8.46/20  11.05/18  14.14/19  18.54/17  29.11/16  45.57/18  48.26/17  52.28/16  54.43/16  55.48/15  59.21/14  61.49/14 
    HKS Azymut Mochy                      8.46/20   2.19/17   3.09/15   4.40/11  10.17/16  16.46/18   2.29/8    4.02/8    2.15/10   1.05/3    3.33/13   2.28/20 
                                         63.46/15  63.58/15 
                                          1.57/23   0.12/18 
 16 Czachura Anna                  64.15  9.18/21  11.18/19  15.08/20  20.20/19  30.44/18  43.42/15  46.52/15  51.31/15  54.09/15  55.43/14  59.27/15  62.17/16 
    UKS Patria Młynne                     9.18/21   2.00/10   3.50/22   5.12/17  10.24/17  12.58/12   3.10/18   4.39/17   2.38/16   1.34/17   3.44/14   2.50/23 
                                         64.02/16  64.15/16 
                                          1.45/18   0.13/23 
 17 Hodur Katarzyna                67.41  7.11/16   9.22/15  11.25/12  16.09/12  24.53/11  47.57/19  50.50/19  55.47/19  57.54/19  59.06/18  64.04/19  66.07/18 
    UKS Grom Sokolniki                    7.11/16   2.11/15   2.03/9    4.44/14   8.44/10  23.04/21   2.53/13   4.57/19   2.07/9    1.12/7    4.58/21   2.03/13 
                                         67.31/17  67.41/17 
                                          1.24/13   0.10/6  
 18 Bosak Natalia                  68.01 10.27/23  12.52/21  16.15/21  21.59/21  33.18/22  43.55/16  47.51/16  53.59/18  57.10/18  59.10/19  63.41/18  66.01/17 
    LKS Górzanka Nawojowa Góra           10.27/23   2.25/19   3.23/19   5.44/21  11.19/19  10.37/9    3.56/23   6.08/22   3.11/23   2.00/19   4.31/20   2.20/19 
                                         67.49/18  68.01/18 
                                          1.48/19   0.12/18 
 19 Dolińska Julia                 69.38 12.50/25  15.13/22  18.35/22  22.59/22  32.31/21  45.30/17  48.26/17  53.08/17  55.23/17  56.53/17  60.52/17  68.05/19 
    BKS Wataha Warszawa                  12.50/25   2.23/18   3.22/17   4.24/9    9.32/12  12.59/13   2.56/14   4.42/18   2.15/10   1.30/16   3.59/18   7.13/25 
                                         69.24/19  69.38/19 
                                          1.19/7    0.14/25 
 20 Skorupa Maja                   70.45  7.11/16  11.49/20  13.53/18  19.27/18  32.14/20  51.55/20  55.33/20  59.34/20  62.05/20  63.42/20  67.02/20  68.46/20 
    LKS Górzanka Nawojowa Góra            7.11/16   4.38/22   2.04/10   5.34/19  12.47/23  19.41/19   3.38/21   4.01/7    2.31/15   1.37/18   3.20/10   1.44/10 
                                         70.35/20  70.45/20 
                                          1.49/20   0.10/6  
 21 Sienicz Klaudia                72.41  6.41/13   8.31/11  10.10/10  14.53/10  23.32/9   53.52/21  56.50/21  61.11/21  63.49/21  65.05/21  69.11/21  71.18/21 
    MKS MOS Wrocław                       6.41/13   1.50/9    1.39/6    4.43/13   8.39/9   30.20/24   2.58/15   4.21/13   2.38/16   1.16/10   4.06/19   2.07/15 
                                         72.32/21  72.41/21 
                                          1.14/5    0.09/2  
 22 Zendran Maja                   79.34  7.36/18  10.11/17  13.33/17  20.21/20  31.40/19  60.00/22  62.33/22  66.44/22  69.50/22  71.55/22  75.43/22  77.59/22 
    UKS Dąb Leszno                        7.36/18   2.35/20   3.22/17   6.48/24  11.19/19  28.20/23   2.33/10   4.11/9    3.06/22   2.05/20   3.48/17   2.16/18 
                                         79.22/22  79.34/22 
                                          1.23/11   0.12/18 
 23 Zając Barbara                  85.29  9.34/22  15.31/23  22.51/24  34.13/25  51.44/25  66.11/24  68.29/23  72.49/23  75.39/23  77.56/23  81.42/23  83.55/23 
    UKS Reflex Rybnik                     9.34/22   5.57/24   7.20/25  11.22/25  17.31/25  14.27/16   2.18/4    4.20/12   2.50/20   2.17/23   3.46/15   2.13/16 
                                         85.18/23  85.29/23 
                                          1.23/11   0.11/14 
 24 Woch Natalia                   92.05  7.48/19  18.35/25  22.52/25  27.52/23  37.45/23  60.18/23  73.14/24  80.38/24  83.23/24  84.38/24  88.08/24  90.00/24 
    UKS Orientuś Łódź                     7.48/19  10.47/25   4.17/23   5.00/15   9.53/13  22.33/20  12.56/25   7.24/24   2.45/19   1.15/9    3.30/11   1.52/12 
                                         91.57/24  92.05/24 
                                          1.57/23   0.08/1* 
 25 Cieluch Patrycja              107.44 11.04/24  16.30/24  21.25/23  28.02/24  45.07/24  77.44/25  82.11/25  90.04/25  94.54/25  97.17/25 102.19/25 105.40/25 
    UKS Arkady Raszków                   11.04/24   5.26/23   4.55/24   6.37/23  17.05/24  32.37/25   4.27/24   7.53/25   4.50/25   2.23/24   5.02/24   3.21/24 
                                        107.31/25 107.44/25 
                                          1.51/21   0.13/23 
    Hałucha Martyna            NKl        8.22/    10.34/    12.21/    17.08/    25.36/    55.55/    58.55/    63.16/    65.52/    67.10/    71.13/    73.20/   
    WKS Wawel Kraków                      8.22/     2.12/     1.47/     4.47/     8.28/    30.19/     3.00/     4.21/     2.36/     1.18/     4.03/     2.07/   
                                              /    74.41/   
                                              /         /   
    Reiman Julia               NKl        8.36/    10.55/    14.48/    20.50/    32.51/    38.59/    43.05/         /         /         /         /         /   
    HKS Azymut Mochy                      8.36/     2.19/     3.53/     6.02/    12.01/     6.08/     4.06/         /         /         /         /         /   
                                         53.31/    53.43/   
                                              /     0.12/   
    Bala Julia                 DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    MUKS Junior Ochędzyn,                     /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /   
                                              /         /   
    Błyskosz Magdalena         DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    WKS Wawel Kraków                          /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /   
                                              /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10         2.3km    0m 7k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-39      2-38      3-48      4-50      5-51      6-35      7-99    
  1 Ukleja Krzysztof               18.50  4.25/3    7.32/1*   9.34/1*  12.35/1*  15.26/1*  17.29/1*  18.41/1*  18.50/1* 
    UKS Azymut 45 Gdynia                  4.25/3    3.07/2    2.02/1*   3.01/2    2.51/1*   2.03/2    1.12/1*   0.09/1* 
  2 Rzeńca Tomasz                  19.21  4.15/1*   8.26/3   10.28/3   13.06/2   16.09/2   17.56/2   19.11/2   19.21/2  
    UKS Orientuś Łódź                     4.15/1*   4.11/13   2.02/1*   2.38/1*   3.03/2    1.47/1*   1.15/3    0.10/3  
  3 Ciupa Jan                      22.22  5.00/5    8.07/2   10.21/2   13.22/3   18.34/3   20.58/3   22.11/3   22.22/3  
    UKS Orientuś Łódź                     5.00/5    3.07/2    2.14/3    3.01/2    5.12/12   2.24/6    1.13/2    0.11/7  
  4 Kociuba Wiktor                 22.53  4.49/4    9.04/8   12.17/6   15.30/5   18.44/4   21.18/4   22.42/4   22.53/4  
    MKS MOS Wrocław                       4.49/4    4.15/15   3.13/8    3.13/4    3.14/3    2.34/7    1.24/12   0.11/7  
  5 Franc Julian                   24.50  6.47/13  10.59/11  14.15/11  17.29/9   20.46/6   23.22/5   24.39/5   24.50/5  
    HKS Azymut Mochy                      6.47/13   4.12/14   3.16/9    3.14/5    3.17/4    2.36/8    1.17/6    0.11/7  
  6 Domagała Jakub                 25.58  5.40/9    9.00/7   12.30/7   15.44/6   21.55/9   24.12/6   25.46/6   25.58/6  
    UKS Grom Sokolniki                    5.40/9    3.20/5    3.30/10   3.14/5    6.11/15   2.17/4    1.34/16   0.12/16 
  7 Wiśniewski Adam                27.38  5.12/7    8.55/5   11.21/4   15.07/4   21.50/8   26.11/7   27.27/7   27.38/7  
    UKS Azymut Pabianice                  5.12/7    3.43/9    2.26/4    3.46/11   6.43/16   4.21/16   1.16/4    0.11/7  
  8 Kaszkiewicz Tymon              28.27  7.07/14  11.02/12  13.38/8   17.19/8   21.23/7   26.21/8   28.16/8   28.27/8  
    UKS Azymut 45 Gdynia                  7.07/14   3.55/11   2.36/5    3.41/10   4.04/7    4.58/17   1.55/20   0.11/7  
  9 Pułczyński Jeremi              32.09  6.32/10  10.12/10  14.22/12  22.14/13  26.41/10  30.40/10  32.00/9   32.09/9  
    WKS Wawel Kraków                      6.32/10   3.40/6    4.10/16   7.52/21   4.27/10   3.59/12   1.20/10   0.09/1* 
 10 Kisłowski Marek                32.46  5.11/6    8.27/4   12.11/5   16.12/7   19.42/5   29.40/9   32.36/10  32.46/10 
    UMKS Kwidzyn                          5.11/6    3.16/4    3.44/12   4.01/12   3.30/5    9.58/25   2.56/24   0.10/3  
 11 Zychowicz Bartosz              34.29  8.34/18  12.16/16  16.25/15  24.17/16  28.38/12  32.42/11  34.16/11  34.29/11 
    KS Kościelec Chrzanów                 8.34/18   3.42/8    4.09/15   7.52/21   4.21/9    4.04/13   1.34/16   0.13/25 
 12 Trepczyński Franciszek         37.19  7.32/15  11.56/15  14.42/13  21.19/11  28.25/11  33.24/12  37.08/12  37.19/12 
    UKS Orientuś Łódź                     7.32/15   4.24/17   2.46/7    6.37/15   7.06/18   4.59/18   3.44/25   0.11/7  
 13 Zelek Filip                    37.51  9.18/19  13.02/17  17.45/17  23.49/15  30.34/14  35.44/13  37.39/13  37.51/13 
    UKS Patria Młynne                     9.18/19   3.44/10   4.43/20   6.04/14   6.45/17   5.10/19   1.55/20   0.12/16 
 14 Golinowski Piotr               37.54 12.24/21  15.12/20  18.49/19  23.40/14  33.59/16  36.09/14  37.42/14  37.54/14 
    HKS Azymut Mochy                     12.24/21   2.48/1*   3.37/11   4.51/13  10.19/20   2.10/3    1.33/15   0.12/16 
 15 Jankiewicz Radosław            40.38  7.52/16  11.33/14  16.28/16  26.01/18  30.03/13  38.38/15  40.26/15  40.38/15 
    UMKS Kwidzyn                          7.52/16   3.41/7    4.55/22   9.33/23   4.02/6    8.35/23   1.48/18   0.12/16 
 16 Zasadzki Tymoteusz             41.59  6.39/11  13.27/19  16.07/14  32.38/21  38.02/19  40.23/16  41.47/16  41.59/16 
    WKS Wawel Kraków                      6.39/11   6.48/25   2.40/6   16.31/26   5.24/13   2.21/5    1.24/12   0.12/16 
 17 Wasilewski Antoni              42.58  4.19/2    8.59/6   14.04/10  17.30/10  34.22/17  41.31/17  42.48/17  42.58/17 
    UKS OSiR Góra Kalwaria                4.19/2    4.40/19   5.05/24   3.26/7   16.52/22   7.09/21   1.17/6    0.10/3  
 18 Stefańczak Tymon               43.09  6.43/12  11.07/13  23.02/22  26.31/19  36.06/18  41.42/18  42.58/18  43.09/18 
    MKS MOS Wrocław                       6.43/12   4.24/17  11.55/26   3.29/8    9.35/19   5.36/20   1.16/4    0.11/7  
 19 Dreger Jan                     44.59  7.57/17  13.10/18  18.14/18  25.58/17  30.55/15  42.51/19  44.47/19  44.59/19 
    UMKS Kwidzyn                          7.57/17   5.13/24   5.04/23   7.44/20   4.57/11  11.56/26   1.56/22   0.12/16 
 20 Joniec Hubert                  51.45  9.25/20  19.21/23  28.09/23  38.49/23  44.40/20  47.30/20  51.33/20  51.45/20 
    UMKS Kwidzyn                          9.25/20   9.56/26   8.48/25  10.40/24   5.51/14   2.50/9    4.03/26   0.12/16 
 21 Kaźmierczak Feliks             60.29  5.32/8    9.28/9   13.59/9   21.26/12  54.57/23  58.55/21  60.18/21  60.29/21 
    UNTS Warszawa                         5.32/8    3.56/12   4.31/19   7.27/19  33.31/26   3.58/10   1.23/11   0.11/7  
 22 Mikołajczyk Tymon              61.13 12.30/22  16.47/21  21.30/20  36.43/22  52.19/22  59.45/22  61.02/22  61.13/22 
    UKS Dąb Leszno                       12.30/22   4.17/16   4.43/20  15.13/25  15.36/21   7.26/22   1.17/6    0.11/7  
 23 Kurnyta Dawid                  62.42 33.28/26  38.31/26  42.46/26  46.17/26  50.34/21  59.52/23  62.30/23  62.42/23 
    UKS Patria Młynne                    33.28/26   5.03/21   4.15/18   3.31/9    4.17/8    9.18/24   2.38/23   0.12/16 
 24 Mordarski Oskar                68.33 13.22/23  18.26/22  22.38/21  29.40/20  62.47/24  67.03/24  68.21/24  68.33/24 
    UKS Patria Młynne                    13.22/23   5.04/23   4.12/17   7.02/17  33.07/23   4.16/14   1.18/9    0.12/16 
