Lista startowa wg kategorii                                                    2018-06-01 08:19:07
                                     Puchar Najmłodszych 2018
===PRO SPORT Piotr Paszynski========================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Lista startowa wg kategorii: K10         2.1km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1    415 Wasilewska Olga          UKS OSiR Góra Kalwar W8104251    338293  15.00          R:2008
  2    294 Wróblewska Jagoda        UKS Lotna Zdzieszowi O27         339277  17.00         
  3     14 Ciastoń Oliwia           MKS MOS Wrocław      D9104312   2067741  19.00          R:2008
  4    299 Dżumaga Sara             UKS Dąb Leszno       P0304233   1419875  21.00          R:2009
  5    359 Mielcarek Karolina       HKS Azymut Mochy     P58        2127760  23.00          R:2009
  6    142 Łysoń Łucja              UKS Siódemka Rumia   G14         418966  25.00          R:2008
  7    213 Oliinyk Yelyzaveta       WKS Wawel Kraków     K3004023   2114863  27.00          R:2008
  8    184 Śmigielska Weronika      MKS Metalowiec Łódź  E1704371    339321  29.00          R:2008
  9    295 Zapart Julia             UKS Lotna Zdzieszowi O27         339318  31.00         
 10     28 Staniec Julia            MKS MOS Wrocław      D9104346   2067739  33.00          R:2008
 11    445 Duda Kornelia            UKS Traper Złocienie Z0604141   8650886  35.00          R:2009
 12    258 Malec Nikola             UKS Azymut Siedliska L01         430918  37.00          R:2008
 13     68 Piekielna Maja           MUKS Junior Ochędzyn E70        2048156  39.00          R:2008
 14    236 Zelek Martyna            UKS Patria Młynne    K3103632    418717  41.00          R:2008
 15    126 Kostek Kinga             UMKS Kwidzyn         G0304102   2077835  43.00          R:2008
 16    361 Miś Milena               HKS Azymut Mochy     P5803575   1424633  45.00          R:2009
 17    137 Bielecka Marta           UKS Siódemka Rumia   G14         361818  47.00          R:2008
 18    195 Biskupska Julia          WKS Wawel Kraków     K3003646   9080722  49.00          R:2008
 19    287 Kotłowska Sonia          UKS Lotna Zdzieszowi O27         339310  51.00         
 20     17 Jabłońska Amelia         MKS MOS Wrocław      D9104313   2067728  53.00          R:2008
 21    247 Podgórska Gabriela       KS Kościelec Chrzanó K4804164   2801053  55.00          R:2009
 22    152 Ciećwierz Małgorzata     UKS Azymut 45 Gdynia G17         886656  57.00          R:2008
 23     37 Dutkiewicz Wiktoria      MKS Paulinum Jelenia D9303881   7200190  59.00          R:2008
 24    183 Śmigielska Martyna       MKS Metalowiec Łódź  E1704372    339349  61.00          R:2008
 25    344 Franc Antonina           HKS Azymut Mochy     P5804040   2127757  63.00          R:2008
 26    147 Porzycz Małgorzata       UKS Siódemka Rumia   G1404252    842652  65.00          R:2008
 27    212 Olejnik Jaśmina          WKS Wawel Kraków     K3003938   8650888  67.00          R:2008
 28    286 Kotłowska Julia          UKS Lotna Zdzieszowi O27         339314  69.00         
 29     34 Wysocka Michalina        MKS MOS Wrocław      D9104012   2016299  71.00          R:2010
 30    450 Stempniewska Nadia       UKS Traper Złocienie Z0604139   8650883  73.00          R:2008
 31    259 Mielko Zuzanna           UKS Azymut Siedliska L0104362    430913  75.00          R:2008
 32     65 Kukawska Julia           MUKS Junior Ochędzyn E70        2086237  77.00          R:2008
 
Lista startowa wg kategorii: K10N        1.5km    0m 4k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    141 Lewandowska Antonina     UKS Siódemka Rumia   G14         349948   1.00          R:2008
  2    449 Osak Zuzanna             UKS Traper Złocienie Z0604145   9202028   3.00          R:2011
  3    466 Szafarewicz Katarzyna    UMKS Kwidzyn         G0304179    219512   4.00          R:2010
  4    196 Biskupska Małgorzata     WKS Wawel Kraków     K30         887006   5.00          R:2010
  5     73 Karczmarz Emilia         UKS Azymut Pabianice E7104172    887214   7.00          R:2009
  6    150 Trzebiatowska Martyna    UKS Siódemka Rumia   G14         219193   9.00          R:2008
  7    176 Nowak Zofia              Indywidualnie        IND03702   2067840  11.00          R:2008
  8    288 Kwoczała Emilia          UKS Lotna Zdzieszowi O27         339333  13.00         
  9     13 Barska Pola              MKS MOS Wrocław      D91        2067740  15.00          R:2008
 10    174 Kruczkowska Alicja       UKS Reflex Rybnik    S5104394   2048163  17.00          R:2008
 11     64 Krasoń Julia             MUKS Junior Ochędzyn E70        2086637  19.00          R:2009
 12    139 Klimczak Olimpia         UKS Siódemka Rumia   G14         349944  21.00          R:2008
 13     70 Balcerak Aleksandra      UKS Azymut Pabianice E71         887245  23.00          R:2008
 14    149 Szmidtka Martyna         UKS Siódemka Rumia   G14         418984  25.00          R:2008
 15      6 Kulka Kornelia           UKS Orientpark.pl Iw D0204343            27.00          R:2010
 16     77 Kowalczyk Kalina         UKS Azymut Pabianice E7104171   7202779  29.00          R:2009
 17    291 Matusiak Wiktoria        UKS Lotna Zdzieszowi O27         339287  31.00         
 18    318 Kasałka Monika           UKS Arkady Raszków   P35         338255  33.00          R:2008
 19    138 Klimczak Oksana          UKS Siódemka Rumia   G14         219178  35.00          R:2009
 20     31 Szkudlarek Amelia        MKS MOS Wrocław      D9104347   2067734  37.00          R:2008
 21    162 Baj Zuzanna              UKS Reflex Rybnik    S5104392   2048164  39.00          R:2008
 
