Końcowe wyniki zawodów                                          2018-06-01 19:07:38
                             Puchar Najmłodszych 2018
===PRO SPORT Piotr Paszynski=========================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: K10         1.4km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Olejnik Jaśmina          WKS Wawel Kraków     K3003938        7.57  +      0.00
  2.Biskupska Julia          WKS Wawel Kraków     K3003646        8.25  +      0.28
  3.Franc Antonina           HKS Azymut Mochy     P5804040        9.29  +      1.32
  4.Stempniewska Nadia       UKS Traper Złocienie Z0604139        9.39  +      1.42
  5.Oliinyk Yelyzaveta       WKS Wawel Kraków     K3004023        9.45  +      1.48
  6.Porzycz Małgorzata       UKS Siódemka Rumia   G1404252        9.52  +      1.55
  7.Zelek Martyna            UKS Patria Młynne    K3103632       10.12  +      2.15
  8.Duda Kornelia            UKS Traper Złocienie Z0604141       11.00  +      3.03
  9.Miś Milena               HKS Azymut Mochy     P5803575       11.12  +      3.15
 10.Wasilewska Olga          UKS OSiR Góra Kalwar W8104251       11.18  +      3.21
 11.Łysoń Łucja              UKS Siódemka Rumia   G14            11.29  +      3.32
 12.Zapart Julia             UKS Lotna Zdzieszowi O27            11.36  +      3.39
 13.Ciastoń Oliwia           MKS MOS Wrocław      D9104312       11.37  +      3.40
 14.Staniec Julia            MKS MOS Wrocław      D9104346       11.47  +      3.50
 15.Kotłowska Sonia          UKS Lotna Zdzieszowi O27            12.13  +      4.16
 16.Kostek Kinga             UMKS Kwidzyn         G0304102       12.18  +      4.21
 17.Podgórska Gabriela       KS Kościelec Chrzanó K4804164       13.23  +      5.26
 18.Dutkiewicz Wiktoria      MKS Paulinum Jelenia D9303881       13.28  +      5.31
 19.Dżumaga Sara             UKS Dąb Leszno       P0304233       13.34  +      5.37
 20.Ciećwierz Małgorzata     UKS Azymut 45 Gdynia G17            13.37  +      5.40
 21.Wysocka Michalina        MKS MOS Wrocław      D9104012       14.00  +      6.03
 22.Jabłońska Amelia         MKS MOS Wrocław      D9104313       14.14  +      6.17
 23.Mielcarek Karolina       HKS Azymut Mochy     P58            15.10  +      7.13
 24.Śmigielska Martyna       MKS Metalowiec Łódź  E1704372       15.33  +      7.36
 25.Bielecka Marta           UKS Siódemka Rumia   G14            15.54  +      7.57
 26.Kotłowska Julia          UKS Lotna Zdzieszowi O27            15.56  +      7.59
 27.Mielko Zuzanna           UKS Azymut Siedliska L0104362       18.24  +     10.27
    Kukawska Julia           MUKS Junior Ochędzyn E70        NKl               
    Piekielna Maja           MUKS Junior Ochędzyn E70        NKl               
    Śmigielska Weronika      MKS Metalowiec Łódź  E1704371   NKl               
    Wróblewska Jagoda        UKS Lotna Zdzieszowi O27        NKl               
    Malec Nikola             UKS Azymut Siedliska L01        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K10N        1.5km    0m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Nowak Zofia              KS Hades Poznań      P0203702   0b.PK 12.45         
  2.Biskupska Małgorzata     WKS Wawel Kraków     K30        0b.PK 14.04         
  3.Klimczak Olimpia         UKS Siódemka Rumia   G14        0b.PK 18.02         
  4.Świtała Nikola           UKS Arkady Raszków   P3504418   0b.PK 19.03         
  5.Kowalczyk Kalina         UKS Azymut Pabianice E7104171   0b.PK 19.22         
  6.Lewandowska Antonina     UKS Siódemka Rumia   G14        0b.PK 19.27         
  7.Baj Zuzanna              UKS Reflex Rybnik    S5104392   0b.PK 21.10         
  8.Kasałka Monika           UKS Arkady Raszków   P35        0b.PK 21.13         
  9.Trzebiatowska Martyna    UKS Siódemka Rumia   G14        0b.PK 22.41         
 10.Karczmarz Emilia         UKS Azymut Pabianice E7104172   0b.PK 27.27         
 11.Szmidtka Martyna         UKS Siódemka Rumia   G14        0b.PK 32.38         
 12.Krasoń Julia             MUKS Junior Ochędzyn E70        0b.PK 37.50         
 13.Kruczkowska Alicja       UKS Reflex Rybnik    S5104394   0b.PK 40.31         
 14.Szkudlarek Amelia        MKS MOS Wrocław      D9104347   0b.PK 41.18         
 15.Barska Pola              MKS MOS Wrocław      D91        0b.PK 52.20         
 16.Kulka Kornelia           UKS Orientpark.pl Iw D0204343   0b.PK 67.34         
 17.Szafarewicz Katarzyna    UMKS Kwidzyn         G0304179   1b.PK 25.08         
 18.Balcerak Aleksandra      UKS Azymut Pabianice E71        1b.PK 39.11         
 19.Osak Zuzanna             UKS Traper Złocienie Z0604145   1b.PK 45.42         
 20.Klimczak Oksana          UKS Siódemka Rumia   G14        2b.PK 16.11         
    Kwoczała Emilia          UKS Lotna Zdzieszowi O27        DNF               
    Matusiak Wiktoria        UKS Lotna Zdzieszowi O27        DNF               