 25 Chodlewski Szymon              82.31 27.23/24  32.23/24  36.31/24  43.32/24  76.58/25  80.56/25  82.21/25  82.31/25 
    KS Kościelec Chrzanów                27.23/24   5.00/20   4.08/14   7.01/16  33.26/25   3.58/10   1.25/14   0.10/3  
 26 Ptak Maciej                    85.22 29.26/25  34.29/25  38.35/25  45.38/25  78.55/26  83.13/26  85.04/26  85.22/26 
    UKS Azymut Siedliska                 29.26/25   5.03/21   4.06/13   7.03/18  33.17/24   4.18/15   1.51/19   0.18/26 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10N        1.5km    0m 4k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-55      2-56      3-34      4-99    
  1 Pachnik Antoni             0b.PK 20.19  7.05/5   11.59/4   17.54/1*  20.09/1*  20.19/1* 
    UKS Orientpark.pl Iwiny               7.05/5    4.54/3    5.55/1*   2.15/2    0.10/1* 
  2 Marszałek Dawid            0b.PK 20.41  4.41/2   11.16/2   18.43/3   20.28/2   20.41/2  
    UKS Kometa Gliwice                    4.41/2    6.35/9    7.27/2    1.45/1*   0.13/9  
  3 Motała Piotr               0b.PK 21.24  4.20/1*   8.07/1*  18.22/2   21.13/3   21.24/3  
    UKS Siódemka Rumia                    4.20/1*   3.47/1*  10.15/8    2.51/4    0.11/2  
  4 Łubisz Łukasz              0b.PK 24.51  8.07/7   13.24/6   21.10/4   24.39/5   24.51/5  
    UKS Azymut Pabianice                  8.07/7    5.17/4    7.46/3    3.29/7    0.12/4  
  5 Cegiełka Konrad            0b.PK 28.04 10.09/10  15.37/8   24.42/5   27.52/6   28.04/6  
    UKS GOK Galewice                     10.09/10   5.28/5    9.05/5    3.10/5    0.12/4  
  6 Murek Marcin               0b.PK 28.26 10.48/11  17.30/9   25.31/8   28.11/7   28.26/7  
    HKS Azymut Mochy                     10.48/11   6.42/10   8.01/4    2.40/3    0.15/14 
  7 Kaszkiewicz Leon           0b.PK 29.11  6.51/4   12.37/5   25.06/6   28.58/8   29.11/8  
    UKS Azymut 45 Gdynia                  6.51/4    5.46/8   12.29/11   3.52/8    0.13/9  
  8 Matusiak Oliwier           0b.PK 30.01  8.40/9   14.25/7   25.26/7   29.49/9   30.01/9  
    UKS Lotna Zdzieszowice                8.40/9    5.45/7   11.01/9    4.23/11   0.12/4  
  9 Hec Patryk                 0b.PK 33.09  6.39/3   18.50/10  28.41/9   32.58/10  33.09/10 
    UKS Orlik Rajbrot                     6.39/3   12.11/13   9.51/6    4.17/10   0.11/2  
 10 Batyra Filip               0b.PK 35.25 12.05/12  21.46/12  31.45/10  35.11/11  35.25/11 
    UKS Azymut Siedliska                 12.05/12   9.41/11   9.59/7    3.26/6    0.14/13 
 11 Żeziński Julian            0b.PK 38.08  8.17/8   20.33/11  31.52/11  37.55/12  38.08/12 
    UKS Azymut Pabianice                  8.17/8   12.16/14  11.19/10   6.03/13   0.13/9  
 12 Stachera Oliwier           0b.PK 45.14 22.54/14  28.33/13  41.03/12  45.02/13  45.14/13 
    UKS Azymut Pabianice                 22.54/14   5.39/6   12.30/12   3.59/9    0.12/4  
 13 Jędras Jakub               0b.PK 50.42 19.54/13  31.02/14  45.31/13  50.29/14  50.42/14 
    UMKS Kwidzyn                         19.54/13  11.08/12  14.29/13   4.58/12   0.13/9  
 14 Duda Łukasz                1b.PK 21.49  7.07/6   11.39/3        /    21.37/4   21.49/4  
    UKS Traper Złocieniec                 7.07/6    4.32/2        /         /     0.12/4  
    Kiersztyn Jakub            DNF            /         /         /         /         /   
    UKS Azymut Siedliska                      /         /         /         /         /   
    Porada Tobiasz             DNF            /         /         /         /         /   
    UKS Lotna Zdzieszowice                    /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10R        1.5km    0m 4k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-55      2-56      3-34      4-99    
  1 Bultrowicz Franciszek      0b.PK 16.10  4.43/2    8.01/2   13.41/2   15.57/2   16.10/2  
    KS Hades Poznań                       4.43/1*   3.18/1*   5.40/1*   2.16/1*   0.13/3  
  2 Błachut Olgierd            0b.PK 25.49  6.55/3   11.35/3   21.12/3   25.31/3   25.49/3  
    Team 360 stopni Warszawa              6.55/2    4.40/2    9.37/2    4.19/4    0.18/4  
  3 Kurdziel Szymon            0b.PK 33.54  9.29/4   17.46/4   30.35/4   33.43/4   33.54/4  
    MKS MOS Wrocław                       9.29/3    8.17/4   12.49/3    3.08/3    0.11/1* 
  4 Ciupa Wojciech             0b.PK 48.46 13.10/5   23.36/5   42.48/5   48.27/5   48.46/5  
    UKS Orientuś Łódź                    13.10/4   10.26/5   19.12/5    5.39/5    0.19/5  
  5 Niewiem Kewin              0b.PK-322.41-349.42/1* -343.96/1* -325.73/1* -323.90/1* -322.41/1* 
    UKS Reflex Rybnik                         /     6.54/3   17.37/4    2.17/2    0.11/1* 
    Lenczowski Adam            NKl            /         /         /         /         /   
    Team 360 stopni Warszawa                  /         /         /         /         /   
    Lenczowski Krzysztof       NKl            /         /         /         /         /   
    Team 360 stopni Warszawa                  /         /         /         /         /   
    Bartosiak Kacper           NKl            /         /         /         /         /   
    Team 360 stopni Warszawa                  /         /         /         /         /   
    Dubiński Mateusz           NKl            /         /         /         /         /   
    Team 360 stopni Warszawa                  /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M11         2.9km    0m 8k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-47      2-37      3-31      4-38      5-39      6-32      7-35      8-99    
  1 Chodlewski Antoni              21.29  2.55/1*   5.46/2    8.42/1*  12.39/2   15.13/1*  17.13/1*  20.12/1*  21.19/1*  21.29/1* 
    KS Kościelec Chrzanów                 2.55/1*   2.51/6    2.56/5    3.57/15   2.34/1*   2.00/1*   2.59/1*   1.07/1*   0.10/5  
  2 Tarnowski Przemysław           24.11  2.58/2    5.33/1*   9.19/3   11.49/1*  16.10/2   18.39/2   22.36/2   24.01/2   24.11/2  
    WKS Wawel Kraków                      2.58/2    2.35/3    3.46/11   2.30/1*   4.21/21   2.29/7    3.57/3    1.25/14   0.10/5  
  3 Krempiński Franciszek          24.55  3.29/5    7.21/8   10.54/6   13.38/3   16.49/3   19.36/3   23.34/3   24.47/3   24.55/3  
    UKS Azymut Pabianice                  3.29/5    3.52/14   3.33/9    2.44/5    3.11/9    2.47/12   3.58/4    1.13/2    0.08/1* 
  4 Klakla Kacper                  27.01  3.56/12   7.09/6   12.25/12  15.01/5   18.08/5   20.50/4   25.20/4   26.49/4   27.01/4  
    KS Kościelec Chrzanów                 3.56/12   3.13/9    5.16/19   2.36/4    3.07/8    2.42/10   4.30/9    1.29/18   0.12/24 
  5 Zaremba Adam                   27.32  4.19/13   7.37/10  11.31/7   14.42/4   17.47/4   20.56/5   25.41/5   27.21/5   27.32/5  
    UMKS Kwidzyn                          4.19/13   3.18/10   3.54/12   3.11/7    3.05/7    3.09/16   4.45/11   1.40/23   0.11/12 
  6 Zieliński Tomasz               27.46  5.11/21   9.07/19  13.16/14  16.44/8   19.29/7   21.40/6   26.08/6   27.36/6   27.46/6  
    KS Hades Poznań                       5.11/21   3.56/16   4.09/14   3.28/9    2.45/2    2.11/3    4.28/8    1.28/15   0.10/5  
  7 Droń Wiktor                    28.00  3.47/9    7.49/12  11.51/8   15.19/6   19.11/6   22.00/7   26.26/7   27.50/7   28.00/7  
    UMKS Kwidzyn                          3.47/9    4.02/18   4.02/13   3.28/9    3.52/14   2.49/13   4.26/6    1.24/12   0.10/5  
  8 Gradek Mateusz                 30.33  3.36/6    6.05/3    8.49/2   18.45/14  22.02/10  24.36/9   29.02/8   30.25/8   30.33/8  
    UKS Traper Złocieniec                 3.36/6    2.29/1*   2.44/4    9.56/29   3.17/10   2.34/8    4.26/6    1.23/11   0.08/1* 
  9 Wyrwa Tobiasz                  31.08  4.20/14   8.35/14  13.08/13  17.13/10  20.55/8   24.05/8   29.33/9   30.57/9   31.08/9  
    HKS Azymut Mochy                      4.20/14   4.15/21   4.33/17   4.05/18   3.42/13   3.10/17   5.28/14   1.24/12   0.11/12 
 10 Marcjanek Filip                31.19  3.44/8    9.12/20  14.56/19  17.27/12  22.36/14  26.13/15  29.56/10  31.11/10  31.19/10 
    UKS Orientuś Łódź                     3.44/8    5.28/28   5.44/20   2.31/2    5.09/26   3.37/22   3.43/2    1.15/3    0.08/1* 
 11 Olejnik Tomasz                 32.45  3.53/11   7.19/7   13.21/15  17.18/11  21.33/9   25.05/12  31.17/12  32.35/11  32.45/11 
    UKS GOK Galewice                      3.53/11   3.26/11   6.02/23   3.57/15   4.15/20   3.32/20   6.12/17   1.18/6    0.10/5  
 12 Perfikowski Paweł              33.10  4.55/17   7.34/9   10.32/5   19.26/16  22.26/12  24.45/10  31.42/14  32.59/12  33.10/12 
    UMKS Kwidzyn                          4.55/17   2.39/4    2.58/6    8.54/28   3.00/5    2.19/4    6.57/20   1.17/5    0.11/12 
 13 Król Jan                       33.28  5.57/26   9.25/22  13.35/16  17.38/13  22.09/11  25.03/11  30.37/11  33.18/13  33.28/13 
    UKS Arkady Raszków                    5.57/26   3.28/12   4.10/15   4.03/17   4.31/23   2.54/14   5.34/15   2.41/31   0.10/5  
 14 Narożny Kacper                 33.32  3.02/3    7.44/11  10.08/4   20.40/19  23.35/16  25.44/13  31.38/13  33.23/14  33.32/14 
    UKS GOK Galewice                      3.02/3    4.42/25   2.24/2   10.32/31   2.55/3    2.09/2    5.54/16   1.45/25   0.09/4  
 15 Ludwin Jakub                   34.16  5.38/24   8.07/13  17.11/23  20.38/18  25.22/19  28.01/17  32.35/15  34.05/15  34.16/15 
    KS Kościelec Chrzanów                 5.38/24   2.29/1*   9.04/30   3.27/8    4.44/25   2.39/9    4.34/10   1.30/19   0.11/12 
 16 Młynarczyk Maksymilian         34.19  5.50/25   8.39/15  14.24/18  16.58/9   22.26/12  25.59/14  32.50/16  34.08/16  34.19/16 
    UKS Orientuś Łódź                     5.50/25   2.49/5    5.45/21   2.34/3    5.28/27   3.33/21   6.51/19   1.18/6    0.11/12 
 17 Wiśniewski Jakub               36.13  6.21/30  10.14/26  18.36/25  22.14/22  26.06/21  29.21/20  34.30/17  36.02/17  36.13/17 
    UKS Azymut Pabianice                  6.21/30   3.53/15   8.22/28   3.38/11   3.52/14   3.15/19   5.09/12   1.32/21   0.11/12 
 18 Dammfeld Adam                  37.00  4.56/18   9.25/22  14.08/17  20.46/21  24.41/17  27.55/16  34.58/18  36.49/18  37.00/18 
    UKS Lotna Zdzieszowice                4.56/18   4.29/24   4.43/18   6.38/24   3.55/16   3.14/18   7.03/22   1.51/27   0.11/12 
 19 Pękal Mikołaj                  39.43  5.11/21   9.53/25  12.23/11  22.48/23  25.51/20  28.17/18  37.00/19  39.31/19  39.43/19 
    UMKS Kwidzyn                          5.11/21   4.42/25   2.30/3   10.25/30   3.03/6    2.26/6    8.43/26   2.31/29   0.12/24 
 20 Ziółkiewicz Jan                39.47  4.27/15   8.42/16  11.55/9   26.31/28  31.00/26  33.55/23  38.19/20  39.35/20  39.47/20 
    UKS Orientuś Łódź                     4.27/15   4.15/21   3.13/7   14.36/33   4.29/22   2.55/15   4.24/5    1.16/4    0.12/24 
 21 Bekier Daniel                  41.10  7.03/31  10.59/28  18.11/24  23.15/25  29.45/24  34.17/24  39.28/21  40.56/21  41.10/21 
    UKS Azymut Siedliska                  7.03/31   3.56/16   7.12/27   5.04/23   6.30/30   4.32/28   5.11/13   1.28/15   0.14/33 
 22 Słomczyński Filip              42.05  5.09/20  11.25/29  15.49/21  19.45/17  25.20/18  29.08/19  40.10/22  41.54/22  42.05/22 
    UKS Orientuś Łódź                     5.09/20   6.16/30   4.24/16   3.56/14   5.35/28   3.48/25  11.02/30   1.44/24   0.11/12 
 23 Grajewski Jakub                42.32  6.19/29  10.24/27  17.02/22  20.41/20  31.02/27  34.39/26  41.01/23  42.20/23  42.32/23 
    UMKS Kwidzyn                          6.19/29   4.05/19   6.38/26   3.39/12  10.21/32   3.37/22   6.22/18   1.19/9    0.12/24 
 24 Świtała Michał                 43.22  3.38/7    6.31/4   20.19/27  23.26/26  29.50/25  34.27/25  41.37/24  43.09/24  43.22/24 
    UNTS Warszawa                         3.38/7    2.53/7   13.48/32   3.07/6    6.24/29   4.37/29   7.10/23   1.32/21   0.13/31 
 25 Łukasik Szymon                 45.50  5.00/19   8.45/17  20.19/27  24.25/27  28.32/23  32.19/22  44.10/25  45.38/25  45.50/25 
    UKS Lotna Zdzieszowice                5.00/19   3.45/13  11.34/31   4.06/19   4.07/17   3.47/24  11.51/31   1.28/15   0.12/24 