Lista startowa wg kategorii: K10R        1.5km    0m 4k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1     16 Gronostaj Natalia        MKS MOS Wrocław      D9104348   2067733                 R:2009
  2     22 Kwolek Antonina          MKS MOS Wrocław      D91        2016296                 R:2009
  3     25 Masłowska Julia          MKS MOS Wrocław      D9104311   2057134                 R:2008
  4    180 Stando Weronika          UKS Reflex Rybnik    S5104390   2048168                 R:2007
  5    278 Belica Karolina          LUKS Impuls Szczercó LUK        4403502                 R:2010
  6    298 Dżumaga Julia            UKS Dąb Leszno       P03         889167                 R:2011
  7    334 Uciechowska Oliwia       UKS Arkady Raszków   P35         338253                 R:2009
  8    367 Paterek Hanna            HKS Azymut Mochy     P58        2127770                 R:2009
 
Lista startowa wg kategorii: K11         2.8km    0m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    101 Żuczkowska Oliwia        UKS GOK Galewice     E7304335   2048149   0.00          R:2007
  2    438 Mikuła Daria             KOS BnO Szczecin     Z0103960   2050616   2.00          R:2007
  3    223 Wojtas Julia             WKS Wawel Kraków     K3004262   2114857   4.00          R:2007
  4     52 Malik Wiktoria           UKS Grom Sokolniki   E11        2048143   6.00          R:2007
  5    356 Klecha Weronika          HKS Azymut Mochy     P5803574   2121113   8.00          R:2007
  6    426 Mianowska Antonina       UNTS Warszawa        W8703554   8131207  10.00          R:2007
  7    255 Bożek Ewelina            UKS Azymut Siedliska L0104359    430925  12.00          R:2007
  8    242 Janicka Hanna            KS Kościelec Chrzanó K4804166   2801052  14.00          R:2007
  9     19 Kuciel Hanna             MKS MOS Wrocław      D9104295   2057131  16.00          R:2007
 10    439 Mikuła Iga               KOS BnO Szczecin     Z0103959   2050615  18.00          R:2007
 11    279 Belica Milena            LUKS Impuls Szczercó LUK        4403501  20.00          R:2007
 12    388 Myśliwiec Aleksandra     UKS Kometa Gliwice   S2804341   2016973  22.00          R:2007
 13    293 Stanowska Milena         UKS Lotna Zdzieszowi O27         339273  24.00         
 14    233 Mamala Magdalena         UKS Patria Młynne    K3103924    418745  26.00          R:2007
 15    305 Pawlak Małgorzata        UKS Dąb Leszno       P0304247   1419879  28.00          R:2007
 16    211 Niessner Pola            WKS Wawel Kraków     K3003651   8635047  30.00          R:2007
 17    444 Borek Alicja             UKS Traper Złocienie Z0603314   8650885  32.00          R:2007
 18     63 Jarczak Marika           MUKS Junior Ochędzyn E70        2048144  34.00          R:2007
 19      9 Szeliga Sonia            UKS Orientpark.pl Iw D0203739   8321123  36.00          R:2007
 20    434 Kula Maja                KOS BnO Szczecin     Z0103962   1995097  38.00          R:2007
 21    407 Łącka Julia              UKS OSiR Góra Kalwar W8103573    338298  40.00          R:2007
 22    420 Chabiera Filomena        UNTS Warszawa        W8703856   1408272  42.00          R:2007
 23    263 Sierakowska Marta        UKS Azymut Siedliska L0104360    430902  44.00          R:2007
 24    249 Sikora Sandra            KS Kościelec Chrzanó K4803613   2801064  46.00          R:2007
 25     24 Marciniak Weronika       MKS MOS Wrocław      D9104296   2057132  48.00          R:2007
 26    188 Wąsiewicz Urszula        Team 360 stopni Wars W0804082   1418718  50.00          R:2007
 27    219 Słońska Antonina         WKS Wawel Kraków     K3003190   8640921  52.00          R:2007
 28    314 Jańczak  Matylda         UKS Arkady Raszków   P35         338261  54.00          R:2007
 29    134 Wejtko Diana             UMKS Kwidzyn         G0303360   1413975  56.00          R:2007
 30    442 Stefaniak Izabela        KOS BnO Szczecin     Z0103767   2050612  58.00          R:2007
 31    172 Janiak Lena              UKS Reflex Rybnik    S5104391   2043892  60.00          R:2007
 32    283 Gidel Bianca             UKS Lotna Zdzieszowi O27         418746  62.00         
 33    231 Fitrzyk Magdalena        UKS Patria Młynne    K3103622    339308  64.00          R:2007
 34    428 Szindler Aleksandra      UNTS Warszawa        W8703797            66.00          R:2007
 35    300 Grembowska Julia         UKS Dąb Leszno       P0304223    889165  68.00          R:2007
 36    202 Hałucha Milena           WKS Wawel Kraków     K3003936   2114861  70.00          R:2007
 37    264 Sudak Oliwia             UKS Azymut Siedliska L0104361    430938  72.00          R:2007
 38    248 Podgórska Marta          KS Kościelec Chrzanó K4803611   2801059  74.00          R:2007
 39     30 Szczygieł Hanna          MKS MOS Wrocław      D9102911   2016283  76.00          R:2007
 40    437 Matyja Weronika          KOS BnO Szczecin     Z0103958   2050606  78.00          R:2007
 41    448 Miłaszewicz Magdalena    UKS Traper Złocienie Z0603887   8650896  80.00          R:2007
 42     60 Herbeć Anna              MUKS Junior Ochędzyn E70        2048178  82.00          R:2007
 43      4 Halewicz Julia           UKS Orientpark.pl Iw D0203740   2025001  84.00          R:2007
 
Lista startowa wg kategorii: K12         3.3km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1     96 Cegiełka Milena          UKS GOK Galewice     E7304115   2086643   1.00          R:2006
  2    351 Hajduk Maria             HKS Azymut Mochy     P5803257   2127762   3.00          R:2006
  3    239 Wrzyszcz Weronika        UKS Orlik Rajbrot    K35        1420642   5.00          R:2006