    Dwornikowska Agata       UKS Arkady Raszków   P35        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K10R        1.3km    0m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Lippa Anna               UKS Lotna Zdzieszowi O27        0b.PK 14.05         
  2.Belica Karolina          LUKS Impuls Szczercó LUK        0b.PK 15.05         
  3.Paterek Hanna            HKS Azymut Mochy     P58        0b.PK 16.52         
  4.Masłowska Julia          MKS MOS Wrocław      D9104311   0b.PK 18.54         
  5.Gronostaj Natalia        MKS MOS Wrocław      D9104348   0b.PK 18.57         
  6.Kwolek Antonina          MKS MOS Wrocław      D91        0b.PK 19.02         
  7.Uciechowska Oliwia       UKS Arkady Raszków   P35        0b.PK 19.25         
  8.Mazur Marta              UKS Azymut Pabianice E71        0b.PK 21.32         
  9.Dżumaga Julia            UKS Dąb Leszno       P03        0b.PK 22.09         
 10.Stando Weronika          UKS Reflex Rybnik    S5104390   0b.PK 22.52         
 
Końcowe wyniki zawodów: K11         1.7km    0m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Niessner Pola            WKS Wawel Kraków     K3003651        8.50  +      0.00
  2.Słońska Antonina         WKS Wawel Kraków     K3003190        9.02  +      0.12
  3.Mianowska Antonina       UNTS Warszawa        W8703554        9.20  +      0.30
  4.Chabiera Filomena        UNTS Warszawa        W8703856       10.02  +      1.12
  5.Halewicz Julia           UKS Orientpark.pl Iw D0203740       10.46  +      1.56
  6.Kula Maja                KOS BnO Szczecin     Z0103962       10.52  +      2.02
  7.Matyja Weronika          KOS BnO Szczecin     Z0103958       11.01  +      2.11
  8.Podgórska Marta          KS Kościelec Chrzanó K4803611       11.02  +      2.12
  9.Klecha Weronika          HKS Azymut Mochy     P5803574       11.05  +      2.15
 10.Stefaniak Izabela        KOS BnO Szczecin     Z0103767       11.19  +      2.29
 10.Miłaszewicz Magdalena    UKS Traper Złocienie Z0603887       11.19  +      2.29
 12.Łącka Julia              UKS OSiR Góra Kalwar W8103573       11.27  +      2.37
 13.Wejtko Diana             UMKS Kwidzyn         G0303360       11.30  +      2.40
 14.Mikuła Iga               KOS BnO Szczecin     Z0103959       11.41  +      2.51
 15.Wąsiewicz Urszula        Team 360 stopni Wars W0804082       12.02  +      3.12
 16.Szczygieł Hanna          MKS MOS Wrocław      D9102911       12.39  +      3.49
 17.Szindler Aleksandra      UNTS Warszawa        W8703797       12.42  +      3.52
 18.Mamala Magdalena         UKS Patria Młynne    K3103924       12.52  +      4.02
 19.Kuciel Hanna             MKS MOS Wrocław      D9104295       12.53  +      4.03
 19.Sikora Sandra            KS Kościelec Chrzanó K4803613       12.53  +      4.03
 21.Belica Milena            LUKS Impuls Szczercó LUK            13.07  +      4.17
 22.Wojtas Julia             WKS Wawel Kraków     K3004262       13.50  +      5.00
 23.Myśliwiec Aleksandra     UKS Kometa Gliwice   S2804341       13.58  +      5.08
 24.Szczęsna Małgorzata      UKS Arkady Raszków   P35            15.12  +      6.22
 25.Żuczkowska Oliwia        UKS GOK Galewice     E7304335       15.18  +      6.28
 26.Hałucha Milena           WKS Wawel Kraków     K3003936       15.51  +      7.01
 27.Fitrzyk Magdalena        UKS Patria Młynne    K3103622       16.00  +      7.10
 28.Janicka Hanna            KS Kościelec Chrzanó K4804166       16.09  +      7.19
 29.Malik Wiktoria           UKS Grom Sokolniki   E11            18.13  +      9.23
 30.Marciniak Weronika       MKS MOS Wrocław      D9104296       20.14  +     11.24
 31.Stanowska Milena         UKS Lotna Zdzieszowi O27            20.37  +     11.47
 32.Bożek Ewelina            UKS Azymut Siedliska L0104359       21.28  +     12.38
 33.Gidel Bianca             UKS Lotna Zdzieszowi O27            22.31  +     13.41
 34.Ziętek Ewelina           UKS Arkady Raszków   P35            23.03  +     14.13
 35.Sierakowska Marta        UKS Azymut Siedliska L0104360       24.29  +     15.39
 36.Jarczak Marika           MUKS Junior Ochędzyn E70            27.30  +     18.40
 37.Janiak Lena              UKS Reflex Rybnik    S5104391       28.28  +     19.38
 38.Jańczak  Matylda         UKS Arkady Raszków   P35            33.12  +     24.22
 39.Sudak Oliwia             UKS Azymut Siedliska L0104361       48.49  +     39.59
    Herbeć Anna              MUKS Junior Ochędzyn E70        NKl               
    Grembowska Julia         UKS Dąb Leszno       P0304223   NKl               
    Borek Alicja             UKS Traper Złocienie Z0603314   NKl               
    Jagodzińska Malwina      UKS Lotna Zdzieszowi O27        NKl               
    Szeliga Sonia            UKS Orientpark.pl Iw D0203739   DNF               
    Pawlak Małgorzata        UKS Dąb Leszno       P0304247   DNF               