 26 Białasik Bartosz               48.44  6.13/28  12.42/30  18.52/26  23.04/24  33.16/29  37.13/27  46.47/27  48.34/26  48.44/26 
    UKS Dąb Leszno                        6.13/28   6.29/31   6.10/24   4.12/21  10.12/31   3.57/26   9.34/28   1.47/26   0.10/5  
 27 Zychowicz Krystian             49.19  6.00/27  17.31/31  21.04/29  28.05/29  31.37/28  39.58/29  47.36/29  49.07/27  49.19/27 
    KS Kościelec Chrzanów                 6.00/27  11.31/32   3.33/9    7.01/26   3.32/11   8.21/31   7.38/24   1.31/20   0.12/24 
 28 Drosik Marcel                  49.44 14.58/33  19.47/32  22.10/30  32.44/30  35.42/30  38.03/28  46.56/28  49.33/28  49.44/28 
    UNTS Warszawa                        14.58/33   4.49/27   2.23/1*  10.34/32   2.58/4    2.21/5    8.53/27   2.37/30   0.11/12 
 29 Chachurski Mieszko             50.06  5.19/23   9.24/21  15.09/20  19.17/15  23.29/15  32.07/21  46.17/26  49.54/29  50.06/29 
    UNTS Warszawa                         5.19/23   4.05/19   5.45/21   4.08/20   4.12/19   8.38/33  14.10/32   3.37/32   0.12/24 
 30 Konopka Tomasz                 51.01  3.26/4    6.34/5   29.51/32  34.33/31  39.13/31  41.59/30  48.59/30  50.50/30  51.01/30 
    UKS Lotna Zdzieszowice                3.26/4    3.08/8   23.17/34   4.42/22   4.40/24   2.46/11   7.00/21   1.51/27   0.11/12 
 31 Murawski Rafał                 54.12  4.30/16   8.47/18  12.14/10  16.00/7   28.02/22  42.25/31  50.19/31  53.56/31  54.12/31 
    HKS Azymut Mochy                      4.30/16   4.17/23   3.27/8    3.46/13  12.02/34  14.23/34   7.54/25   3.37/32   0.16/34 
 32 Lis Antoni                     65.40 17.23/34  29.02/34  35.19/33  41.58/33  45.30/32  53.51/33  64.11/32  65.29/32  65.40/32 
    UKS Azymut Dębów                     17.23/34  11.39/33   6.17/25   6.39/25   3.32/11   8.21/31  10.20/29   1.18/6    0.11/12 
 33 Duplak Maciej                  83.44 11.53/32  28.53/33  37.32/34  46.14/34  58.12/34  64.46/34  79.19/33  83.31/33  83.44/33 
    UKS Patria Młynne                    11.53/32  17.00/34   8.39/29   8.42/27  11.58/33   6.34/30  14.33/33   4.12/34   0.13/31 
 34 Kipka Mateusz                  84.01  3.47/9    9.35/24  25.05/31  41.21/32  45.30/32  49.43/32  82.30/34  83.50/34  84.01/34 
    UKS Lotna Zdzieszowice                3.47/9    5.48/29  15.30/33  16.16/34   4.09/18   4.13/27  32.47/34   1.20/10   0.11/12 
    Rygielski Wiktor           NKl            /         /    22.20/    25.46/    28.58/    31.51/    35.39/    37.04/    37.16/   
    UMKS Kwidzyn                              /         /         /     3.26/     3.12/     2.53/     3.48/     1.25/     0.12/   
    Pióro Dawid                NKl       11.44/         /         /         /         /         /    26.31/    29.27/    29.39/   
    UKS Azymut Siedliska                 11.44/         /         /         /         /         /         /     2.56/     0.12/   
    Woźniak Wojciech           NKl       33.28/    55.54/         /         /         /         /         /    70.06/    70.19/   
    UKS Lotna Zdzieszowice               33.28/    22.26/         /         /         /         /         /         /     0.13/   
    Gimiński Dawid             NKl       43.18/    66.09/         /         /         /         /         /    80.09/    80.22/   
    UKS Lotna Zdzieszowice               43.18/    22.51/         /         /         /         /         /         /     0.13/   
    Olejnik Mikołaj            NKl        6.56/     9.36/    12.36/    21.32/    24.32/    26.47/         /    34.59/    35.10/   
    BKS Wataha Warszawa                   6.56/     2.40/     3.00/     8.56/     3.00/     2.15/         /         /     0.11/   
    Pachucki Tymoteusz         NKl       15.47/    18.15/         /         /         /         /         /    39.06/    39.19/   
    BKS Wataha Warszawa                  15.47/     2.28/         /         /         /         /         /         /     0.13/   
    Dominiak Kacper            NKl        5.08/    25.06/    30.09/         /    46.44/         /         /         /         /   
    UKS Orientpark.pl Iwiny               5.08/    19.58/     5.03/         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M12         3.3km    0m 11k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-48      2-38      3-40      4-39      5-54      6-32      7-37      8-53      9-36     10-35     11-99    
  1 Cepurdej Wladyslaw             23.38  7.03/15   8.19/13   9.31/10  10.59/7   12.46/6   13.48/6   17.15/3   19.06/2   21.04/1*  22.26/1*  23.29/1*  23.38/1* 
    UMKS Kwidzyn                          7.03/15   1.16/4    1.12/1*   1.28/1*   1.47/1*   1.02/2    3.27/1*   1.51/3    1.58/1*   1.22/1*   1.03/2    0.09/1* 
  2 Maciejewski Bartłomiej         24.42  4.57/4    6.13/4    7.32/2    9.10/2   12.07/5   13.21/4   16.53/1*  18.56/1*  21.20/2   23.08/2   24.32/2   24.42/2  
    BKS Wataha Warszawa                   4.57/4    1.16/4    1.19/2    1.38/3    2.57/14   1.14/6    3.32/2    2.03/7    2.24/4    1.48/5    1.24/15   0.10/5  
  3 Łącki Jakub                    25.38  5.12/6    6.42/6    8.02/4    9.49/5   11.47/3   12.54/2   16.54/2   19.29/4   21.52/3   24.17/3   25.29/3   25.38/3  
    UKS OSiR Góra Kalwaria                5.12/6    1.30/12   1.20/3    1.47/6    1.58/5    1.07/3    4.00/5    2.35/11   2.23/3    2.25/10   1.12/6    0.09/1* 
  4 Sztranek Maciej                25.41  4.39/2    5.53/1*   7.20/1*   8.58/1*  10.55/1*  12.09/1*  18.22/7   20.06/6   22.44/4   24.22/4   25.31/4   25.41/4  
    UKS Azymut Pabianice                  4.39/2    1.14/2    1.27/5    1.38/3    1.57/4    1.14/6    6.13/17   1.44/2    2.38/7    1.38/2    1.09/5    0.10/5  
  5 Bultrowicz Tymoteusz           26.04  4.35/1*   5.58/2    8.41/7   11.09/9   13.03/7   14.21/7   18.12/6   20.07/7   22.54/5   24.42/5   25.54/5   26.04/5  
    KS Hades Poznań                       4.35/1*   1.23/8    2.43/21   2.28/12   1.54/2    1.18/8    3.51/4    1.55/5    2.47/8    1.48/5    1.12/6    0.10/5  
  6 Kotkowiak Bartosz              26.21  4.52/3    6.09/3    7.46/3    9.42/3   11.43/2   13.27/5   17.40/5   19.23/3   23.10/6   24.53/6   26.10/6   26.21/6  
    KOS BnO Szczecin                      4.52/3    1.17/6    1.37/9    1.56/7    2.01/6    1.44/18   4.13/8    1.43/1*   3.47/18   1.43/4    1.17/10   0.11/13 
  7 Pisarek Kordian                26.51  5.12/6    6.38/5    8.55/8   11.12/10  13.34/8   14.45/8   18.47/8   20.56/8   23.14/7   25.12/7   26.41/7   26.51/7  
    WKS Wawel Kraków                      5.12/6    1.26/9    2.17/14   2.17/10   2.22/8    1.11/5    4.02/6    2.09/8    2.18/2    1.58/7    1.29/19   0.10/5  
  8 Pachnik Jędrzej                26.55  7.24/17   8.35/14  10.29/13  12.57/13  14.51/11  15.51/11  19.33/9   21.35/9   24.05/8   25.46/8   26.45/8   26.55/8  
    UKS Orientpark.pl Iwiny               7.24/17   1.11/1*   1.54/13   2.28/12   1.54/2    1.00/1*   3.42/3    2.02/6    2.30/5    1.41/3    0.59/1*   0.10/5  
  9 Jurczak Miłosz                 27.52  5.02/5    6.44/7    8.10/5    9.44/4   12.05/4   13.14/3   17.19/4   19.44/5   24.29/9   26.27/9   27.41/9   27.52/9  
    MKS Paulinum Jelenia Góra             5.02/5    1.42/17   1.26/4    1.34/2    2.21/7    1.09/4    4.05/7    2.25/10   4.45/22   1.58/7    1.14/8    0.11/13 
 10 Gąsienica-Samek Adam           30.11  5.13/8    6.44/7    8.35/6   10.48/6   13.52/10  15.16/9   20.01/10  22.38/11  25.32/11  28.24/10  30.01/10  30.11/10 
    UNTS Warszawa                         5.13/8    1.31/14   1.51/12   2.13/9    3.04/16   1.24/12   4.45/9    2.37/12   2.54/11   2.52/13   1.37/21   0.10/5  
 11 Kurzyp Michał                  30.26  6.27/11   7.56/10   9.29/9   11.07/8   13.45/9   15.18/10  20.07/11  22.00/10  25.00/10  28.50/11  30.15/11  30.26/11 
    MKS MOS Wrocław                       6.27/11   1.29/11   1.33/6    1.38/3    2.38/11   1.33/14   4.49/10   1.53/4    3.00/13   3.50/17   1.25/17   0.11/13 
 12 Szlafka Mikołaj                34.00  6.03/9    9.23/16  11.01/14  12.57/13  15.38/12  17.49/13  23.17/13  26.42/13  30.00/13  32.07/12  33.50/12  34.00/12 
    HKS Azymut Mochy                      6.03/9    3.20/26   1.38/10   1.56/7    2.41/12   2.11/21   5.28/13   3.25/20   3.18/15   2.07/9    1.43/23   0.10/5  
 13 Stopczyński Bartosz            34.26  7.02/14   8.17/12  11.35/15  14.10/15  16.34/14  17.53/14  22.43/12  25.51/12  28.44/12  33.09/13  34.15/13  34.26/13 
    BKS Wataha Warszawa                   7.02/14   1.15/3    3.18/25   2.35/15   2.24/9    1.19/9    4.50/11   3.08/18   2.53/10   4.25/22   1.06/4    0.11/13 
 14 Dwojak Gracjan                 40.25  6.50/13   8.11/11   9.58/11  12.48/12  16.11/13  17.44/12  27.44/14  32.30/14  35.06/14  39.11/14  40.16/14  40.25/14 
    UKS Orientpark.pl Iwiny               6.50/13   1.21/7    1.47/11   2.50/17   3.23/18   1.33/14  10.00/24   4.46/23   2.36/6    4.05/18   1.05/3    0.09/1* 
 15 Ładyko Bartłomiej              43.21  6.03/9    7.43/9   10.00/12  12.26/11  20.43/16  23.38/17  29.10/15  34.33/16  39.18/18  41.56/15  43.11/15  43.21/15 
    BKS Wataha Warszawa                   6.03/9    1.40/16   2.17/14   2.26/11   8.17/29   2.55/25   5.32/14   5.23/25   4.45/22   2.38/12   1.15/9    0.10/5  
 16 Grzybowski Maciej              44.05 13.16/29  14.44/27  16.19/23  18.48/19  21.49/17  23.11/16  30.50/16  34.07/15  38.15/15  42.02/16  43.54/16  44.05/16 
    UKS Azymut 45 Gdynia                 13.16/29   1.28/10   1.35/7    2.29/14   3.01/15   1.22/10   7.39/21   3.17/19   4.08/20   3.47/16   1.52/25   0.11/13 
 17 Burak Łukasz                   44.49 12.49/27  16.29/28  19.35/27  23.08/25  26.03/22  27.43/20  33.50/18  36.02/18  38.57/17  43.11/17  44.35/17  44.49/17 
    UKS Lotna Zdzieszowice               12.49/27   3.40/28   3.06/24   3.33/19   2.55/13   1.40/17   6.07/16   2.12/9    2.55/12   4.14/20   1.24/15   0.14/27 
 18 Stefaniak Robert               46.06 11.53/26  13.38/24  17.16/24  21.43/22  24.20/20  25.50/19  32.42/17  35.24/17  38.52/16  44.27/18  45.55/18  46.06/18 
    UKS Azymut 45 Gdynia                 11.53/26   1.45/18   3.38/27   4.27/23   2.37/10   1.30/13   6.52/19   2.42/13   3.28/16   5.35/26   1.28/18   0.11/13 
 19 Kloc Olaf                      46.45  9.22/23  11.59/22  14.32/19  21.56/24  26.06/24  28.24/23  34.24/19  37.56/19  40.48/19  45.14/19  46.33/19  46.45/19 
    UKS Kometa Gliwice                    9.22/23   2.37/21   2.33/17   7.24/28   4.10/22   2.18/24   6.00/15   3.32/21   2.52/9    4.26/23   1.19/11   0.12/23 
 20 Ciechanowicz Mikołaj           51.30  6.46/12   9.02/15  23.36/29  27.28/28  30.35/26  32.41/27  37.49/23  40.38/20  45.10/20  49.59/21  51.19/20  51.30/20 
    UKS Azymut 45 Gdynia                  6.46/12   2.16/19  14.34/30   3.52/21   3.07/17   2.06/20   5.08/12   2.49/15   4.32/21   4.49/25   1.20/12   0.11/13 
 21 Kilichowski Kacper             53.14  7.10/16   9.48/17  12.17/16  15.45/16  19.47/15  21.41/15  39.13/24  41.56/23  46.47/23  49.42/20  53.05/21  53.14/21 
    UKS Azymut 45 Gdynia                  7.10/16   2.38/22   2.29/16   3.28/18   4.02/21   1.54/19  17.32/29   2.43/14   4.51/24   2.55/14   3.23/29   0.09/1* 
 22 Wolski Igor                    54.05 12.52/28  14.22/26  15.58/22  18.43/18  22.15/18  23.54/18  40.30/26  43.36/25  46.47/23  52.33/23  53.54/22  54.05/22 
    UKS Azymut Pabianice                 12.52/28   1.30/12   1.36/8    2.45/16   3.32/20   1.39/16  16.36/27   3.06/17   3.11/14   5.46/27   1.21/13   0.11/13 
 23 Skurznica Oskar                54.52  8.18/19  11.08/18  13.47/17  18.25/17  24.30/21  27.49/21  35.40/21  42.29/24  48.56/25  53.16/24  54.38/23  54.52/23 
    UKS Azymut Pabianice                  8.18/19   2.50/23   2.39/19   4.38/25   6.05/27   3.19/26   7.51/22   6.49/28   6.27/28   4.20/21   1.22/14   0.14/27 
 24 Truty Jonasz                   55.54 18.37/30  20.11/29  22.45/28  27.29/29  30.59/27  32.22/26  44.24/27  47.28/27  51.04/26  54.00/25  55.41/24  55.54/24 
    WKS Wawel Kraków                     18.37/30   1.34/15   2.34/18   4.44/26   3.30/19   1.23/11  12.02/26   3.04/16   3.36/17   2.56/15   1.41/22   0.13/25 
 25 Łubisz Dominik                 58.56  8.37/21  11.33/19  15.42/21  19.31/21  23.52/19  28.48/24  35.09/20  40.55/21  45.59/21  51.47/22  58.41/25  58.56/25 