  4    380 Dziuba Justyna           UKS Kometa Gliwice   S2804340   2016971   7.00          R:2006
  5     47 Kiełbik Nikola           UKS Grom Sokolniki   E11        2048141   9.00          R:2006
  6     61 Jabłońska Emilia         MUKS Junior Ochędzyn E70        2086234  11.00          R:2006
  7    368 Pieśniak Patrycja        HKS Azymut Mochy     P5803264   2121112  13.00          R:2006
  8    412 Sobiepanek Barbara       UKS OSiR Góra Kalwar W8103365    338299  15.00          R:2006
  9    157 Nowak Anna               UKS Azymut 45 Gdynia G1702858   9201831  17.00          R:2006
 10     10 Banasiak Anna            MKS MOS Wrocław      D9102912   9992006  19.00          R:2006
 11    302 Markowska Natalia        UKS Dąb Leszno       P0304226   2113444  21.00          R:2006
 12    364 Murek Emilia             HKS Azymut Mochy     P5803579   2127764  23.00          R:2006
 13    389 Polewka Julianna         UKS Kometa Gliwice   S2802461   2021377  25.00          R:2006
 14    421 Dopierała Dominika       UNTS Warszawa        W8703778            27.00          R:2006
 15    218 Siek Barbara             WKS Wawel Kraków     K3003654    895243  29.00          R:2006
 16    362 Młynkowiak Karolina      HKS Azymut Mochy     P5803262   2127769  31.00          R:2006
 17    405 Dzwonkowska Paulina      UKS OSiR Góra Kalwar W8103366    418961  33.00          R:2006
 18    160 Ukleja Patrycja          UKS Azymut 45 Gdynia G1703121   9201832  35.00          R:2006
 19     15 Ciszek Katarzyna         MKS MOS Wrocław      D9104290   8654388  37.00          R:2006
 20    306 Prais Julia              UKS Dąb Leszno       P0304225   1419878  39.00          R:2006
 21    392 Wiktor Wiktoria          UKS Kometa Gliwice   S2804089   2026145  41.00          R:2006
 22    346 Golinowska Aleksandra    HKS Azymut Mochy     P5804045    346009  43.00          R:2006
 23    376 Kotlińska Kamila         UKS Azymut Dębów     R2204056   2015833  45.00          R:2006
 24     56 Parafiniuk Hanna         MKS Metalowiec Łódź  E1704384    339305  47.00          R:2006
 25    353 Jąder Sandra             HKS Azymut Mochy     P5804041   2127768  49.00          R:2006
 26    382 Jarosz Oliwia            UKS Kometa Gliwice   S2804084   2035282  51.00          R:2006
 27    335 Uciechowska Amelia       UKS Arkady Raszków   P3504035   2016206  53.00          R:2006
 28    403 Borkowska Lena           UKS OSiR Góra Kalwar W8103756    412166  55.00          R:2006
 29    153 Ciećwierz Weronika       UKS Azymut 45 Gdynia G1704366   9102642  57.00          R:2006
 30    419 Białoń Maria             UNTS Warszawa        W8703777   2111027  59.00          R:2006
 31     35 Zimoch Nina              MKS MOS Wrocław      D9104292   2016295  61.00          R:2006
 32    303 Mikołajczyk Iga          UKS Dąb Leszno       P0304248   1412008  63.00          R:2006
 33    226 Zawada Zuzanna           WKS Wawel Kraków     K3003659   2114860  65.00          R:2006
 
Lista startowa wg kategorii: K13         3.5km    0m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    309 Chmielarz Sandra         UKS Arkady Raszków   P3503061   2016194  26.00          R:2005
  2    343 Dreier Anna              HKS Azymut Mochy     P5803256   7300455  28.00          R:2005
  3    113 Wiśniewska Hana          UKS Orientuś Łódź    E7504222    886661  30.00          R:2005
  4    148 Pupiec Agata             UKS Siódemka Rumia   G1403391    895251  32.00          R:2005
  5     54 Sucha Andżelinka         UKS Grom Sokolniki   E1104110   2086645  34.00          R:2005
  6    214 Owsianka Wiktoria        WKS Wawel Kraków     K3003758   2114852  36.00          R:2005
  7     44 Domagała Emilia          UKS Grom Sokolniki   E1103835   2048188  38.00          R:2005
  8      5 Kulka  Wiktoria          UKS Orientpark.pl Iw D0203855   2016464  40.00          R:2005
  9    208 Michno Marta             WKS Wawel Kraków     K3003937   8650881  42.00          R:2005
 10    357 Kubacka Wiktoria         HKS Azymut Mochy     P5804281   2121110  44.00          R:2005
 11    374 Kiełb Patrycja           UKS Azymut Dębów     R2203845   2023844  46.00          R:2005
 12    204 Kurtycz Natalia          WKS Wawel Kraków     K3004021   2114853  48.00          R:2005
 13    355 Karkut Estera            HKS Azymut Mochy     P5803259   7300457  50.00          R:2005
 14    384 Kochoń Julia             UKS Kometa Gliwice   S2804061   2016955  52.00          R:2005
 15     82 Saładajczyk Malwina      UKS Azymut Pabianice E7103878    887252  54.00          R:2005
 16    124 Kędzior Alicja           UMKS Kwidzyn         G0303563    219517  58.00          R:2005
 17    143 Melzer Anna              UKS Siódemka Rumia   G1403295    886306  60.00          R:2005
 18    177 Pudełek Jowita           LKS Górzanka Nawojow K0103998   2118337  62.00          R:2005
 19     23 Maciejewska Agata        MKS MOS Wrocław      D9104003   2016281  64.00          R:2005
 20    216 Pułczyńska Hanna         WKS Wawel Kraków     K3003193   9102675  66.00          R:2005
 21    244 Lechowska Agata          KS Kościelec Chrzanó K4803609   2801066  68.00          R:2005
 22     50 Krzyżostanek Partycja    UKS Grom Sokolniki   E1103838   2048146  70.00          R:2005
 23    358 Michalewicz Alicja       HKS Azymut Mochy     P5803261   7300453  72.00          R:2005
 24    104 Gielec Julia             UKS Orientuś Łódź    E7503047   7200166  74.00          R:2005
 25    435 Kusztelska Natalia       KOS BnO Szczecin     Z0103827   2050618  76.00          R:2005
 26    205 Lamparska Maja           WKS Wawel Kraków     K3003832   8636994  78.00          R:2005
 27    127 Muller Iga               UMKS Kwidzyn         G0302764   1413980  80.00          R:2005