    Obsadna Ewa              UKS Arkady Raszków   P35        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K12         1.8km    0m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Ukleja Patrycja          UKS Azymut 45 Gdynia G1703121       10.26  +      0.00
  2.Nowak Anna               UKS Azymut 45 Gdynia G1702858       10.32  +      0.06
  3.Banasiak Anna            MKS MOS Wrocław      D9102912       11.24  +      0.58
  4.Ciszek Katarzyna         MKS MOS Wrocław      D9104290       11.52  +      1.26
  5.Dzwonkowska Paulina      UKS OSiR Góra Kalwar W8103366       12.04  +      1.38
  6.Polewka Julianna         UKS Kometa Gliwice   S2802461       12.32  +      2.06
  7.Mikołajczyk Iga          UKS Dąb Leszno       P0304248       12.45  +      2.19
  8.Borkowska Lena           UKS OSiR Góra Kalwar W8103756       12.47  +      2.21
  9.Zawada Zuzanna           WKS Wawel Kraków     K3003659       13.03  +      2.37
 10.Wrzyszcz Weronika        UKS Orlik Rajbrot    K35            13.16  +      2.50
 11.Dziuba Justyna           UKS Kometa Gliwice   S2804340       13.30  +      3.04
 12.Hajduk Maria             HKS Azymut Mochy     P5803257       13.35  +      3.09
 13.Sobiepanek Barbara       UKS OSiR Góra Kalwar W8103365       13.46  +      3.20
 14.Prais Julia              UKS Dąb Leszno       P0304225       14.04  +      3.38
 15.Siek Barbara             WKS Wawel Kraków     K3003654       15.02  +      4.36
 16.Jarosz Oliwia            UKS Kometa Gliwice   S2804084       15.29  +      5.03
 17.Markowska Natalia        UKS Dąb Leszno       P0304226       15.34  +      5.08
 18.Uciechowska Amelia       UKS Arkady Raszków   P3504035       16.19  +      5.53
 19.Pieśniak Patrycja        HKS Azymut Mochy     P5803264       16.29  +      6.03
 20.Golinowska Aleksandra    HKS Azymut Mochy     P5804045       16.45  +      6.19
 21.Wiktor Wiktoria          UKS Kometa Gliwice   S2804089       17.40  +      7.14
 22.Młynkowiak Karolina      HKS Azymut Mochy     P5803262       18.04  +      7.38
 23.Parafiniuk Hanna         MKS Metalowiec Łódź  E1704384       19.06  +      8.40
 24.Jąder Sandra             HKS Azymut Mochy     P5804041       19.56  +      9.30
 25.Białoń Maria             UNTS Warszawa        W8703777       20.28  +     10.02
 26.Kotlińska Kamila         UKS Azymut Dębów     R2204056       20.54  +     10.28
 27.Kiełbik Nikola           UKS Grom Sokolniki   E11            24.00  +     13.34
 28.Zimoch Nina              MKS MOS Wrocław      D9104292       25.45  +     15.19
    Jabłońska Emilia         MUKS Junior Ochędzyn E70        NKl               
    Kaźmierczak Amelia       UKS Arkady Raszków   P3504029   NKl               
    Cegiełka Milena          UKS GOK Galewice     E7304115   NKl               
    Ciećwierz Weronika       UKS Azymut 45 Gdynia G1704366   NKl               
    Murek Emilia             HKS Azymut Mochy     P5803579   NKl               
    Dopierała Dominika       UNTS Warszawa        W8703778   DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K13         2.3km    0m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Lamparska Maja           WKS Wawel Kraków     K3003832       13.03  +      0.00
  2.Gielec Julia             UKS Orientuś Łódź    E7503047       13.08  +      0.05
  3.Muller Iga               UMKS Kwidzyn         G0302764       13.19  +      0.16
  4.Kusztelska Natalia       KOS BnO Szczecin     Z0103827       14.18  +      1.15
  5.Karkut Estera            HKS Azymut Mochy     P5803259       14.54  +      1.51
  6.Michno Marta             WKS Wawel Kraków     K3003937       14.57  +      1.54
  7.Lechowska Agata          KS Kościelec Chrzanó K4803609       15.32  +      2.29
  8.Kędzior Alicja           UMKS Kwidzyn         G0303563       15.37  +      2.34
  9.Szczurko Paulina         UKS Traper Złocienie Z0603545       15.52  +      2.49
 10.Dreier Anna              HKS Azymut Mochy     P5803256       16.07  +      3.04
 11.Pudełek Jowita           LKS Górzanka Nawojow K0103998       16.11  +      3.08
 12.Pułczyńska Hanna         WKS Wawel Kraków     K3003193       16.41  +      3.38
 13.Wiśniewska Hana          UKS Orientuś Łódź    E7504222       17.10  +      4.07
 14.Kochoń Julia             UKS Kometa Gliwice   S2804061       18.06  +      5.03
 15.Stefańska Agnieszka      UKS Arkady Raszków   P3504033       18.08  +      5.05
 16.Kiełb Patrycja           UKS Azymut Dębów     R2203845       18.17  +      5.14
 17.Maciejewska Agata        MKS MOS Wrocław      D9104003       18.50  +      5.47
 18.Kurtycz Natalia          WKS Wawel Kraków     K3004021       19.24  +      6.21
 19.Pupiec Agata             UKS Siódemka Rumia   G1403391       19.30  +      6.27
 20.Melzer Anna              UKS Siódemka Rumia   G1403295       20.00  +      6.57
 21.Domagała Emilia          UKS Grom Sokolniki   E1103835       20.54  +      7.51
 21.Krzyżostanek Partycja    UKS Grom Sokolniki   E1103838       20.54  +      7.51
 23.Kasała Eryka             UKS Arkady Raszków   P3504028       22.11  +      9.08