    UKS Azymut Pabianice                  8.37/21   2.56/25   4.09/28   3.49/20   4.21/23   4.56/29   6.21/18   5.46/26   5.04/25   5.48/28   6.54/30   0.15/29 
 26 Kardasz Jakub                  60.46  8.50/22  11.43/20  14.25/18  18.53/20  26.04/23  28.16/22  36.41/22  40.56/22  46.35/22  57.34/26  60.35/26  60.46/26 
    UKS Azymut Siedliska                  8.50/22   2.53/24   2.42/20   4.28/24   7.11/28   2.12/22   8.25/23   4.15/22   5.39/26  10.59/30   3.01/28   0.11/13 
 27 Marszałek Alan                 66.45  8.14/18  11.53/21  14.50/20  27.12/27  32.36/28  37.03/28  47.37/28  54.26/28  60.53/27  65.02/27  66.32/27  66.45/27 
    UKS Grom Sokolniki                    8.14/18   3.39/27   2.57/23  12.22/30   5.24/25   4.27/28  10.34/25   6.49/28   6.27/28   4.09/19   1.30/20   0.13/25 
 28 Łukaszyk Maksymilian           70.57  8.20/20  12.16/23  17.58/26  24.45/26  30.03/25  32.20/25  39.52/25  45.49/26  62.02/28  68.41/28  70.45/28  70.57/28 
    UKS Dąb Leszno                        8.20/20   3.56/29   5.42/29   6.47/27   5.18/24   2.17/23   7.32/20   5.57/27  16.13/30   6.39/29   2.04/26   0.12/23 
 29 Grzegorczyk Borys              72.01 11.12/24  21.41/30  24.34/30  32.06/30  38.10/29  41.34/29  58.28/29  63.44/29  67.31/29  70.07/29  71.50/29  72.01/29 
    WKS Wawel Kraków                     11.12/24  10.29/30   2.53/22   7.32/29   6.04/26   3.24/27  16.54/28   5.16/24   3.47/18   2.36/11   1.43/23   0.11/13 
 30 Wałczuk-Piech Wiktor           89.56 11.41/25  14.07/25  17.31/25  21.53/23  44.13/30  50.47/30  68.32/30  76.17/30  82.40/30  87.19/30  89.40/30  89.56/30 
    UKS Azymut Siedliska                 11.41/25   2.26/20   3.24/26   4.22/22  22.20/30   6.34/30  17.45/30   7.45/30   6.23/27   4.39/24   2.21/27   0.16/30 
    Wdowczyk Paweł             NKl       11.10/    12.43/    15.03/    16.55/    19.46/    21.09/    24.55/    31.13/    34.28/         /    52.24/    52.33/   
    UKS Arkady Raszków                   11.10/     1.33/     2.20/     1.52/     2.51/     1.23/     3.46/     6.18/     3.15/         /         /     0.09/   
    Kroszczyński Michał        DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    MKS Metalowiec Łódź                       /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Kowalczyk Mateusz          DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    MKS Metalowiec Łódź                       /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M13         4.1km    0m 13k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-47      2-44      3-45      4-37      5-33      6-54      7-39      8-40      9-38     10-32     11-36     12-35    
                                      13-99    
  1 Cupryś Amadeusz                30.18  3.01/8    6.39/6   10.51/5   12.53/3   15.46/4   17.12/3   19.22/3   21.21/1*  22.36/1*  24.10/1*  27.02/1*  29.02/1* 
    HKS Azymut Mochy                      3.01/8    3.38/9    4.12/2    2.02/4    2.53/6    1.26/1*   2.10/5    1.59/4    1.15/6    1.34/9    2.52/5    2.00/10 
                                         30.09/1*  30.18/1* 
                                          1.07/5    0.09/4  
  2 Podworski Kacper               30.22  2.51/4    5.58/3   10.34/3   12.32/2   15.20/2   16.55/2   19.13/2   21.21/1*  22.52/2   24.22/2   27.19/2   29.02/1* 
    UKS OSiR Góra Kalwaria                2.51/4    3.07/4    4.36/6    1.58/3    2.48/4    1.35/7    2.18/8    2.08/6    1.31/11   1.30/8    2.57/9    1.43/4  
                                         30.14/2   30.22/2  
                                          1.12/10   0.08/2  
  3 Marszałek Patryk               30.28  2.51/4    5.43/1*  10.06/2   12.53/3   15.38/3   17.35/4   19.43/4   21.34/3   23.10/3   24.31/3   27.23/3   29.07/3  
    UKS Kometa Gliwice                    2.51/4    2.52/1*   4.23/3    2.47/11   2.45/2    1.57/12   2.08/4    1.51/1*   1.36/12   1.21/3    2.52/5    1.44/6  
                                         30.19/3   30.28/3  
                                          1.12/10   0.09/4  
  4 Antonowicz Jan                 30.32  2.35/1*   6.07/4   10.00/1*  11.47/1*  14.18/1*  15.48/1*  17.39/1*  22.46/4   23.48/4   25.01/4   27.43/4   29.14/4  
    UNTS Warszawa                         2.35/1*   3.32/7    3.53/1*   1.47/1*   2.31/1*   1.30/3    1.51/1*   5.07/21   1.02/1*   1.13/2    2.42/4    1.31/1* 
                                         30.23/4   30.32/4  
                                          1.09/6    0.09/4  
  5 Pawłowski Leon                 32.45  2.39/2    6.36/5   11.28/7   13.30/6   16.19/6   17.57/5   20.07/6   23.55/7   24.58/6   27.25/6   29.51/6   31.32/5  
    KOS BnO Szczecin                      2.39/2    3.57/12   4.52/7    2.02/4    2.49/5    1.38/8    2.10/5    3.48/17   1.03/2    2.27/17   2.26/1*   1.41/3  
                                         32.35/5   32.45/5  
                                          1.03/3    0.10/13 
  6 Majowski Jan                   33.02  2.54/6    6.50/7   11.18/6   13.11/5   16.14/5   18.03/6   20.04/5   23.42/6   24.52/5   26.21/5   29.49/5   31.32/5  
    UKS OSiR Góra Kalwaria                2.54/6    3.56/11   4.28/5    1.53/2    3.03/7    1.49/9    2.01/2    3.38/13   1.10/4    1.29/7    3.28/16   1.43/4  
                                         32.55/6   33.02/6  
                                          1.23/22   0.07/1* 
  7 Wąsiewicz Jerzy                35.55  2.55/7    5.48/2   10.47/4   14.05/7   17.24/7   18.57/7   21.44/8   26.37/8   27.52/8   29.17/7   32.37/7   34.33/7  
    Team 360 stopni Warszawa              2.55/7    2.53/2    4.59/8    3.18/15   3.19/8    1.33/5    2.47/14   4.53/20   1.15/6    1.25/6    3.20/15   1.56/8  
                                         35.47/7   35.55/7  
                                          1.14/13   0.08/2  
  8 Wójcik Paweł                   36.56  4.57/22   8.04/14  14.45/12  18.21/12  21.08/10  22.41/10  24.56/10  27.39/9   28.52/9   30.13/8   33.09/8   35.45/8  
    WKS Wawel Kraków                      4.57/22   3.07/4    6.41/17   3.36/17   2.47/3    1.33/5    2.15/7    2.43/9    1.13/5    1.21/3    2.56/7    2.36/19 
                                         36.47/8   36.56/8  
                                          1.02/2    0.09/4  
  9 Dąbrowski Karol                37.47  3.27/11   7.52/12  13.15/9   16.15/10  19.53/9   21.59/9   24.19/9   28.01/10  29.21/10  31.04/9   34.00/9   36.20/9  
    UKS OSiR Góra Kalwaria                3.27/11   4.25/15   5.23/9    3.00/13   3.38/9    2.06/14   2.20/10   3.42/14   1.20/9    1.43/11   2.56/7    2.20/17 
                                         37.36/9   37.47/9  
                                          1.16/15   0.11/20 
 10 Lisiak Adam                    38.09  2.44/3    7.27/9   11.54/8   14.07/8   17.49/8   19.18/8   21.36/7   23.38/5   27.14/7   31.31/10  34.45/10  36.43/10 
    UKS Orientuś Łódź                     2.44/3    4.43/16   4.27/4    2.13/6    3.42/10   1.29/2    2.18/8    2.02/5    3.36/32   4.17/27   3.14/13   1.58/9  
                                         37.59/10  38.09/10 
                                          1.16/15   0.10/13 
 11 Tywonek Jan                    39.03  3.49/15   8.33/15  14.29/11  17.35/11  22.07/12  24.00/12  26.01/12  29.03/11  30.47/11  32.31/11  35.46/11  37.40/11 
    UKS OSiR Góra Kalwaria                3.49/15   4.44/17   5.56/13   3.06/14   4.32/16   1.53/10   2.01/2    3.02/10   1.44/14   1.44/12   3.15/14   1.54/7  
                                         38.54/11  39.03/11 
                                          1.14/13   0.09/4  
 12 Bublik Piotr                   40.58  3.25/10   7.01/8   13.35/10  16.13/9   21.16/11  22.48/11  25.31/11  30.52/12  32.53/12  34.15/12  36.56/12  39.43/12 
    WKS Wawel Kraków                      3.25/10   3.36/8    6.34/15   2.38/9    5.03/19   1.32/4    2.43/12   5.21/25   2.01/20   1.22/5    2.41/2    2.47/21 
                                         40.47/12  40.58/12 
                                          1.04/4    0.11/20 
 13 Szczęsny Michał                45.24  5.00/23  10.19/18  17.16/18  21.43/18  25.43/14  27.55/14  31.37/14  34.02/13  35.51/13  37.48/13  41.21/13  43.38/13 
    UKS Arkady Raszków                    5.00/23   5.19/18   6.57/19   4.27/25   4.00/12   2.12/15   3.42/24   2.25/7    1.49/16   1.57/15   3.33/17   2.17/16 
                                         45.14/13  45.24/13 
                                          1.36/30   0.10/13 
 14 Żesławski Jakub                48.24  4.39/20  11.19/21  17.55/19  22.03/19  26.58/17  29.20/15  32.13/15  37.26/16  39.16/16  41.04/14  44.47/14  46.52/14 
    WKS Wawel Kraków                      4.39/20   6.40/24   6.36/16   4.08/21   4.55/18   2.22/19   2.53/15   5.13/24   1.50/18   1.48/14   3.43/19   2.05/11 
                                         48.13/14  48.24/14 
                                          1.21/19   0.11/20 
 15 Kawała Mateusz                 49.08  8.06/32  14.13/25  21.11/23  25.41/25  29.44/21  31.58/20  35.39/19  38.04/17  39.53/17  41.51/15  45.31/15  47.36/15 
    UKS Arkady Raszków                    8.06/32   6.07/21   6.58/20   4.30/26   4.03/13   2.14/17   3.41/23   2.25/7    1.49/16   1.58/16   3.40/18   2.05/11 
                                         48.58/15  49.08/15 
                                          1.22/20   0.10/13 
 16 Dembiński Patryk               50.01  4.50/21  11.51/23  21.31/25  25.11/24  29.33/20  31.31/19  34.39/17  36.35/15  38.37/14  43.15/17  46.21/16  48.33/16 
    UKS Dąb Leszno                        4.50/21   7.01/26   9.40/26   3.40/18   4.22/14   1.58/13   3.08/19   1.56/3    2.02/21   4.38/31   3.06/11   2.12/14 
                                         49.49/16  50.01/16 
                                          1.16/15   0.12/25 
 17 Sieroń Karol                   51.22  6.18/26  12.26/24  21.22/24  23.44/22  31.12/23  33.27/21  36.02/20  39.31/20  41.31/20  43.18/18  47.16/18  49.32/17 
    UKS Azymut Pabianice                  6.18/26   6.08/22   8.56/24   2.22/7    7.28/26   2.15/18   2.35/11   3.29/12   2.00/19   1.47/13   3.58/22   2.16/15 
                                         51.13/17  51.22/17 
                                          1.41/31   0.09/4  
 18 Fronia Jakub                   51.28  4.13/19  10.45/19  19.37/21  22.22/20  26.15/15  29.36/16  34.17/16  38.23/18  40.11/18  42.42/16  46.54/17  49.33/18 
    UKS GOK Galewice                      4.13/19   6.32/23   8.52/23   2.45/10   3.53/11   3.21/27   4.41/28   4.06/19   1.48/15   2.31/18   4.12/26   2.39/20 
                                         51.18/18  51.28/18 
                                          1.45/32   0.10/13 
 19 Ważny  Artur                   51.47  3.13/9   11.22/22  17.09/17  19.42/14  31.35/24  33.30/22  36.38/21  38.33/19  40.39/19  45.11/19  48.19/19  50.27/19 
    MKS MOS Wrocław                       3.13/9    8.09/27   5.47/12   2.33/8   11.53/32   1.55/11   3.08/19   1.55/2    2.06/22   4.32/29   3.08/12   2.08/13 
                                         51.38/19  51.47/19 
                                          1.11/7    0.09/4  
 20 Mielcarek Krzysztof            54.08  3.55/16   7.44/10  15.01/13  19.59/15  24.26/13  27.12/13  30.16/13  34.03/14  39.03/15  45.45/20  49.32/20  52.34/20 
    HKS Azymut Mochy                      3.55/16   3.49/10   7.17/22   4.58/28   4.27/15   2.46/22   3.04/17   3.47/16   5.00/33   6.42/33   3.47/20   3.02/24 
                                         53.57/20  54.08/20 
                                          1.23/22   0.11/20 
 21 Chmielowski Bartosz            55.26  4.02/17   9.52/17  18.55/20  23.04/21  27.36/18  30.58/18  37.42/22  41.02/21  43.33/21  46.58/21  50.49/21  53.38/21 
    UMKS Kwidzyn                          4.02/17   5.50/20   9.03/25   4.09/22   4.32/16   3.22/28   6.44/34   3.20/11   2.31/25   3.25/26   3.51/21   2.49/23 
                                         55.13/21  55.26/21 
                                          1.35/29   0.13/29 