 28    451 Szczurko Paulina         UKS Traper Złocienie Z0603545   8650898  82.00          R:2005
 
Lista startowa wg kategorii: K14         4.5km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1     98 Janik Patrycja           UKS GOK Galewice     E7304117   2048154   4.00          R:2004
  2    116 Cepurdej Katarzyna       UMKS Kwidzyn         G0304183    332535   6.00          R:2004
  3    179 Skorupa Maja             LKS Górzanka Nawojow K0103724   1419851   8.00          R:2004
  4    189 Zając Barbara            UKS Reflex Rybnik    S5104393   2028216  10.00          R:2004
  5     45 Hodur Katarzyna          UKS Grom Sokolniki   E1104108   2048150  12.00          R:2004
  6     57 Bala Julia               MUKS Junior Ochędzyn E7002957    501438  14.00          R:2004
  7    308 Zendran Maja             UKS Dąb Leszno       P0304243   2061714  16.00          R:2004
  8    411 Powichrowska Ilona       UKS OSiR Góra Kalwar W8102781    889672  18.00          R:2004
  9    114 Woch Natalia             UKS Orientuś Łódź    E7504112    886662  20.00          R:2004
 10    310 Cieluch Patrycja         UKS Arkady Raszków   P3504026   2016207  22.00          R:2004
 11    385 Leśniak Matylda          UKS Kometa Gliwice   S2803406   2035177  24.00          R:2004
 12    394 Dolińska Julia           BKS Wataha Warszawa  W1103158   1986004  26.00          R:2004
 13    229 Czachura Anna            UKS Patria Młynne    K3103749    339354  28.00          R:2004
 14    354 Kapska Nina              HKS Azymut Mochy     P5803912   2801127  30.00          R:2004
 15    375 Kiełb Wiktoria           UKS Azymut Dębów     R2203413   2015834  32.00          R:2004
 16    349 Gonda Julia              HKS Azymut Mochy     P5803484   7300459  34.00          R:2004
 17     33 Winiarska Kaja           MKS MOS Wrocław      D9103684   2016287  36.00          R:2004
 18    307 Szkudlarska Weronika     UKS Dąb Leszno       P0304242   1419876  38.00          R:2004
 19    197 Błyskosz Magdalena       WKS Wawel Kraków     K3004269    502210  40.00          R:2004
 20    369 Skrzypczak Marika        HKS Azymut Mochy     P5803864   2127767  42.00          R:2004
 21    201 Hałucha Martyna          WKS Wawel Kraków     K3004265   2114870  44.00          R:2004
 22     26 Sienicz Klaudia          MKS MOS Wrocław      D9103683   2016293  46.00          R:2004
 23    165 Bosak Natalia            LKS Górzanka Nawojow K01                 48.00          R:2004
 24    311 Dobroś Aleksandra        UKS Arkady Raszków   P3503060     55348  50.00          R:2004
 25    393 Majewska Maja            PUKS Młode Orły Nowy W0303218   8645193  52.00          R:2004
 26     11 Banasiak Joanna          MKS MOS Wrocław      D9102221   9992004  54.00          R:2004
 27    406 Fijałkowska Klaudia      UKS OSiR Góra Kalwar W8103397   1422868  56.00          R:2004
 28    453 Urban Aneta              UKS Traper Złocienie Z0602910   8650897  58.00          R:2004
 29    129 Perfikowska Hanna        UMKS Kwidzyn         G0303363   8653296  60.00          R:2004
 
Lista startowa wg kategorii: M10         2.3km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1     90 Wiśniewski Adam          UKS Azymut Pabianice E71        2061725   5.00          R:2010
  2    123 Joniec Hubert            UMKS Kwidzyn         G0303917   2111030   7.00          R:2008
  3    304 Mikołajczyk Tymon        UKS Dąb Leszno       P0304224   1419872   9.00          R:2008
  4    232 Kurnyta Dawid            UKS Patria Młynne    K3103625    339353  11.00          R:2009
  5    110 Rzeńca Tomasz            UKS Orientuś Łódź    E7503712   7200163  13.00          R:2008
  6    260 Ptak Maciej              UKS Azymut Siedliska L01         430915  15.00          R:2007
  7    241 Chodlewski Szymon        KS Kościelec Chrzanó K4803603   2801054  17.00          R:2008
  8    225 Zasadzki Tymoteusz       WKS Wawel Kraków     K30         886359  19.00          R:2010
  9    155 Kaszkiewicz Tymon        UKS Azymut 45 Gdynia G17         887230  21.00          R:2009
 10    348 Golinowski Piotr         HKS Azymut Mochy     P5804046    346005  23.00          R:2009
 11     29 Stefańczak Tymon         MKS MOS Wrocław      D9104344   2067721  25.00          R:2008
 12    122 Jankiewicz Radosław      UMKS Kwidzyn         G0303913   2067686  27.00          R:2008
 13    416 Wasilewski Antoni        UKS OSiR Góra Kalwar W81         338295  29.00          R:2008
 14    234 Mordarski Oskar          UKS Patria Młynne    K3103628    339279  31.00          R:2008
 15    102 Ciupa Jan                UKS Orientuś Łódź    E7503926    887234  33.00          R:2008
 16     43 Domagała Jakub           UKS Grom Sokolniki   E11        2048162  35.00          R:2008
 17    119 Dreger Jan               UMKS Kwidzyn         G0303921   1419868  37.00          R:2009
 18    425 Kaźmierczak Feliks       UNTS Warszawa        W87                 39.00          R:2009
 19    251 Zychowicz Bartosz        KS Kościelec Chrzanó K4804167    412500  41.00          R:2010
 20    217 Pułczyński Jeremi        WKS Wawel Kraków     K3004019   1413979  43.00          R:2009
 21    159 Ukleja Krzysztof         UKS Azymut 45 Gdynia G1703120   9201833  45.00          R:2008
 22    345 Franc Julian             HKS Azymut Mochy     P58         423087  47.00          R:2009
 23     18 Kociuba Wiktor           MKS MOS Wrocław      D9104002   8644895  49.00          R:2008
 24    235 Zelek Filip              UKS Patria Młynne    K3103631    418743  51.00          R:2009
 25    112 Trepczyński Franciszek   UKS Orientuś Łódź    E7504220    887238  53.00          R:2009