 24.Kulka  Wiktoria          UKS Orientpark.pl Iw D0203855       23.30  +     10.27
 25.Sucha Andżelinka         UKS Grom Sokolniki   E1104110       25.54  +     12.51
 26.Chmielarz Sandra         UKS Arkady Raszków   P3503061       26.45  +     13.42
 27.Owsianka Wiktoria        WKS Wawel Kraków     K3003758       29.26  +     16.23
 28.Kubacka Wiktoria         HKS Azymut Mochy     P5804281       37.58  +     24.55
 29.Saładajczyk Malwina      UKS Azymut Pabianice E7103878       41.35  +     28.32
    Gawron Agata             UKS Arkady Raszków   P35        NKl               
    Michalewicz Alicja       HKS Azymut Mochy     P5803261   NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: K14         2.4km    0m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Perfikowska Hanna        UMKS Kwidzyn         G0303363       11.53  +      0.00
  2.Banasiak Joanna          MKS MOS Wrocław      D9102221       12.28  +      0.35
  3.Leśniak Matylda          UKS Kometa Gliwice   S2803406       12.34  +      0.41
  4.Majewska Maja            PUKS Młode Orły Nowy W0303218       13.12  +      1.19
  5.Fijałkowska Klaudia      UKS OSiR Góra Kalwar W8103397       13.50  +      1.57
  6.Dolińska Julia           BKS Wataha Warszawa  W1103158       14.17  +      2.24
  7.Winiarska Kaja           MKS MOS Wrocław      D9103684       14.50  +      2.57
  8.Sienicz Klaudia          MKS MOS Wrocław      D9103683       15.18  +      3.25
  8.Powichrowska Ilona       UKS OSiR Góra Kalwar W8102781       15.18  +      3.25
 10.Skrzypczak Marika        HKS Azymut Mochy     P5803864       15.25  +      3.32
 11.Cepurdej Katarzyna       UMKS Kwidzyn         G0304183       15.29  +      3.36
 12.Kapska Nina              HKS Azymut Mochy     P5803912       16.01  +      4.08
 13.Woch Natalia             UKS Orientuś Łódź    E7504112       16.16  +      4.23
 14.Kiełb Wiktoria           UKS Azymut Dębów     R2203413       16.22  +      4.29
 15.Szkudlarska Weronika     UKS Dąb Leszno       P0304242       16.34  +      4.41
 16.Hodur Katarzyna          UKS Grom Sokolniki   E1104108       17.22  +      5.29
 16.Zendran Maja             UKS Dąb Leszno       P0304243       17.22  +      5.29
 18.Dobroś Aleksandra        UKS Arkady Raszków   P3503060       17.41  +      5.48
 19.Skorupa Maja             LKS Górzanka Nawojow K0103724       18.03  +      6.10
 20.Czachura Anna            UKS Patria Młynne    K3103749       18.19  +      6.26
 21.Janik Patrycja           UKS GOK Galewice     E7304117       20.05  +      8.12
 22.Bosak Natalia            LKS Górzanka Nawojow K01            20.29  +      8.36
 23.Hałucha Martyna          WKS Wawel Kraków     K3004265       20.34  +      8.41
 24.Zając Barbara            UKS Reflex Rybnik    S5104393       23.27  +     11.34
 25.Reiman Julia             HKS Azymut Mochy     P5804284       24.34  +     12.41
 26.Cieluch Patrycja         UKS Arkady Raszków   P3504026       27.18  +     15.25
    Urban Aneta              UKS Traper Złocienie Z0602910   NKl               
    Błyskosz Magdalena       WKS Wawel Kraków     K3004269   DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M10         1.4km    0m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Rzeńca Tomasz            UKS Orientuś Łódź    E7503712        7.40  +      0.00
  2.Ukleja Krzysztof         UKS Azymut 45 Gdynia G1703120        7.46  +      0.06
  3.Kociuba Wiktor           MKS MOS Wrocław      D9104002        7.52  +      0.12
  4.Ciupa Jan                UKS Orientuś Łódź    E7503926        7.58  +      0.18
  5.Pułczyński Jeremi        WKS Wawel Kraków     K3004019        8.11  +      0.31
  6.Domagała Jakub           UKS Grom Sokolniki   E11             8.26  +      0.46
  7.Kaźmierczak Feliks       UNTS Warszawa        W87             9.23  +      1.43
  8.Stefańczak Tymon         MKS MOS Wrocław      D9104344        9.24  +      1.44
  9.Chodlewski Szymon        KS Kościelec Chrzanó K4803603        9.36  +      1.56
 10.Kisłowski Marek          UMKS Kwidzyn         G0303754        9.40  +      2.00
 11.Wiśniewski Adam          UKS Azymut Pabianice E71             9.53  +      2.13
 12.Trepczyński Franciszek   UKS Orientuś Łódź    E7504220       10.04  +      2.24
 13.Kaszkiewicz Tymon        UKS Azymut 45 Gdynia G17            10.44  +      3.04
 14.Wasilewski Antoni        UKS OSiR Góra Kalwar W81            10.51  +      3.11
 15.Golinowski Piotr         HKS Azymut Mochy     P5804046       11.00  +      3.20
 16.Franc Julian             HKS Azymut Mochy     P58            11.26  +      3.46
 17.Mikołajczyk Tymon        UKS Dąb Leszno       P0304224       11.41  +      4.01
 18.Zasadzki Tymoteusz       WKS Wawel Kraków     K30            12.02  +      4.22
 19.Mordarski Oskar          UKS Patria Młynne    K3103628       12.34  +      4.54
 20.Dreger Jan               UMKS Kwidzyn         G0303921       12.55  +      5.15