 22 Górniaczyk Michał              56.13  7.58/31  11.03/20  16.42/16  20.57/17  26.34/16  36.25/24  39.31/24  44.53/23  46.15/23  47.56/22  51.55/22  54.43/22 
    HKS Azymut Mochy                      7.58/31   3.05/3    5.39/11   4.15/23   5.37/20   9.51/33   3.06/18   5.22/27   1.22/10   1.41/10   3.59/23   2.48/22 
                                         56.03/22  56.13/22 
                                          1.20/18   0.10/13 
 23 Kaczocha Mikołaj               56.52 11.56/34  15.06/27  20.36/22  24.54/23  30.35/22  40.29/26  43.28/25  48.49/25  49.53/24  51.04/24  53.45/23  55.17/23 
    UKS Arkady Raszków                   11.56/34   3.10/6    5.30/10   4.18/24   5.41/21   9.54/34   2.59/16   5.21/25   1.04/3    1.11/1*   2.41/2    1.32/2  
                                         56.42/23  56.52/23 
                                          1.25/25   0.10/13 
 24 Hryciuk Mikołaj                60.30  3.36/12   9.14/16  16.06/15  19.03/13  28.00/19  30.48/17  34.41/18  42.13/22  43.52/22  49.20/23  54.18/24  58.14/24 
    UKS Grom Sokolniki                    3.36/12   5.38/19   6.52/18   2.57/12   8.57/28   2.48/23   3.53/25   7.32/29   1.39/13   5.28/32   4.58/31   3.56/29 
                                         60.18/24  60.30/24 
                                          2.04/34   0.12/25 
 25 Miśków Krzysztof               68.50  6.13/25  18.23/28  24.35/27  36.25/28  43.06/27  45.18/27  48.04/27  55.52/28  57.07/26  59.42/25  62.44/25  67.48/25 
    KS Kościelec Chrzanów                 6.13/25  12.10/28   6.12/14  11.50/34   6.41/25   2.12/15   2.46/13   7.48/31   1.15/6    2.35/19   3.02/10   5.04/32 
                                         68.41/25  68.50/25 
                                          0.53/1*   0.09/4  
 26 Kwiatkowski Olaf               70.30  3.41/13   7.49/11  22.13/26  25.45/26  33.55/26  40.24/25  45.48/26  54.47/26  58.13/28  61.11/26  65.30/26  69.06/26 
    KOS BnO Szczecin                      3.41/13   4.08/13  14.24/34   3.32/16   8.10/27   6.29/31   5.24/31   8.59/34   3.26/30   2.58/24   4.19/28   3.36/28 
                                         70.17/26  70.30/26 
                                          1.11/7    0.13/29 
 27 Jabłoński Piotr                73.53  6.51/28  21.47/31  32.55/31  36.45/29  46.07/30  49.25/30  53.40/30  58.47/29  61.23/29  64.10/28  69.04/28  72.19/27 
    MUKS Junior Ochędzyn,                 6.51/28  14.56/30  11.08/29   3.50/19   9.22/30   3.18/25   4.15/27   5.07/21   2.36/28   2.47/22   4.54/29   3.15/25 
                                         73.41/27  73.53/27 
                                          1.22/20   0.12/25 
 28 Modzelewski Mikołaj            74.54  3.47/14   8.03/13  15.06/14  20.09/16  32.01/25  34.40/23  37.59/23  45.39/24  51.02/25  66.40/30  70.50/29  73.15/28 
    UKS Siódemka Rumia                    3.47/14   4.16/14   7.03/21   5.03/29  11.52/31   2.39/20   3.19/21   7.40/30   5.23/34  15.38/34   4.10/24   2.25/18 
                                         74.45/28  74.54/28 
                                          1.30/28   0.09/4  
 29 Skurak Adrian                  75.56  6.18/26  23.38/32  34.52/32  38.43/32  48.03/31  51.23/31  55.35/31  60.45/30  63.19/30  66.03/29  71.00/30  74.17/29 
    MKS MOS Wrocław                       6.18/26  17.20/32  11.14/31   3.51/20   9.20/29   3.20/26   4.12/26   5.10/23   2.34/27   2.44/21   4.57/30   3.17/26 
                                         75.43/29  75.56/29 
                                          1.26/27   0.13/29 
 30 Wasilewski Mikołaj             76.28  4.03/18  21.05/30  32.14/30  37.17/30  43.35/28  47.31/29  53.03/29  60.52/31  64.17/32  66.56/31  71.06/31  75.03/30 
    UKS OSiR Góra Kalwaria                4.03/18  17.02/31  11.09/30   5.03/29   6.18/24   3.56/29   5.32/32   7.49/32   3.25/29   2.39/20   4.10/24   3.57/30 
                                         76.15/30  76.28/30 
                                          1.12/10   0.13/29 
 31 Nowacki Szymon                 77.14  7.42/29  14.37/26  25.23/28  31.49/27  43.44/29  46.26/28  51.37/28  55.32/27  57.54/27  62.19/27  68.38/27  75.37/31 
    UKS Arkady Raszków                    7.42/29   6.55/25  10.46/28   6.26/32  11.55/34   2.42/21   5.11/29   3.55/18   2.22/24   4.25/28   6.19/33   6.59/33 
                                         77.02/31  77.14/31 
                                          1.25/25   0.12/25 
 32 Kozłowski Jakub                83.20  7.56/30  20.42/29  31.16/29  37.53/31  49.46/33  52.38/32  57.55/32  61.38/32  63.49/31  68.26/32  74.25/32  81.45/32 
    UKS Grom Sokolniki                    7.56/30  12.46/29  10.34/27   6.37/33  11.53/32   2.52/24   5.17/30   3.43/15   2.11/23   4.37/30   5.59/32   7.20/34 
                                         83.09/32  83.20/32 
                                          1.24/24   0.11/20 
 33 Rabiega Kamil                  84.34 10.59/33  28.37/34  40.19/34  45.29/34  51.34/34  55.36/33  61.19/33  68.50/33  72.23/33  75.19/33  79.36/33  83.09/33 
    UKS Azymut Siedliska                 10.59/33  17.38/33  11.42/32   5.10/31   6.05/22   4.02/30   5.43/33   7.31/28   3.33/31   2.56/23   4.17/27   3.33/27 
                                         84.20/33  84.34/33 
                                          1.11/7    0.14/34 
 34 Korek Kacper                   97.16  5.41/24  24.47/33  38.29/33  43.06/33  49.17/32  58.28/34  62.01/34  70.08/34  72.39/34  75.55/34  90.27/34  95.13/34 
    UKS Grom Sokolniki                    5.41/24  19.06/34  13.42/33   4.37/27   6.11/23   9.11/32   3.33/22   8.07/33   2.31/25   3.16/25  14.32/34   4.46/31 
                                         97.03/34  97.16/34 
                                          1.50/33   0.13/29 
    Leśniak Jan                DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    WKS Wawel Kraków                          /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /   
                                              /         /   
    Leśniak Tomasz             DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    WKS Wawel Kraków                          /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /   
                                              /         /   
    Jarząbski Bartłomiej       DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Orlik Rajbrot                         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /   
                                              /         /   
    Borawski Dominik           DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Kometa Gliwice                        /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /   
                                              /         /   
    Jadczyk Mikołaj            DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Kometa Gliwice                        /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /   
                                              /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14         5.2km    0m 14k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-38      2-40      3-42      4-41      5-54      6-32      7-33      8-44      9-43     10-45     11-37     12-47    
                                      13-35     14-99    
  1 Muller Wiktor                  40.23  4.07/1*   5.32/2    8.35/1*  11.55/2   15.14/1*  17.45/1*  18.49/1*  24.16/1*  29.24/1*  31.20/1*  34.07/1*  36.27/1* 
    UMKS Kwidzyn                          4.07/1*   1.25/2    3.03/2    3.20/3    3.19/1*   2.31/22   1.04/1*   5.27/1*   5.08/2    1.56/2    2.47/16   2.20/1* 
                                         39.14/1*  40.15/1*  40.23/1* 
                                          2.47/19   1.01/3    0.08/1* 
  2 Czyński Miłosz                 41.34  4.18/2    5.28/1*   9.23/2   11.50/1*  18.07/4   19.21/3   20.25/2   28.04/5   32.56/3   34.43/3   36.33/2   39.28/2  
    KOS BnO Szczecin                      4.18/2    1.10/1*   3.55/6    2.27/1*   6.17/21   1.14/3    1.04/1*   7.39/13   4.52/1*   1.47/1*   1.50/1*   2.55/7  
                                         40.22/2   41.26/2   41.34/2  
                                          0.54/1*   1.04/4    0.08/1* 
  3 Malik Patryk                   42.46  6.06/14   7.35/9   10.37/5   14.01/3   17.25/2   19.30/4   20.47/4   26.51/2   32.21/2   34.20/2   36.42/3   39.50/3  
    UKS Grom Sokolniki                    6.06/14   1.29/5    3.02/1*   3.24/5    3.24/2    2.05/18   1.17/10   6.04/4    5.30/5    1.59/3    2.22/10   3.08/9  
                                         41.28/3   42.38/3   42.46/3  
                                          1.38/13   1.10/11   0.08/1* 
  4 Wołek Stanisław                43.41  4.28/3    7.13/6   10.32/4   14.50/5   18.23/5   19.31/5   20.56/5   27.35/3   34.05/5   36.13/5   38.23/4   41.17/4  
    UNTS Warszawa                         4.28/3    2.45/18   3.19/4    4.18/7    3.33/4    1.08/1*   1.25/12   6.39/5    6.30/9    2.08/11   2.10/6    2.54/6  
                                         42.18/4   43.30/4   43.41/4  
                                          1.01/2    1.12/14   0.11/18 
  5 Małecki Marcel                 44.54  5.23/8    6.53/5   10.41/6   14.04/4   18.00/3   19.16/2   20.31/3   27.48/4   33.36/4   35.41/4   38.26/5   41.54/5  
    MUKS Junior Ochędzyn,                 5.23/8    1.30/6    3.48/5    3.23/4    3.56/6    1.16/4    1.15/7    7.17/9    5.48/6    2.05/7    2.45/15   3.28/17 
                                         43.29/5   44.45/5   44.54/5  
                                          1.35/12   1.16/17   0.09/4  
  6 Trębacz Antoni                 48.09  5.44/12   7.25/7   11.51/8   15.42/7   19.51/6   21.27/6   23.08/6   30.15/6   37.56/6   40.01/6   42.22/6   45.46/6  
    KS Kościelec Chrzanów                 5.44/12   1.41/8    4.26/9    3.51/6    4.09/9    1.36/11   1.41/18   7.07/6    7.41/15   2.05/7    2.21/8    3.24/14 
                                         46.50/6   48.00/6   48.09/6  
                                          1.04/6    1.10/11   0.09/4  
  7 Brożyński Oliwier              50.46  5.33/9    8.00/11  11.58/9   19.32/10  24.08/10  25.40/10  27.08/9   32.58/8   39.39/7   41.59/7   44.05/7   47.23/7  
    HKS Azymut Mochy                      5.33/9    2.27/16   3.58/7    7.34/17   4.36/15   1.32/9    1.28/14   5.50/2    6.41/10   2.20/15   2.06/5    3.18/12 
                                         49.29/7   50.37/7   50.46/7  
                                          2.06/16   1.08/10   0.09/4  
  8 Żesławski Mateusz              52.14  5.20/7    6.48/4   10.47/7   15.22/6   21.12/7   22.20/7   23.51/7   31.07/7   42.02/9   44.04/9   46.27/8   49.45/9  
    WKS Wawel Kraków                      5.20/7    1.28/3    3.59/8    4.35/8    5.50/19   1.08/1*   1.31/16   7.16/8   10.55/20   2.02/4    2.23/11   3.18/12 
                                         50.51/8   52.04/8   52.14/8  
                                          1.06/7    1.13/15   0.10/12 
  9 Wilk Wiktor                    52.40  5.07/6    6.35/3    9.48/3   16.27/8   21.28/8   23.13/8   24.28/8   33.32/9   40.47/8   43.21/8   46.57/10  50.03/10 
    UMKS Kwidzyn                          5.07/6    1.28/3    3.13/3    6.39/15   5.01/18   1.45/14   1.15/7    9.04/17   7.15/11   2.34/16   3.36/17   3.06/8  
                                         51.09/9   52.26/9   52.40/9  
                                          1.06/7    1.17/18   0.14/23 
 10 Staszak Tomasz                 54.19  5.03/4   10.40/17  16.54/15  21.45/13  25.47/11  27.16/11  29.04/12  36.21/10  43.55/11  46.08/11  48.29/11  51.57/11 
    MKS Paulinum Jelenia Góra             5.03/4    5.37/19   6.14/14   4.51/10   4.02/7    1.29/6    1.48/20   7.17/9    7.34/13   2.13/12   2.21/8    3.28/17 
                                         53.00/10  54.07/10  54.19/10 
                                          1.03/3    1.07/9    0.12/21 
 11 Curzytek Krystian              54.41  7.35/19  10.15/16  22.39/22  25.58/18  29.26/16  31.47/17  32.54/16  38.48/12  44.14/12  46.29/12  48.46/12  51.58/12 
    UKS Azymut Dębów                      7.35/19   2.40/17  12.24/23   3.19/2    3.28/3    2.21/21   1.07/3    5.54/3    5.26/4    2.15/14   2.17/7    3.12/10 