 26    125 Kisłowski Marek          UMKS Kwidzyn         G0303754    332515  55.00          R:2008
 
Lista startowa wg kategorii: M10N        1.5km    0m 4k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    237 Hec Patryk               UKS Orlik Rajbrot    K35        1420644   6.00          R:2008
  2    462 Jędras Jakub             UMKS Kwidzyn         G03         219515   8.00         
  3    145 Motała Piotr             UKS Siódemka Rumia   G14        7777772  10.00          R:2008
  4     85 Stachera Oliwier         UKS Azymut Pabianice E71         887236  12.00          R:2008
  5    365 Murek Marcin             HKS Azymut Mochy     P5803580    200406  14.00          R:2009
  6    386 Marszałek Dawid          UKS Kometa Gliwice   S2804148   2032326  16.00          R:2010
  7    253 Batyra Filip             UKS Azymut Siedliska L01         430916  18.00          R:2008
  8    292 Porada Tobiasz           UKS Lotna Zdzieszowi O27         418707  20.00         
  9     79 Łubisz Łukasz            UKS Azymut Pabianice E71         887246  22.00          R:2009
 10      7 Pachnik Antoni           UKS Orientpark.pl Iw D0204299   2025003  24.00          R:2010
 11     95 Cegiełka Konrad          UKS GOK Galewice     E7304336   2048151  26.00          R:2009
 12    154 Kaszkiewicz Leon         UKS Azymut 45 Gdynia G17         502209  28.00          R:2010
 13    446 Duda Łukasz              UKS Traper Złocienie Z0604142   9101309  30.00          R:2011
 14    257 Kiersztyn Jakub          UKS Azymut Siedliska L01         430944  32.00          R:2008
 15     94 Żeziński Julian          UKS Azymut Pabianice E7103925    553469  34.00          R:2008
 16    290 Matusiak Oliwier         UKS Lotna Zdzieszowi O27         339280  36.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M10R        1.5km    0m 4k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1      1 Lenczowski Adam          Team 360 stopni Wars W0804073   1409313                 R:2008
  2      2 Lenczowski Krzysztof     Team 360 stopni Wars W0804075   1409311                 R:2011
  3     20 Kurdziel Szymon          MKS MOS Wrocław      D9104293   2016289                 R:2006
  4    103 Ciupa Wojciech           UKS Orientuś Łódź    E75         412121                 R:2013
  5    163 Bartosiak Kacper         Team 360 stopni Wars W08                                R:2011
  6    167 Bultrowicz Franciszek    Indywidualnie        IND        2067834                 R:2011
  7    171 Dubiński Mateusz         Team 360 stopni Wars W08        1409368                 R:2009
  8    175 Niewiem Kewin            UKS Reflex Rybnik    S51         889171                 R:2004
  9    464 Błachut Olgierd          Team 360 stopni Wars W0802682   1409360                 R:2010
 
Lista startowa wg kategorii: M11         2.9km    0m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    221 Tarnowski Przemysław     WKS Wawel Kraków     K3003939   2016946  30.00          R:2007
  2    136 Zaremba Adam             UMKS Kwidzyn         G0303567   2103950  32.00          R:2007
  3    285 Konopka Tomasz           UKS Lotna Zdzieszowi O27         339281  34.00         
  4    108 Młynarczyk Maksymilian   UKS Orientuś Łódź    E7503711   7070923  36.00          R:2007
  5    243 Klakla Kacper            KS Kościelec Chrzanó K4803608   2801056  38.00          R:2007
  6    296 Białasik Bartosz         UKS Dąb Leszno       P0304230    889261  40.00          R:2007
  7    121 Grajewski Jakub          UMKS Kwidzyn         G0303915   2127780  42.00          R:2007
  8    371 Wyrwa Tobiasz            HKS Azymut Mochy     P5803865   1424635  44.00          R:2007
  9    429 Świtała Michał           UNTS Warszawa        W87                 46.00          R:2007
 10    282 Dammfeld Adam            UKS Lotna Zdzieszowi O27         418712  48.00         
 11    377 Lis Antoni               UKS Azymut Dębów     R22        2015836  50.00          R:2007
 12    447 Gradek Mateusz           UKS Traper Złocienie Z0603542   8650895  52.00          R:2007
 13    321 Król Jan                 UKS Arkady Raszków   P3504030   2016202  54.00          R:2007
 14    100 Olejnik Tomasz           UKS GOK Galewice     E7304334   2048155  56.00          R:2007
 15    400 Olejnik Mikołaj          BKS Wataha Warszawa  W1104092   1986003  58.00          R:2007
 16    130 Perfikowski Paweł        UMKS Kwidzyn         G0303568   1413980  60.00          R:2007
 17    115 Ziółkiewicz Jan          UKS Orientuś Łódź    E7503932    887240  62.00          R:2007
 18    252 Zychowicz Krystian       KS Kościelec Chrzanó K4803616   2801058  64.00          R:2007
 19     91 Wiśniewski Jakub         UKS Azymut Pabianice E7103879   7662202  66.00          R:2007
 20    254 Bekier Daniel            UKS Azymut Siedliska L0104357    430910  68.00          R:2007
 21    289 Łukasik Szymon           UKS Lotna Zdzieszowi O27         418744  70.00         
 22    230 Duplak Maciej            UKS Patria Młynne    K3103621    339319  72.00          R:2007
 23    120 Droń Wiktor              UMKS Kwidzyn         G0303764   2103949  74.00          R:2007
 24    352 Jaskuła Jakub            HKS Azymut Mochy     P5804285   1424634  76.00          R:2007
 25    422 Drosik Marcel            UNTS Warszawa        W8703779   4644445  78.00          R:2007
 26    190 Zieliński Tomasz         Indywidualnie        IND03701   2067836  80.00          R:2007
 27    111 Słomczyński Filip        UKS Orientuś Łódź    E7503765    887243  82.00          R:2007
 28    240 Chodlewski Antoni        KS Kościelec Chrzanó K4803602   2801057  84.00          R:2008
 29    281 Czok Teodor              UKS Lotna Zdzieszowi O27         418747  86.00         