 21.Zelek Filip              UKS Patria Młynne    K3103631       14.45  +      7.05
 22.Jankiewicz Radosław      UMKS Kwidzyn         G0303913       17.15  +      9.35
 23.Joniec Hubert            UMKS Kwidzyn         G0303917       20.31  +     12.51
 24.Zychowicz Bartosz        KS Kościelec Chrzanó K4804167       35.46  +     28.06
    Ptak Maciej              UKS Azymut Siedliska L01        NKl               
    Kurnyta Dawid            UKS Patria Młynne    K3103625   NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M10N        1.5km    0m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Marszałek Dawid          UKS Kometa Gliwice   S2804148   0b.PK 13.14         
  2.Motała Piotr             UKS Siódemka Rumia   G14        0b.PK 14.29         
  3.Łubisz Łukasz            UKS Azymut Pabianice E71        0b.PK 15.48         
  4.Kaszkiewicz Leon         UKS Azymut 45 Gdynia G17        0b.PK 18.58         
  5.Jędras Jakub             UMKS Kwidzyn         G03        0b.PK 22.52         
  6.Stachera Oliwier         UKS Azymut Pabianice E71        0b.PK 23.42         
  7.Żeziński Julian          UKS Azymut Pabianice E7103925   0b.PK 23.47         
  8.Matusiak Oliwier         UKS Lotna Zdzieszowi O27        0b.PK 23.51         
  9.Murek Marcin             HKS Azymut Mochy     P5803580   0b.PK 25.04         
 10.Cegiełka Konrad          UKS GOK Galewice     E7304336   0b.PK 29.42         
 11.Batyra Filip             UKS Azymut Siedliska L01        0b.PK 30.53         
 12.Duda Łukasz              UKS Traper Złocienie Z0604142   1b.PK 17.12         
 13.Pachnik Antoni           UKS Orientpark.pl Iw D0204299   2b.PK 23.23         
 14.Hec Patryk               UKS Orlik Rajbrot    K35        7b.PK 11.45         
    Kiersztyn Jakub          UKS Azymut Siedliska L01        DNF               
    Porada Tobiasz           UKS Lotna Zdzieszowi O27        DNF               
    Stefański Marek          UKS Arkady Raszków   P3504034   DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M10R        1.3km    0m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Bultrowicz Franciszek    KS Hades Poznań      P02        0b.PK 12.52         
  2.Ciupa Wojciech           UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 15.32         
  3.Błachut Olgierd          Team 360 stopni Wars W0802682   0b.PK 16.14         
  4.Kurdziel Szymon          MKS MOS Wrocław      D9104293   0b.PK 19.18         
  5.Niewiem Kewin            UKS Reflex Rybnik    S51        0b.PK 23.48         
    Lenczowski Adam          Team 360 stopni Wars W0804073   NKl               
    Lenczowski Krzysztof     Team 360 stopni Wars W0804075   NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M11         1.6km    0m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Narożny Kacper           UKS GOK Galewice     E7304119        9.43  +      0.00
  2.Chodlewski Antoni        KS Kościelec Chrzanó K4803602        9.56  +      0.13
  3.Tarnowski Przemysław     WKS Wawel Kraków     K3003939       10.01  +      0.18
  4.Marcjanek Filip          UKS Orientuś Łódź    E7503766       10.14  +      0.31
  5.Ludwin Jakub             KS Kościelec Chrzanó K4803610       10.18  +      0.35
  6.Zaremba Adam             UMKS Kwidzyn         G0303567       10.22  +      0.39
  7.Konopka Tomasz           UKS Lotna Zdzieszowi O27            10.43  +      1.00
  8.Krempiński Franciszek    UKS Azymut Pabianice E7103559       11.06  +      1.23
  9.Perfikowski Paweł        UMKS Kwidzyn         G0303568       11.15  +      1.32
 10.Klakla Kacper            KS Kościelec Chrzanó K4803608       11.22  +      1.39
 11.Wiśniewski Jakub         UKS Azymut Pabianice E7103879       11.45  +      2.02
 12.Ziółkiewicz Jan          UKS Orientuś Łódź    E7503932       11.54  +      2.11
 13.Gradek Mateusz           UKS Traper Złocienie Z0603542       12.02  +      2.19
 14.Młynarczyk Maksymilian   UKS Orientuś Łódź    E7503711       12.35  +      2.52
 15.Świtała Michał           UNTS Warszawa        W87            12.40  +      2.57
 16.Droń Wiktor              UMKS Kwidzyn         G0303764       12.54  +      3.11
 17.Zychowicz Krystian       KS Kościelec Chrzanó K4803616       13.02  +      3.19
 18.Wyrwa Tobiasz            HKS Azymut Mochy     P5803865       13.14  +      3.31
 19.Kipka Mateusz            UKS Lotna Zdzieszowi O27            13.21  +      3.38
 20.Olejnik Tomasz           UKS GOK Galewice     E7304334       13.36  +      3.53
 21.Pękal Mikołaj            UMKS Kwidzyn         G0303569       13.48  +      4.05
 22.Dammfeld Adam            UKS Lotna Zdzieszowi O27            13.50  +      4.07
 23.Drosik Marcel            UNTS Warszawa        W8703779       14.08  +      4.25
 24.Rygielski Wiktor         UMKS Kwidzyn         G0303570       14.15  +      4.32
 25.Król Jan                 UKS Arkady Raszków   P3504030       14.27  +      4.44