                                         53.26/11  54.31/11  54.41/11 
                                          1.28/11   1.05/5    0.10/12 
 12 Curzytek Kacper                57.07  6.54/18   8.42/14  13.25/12  21.07/12  25.56/12  27.35/12  28.42/11  36.23/11  42.27/10  44.34/10  46.37/9   49.22/8  
    UKS Azymut Dębów                      6.54/18   1.48/9    4.43/11   7.42/18   4.49/16   1.39/12   1.07/3    7.41/14   6.04/7    2.07/9    2.03/2    2.45/5  
                                         56.03/12  56.58/12  57.07/12 
                                          6.41/23   0.55/1*   0.09/4  
 13 Królikowski Dominik            58.16  8.26/21  14.42/22  20.56/18  25.43/17  29.48/18  31.19/16  33.06/18  40.18/13  47.53/14  50.06/14  52.30/14  55.54/14 
    MKS Paulinum Jelenia Góra             8.26/21   6.16/20   6.14/14   4.47/9    4.05/8    1.31/8    1.47/19   7.12/7    7.35/14   2.13/12   2.24/13   3.24/14 
                                         56.57/13  58.07/13  58.16/13 
                                          1.03/3    1.10/11   0.09/4  
 14 Tomalak Jakub                  61.29  8.03/20  10.04/15  14.34/13  25.19/16  29.44/17  31.47/17  32.54/16  40.27/14  46.37/13  48.41/13  50.46/13  53.25/13 
    MKS Paulinum Jelenia Góra             8.03/20   2.01/13   4.30/10  10.45/20   4.25/13   2.03/15   1.07/3    7.33/12   6.10/8    2.04/6    2.05/4    2.39/4  
                                         59.55/14  61.19/14  61.29/14 
                                          6.30/21   1.24/19   0.10/12 
 15 Reck Mateusz                   62.11  6.23/15   8.23/13  17.19/16  24.10/15  28.59/15  30.29/15  32.30/15  41.14/15  52.01/17  54.03/15  56.26/15  59.40/15 
    UKS Reflex Rybnik                     6.23/15   2.00/12   8.56/21   6.51/16   4.49/16   1.30/7    2.01/22   8.44/16  10.47/19   2.02/4    2.23/11   3.14/11 
                                         60.55/15  62.01/15  62.11/15 
                                          1.15/10   1.06/7    0.10/12 
 16 Szabat Szymon                  65.58  5.36/11   7.30/8   14.35/14  20.56/11  27.58/14  29.37/13  31.40/14  42.02/16  49.44/15  54.17/17  58.32/16  62.18/17 
    UKS Kometa Gliwice                    5.36/11   1.54/11   7.05/16   6.21/13   7.02/22   1.39/12   2.03/23  10.22/18   7.42/16   4.33/23   4.15/18   3.46/20 
                                         64.24/16  65.48/16  65.58/16 
                                          2.06/16   1.24/19   0.10/12 
 17 Sobiepanek Maksymilian         68.57  5.35/10  13.49/21  22.22/20  33.32/21  37.09/21  38.34/21  39.47/21  47.04/19  54.30/19  56.37/18  58.40/17  61.15/16 
    UKS OSiR Góra Kalwaria                5.35/10   8.14/22   8.33/20  11.10/22   3.37/5    1.25/5    1.13/6    7.17/9    7.26/12   2.07/9    2.03/2    2.35/3  
                                         66.50/17  68.48/17  68.57/17 
                                          5.35/20   1.58/23   0.09/4  
 18 Wołowiec Daniel                71.07  5.58/13   7.49/10  12.42/10  17.40/9   23.55/9   25.29/9   27.28/10  42.02/16  51.02/16  54.09/16  60.59/18  63.19/18 
    UKS Azymut Dębów                      5.58/13   1.51/10   4.53/13   4.58/11   6.15/20   1.34/10   1.59/21  14.34/23   9.00/17   3.07/19   6.50/20   2.20/1* 
                                         69.53/18  70.58/18  71.07/18 
                                          6.34/22   1.05/5    0.09/4  
 19 Vlasiuk Yaroslav               71.51  6.24/16  12.57/20  21.05/19  27.22/19  31.53/19  33.57/19  35.24/19  48.25/20  53.48/18  56.51/19  64.27/19  67.56/19 
    KOS BnO Szczecin                      6.24/16   6.33/21   8.08/18   6.17/12   4.31/14   2.04/17   1.27/13  13.01/19   5.23/3    3.03/18   7.36/21   3.29/19 
                                         70.13/19  71.40/19  71.51/19 
                                          2.17/18   1.27/21   0.11/18 
 20 Zierałka Paweł                 74.29  8.54/22  11.00/18  18.39/17  29.28/20  33.52/20  36.00/20  37.19/20  50.41/21  61.42/21  66.09/21  68.33/20  71.59/20 
    MKS Paulinum Jelenia Góra             8.54/22   2.06/14   7.39/17  10.49/21   4.24/12   2.08/19   1.19/11  13.22/20  11.01/21   4.27/22   2.24/13   3.26/16 
                                         73.02/20  74.16/20  74.29/20 
                                          1.03/3    1.14/16   0.13/22 
 21 Oczkowski Kacper               78.37  6.29/17   8.03/12  12.47/11  23.17/14  27.40/13  29.58/14  31.14/13  44.37/18  55.38/20  59.58/20  71.15/21  75.31/21 
    UKS Arkady Raszków                    6.29/17   1.34/7    4.44/12  10.30/19   4.23/11   2.18/20   1.16/9   13.23/21  11.01/21   4.20/20  11.17/22   4.16/21 
                                         77.31/21  78.28/21  78.37/21 
                                          2.00/15   0.57/2    0.09/4  
 22 Błachut Roch                   94.52  9.01/23  11.14/19  22.31/21  39.26/22  43.43/22  45.46/22  47.15/22  60.39/22  71.40/22  76.00/22  87.17/22  91.41/22 
    Team 360 stopni Warszawa              9.01/23   2.13/15  11.17/22  16.55/23   4.17/10   2.03/15   1.29/15  13.24/22  11.01/21   4.20/20  11.17/22   4.24/22 
                                         93.35/22  94.41/22  94.52/22 
                                          1.54/14   1.06/7    0.11/18 
 23 Ertel Jacek                   115.02  5.03/4   29.20/23  37.48/23  44.17/23  57.53/23  62.04/23  63.44/23  72.04/23  82.18/23  85.13/23  89.39/23 112.11/23 
    MUKS Junior Ochędzyn,                 5.03/4   24.17/23   8.28/19   6.29/14  13.36/23   4.11/23   1.40/17   8.20/15  10.14/18   2.55/17   4.26/19  22.32/23 
                                        113.24/23 114.52/23 115.02/23 
                                          1.13/9    1.28/22   0.10/12 
    Kotkowiak Piotr            NKl        4.52/    12.53/    18.02/    28.37/    32.51/    34.05/         /    42.44/    57.02/    59.59/    63.03/    66.27/   
    KOS BnO Szczecin                      4.52/     8.01/     5.09/    10.35/     4.14/     1.14/         /         /    14.18/     2.57/     3.04/     3.24/   
                                         67.30/    68.52/    69.04/   
                                          1.03/     1.22/     0.12/   
    Ślusarczyk Piotr           NKl        5.52/     7.09/    13.32/    23.41/    27.18/    31.20/    32.25/    67.55/    77.12/         /         /         /   
    LKS Górzanka Nawojowa Góra            5.52/     1.17/     6.23/    10.09/     3.37/     4.02/     1.05/    35.30/     9.17/         /         /         /   
                                              /    87.21/    87.33/   
                                              /         /     0.12/   
    Skowron Wojciech           NKl       14.24/    15.52/    19.18/    30.00/    33.32/    36.15/    38.10/         /         /         /         /         /   
    UKS Kometa Gliwice                   14.24/     1.28/     3.26/    10.42/     3.32/     2.43/     1.55/         /         /         /         /         /   
                                              /         /    49.59/   
                                              /         /         /   
    Bala Tymoteusz             DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    MUKS Junior Ochędzyn,                     /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /   
                                              /         /         /   
    Soliwoda Mateusz           DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UMKS Kwidzyn                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /   
                                              /         /         /   
    Drosik Oskar               DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UNTS Warszawa                             /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /   
                                              /         /         /   
    Udycz Jonasz               DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Traper Złocieniec                     /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /   
                                              /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPEN        5.2km    0m 15k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-47      2-33      3-54      4-41      5-42      6-39      7-40      8-32      9-37     10-45     11-43     12-44    
                                      13-51     14-35     15-99    
  1 Galicz Karol                   28.03  2.01/1*   4.31/7    5.33/4    8.12/3   10.11/2   11.45/2   13.05/2   14.44/1*  17.41/1*  19.04/1*  20.53/1*  24.10/2  
    BKS Wataha Warszawa                   2.01/1*   2.30/14   1.02/2    2.39/5    1.59/2    1.34/2    1.20/3    1.39/2    2.57/3    1.23/3    1.49/6    3.17/4  
                                         25.52/1*  26.58/1*  27.51/1*  28.03/1* 
                                          1.42/1*   1.06/1*   0.53/1*   0.12/21 
  2 Zając Dawid                    28.17  3.41/39   5.19/20   6.19/12   8.38/9   10.42/8   12.14/7   13.33/6   15.09/5   17.59/4   19.19/3   21.02/3   24.08/1* 
    UKS Azymut Pabianice                  3.41/39   1.38/1*   1.00/1*   2.19/1*   2.04/3    1.32/1*   1.19/1*   1.36/1*   2.50/1*   1.20/1*   1.43/3    3.06/2  
                                         25.55/2   27.09/2   28.08/2   28.17/2  
                                          1.47/4    1.14/2    0.59/3    0.09/2  
  3 Sztranek Jan                   28.23  2.21/5    4.20/2    5.28/3    8.15/6   10.30/6   12.10/6   13.35/7   15.16/7   18.08/6   19.30/5   21.10/5   24.13/3  
    UKS Azymut Pabianice                  2.21/5    1.59/3    1.08/6    2.47/10   2.15/7    1.40/5    1.25/6    1.41/4    2.52/2    1.22/2    1.40/1*   3.03/1* 
                                         25.57/3   27.13/3   28.12/3   28.23/3  
                                          1.44/3    1.16/3    0.59/3    0.11/12 
  4 Golinowski Paweł               28.34  2.24/9    4.29/6    5.37/6    8.11/2   10.17/4   11.55/4   13.14/3   14.58/3   17.56/3   19.24/4   21.08/4   24.16/4  
    HKS Azymut Mochy                      2.24/9    2.05/6    1.08/6    2.34/2    2.06/4    1.38/4    1.19/1*   1.44/6    2.58/4    1.28/5    1.44/4    3.08/3  
                                         25.59/4   27.19/4   28.24/4   28.34/4  
                                          1.43/2    1.20/4    1.05/7    0.10/6  
  5 Remigiusz Nowak                29.48  2.20/4    4.21/3    5.27/2    8.04/1*  10.14/3   11.54/3   13.18/4   14.59/4   18.01/5   19.32/6   21.18/6   24.41/6  
    KS Hades Poznań                       2.20/4    2.01/5    1.06/3    2.37/4    2.10/6    1.40/5    1.24/5    1.41/4    3.02/5    1.31/7    1.46/5    3.23/5  
                                         26.50/5   28.17/5   29.34/5   29.48/5  
                                          2.09/7    1.27/6    1.17/22   0.14/36 
  6 Pachnik Dariusz                30.55  2.22/6    4.27/5    5.34/5    8.14/5   10.23/5   12.05/5   13.30/5   15.15/6   18.30/7   20.04/7   22.06/7   26.00/7  
    UKS Orientpark.pl Iwiny               2.22/6    2.05/6    1.07/4    2.40/6    2.09/5    1.42/7    1.25/6    1.45/7    3.15/7    1.34/9    2.02/13   3.54/7  
                                         28.05/7   29.38/6   30.46/6   30.55/6  
                                          2.05/6    1.33/12   1.08/11   0.09/2  
  7 Słomczyński Ignacy             31.18  2.11/2    4.11/1*   5.18/1*   8.13/4   10.08/1*  11.42/1*  13.04/1*  14.52/2   17.54/2   19.18/2   20.59/2   24.28/5  
    UKS Orientuś Łódź                     2.11/2    2.00/4    1.07/4    2.55/13   1.55/1*   1.34/2    1.22/4    1.48/8    3.02/5    1.24/4    1.41/2    3.29/6  
                                         27.33/6   29.52/7   31.07/7   31.18/7  
                                          3.05/16   2.19/36   1.15/18   0.11/12 
  8 Madej Mateusz                  33.16  2.23/7    4.21/3    5.38/7    8.18/7   11.46/12  13.40/12  15.10/12  17.09/12  20.29/12  21.59/12  24.03/10  28.05/9  
    UKS Orientpark.pl Iwiny               2.23/7    1.58/2    1.17/13   2.40/6    3.28/35   1.54/14   1.30/8    1.59/14   3.20/9    1.30/6    2.04/14   4.02/8  
                                         30.09/8   31.37/8   32.58/8   33.16/8  