 30    131 Pękal Mikołaj            UMKS Kwidzyn         G0303569   2103954  88.00          R:2007
 31     99 Narożny Kacper           UKS GOK Galewice     E7304119   2086637  90.00          R:2007
 32    401 Pachucki Tymoteusz       BKS Wataha Warszawa  W1104395   1424638  92.00         
 33    132 Rygielski Wiktor         UMKS Kwidzyn         G0303570   2103943  94.00          R:2007
 34    284 Kipka Mateusz            UKS Lotna Zdzieszowi O27         339332  96.00         
 35    107 Marcjanek Filip          UKS Orientuś Łódź    E7503766    505004  98.00          R:2007
 36    363 Murawski Rafał           HKS Azymut Mochy     P5803578   2121111 100.00          R:2007
 37    245 Ludwin Jakub             KS Kościelec Chrzanó K4803610   2801069 102.00          R:2007
 38    169 Chachurski Mieszko       UNTS Warszawa        W8704193   8291207 104.00          R:2007
 39     78 Krempiński Franciszek    UKS Azymut Pabianice E7103559   7202778 106.00          R:2007
 40    261 Pióro Dawid              UKS Azymut Siedliska L01         430941 108.00          R:2007
 
Lista startowa wg kategorii: M12         3.3km    0m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    468 nn                       UKS Azymut 45 Gdynia G17                  3.00         
  2    337 Wdowczyk Paweł           UKS Arkady Raszków   P3504036    553472   5.00          R:2006
  3     88 Sztranek Maciej          UKS Azymut Pabianice E7103562   2043890   7.00          R:2006
  4    117 Cepurdej Wladyslaw       UMKS Kwidzyn         G0304184    332535   9.00          R:2006
  5    215 Pisarek Kordian          WKS Wawel Kraków     K3004263   2114851  11.00          R:2006
  6    399 Maciejewski Bartłomiej   BKS Wataha Warszawa  W1103943   8092006  13.00          R:2006
  7    151 Ciechanowicz Mikołaj     UKS Azymut 45 Gdynia G1703941    886655  15.00          R:2006
  8    432 Kotkowiak Bartosz        KOS BnO Szczecin     Z0103664   9201343  17.00          R:2006
  9    370 Szlafka Mikołaj          HKS Azymut Mochy     P5804289   2127761  19.00          R:2006
 10    424 Gąsienica-Samek Adam     UNTS Warszawa        W8702573   1408267  21.00          R:2006
 11     38 Jurczak Miłosz           MKS Paulinum Jelenia D9303867   2099923  23.00          R:2006
 12    408 Łącki Jakub              UKS OSiR Góra Kalwar W8103296   1419866  25.00          R:2006
 13    256 Kardasz Jakub            UKS Azymut Siedliska L0104356    430911  27.00          R:2006
 14     74 Łubisz Dominik           UKS Azymut Pabianice E71                 29.00         
 15    173 Kowalczyk Mateusz        MKS Metalowiec Łódź  E1704328    339335  31.00          R:2006
 16      8 Pachnik Jędrzej          UKS Orientpark.pl Iw D0203073   1396725  33.00          R:2006
 17     53 Marszałek Alan           UKS Grom Sokolniki   E11        2048142  35.00          R:2006
 18    168 Bultrowicz Tymoteusz     Indywidualnie        IND        2067833  37.00          R:2006
 19    454 Grzegorczyk Borys        WKS Wawel Kraków     K30        2077837  39.00          R:2006
 20    398 Ładyko Bartłomiej        BKS Wataha Warszawa  W1104365   1986005  41.00          R:2006
 21    156 Kilichowski Kacper       UKS Azymut 45 Gdynia G1704126    887218  43.00          R:2006
 22     21 Kurzyp Michał            MKS MOS Wrocław      D9103271   2057139  45.00          R:2006
 23     84 Skurznica Oskar          UKS Azymut Pabianice E7104174    887216  47.00          R:2006
 24    383 Kloc Olaf                UKS Kometa Gliwice   S28        2033879  49.00          R:2006
 25    280 Burak Łukasz             UKS Lotna Zdzieszowi O27         339339  51.00         
 26    301 Łukaszyk Maksymilian     UKS Dąb Leszno       P0304236   1424642  53.00          R:2006
 27    222 Truty Jonasz             WKS Wawel Kraków     K30        2074453  55.00          R:2007
 28    265 Wałczuk-Piech Wiktor     UKS Azymut Siedliska L0104358    430943  57.00          R:2006
 29     92 Wolski Igor              UKS Azymut Pabianice E7104107    887224  59.00          R:2006
 30    402 Stopczyński Bartosz      BKS Wataha Warszawa  W1104093   1986001  61.00          R:2006
 31     55 Kroszczyński Michał      MKS Metalowiec Łódź  E1704383    418720  63.00          R:2006
 32      3 Dwojak Gracjan           UKS Orientpark.pl Iw D0204123   2016463  65.00          R:2006
 33    158 Stefaniak Robert         UKS Azymut 45 Gdynia G17         887217  67.00          R:2006
 
Lista startowa wg kategorii: M13         4.1km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1     97 Fronia Jakub             UKS GOK Galewice     E7304116   2048153   0.00          R:2005
  2     46 Hryciuk Mikołaj          UKS Grom Sokolniki   E1103836   2086649  67.00          R:2005
  3    199 Bublik Piotr             WKS Wawel Kraków     K3004018   2114854  69.00          R:2005
  4     48 Korek Kacper             UKS Grom Sokolniki   E1103837   2048147  71.00          R:2005
  5    224 Wójcik Paweł             WKS Wawel Kraków     K3002991   1415144  73.00          R:2005
  6    238 Jarząbski Bartłomiej     UKS Orlik Rajbrot    K35        1420643  75.00          R:2005
  7     32 Ważny  Artur             MKS MOS Wrocław      D9104011   2016282  77.00          R:2005
  8    297 Dembiński Patryk         UKS Dąb Leszno       P0304246   2115750  79.00          R:2005
  9    319 Kawała Mateusz           UKS Arkady Raszków   P3504027    412264  81.00          R:2005
 10    207 Leśniak Tomasz           WKS Wawel Kraków     K3004067   2114869  83.00          R:2005
 11    332 Szczęsny Michał          UKS Arkady Raszków   P3503863   2016195  85.00          R:2005