 26.Zieliński Tomasz         KS Hades Poznań      P0203701       14.47  +      5.04
 27.Bekier Daniel            UKS Azymut Siedliska L0104357       14.52  +      5.09
 28.Białasik Bartosz         UKS Dąb Leszno       P0304230       15.29  +      5.46
 29.Łukasik Szymon           UKS Lotna Zdzieszowi O27            15.41  +      5.58
 30.Pachucki Tymoteusz       BKS Wataha Warszawa  W1104395       15.51  +      6.08
 31.Lis Antoni               UKS Azymut Dębów     R22            16.16  +      6.33
 32.Murawski Rafał           HKS Azymut Mochy     P5803578       17.11  +      7.28
 33.Dominiak Kacper          UKS Orientpark.pl Iw D02            17.14  +      7.31
 34.Chachurski Mieszko       UNTS Warszawa        W8704193       17.22  +      7.39
 35.Słomczyński Filip        UKS Orientuś Łódź    E7503765       17.50  +      8.07
 36.Duplak Maciej            UKS Patria Młynne    K3103621       18.08  +      8.25
 37.Olejnik Mikołaj          BKS Wataha Warszawa  W1104092       18.36  +      8.53
 38.Gimiński Dawid           UKS Lotna Zdzieszowi O27            18.42  +      8.59
 39.Pióro Dawid              UKS Azymut Siedliska L01            22.05  +     12.22
    Grajewski Jakub          UMKS Kwidzyn         G0303915   NKl               
    Woźniak Wojciech         UKS Lotna Zdzieszowi O27        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M12         1.8km    0m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Maciejewski Bartłomiej   BKS Wataha Warszawa  W1103943       10.08  +      0.00
  2.Cepurdej Wladyslaw       UMKS Kwidzyn         G0304184       10.26  +      0.18
  3.Pachnik Jędrzej          UKS Orientpark.pl Iw D0203073       10.27  +      0.19
  4.Sztranek Maciej          UKS Azymut Pabianice E7103562       10.54  +      0.46
  5.Łącki Jakub              UKS OSiR Góra Kalwar W8103296       11.05  +      0.57
  6.Dwojak Gracjan           UKS Orientpark.pl Iw D0204123       11.12  +      1.04
  7.Stopczyński Bartosz      BKS Wataha Warszawa  W1104093       11.17  +      1.09
  8.Kotkowiak Bartosz        KOS BnO Szczecin     Z0103664       11.57  +      1.49
  9.Bultrowicz Tymoteusz     KS Hades Poznań      P02            11.58  +      1.50
 10.Pisarek Kordian          WKS Wawel Kraków     K3004263       11.59  +      1.51
 11.Kurzyp Michał            MKS MOS Wrocław      D9103271       13.33  +      3.25
 12.Grzybowski Maciej        UKS Azymut 45 Gdynia G17            14.53  +      4.45
 13.Wolski Igor              UKS Azymut Pabianice E7104107       15.14  +      5.06
 14.Gąsienica-Samek Adam     UNTS Warszawa        W8702573       15.26  +      5.18
 15.Kloc Olaf                UKS Kometa Gliwice   S28            15.52  +      5.44
 16.Kilichowski Kacper       UKS Azymut 45 Gdynia G1704126       16.06  +      5.58
 17.Szlafka Mikołaj          HKS Azymut Mochy     P5804289       16.20  +      6.12
 18.Ciechanowicz Mikołaj     UKS Azymut 45 Gdynia G1703941       17.45  +      7.37
 18.Stefaniak Robert         UKS Azymut 45 Gdynia G17            17.45  +      7.37
 20.Kardasz Jakub            UKS Azymut Siedliska L0104356       17.59  +      7.51
 21.Skurznica Oskar          UKS Azymut Pabianice E7104174       18.20  +      8.12
 22.Łukaszyk Maksymilian     UKS Dąb Leszno       P0304236       19.03  +      8.55
 22.Grzegorczyk Borys        WKS Wawel Kraków     K30            19.03  +      8.55
 24.Truty Jonasz             WKS Wawel Kraków     K30            19.11  +      9.03
 25.Ładyko Bartłomiej        BKS Wataha Warszawa  W1104365       19.25  +      9.17
 26.Wałczuk-Piech Wiktor     UKS Azymut Siedliska L0104358       22.22  +     12.14
 27.Marszałek Alan           UKS Grom Sokolniki   E11            23.14  +     13.06
 28.Łubisz Dominik           UKS Azymut Pabianice E71            25.01  +     14.53
    Burak Łukasz             UKS Lotna Zdzieszowi O27        NKl               
    Wdowczyk Paweł           UKS Arkady Raszków   P3504036   NKl               
    Jurczak Miłosz           MKS Paulinum Jelenia D9303867   NKl               
    Kroszczyński Michał      MKS Metalowiec Łódź  E1704383   DNF               
    Kowalczyk Mateusz        MKS Metalowiec Łódź  E1704328   DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M13         2.3km    0m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Antonowicz Jan           UNTS Warszawa        W8702385       12.24  +      0.00
  2.Pawłowski Leon           KOS BnO Szczecin     Z0103451       12.50  +      0.26
  3.Lisiak Adam              UKS Orientuś Łódź    E7503049       13.12  +      0.48
  4.Cupryś Amadeusz          HKS Azymut Mochy     P5802897       13.33  +      1.09
  5.Marszałek Patryk         UKS Kometa Gliwice   S2803823       14.06  +      1.42
  6.Dąbrowski Karol          UKS OSiR Góra Kalwar W8103907       14.09  +      1.45
  7.Majowski Jan             UKS OSiR Góra Kalwar W8103502       14.28  +      2.04
  8.Wąsiewicz Jerzy          Team 360 stopni Wars W0804079       14.58  +      2.34