                                          2.04/5    1.28/7    1.21/29   0.18/48 
  9 Górnicka-Antonowicz Anna       33.37  2.28/12   4.48/10   6.01/10   8.46/11  11.12/10  13.01/10  14.42/10  16.35/10  20.13/11  21.54/11  23.48/9   27.55/8  
    Indywidualnie                         2.28/12   2.20/10   1.13/9    2.45/8    2.26/13   1.49/11   1.41/11   1.53/11   3.38/15   1.41/13   1.54/9    4.07/9  
                                         30.21/9   32.06/9   33.25/9   33.37/9  
                                          2.26/9    1.45/23   1.19/25   0.12/21 
 10 Bączek Motała Barbara          34.40  2.32/15   4.51/11   6.04/11   8.50/12  11.15/11  13.04/11  14.46/11  16.37/11  20.02/9   21.42/8   25.16/11  29.25/11 
    WKS Wawel Kraków                      2.32/15   2.19/9    1.13/9    2.46/9    2.25/10   1.49/11   1.42/12   1.51/9    3.25/12   1.40/12   3.34/36   4.09/10 
                                         31.37/11  33.18/10  34.27/10  34.40/10 
                                          2.12/8    1.41/18   1.09/12   0.13/26 
 11 Konkol-Klimczak Wioletta       34.55  2.23/7    4.43/9    5.57/9    8.45/10  11.10/9   12.59/9   14.34/9   16.28/9   20.01/8   21.49/10  23.45/8   29.04/10 
    UKS Siódemka Rumia                    2.23/7    2.20/10   1.14/11   2.48/11   2.25/10   1.49/11   1.35/10   1.54/12   3.33/14   1.48/18   1.56/10   5.19/24 
                                         31.31/10  33.28/11  34.44/11  34.55/11 
                                          2.27/10   1.57/29   1.16/20   0.11/12 
 12 Mianowski Rafał                35.22  2.17/3    4.33/8    5.45/8    8.20/8   10.39/7   12.24/8   13.58/8   15.50/8   20.08/10  21.45/9   25.23/12  29.39/12 
    UNTS Warszawa                         2.17/3    2.16/8    1.12/8    2.35/3    2.19/8    1.45/8    1.34/9    1.52/10   4.18/27   1.37/11   3.38/39   4.16/11 
                                         32.12/12  33.52/12  35.09/12  35.22/12 
                                          2.33/11   1.40/17   1.17/22   0.13/26 
 13 Ciećwierz Sławomir             36.36  2.29/13   5.10/15   6.33/15   9.32/13  12.19/14  14.20/14  16.14/13  18.21/13  22.09/14  24.00/14  26.05/14  30.28/13 
    UKS Azymut 45 Gdynia                  2.29/13   2.41/19   1.23/19   2.59/15   2.47/16   2.01/20   1.54/24   2.07/23   3.48/18   1.51/20   2.05/16   4.23/13 
                                         33.28/13  35.09/13  36.25/13  36.36/13 
                                          3.00/14   1.41/18   1.16/20   0.11/12 
 14 Dutkiewicz Damian              37.30  2.29/13   5.18/18   6.40/19   9.32/13  12.05/13  14.04/13  17.21/23  19.24/23  23.19/23  25.01/22  27.02/22  31.18/15 
    MKS Paulinum Jelenia Góra             2.29/13   2.49/28   1.22/18   2.52/12   2.33/14   1.59/18   3.17/43   2.03/18   3.55/21   1.42/14   2.01/11   4.16/11 
                                         34.44/14  36.12/14  37.18/14  37.30/14 
                                          3.26/22   1.28/7    1.06/8    0.12/21 
 15 Błachut Igor                   37.48  2.45/21   6.55/36   8.10/34  11.16/29  13.35/25  15.21/24  17.11/22  18.51/21  22.06/13  23.39/13  25.32/13  31.16/14 
    Team 360 stopni Warszawa              2.45/21   4.10/45   1.15/12   3.06/17   2.19/8    1.46/9    1.50/19   1.40/3    3.15/7    1.33/8    1.53/8    5.44/27 
                                         34.57/15  36.27/15  37.37/15  37.48/15 
                                          3.41/28   1.30/9    1.10/14   0.11/12 
 16 Paterek Honorata               38.27  2.59/30   5.28/22   7.01/25  10.21/23  13.07/23  15.17/23  17.22/24  19.35/24  23.32/24  25.19/23  27.41/23  32.39/23 
    HKS Azymut Mochy                      2.59/30   2.29/13   1.33/31   3.20/25   2.46/15   2.10/30   2.05/28   2.13/29   3.57/23   1.47/16   2.22/24   4.58/19 
                                         35.15/16  36.57/16  38.17/16  38.27/16 
                                          2.36/12   1.42/20   1.20/26   0.10/6  
 17 Młynarczyk Piotr               39.20  3.30/36   6.52/35   8.21/35  11.39/30  14.27/30  16.27/29  18.26/29  20.31/27  24.02/26  25.44/25  28.11/25  33.04/24 
    UKS Orientuś Łódź                     3.30/36   3.22/34   1.29/29   3.18/24   2.48/17   2.00/19   1.59/26   2.05/19   3.31/13   1.42/14   2.27/25   4.53/17 
                                         36.20/17  37.59/17  39.10/17  39.20/17 
                                          3.16/18   1.39/16   1.11/16   0.10/6  
 18 Sztranek Paweł                 40.00  2.43/20   5.14/17   6.34/16   9.46/19  12.35/19  14.43/19  16.32/17  18.37/16  22.22/16  24.14/16  26.15/16  31.59/20 
    UKS Azymut Pabianice                  2.43/20   2.31/15   1.20/15   3.12/22   2.49/20   2.08/27   1.49/17   2.05/19   3.45/17   1.52/21   2.01/11   5.44/27 
                                         37.21/22  38.55/20  39.51/18  40.00/18 
                                          5.22/38   1.34/14   0.56/2    0.09/2  
 19 Chachurski Ryszard             40.13  2.27/11   5.09/14   6.36/17   9.50/20  12.40/20  14.46/20  16.33/18  18.45/19  23.14/22  25.38/24  28.06/24  33.48/25 
    KU AZS WAT Warszawa                   2.27/11   2.42/21   1.27/25   3.14/23   2.50/21   2.06/22   1.47/15   2.12/27   4.29/29   2.24/31   2.28/26   5.42/26 
                                         37.22/23  38.53/18  40.02/19  40.13/19 
                                          3.34/26   1.31/10   1.09/12   0.11/12 
 20 Płóciennik Konrad              40.17  3.50/41   7.38/40   9.05/38  12.51/36  15.39/32  17.34/32  19.59/33  21.58/33  25.19/29  26.55/28  29.39/27  34.26/26 
    UKS Azymut Pabianice                  3.50/41   3.48/39   1.27/25   3.46/31   2.48/17   1.55/16   2.25/34   1.59/14   3.21/10   1.36/10   2.44/29   4.47/16 
                                         37.38/25  39.09/25  40.10/21  40.17/20 
                                          3.12/17   1.31/10   1.01/5    0.07/1* 
 20 Pudełek Paweł                  40.17  2.37/17   5.05/13   6.28/14   9.39/17  12.33/18  14.40/17  16.29/15  18.40/17  22.40/19  24.39/20  26.47/19  31.52/18 
    LKS Górzanka Nawojowa Góra            2.37/17   2.28/12   1.23/19   3.11/21   2.54/27   2.07/24   1.49/17   2.11/25   4.00/25   1.59/26   2.08/18   5.05/22 
                                         37.10/19  38.54/19  40.04/20  40.17/20 
                                          5.18/36   1.44/22   1.10/14   0.13/26 
 22 Banasiak Marcin                40.30  2.40/18   5.18/18   6.38/18   9.41/18  12.29/16  14.42/18  16.30/16  18.35/15  22.19/15  24.06/15  26.11/15  32.04/22 
    MKS MOS Wrocław                       2.40/18   2.38/17   1.20/15   3.03/16   2.48/17   2.13/31   1.48/16   2.05/19   3.44/16   1.47/16   2.05/16   5.53/31 
                                         37.40/27  39.14/26  40.21/23  40.30/22 
                                          5.36/42   1.34/14   1.07/9    0.09/2  
 22 Bultrowicz Agnieszka           40.30  2.53/28   5.36/25   6.57/22  10.06/22  12.57/22  15.03/22  16.49/21  19.02/22  22.56/21  24.48/21  27.00/21  32.01/21 
    KS Hades Poznań                       2.53/28   2.43/23   1.21/17   3.09/18   2.51/23   2.06/22   1.46/14   2.13/29   3.54/20   1.52/21   2.12/20   5.01/20 
                                         37.05/18  38.56/21  40.18/22  40.30/22 
                                          5.04/35   1.51/25   1.22/31   0.12/21 
 24 Konc Katarzyna                 40.39  2.58/29   5.43/28   7.11/27  10.39/26  13.40/26  15.49/25  17.40/25  19.51/25  23.55/25  25.56/26  28.28/26  34.29/27 
    UKS Azymut Pabianice                  2.58/29   2.45/25   1.28/28   3.28/28   3.01/29   2.09/29   1.51/20   2.11/25   4.04/26   2.01/27   2.32/28   6.01/32 
                                         37.26/24  39.08/24  40.29/24  40.39/24 
                                          2.57/13   1.42/20   1.21/29   0.10/6  
 25 Nowak Barbara                  40.44  2.41/19   5.22/21   6.45/21   9.54/21  12.45/21  14.52/21  16.37/19  18.49/20  22.44/20  24.36/19  26.53/20  31.49/17 
    HKS Azymut Mochy                      2.41/19   2.41/19   1.23/19   3.09/18   2.51/23   2.07/24   1.45/13   2.12/27   3.55/21   1.52/21   2.17/22   4.56/18 
                                         37.13/20  39.04/22  40.31/25  40.44/25 
                                          5.24/39   1.51/25   1.27/34   0.13/26 
 26 Przewdzięk Karol               40.51  3.54/42   6.36/33   7.54/30  13.43/39  16.08/34  17.56/33  19.49/32  21.49/32  25.12/28  28.27/31  30.19/29  34.43/29 
    LO Kępno                              3.54/42   2.42/21   1.18/14   5.49/46   2.25/10   1.48/10   1.53/23   2.00/16   3.23/11   3.15/43   1.52/7    4.24/14 
                                         38.10/28  39.34/27  40.41/27  40.51/26 
                                          3.27/23   1.24/5    1.07/9    0.10/6  
 27 Urbaniak Krzysztof             40.52  2.25/10   5.00/12   6.25/13   9.35/15  12.27/15  14.35/16  16.26/14  18.32/14  22.30/17  24.28/18  26.42/18  31.44/16 
    PZOS                                  2.25/10   2.35/16   1.25/22   3.10/20   2.52/25   2.08/27   1.51/20   2.06/22   3.58/24   1.58/25   2.14/21   5.02/21 
                                         37.19/21  39.07/23  40.38/26  40.52/27 
                                          5.35/41   1.48/24   1.31/36   0.14/36 
 28 Gibek Bartosz                  41.09  2.49/23   5.33/23   6.58/23  12.06/31  14.56/31  16.53/31  19.01/31  21.08/30  25.49/31  27.55/29  30.05/28  34.37/28 
    LO Kępno                              2.49/23   2.44/24   1.25/22   5.08/42   2.50/21   1.57/17   2.08/29   2.07/23   4.41/30   2.06/29   2.10/19   4.32/15 
                                         37.38/25  39.41/28  40.58/28  41.09/28 
                                          3.01/15   2.03/31   1.17/22   0.11/12 
 29 Śliwczyńska Ilona              44.26  2.49/23   5.34/24   7.00/24  10.23/24  13.24/24  15.58/26  17.50/26  20.22/26  24.50/27  26.52/27  30.28/30  36.48/31 
    Team 360 stopni Warszawa              2.49/23   2.45/25   1.26/24   3.23/26   3.01/29   2.34/35   1.52/22   2.32/32   4.28/28   2.02/28   3.36/37   6.20/33 
                                         40.48/29  42.44/29  44.12/29  44.26/29 
                                          4.00/32   1.56/28   1.28/35   0.14/36 
 30 Bugaj Teresa                   44.40  2.45/21   5.41/27   7.08/26  10.37/25  13.44/27  16.14/27  18.14/27  20.53/29  25.39/30  28.05/30  31.41/32  37.26/32 
    WKS Wawel Kraków                      2.45/21   2.56/30   1.27/25   3.29/29   3.07/31   2.30/33   2.00/27   2.39/34   4.46/31   2.26/33   3.36/37   5.45/29 
                                         40.53/30  42.56/30  44.27/30  44.40/30 
                                          3.27/23   2.03/31   1.31/36   0.13/26 
 31 Nowak Paweł                    45.12  2.33/16   5.11/16   6.41/20   9.38/16  12.31/17  14.25/15  16.43/20  18.43/18  22.31/18  24.19/17  26.23/17  31.55/19 
    UKS Orientuś Łódź                     2.33/16   2.38/17   1.30/30   2.57/14   2.53/26   1.54/14   2.18/31   2.00/16   3.48/18   1.48/18   2.04/14   5.32/25 
                                         42.03/31  43.36/31  44.59/31  45.12/31 
                                         10.08/50   1.33/12   1.23/32   0.13/26 
 32 Ziółkiewicz Krzysztof          45.33  3.12/32   6.02/29   7.46/29  11.10/28  14.17/29  16.22/28  18.18/28  20.40/28  27.18/33  29.14/32  31.34/31  36.46/30 
    UKS Orientuś Łódź                     3.12/32   2.50/29   1.44/38   3.24/27   3.07/31   2.05/21   1.56/25   2.22/31   6.38/50   1.56/24   2.20/23   5.12/23 
                                         42.26/33  44.20/32  45.23/32  45.33/32 
                                          5.40/43   1.54/27   1.03/6    0.10/6  
 33 Biniecka Małgorzata            46.30  2.52/27   5.40/26   7.13/28  10.51/27  14.03/28  16.36/30  18.44/30  21.47/31  27.06/32  29.42/33  32.56/33  38.43/33 
    UKS Azymut Pabianice                  2.52/27   2.48/27   1.33/31   3.38/30   3.12/33   2.33/34   2.08/29   3.03/42   5.19/37   2.36/37   3.14/34   5.47/30 
                                         42.19/32  44.33/33  46.14/33  46.30/33 