 12    262 Rabiega Kamil            UKS Azymut Siedliska L0104355    430905  87.00          R:2005
 13    315 Kaczocha Mikołaj         UKS Arkady Raszków   P3503860    553467  89.00          R:2005
 14    404 Dąbrowski Karol          UKS OSiR Góra Kalwar W8103907    435250  91.00          R:2005
 15    350 Górniaczyk Michał        HKS Azymut Mochy     P5803910   2127752  93.00          R:2005
 16    417 Wasilewski Mikołaj       UKS OSiR Góra Kalwar W8102779    338300  95.00          R:2005
 17    360 Mielcarek Krzysztof      HKS Azymut Mochy     P5804284   2127754  97.00          R:2005
 18    379 Borawski Dominik         UKS Kometa Gliwice   S2804059   2026149  99.00          R:2005
 19    436 Kwiatkowski Olaf         KOS BnO Szczecin     Z0103968   2050609 101.00          R:2005
 20    206 Leśniak Jan              WKS Wawel Kraków     K3004066   2114868 103.00          R:2005
 21    144 Modzelewski Mikołaj      UKS Siódemka Rumia   G14         219179 105.00          R:2005
 22     49 Kozłowski Jakub          UKS Grom Sokolniki   E11        2048148 107.00          R:2005
 23    246 Miśków Krzysztof         KS Kościelec Chrzanó K4804165    886343 109.00          R:2005
 24    185 Wąsiewicz Jerzy          Team 360 stopni Wars W0804079   8050202 111.00          R:2005
 25    324 Nowacki Szymon           UKS Arkady Raszków   P3504031   2016193 113.00          R:2005
 26    418 Antonowicz Jan           UNTS Warszawa        W8702385   8636188 115.00          R:2005
 27     27 Skurak Adrian            MKS MOS Wrocław      D9104007   2016294 117.00          R:2005
 28     62 Jabłoński Piotr          MUKS Junior Ochędzyn E70        2048183 119.00          R:2005
 29     83 Sieroń Karol             UKS Azymut Pabianice E71         887235 121.00          R:2005
 30    227 Żesławski Jakub          WKS Wawel Kraków     K3003201   9119779 123.00          R:2005
 31    381 Jadczyk Mikołaj          UKS Kometa Gliwice   S2804060   2033871 125.00          R:2005
 32    118 Chmielowski Bartosz      UMKS Kwidzyn         G0303918   1419855 127.00          R:2005
 33    414 Tywonek Jan              UKS OSiR Góra Kalwar W8103841    418964 129.00          R:2005
 34    440 Pawłowski Leon           KOS BnO Szczecin     Z0103451   9201348 131.00          R:2005
 35    387 Marszałek Patryk         UKS Kometa Gliwice   S2803823   2032319 133.00          R:2005
 36    409 Majowski Jan             UKS OSiR Góra Kalwar W8103502   1419864 135.00          R:2005
 37    342 Cupryś Amadeusz          HKS Azymut Mochy     P5802897   7300456 137.00          R:2005
 38    105 Lisiak Adam              UKS Orientuś Łódź    E7503049   7200171 139.00          R:2005
 39    410 Podworski Kacper         UKS OSiR Góra Kalwar W8102780   1419863 141.00          R:2005
 
Lista startowa wg kategorii: M14         5.2km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    463 Błachut Roch             Team 360 stopni Wars W0802681   1409330  80.00          R:2004
  2    341 Brożyński Oliwier        HKS Azymut Mochy     P5802380   2801129  82.00          R:2004
  3    378 Wołowiec Daniel          UKS Azymut Dębów     R2203483   2016488  84.00          R:2004
  4    413 Sobiepanek Maksymilian   UKS OSiR Góra Kalwar W8103759    338294  86.00          R:2004
  5    423 Drosik Oskar             UNTS Warszawa        W8703427            88.00          R:2004
  6     42 Zierałka Paweł           MKS Paulinum Jelenia D9303105   4402255  90.00          R:2005
  7    135 Wilk Wiktor              UMKS Kwidzyn         G0303362   1413972  92.00          R:2004
  8     41 Tomalak Jakub            MKS Paulinum Jelenia D9303869     54094  94.00          R:2005
  9    327 Oczkowski Kacper         UKS Arkady Raszków   P3503862   2016197  96.00          R:2004
 10    372 Curzytek Kacper          UKS Azymut Dębów     R2203843    886651  98.00          R:2004
 11     58 Bala Tymoteusz           MUKS Junior Ochędzyn E7002958    501436 100.00          R:2004
 12    178 Reck Mateusz             UKS Reflex Rybnik    S5103981    886623 102.00          R:2004
 13    182 Ślusarczyk Piotr         LKS Górzanka Nawojow K0103853    428775 104.00          R:2004
 14     39 Królikowski Dominik      MKS Paulinum Jelenia D93        4402252 106.00          R:2004
 15    443 Vlasiuk Yaroslav         KOS BnO Szczecin     Z0103674   9201346 108.00          R:2004
 16     40 Staszak Tomasz           MKS Paulinum Jelenia D9303727   2103953 110.00          R:2004
 17    228 Żesławski Mateusz        WKS Wawel Kraków     K3003200   9119229 112.00          R:2004
 18    391 Szabat Szymon            UKS Kometa Gliwice   S2803469   2021375 114.00          R:2004
 19    250 Trębacz Antoni           KS Kościelec Chrzanó K4802871   2801068 116.00          R:2004
 20    373 Curzytek Krystian        UKS Azymut Dębów     R2203844    886652 118.00          R:2004
 21    390 Skowron Wojciech         UKS Kometa Gliwice   S2803719   2035288 122.00          R:2004
 22     59 Ertel Jacek              MUKS Junior Ochędzyn E70        2086235 124.00          R:2004
 23    133 Soliwoda Mateusz         UMKS Kwidzyn         G0302880   2087498 126.00          R:2004
 24     66 Małecki Marcel           MUKS Junior Ochędzyn E7003086   2048145 128.00          R:2004
 25     51 Malik Patryk             UKS Grom Sokolniki   E1104109   2048197 130.00          R:2004
 26    128 Muller Wiktor            UMKS Kwidzyn         G0302578   1419859 132.00          R:2004
 27    430 Wołek Stanisław          UNTS Warszawa        W8703557   1414199 134.00          R:2004
 28    433 Kotkowiak Piotr          KOS BnO Szczecin     Z0103665   9201342 136.00          R:2004
 29    452 Udycz Jonasz             UKS Traper Złocienie Z0603319   9202030 138.00          R:2004