  9.Wójcik Paweł             WKS Wawel Kraków     K3002991       15.07  +      2.43
 10.Tywonek Jan              UKS OSiR Góra Kalwar W8103841       16.05  +      3.41
 11.Chmielowski Bartosz      UMKS Kwidzyn         G0303918       16.06  +      3.42
 12.Ważny  Artur             MKS MOS Wrocław      D9104011       16.53  +      4.29
 13.Miśków Krzysztof         KS Kościelec Chrzanó K4804165       18.01  +      5.37
 14.Górniaczyk Michał        HKS Azymut Mochy     P5803910       18.24  +      6.00
 15.Żesławski Jakub          WKS Wawel Kraków     K3003201       18.29  +      6.05
 16.Dembiński Patryk         UKS Dąb Leszno       P0304246       19.31  +      7.07
 17.Mielcarek Krzysztof      HKS Azymut Mochy     P5804283       19.36  +      7.12
 18.Skurak Adrian            MKS MOS Wrocław      D9104007       19.55  +      7.31
 19.Wasilewski Mikołaj       UKS OSiR Góra Kalwar W8102779       19.56  +      7.32
 20.Szczęsny Michał          UKS Arkady Raszków   P3503863       20.00  +      7.36
 21.Modzelewski Mikołaj      UKS Siódemka Rumia   G14            20.32  +      8.08
 22.Kaczocha Mikołaj         UKS Arkady Raszków   P3503860       20.36  +      8.12
 23.Hryciuk Mikołaj          UKS Grom Sokolniki   E1103836       20.56  +      8.32
 24.Bublik Piotr             WKS Wawel Kraków     K3004018       21.04  +      8.40
 25.Rabiega Kamil            UKS Azymut Siedliska L0104355       22.10  +      9.46
 26.Obsadny Paweł            UKS Arkady Raszków   P3503861       22.11  +      9.47
 27.Kawała Mateusz           UKS Arkady Raszków   P3504027       22.55  +     10.31
 28.Kwiatkowski Olaf         KOS BnO Szczecin     Z0103968       23.30  +     11.06
 29.Fronia Jakub             UKS GOK Galewice     E7304116       23.50  +     11.26
 30.Sieroń Karol             UKS Azymut Pabianice E71            24.38  +     12.14
 31.Włodarczyk Robert        UKS Arkady Raszków   P3504037       26.02  +     13.38
 32.Kozłowski Jakub          UKS Grom Sokolniki   E11            27.39  +     15.15
 33.Nowacki Szymon           UKS Arkady Raszków   P3504031       36.34  +     24.10
 34.Korek Kacper             UKS Grom Sokolniki   E1103837       42.34  +     30.10
 35.Kurczaba Tomasz          UKS Arkady Raszków   P35            89.59  +     77.35
    Jabłoński Piotr          MUKS Junior Ochędzyn E70        NKl               
    Podworski Kacper         UKS OSiR Góra Kalwar W8102780   NKl               
    Leśniak Jan              WKS Wawel Kraków     K3004066   DNF               
    Leśniak Tomasz           WKS Wawel Kraków     K3004067   DNF               
    Jarząbski Bartłomiej     UKS Orlik Rajbrot    K35        DNF               
    Borawski Dominik         UKS Kometa Gliwice   S2804059   DNF               
    Jadczyk Mikołaj          UKS Kometa Gliwice   S2804060   DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M14         2.5km    0m 19k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Czyński Miłosz           KOS BnO Szczecin     Z0103443       11.37  +      0.00
  2.Muller Wiktor            UMKS Kwidzyn         G0302578       12.38  +      1.01
  3.Skowron Wojciech         UKS Kometa Gliwice   S2803719       14.38  +      3.01
  3.Wołek Stanisław          UNTS Warszawa        W8703557       14.38  +      3.01
  5.Małecki Marcel           MUKS Junior Ochędzyn E7003086       14.55  +      3.18
  5.Reck Mateusz             UKS Reflex Rybnik    S5103981       14.55  +      3.18
  7.Wilk Wiktor              UMKS Kwidzyn         G0303362       15.01  +      3.24
  8.Kotkowiak Piotr          KOS BnO Szczecin     Z0103665       15.02  +      3.25
  9.Curzytek Kacper          UKS Azymut Dębów     R2203843       15.56  +      4.19
 10.Trębacz Antoni           KS Kościelec Chrzanó K4802871       16.01  +      4.24
 11.Curzytek Krystian        UKS Azymut Dębów     R2203844       16.02  +      4.25
 12.Staszak Tomasz           MKS Paulinum Jelenia D9303727       16.37  +      5.00
 13.Brożyński Oliwier        HKS Azymut Mochy     P5802380       17.09  +      5.32
 14.Oczkowski Kacper         UKS Arkady Raszków   P3503862       17.45  +      6.08
 15.Malik Patryk             UKS Grom Sokolniki   E1104109       17.50  +      6.13
 16.Szabat Szymon            UKS Kometa Gliwice   S2803469       18.47  +      7.10
 17.Vlasiuk Yaroslav         KOS BnO Szczecin     Z0103674       19.10  +      7.33
 18.Wołowiec Daniel          UKS Azymut Dębów     R2203483       20.23  +      8.46
 19.Królikowski Dominik      MKS Paulinum Jelenia D93            21.00  +      9.23
 20.Ertel Jacek              MUKS Junior Ochędzyn E70            21.52  +     10.15
 21.Zierałka Paweł           MKS Paulinum Jelenia D9303105       28.31  +     16.54
 22.Ślusarczyk Piotr         LKS Górzanka Nawojow K0103853       30.19  +     18.42
    Żesławski Mateusz        WKS Wawel Kraków     K3003200   NKl               