                                          3.36/27   2.14/34   1.41/44   0.16/46 
 34 Mikołajczyk Klaudia            48.49  2.51/26   6.10/30   7.55/31  12.40/34  16.13/35  19.07/35  21.40/35  24.40/35  29.44/35  32.10/34  35.20/34  41.50/34 
    MUKS Junior Ochędzyn,                 2.51/26   3.19/32   1.45/39   4.45/39   3.33/36   2.54/38   2.33/35   3.00/38   5.04/34   2.26/33   3.10/31   6.30/34 
                                         45.21/34  47.24/34  48.38/34  48.49/34 
                                          3.31/25   2.03/31   1.14/17   0.11/12 
 35 Strózik Sandra                 49.42  2.50/25   6.21/32   8.03/33  12.38/33  16.17/36  19.16/36  21.49/37  24.44/36  29.51/36  32.16/35  35.28/35  42.07/35 
    MUKS Junior Ochędzyn,                 2.50/25   3.31/35   1.42/34   4.35/35   3.39/38   2.59/40   2.33/35   2.55/37   5.07/36   2.25/32   3.12/33   6.39/35 
                                         45.24/35  47.42/35  49.30/35  49.42/35 
                                          3.17/20   2.18/35   1.48/45   0.12/21 
 36 Ciupa Marcin                   50.46  3.26/35   6.37/34   8.28/36  12.34/32  16.00/33  18.28/34  20.52/34  23.29/34  29.05/34  32.50/38  35.39/37  43.03/36 
    UKS Orientuś Łódź                     3.26/35   3.11/31   1.51/40   4.06/32   3.26/34   2.28/32   2.24/32   2.37/33   5.36/39   3.45/44   2.49/30   7.24/39 
                                         46.55/36  49.15/36  50.35/36  50.46/36 
                                          3.52/31   2.20/37   1.20/26   0.11/12 
 37 Niezgódka Dominika             51.33  3.00/31   6.19/31   7.57/32  12.43/35  16.23/37  19.18/37  21.42/36  24.56/37  30.01/37  32.24/36  35.35/36  43.16/37 
    UKS Arkady Raszków                    3.00/31   3.19/32   1.38/33   4.46/40   3.40/39   2.55/39   2.24/32   3.14/44   5.05/35   2.23/30   3.11/32   7.41/43 
                                         46.59/37  49.41/37  51.19/37  51.33/37 
                                          3.43/30   2.42/40   1.38/41   0.14/36 
 38 Zbrojaniowa Justyna            53.29  3.13/33   7.14/37   8.57/37  13.21/37  16.58/38  19.49/38  22.33/38  25.26/38  30.15/38  32.49/37  36.22/38  45.46/38 
    KS Hades Poznań                       3.13/33   4.01/43   1.43/36   4.24/34   3.37/37   2.51/37   2.44/38   2.53/36   4.49/32   2.34/36   3.33/35   9.24/44 
                                         49.11/38  51.34/38  53.13/38  53.29/38 
                                          3.25/21   2.23/38   1.39/42   0.16/46 
 39 Kłos Józef                     53.34  3.32/37   7.17/38   9.09/39  13.28/38  17.29/39  20.11/39  22.45/39  25.35/39  31.50/39  34.28/39  38.27/39  46.06/39 
    UKS Azymut Pabianice                  3.32/37   3.45/37   1.52/43   4.19/33   4.01/41   2.42/36   2.34/37   2.50/35   6.15/49   2.38/38   3.59/44   7.39/42 
                                         49.22/39  51.50/39  53.21/39  53.34/39 
                                          3.16/18   2.28/39   1.31/36   0.13/26 
 40 Sztranek Iwona                 60.32  4.19/44   8.18/43  10.09/43  14.49/43  18.55/43  22.03/43  25.06/43  28.26/43  34.01/42  36.55/41  40.43/42  47.58/41 
    UKS Azymut Pabianice                  4.19/44   3.59/42   1.51/40   4.40/37   4.06/42   3.08/42   3.03/40   3.20/48   5.35/38   2.54/40   3.48/42   7.15/37 
                                         55.54/40  58.41/40  60.18/40  60.32/40 
                                          7.56/47   2.47/41   1.37/40   0.14/36 
 41 Słońska Bogusława              60.37  3.48/40   7.52/42   9.53/42  14.39/42  18.48/42  21.48/41  24.51/41  28.10/41  34.05/43  37.01/43  40.47/43  48.03/42 
    WKS Wawel Kraków                      3.48/40   4.04/44   2.01/44   4.46/40   4.09/43   3.00/41   3.03/40   3.19/47   5.55/46   2.56/41   3.46/40   7.16/38 
                                         56.01/42  58.48/41  60.23/41  60.37/41 
                                          7.58/48   2.47/41   1.35/39   0.14/36 
 42 Wąsiewicz Marzena              61.39  3.55/43   7.43/41   9.45/41  14.29/41  18.40/41  21.55/42  24.56/42  28.18/42  34.00/41  36.56/42  40.42/41  48.12/43 
    Team 360 stopni Warszawa              3.55/43   3.48/39   2.02/45   4.44/38   4.11/44   3.15/45   3.01/39   3.22/49   5.42/40   2.56/41   3.46/40   7.30/40 
                                         56.04/43  59.06/43  61.21/43  61.39/42 
                                          7.52/46   3.02/43   2.15/50   0.18/48 
 43 Wąsiewicz Piotr                61.40  3.37/38   7.30/39   9.34/40  14.13/40  18.07/40  21.16/40  24.19/40  27.33/40  33.47/40  36.26/40  40.16/40  47.49/40 
    Team 360 stopni Warszawa              3.37/38   3.53/41   2.04/46   4.39/36   3.54/40   3.09/43   3.03/40   3.14/44   6.14/48   2.39/39   3.50/43   7.33/41 
                                         55.55/41  58.58/42  61.12/42  61.40/43 
                                          8.06/49   3.03/44   2.14/49   0.28/50 
 44 Sadzikowski Andrzej            63.48  3.20/34   9.11/44  11.02/44  18.40/44  21.38/44  23.45/44  36.46/44  38.41/44  43.43/44  46.11/44  48.39/44  55.49/44 
    KOS BnO Szczecin                      3.20/34   5.51/47   1.51/40   7.38/49   2.58/28   2.07/24  13.01/50   1.55/13   5.02/33   2.28/35   2.28/26   7.10/36 
                                         59.30/44  61.29/44  63.35/44  63.48/44 
                                          3.41/28   1.59/30   2.06/48   0.13/26 
 45 Rybczyńska Martyna             89.12 11.09/49  14.52/48  16.34/45  22.38/45  38.37/45  41.50/45  46.05/45  49.32/45  55.21/45  60.03/45  66.22/45  78.45/45 
    LO Kępno                             11.09/49   3.43/36   1.42/34   6.04/48  15.59/48   3.13/44   4.15/45   3.27/50   5.49/44   4.42/47   6.19/46  12.23/50 
                                         83.06/45  87.18/45  88.58/45  89.12/45 
                                          4.21/34   4.12/50   1.40/43   0.14/36 
 46 Nowak Emilian                  89.54 11.44/50  15.29/50  17.12/46  23.13/46  39.14/46  42.38/46  46.54/46  49.58/46  55.59/46  60.39/46  67.06/46  79.28/46 
    LO Kępno                             11.44/50   3.45/37   1.43/36   6.01/47  16.01/49   3.24/46   4.16/46   3.04/43   6.01/47   4.40/45   6.27/47  12.22/49 
                                         83.40/46  87.49/46  89.40/46  89.54/46 
                                          4.12/33   4.09/49   1.51/46   0.14/36 
 47 Hołoś Aleksandra               92.02  4.22/45  13.46/46  19.08/48  24.46/47  39.39/47  45.24/47  50.10/47  53.10/47  58.54/47  63.39/47  71.55/48  81.38/47 
    LO Kępno                              4.22/45   9.24/50   5.22/48   5.38/44  14.53/47   5.45/48   4.46/47   3.00/38   5.44/42   4.45/49   8.16/50   9.43/46 
                                         87.03/47  90.28/47  91.48/47  92.02/47 
                                          5.25/40   3.25/45   1.20/26   0.14/36 
 48 Polańska Matylda               92.36  4.58/46  14.21/47  19.42/49  25.28/48  40.14/48  46.00/48  50.51/48  53.52/48  59.35/48  64.15/48  72.30/49  82.19/49 
    LO Kępno                              4.58/46   9.23/48   5.21/47   5.46/45  14.46/46   5.46/49   4.51/49   3.01/41   5.43/41   4.40/45   8.15/49   9.49/47 
                                         87.38/48  91.08/48  92.23/48  92.36/48 
                                          5.19/37   3.30/46   1.15/18   0.13/26 
 49 Trzeciak Kinga                 93.40  5.57/47  15.20/49  20.46/50  26.23/49  41.06/49  46.57/49  51.44/50  54.44/50  60.31/50  65.14/50  73.26/50  82.51/50 
    LO Kępno                              5.57/47   9.23/48   5.26/49   5.37/43  14.43/45   5.51/50   4.47/48   3.00/38   5.47/43   4.43/48   8.12/48   9.25/45 
                                         88.31/50  92.03/50  93.27/49  93.40/49 
                                          5.40/43   3.32/47   1.24/33   0.13/26 
 50 Hołoś Justyna                  94.04  7.11/48  12.27/45  18.40/47  27.30/50  43.36/50  47.03/50  51.12/49  54.30/49  60.21/49  65.08/49  71.24/47  81.59/48 
    LO Kępno                              7.11/48   5.16/46   6.13/50   8.50/50  16.06/50   3.27/47   4.09/44   3.18/46   5.51/45   4.47/50   6.16/45  10.35/48 
                                         88.06/49  91.56/49  93.50/50  94.04/50 
                                          6.07/45   3.50/48   1.54/47   0.14/36 
    Doliński Grzegorz          NKl        2.55/     5.46/     7.26/    11.36/    15.25/    18.04/    20.40/    23.40/    29.01/         /         /         /   
    BKS Wataha Warszawa                   2.55/     2.51/     1.40/     4.10/     3.49/     2.39/     2.36/     3.00/     5.21/         /         /         /   
                                         32.09/    34.23/    35.47/    36.00/   
                                              /     2.14/     1.24/     0.13/   
    Gąsiorowski Adam           NKl        3.49/     7.37/     9.03/    12.49/    15.34/    17.32/    19.58/    21.52/    25.17/    26.53/    29.36/    34.23/   
    UKS Azymut Pabianice                  3.49/     3.48/     1.26/     3.46/     2.45/     1.58/     2.26/     1.54/     3.25/     1.36/     2.43/     4.47/   
                                         37.36/    39.08/         /    40.18/   
                                          3.13/     1.32/         /         /   
    Lisiak Paweł               NKl        3.53/    16.52/    19.24/         /         /         /         /         /    34.04/    36.47/    40.24/         /   
    UKS Orientuś Łódź                     3.53/    12.59/     2.32/         /         /         /         /         /         /     2.43/     3.37/         /   
                                              /         /         /    55.42/   
                                              /         /         /         /   
    Dolińska Zuzanna           NKl        2.57/     5.53/     7.28/    11.47/    15.35/    18.15/    21.00/    23.50/    29.14/         /         /         /   
    BKS Wataha Warszawa                   2.57/     2.56/     1.35/     4.19/     3.48/     2.40/     2.45/     2.50/     5.24/         /         /         /   
                                         32.14/    34.32/    36.03/    36.14/   
                                              /     2.18/     1.31/     0.11/   
    Porzycz Janusz             NKl            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Siódemka Rumia                        /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /   
                                              /         /         /         /   
    Bartosiak Katarzyna        NKl            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Team 360 stopni Warszawa                  /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /   
                                              /         /         /         /   
    Dubińska Monika            NKl            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Team 360 stopni Warszawa                  /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /   
                                              /         /         /         /   
    Uciechowski Bogdan         NKl            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Arkady Raszków                        /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /   
                                              /         /         /         /   
    Niessner Piotr             NKl            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    WKS Wawel Kraków                          /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /   
                                              /         /         /         /   
    Chachurska Magdalena       NKl            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    KU AZS WAT Warszawa                       /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /   
                                              /         /         /         /   
    Cych Piotr                 NKl            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Indywidualnie                             /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /   
                                              /         /         /         /