 30    431 Czyński Miłosz           KOS BnO Szczecin     Z0103443   9201349 140.00          R:2004
 
Lista startowa wg kategorii: OPEN        5.2km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    268 Hołoś Justyna            LO Kępno             LOK         418721 171.00          R:1999
  2     87 Sztranek Jan             UKS Azymut Pabianice E7102653   1407621 172.00          R:2003
  3    277 Wróbel Weronika          LO Kępno             LOK         418733 173.00          R:1999
  4    459 Ziółkiewicz Krzysztof    UKS Orientuś Łódź    E75         887247 174.00         
  5    441 Sadzikowski Andrzej      KOS BnO Szczecin     Z0103672   2090698 175.00          R:1971
  6     12 Banasiak Marcin          MKS MOS Wrocław      D91        9991973 176.00          R:1973
  7    323 Niezgódka Dominika       UKS Arkady Raszków   P3502504   2016199 177.00          R:2001
  8     81 Płóciennik Konrad        UKS Azymut Pabianice E71        8260500 178.00         
  9    164 Bartosiak Katarzyna      Team 360 stopni Wars W08                179.00          R:1984
 10    274 Przewdzięk Karol         LO Kępno             LOK         339290 180.00          R:2000
 11    395 Dolińska Zuzanna         BKS Wataha Warszawa  W11        7060403 181.00         
 12    200 Bugaj Teresa             WKS Wawel Kraków     K3003313   2114867 182.00          R:1968
 13    266 Gibek Bartosz            LO Kępno             LOK         339315 183.00          R:2000
 14     75 Kłos Józef               UKS Azymut Pabianice E7100682    346001 184.00          R:1963
 15    109 Młynarczyk Piotr         UKS Orientuś Łódź    E7503294   7150264 185.00          R:1964
 16    336 Uciechowski Bogdan       UKS Arkady Raszków   P35        2016201 186.00          R:1968
 17    271 Macioszczyk Mikołaj      LO Kępno             LOK         339296 187.00          R:2000
 18     89 Sztranek Paweł           UKS Azymut Pabianice E71        8281288 188.00          R:1970
 19    427 Mianowski Rafał          UNTS Warszawa        W8702068    886687 189.00          R:1973
 20    181 Śliwczyńska Ilona        Team 360 stopni Wars W08        7121278 190.00         
 21    272 Nowak Emilian            LO Kępno             LOK         339328 191.00          R:2001
 22    456 Chachurski Ryszard       KU AZS WAT Warszawa  W8900065   1963012 192.00          R:1963
 23    146 Porzycz Janusz           UKS Siódemka Rumia   G1400232   9101165 193.00          R:1973
 24     67 Mikołajczyk Klaudia      MUKS Junior Ochędzyn E70        2048159 194.00         
 25    186 Wąsiewicz Marzena        Team 360 stopni Wars W0804080   1418713 195.00          R:1970
 26    366 Nowak Barbara            HKS Azymut Mochy     P5801222    997889 196.00          R:1970
 27    106 Lisiak Paweł             UKS Orientuś Łódź    E7503251    887249 197.00          R:1974
 28     71 Biniecka Małgorzata      UKS Azymut Pabianice E7100339    505002 198.00          R:1987
 29    269 Krzywiecka Karolina      LO Kępno             LOK         418737 199.00          R:2000
 30    396 Doliński Grzegorz        BKS Wataha Warszawa  W11        1972059 200.00         
 31    220 Słońska Bogusława        WKS Wawel Kraków     K3003655   1414200 201.00          R:1976
 32    275 Rybczyńska Martyna       LO Kępno             LOK         339322 202.00          R:2002
 33     76 Konc Katarzyna           UKS Azymut Pabianice E7102953   7204651 203.00          R:1975
 34     36 Dutkiewicz Damian        MKS Paulinum Jelenia D93        9101296 204.00         
 35    170 Dubińska Monika          Team 360 stopni Wars W0804253           205.00          R:1981
 36    276 Trzeciak Kinga           LO Kępno             LOK         339359 206.00          R:2001
 37     86 Sztranek Iwona           UKS Azymut Pabianice E71        7204932 207.00          R:1974
 38    273 Polańska Matylda         LO Kępno             LOK         339304 208.00          R:2000
 39    460 Ciupa Marcin             UKS Orientuś Łódź    E75         886660 209.00         
 40     93 Zając Dawid              UKS Azymut Pabianice E71        7205969 210.00         
 41    270 Kurzyński Wojtek         LO Kępno             LOK         339291 211.00          R:2000
 42    161 Pudełek Paweł            LKS Górzanka Nawojow K01        2127778 212.00         
 43    397 Galicz Karol             BKS Wataha Warszawa  W1101853   7771986 213.00          R:1986
 44    166 Bultrowicz Agnieszka     Indywidualnie        IND00944   2067841 214.00          R:1977
 45    267 Hołoś Aleksandra         LO Kępno             LOK         339299 215.00          R:2001
 46    457 Chachurska Magdalena     KU AZS WAT Warszawa  W89          64950 216.00          R:1978
 47    140 Konkol-Klimczak Wioletta UKS Siódemka Rumia   G1401990    502207 217.00          R:1980
 48     69 Strózik Sandra           MUKS Junior Ochędzyn E70        2048160 218.00         
 49    187 Wąsiewicz Piotr          Team 360 stopni Wars W0804081   1418717 219.00          R:1970
 50     72 Gąsiorowski Adam         UKS Azymut Pabianice E7103558   1260703 220.00          R:1989
 51    347 Golinowski Paweł         HKS Azymut Mochy     P5802892   7200181 221.00          R:1979
 52    461 Słomczyński Robert       UKS Orientuś Łódź    E75        7200167 222.00         
 53    455 Niessner Piotr           WKS Wawel Kraków     K30        8200663 223.00         
 54    465 Błachut Igor             Team 360 stopni Wars W0802679   7202770 224.00          R:1973
 55    467 Górnicka-Antonowicz Anna Indywidualnie        IND00091   8240668 225.00          R:1968
 56    470 Ciećwierz Sławomir       UKS Azymut 45 Gdynia G17         886667 226.00