    Sobiepanek Maksymilian   UKS OSiR Góra Kalwar W8103759   NKl               
    Tomalak Jakub            MKS Paulinum Jelenia D9303869   NKl               
    Błachut Roch             Team 360 stopni Wars W0802681   NKl               
    Soliwoda Mateusz         UMKS Kwidzyn         G0302880   DNF               
    Drosik Oskar             UNTS Warszawa        W8703427   DNF               
    Udycz Jonasz             UKS Traper Złocienie Z0603319   DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: OPEN        3.2km    0m 24k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Galicz Karol             BKS Wataha Warszawa  W1101853       13.21  +      0.00
  2.Płóciennik Konrad        UKS Azymut Pabianice E71            13.26  +      0.05
  3.Golinowski Paweł         HKS Azymut Mochy     P5802892       13.58  +      0.37
  4.Remigiusz Nowak          KS Hades Poznań      P02            14.14  +      0.53
  5.Zając Dawid              UKS Azymut Pabianice E71            14.16  +      0.55
  6.Madej Mateusz            UKS Orientpark.pl Iw D02            14.50  +      1.29
  7.Mianowski Rafał          UNTS Warszawa        W8702068       14.58  +      1.37
  8.Sztranek Jan             UKS Azymut Pabianice E7102653       15.22  +      2.01
  9.Pachnik Dariusz          UKS Orientpark.pl Iw D02            15.29  +      2.08
 10.Słomczyński Ignacy       UKS Orientuś Łódź    E75            16.00  +      2.39
 11.Błachut Igor             Team 360 stopni Wars W0802679       16.17  +      2.56
 12.Bączek Barbara           WKS Wawel Kraków     K30            16.19  +      2.58
 13.Porzycz Janusz           UKS Siódemka Rumia   G1400232       16.20  +      2.59
 14.Górnicka-Antonowicz Anna Indywidualnie        IND00091       16.22  +      3.01
 15.Gąsiorowski Adam         UKS Azymut Pabianice E7103558       16.42  +      3.21
 16.Ciećwierz Sławomir       UKS Azymut 45 Gdynia G17            17.04  +      3.43
 17.Bultrowicz Agnieszka     KS Hades Poznań      P0200944       17.35  +      4.14
 18.Słomczyński Robert       UKS Orientuś Łódź    E75            17.47  +      4.26
 19.Chachurski Ryszard       KU AZS WAT Warszawa  W8900065       18.07  +      4.46
 20.Kaczocha Szymon          UKS Arkady Raszków   P3503063       18.08  +      4.47
 21.Doliński Grzegorz        BKS Wataha Warszawa  W11            18.13  +      4.52
 22.Śliwczyńska Ilona        Team 360 stopni Wars W08            18.16  +      4.55
 23.Młynarczyk Piotr         UKS Orientuś Łódź    E7503294       18.27  +      5.06
 24.Wąsiewicz Piotr          Team 360 stopni Wars W0804081       18.34  +      5.13
 25.Nowak Barbara            HKS Azymut Mochy     P5801222       19.03  +      5.42
 26.Konc Katarzyna           UKS Azymut Pabianice E7102953       19.04  +      5.43
 27.Banasiak Marcin          MKS MOS Wrocław      D91            19.22  +      6.01
 28.Peterek Honorata         HKS Azymut Mochy     P58            19.24  +      6.03
 29.Biniecka Małgorzata      UKS Azymut Pabianice E7100339       19.27  +      6.06
 30.Ciupa Marcin             UKS Orientuś Łódź    E75            19.57  +      6.36
 31.Konkol-Klimczak Wioletta UKS Siódemka Rumia   G1401990       20.07  +      6.46
 32.Pudełek Paweł            LKS Górzanka Nawojow K01            20.18  +      6.57
 33.Ziółkiewicz Krzysztof    UKS Orientuś Łódź    E75            20.20  +      6.59
 34.Niezgódka Dominika       UKS Arkady Raszków   P3502504       20.52  +      7.31
 35.Sadzikowski Andrzej      KOS BnO Szczecin     Z0103672       20.53  +      7.32
 36.Dolińska Zuzanna         BKS Wataha Warszawa  W11            21.03  +      7.42
 37.Lisiak Paweł             UKS Orientuś Łódź    E7503251       21.22  +      8.01
 38.Cych Piotr               Indywidualnie        IND            21.34  +      8.13
 39.Pluta Aleksandra         UKS Arkady Raszków   P3502507       22.32  +      9.11
 40.Zbrojeniowa Justyna      KS Hades Poznań      P02            24.06  +     10.45
 41.Kłos Józef               UKS Azymut Pabianice E7100682       24.44  +     11.23
 42.Patejko Tadeusz          KS Spójnia Warszawa  W80            25.53  +     12.32
 43.Wąsiewicz Marzena        Team 360 stopni Wars W0804080       26.33  +     13.12
 44.Chachurska Magdalena     KU AZS WAT Warszawa  W89            30.54  +     17.33
    Lisiak Elżbieta          UKS Orientuś Łódź    E75        NKl               
    Dutkiewicz Damian        MKS Paulinum Jelenia D93        DNF               
    Bugaj Teresa             WKS Wawel Kraków     K3003313   DNF               
    Słońska Bogusława        WKS Wawel Kraków     K3003655   DNF               
    Uciechowski Bogdan       UKS Arkady Raszków   P35        DNF               
    Ziętek Aleksandra        UKS Arkady Raszków   P3503055   DNF               
    Nowak Paweł              UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
 PK Chmielecki Piotr         UKS Orientuś Łódź    E75       PK   14.03  +      0.42