Wyniki zawodów z miedzyczasami                                                                                                                2018-06-01 19:08:02
                                                                    Puchar Najmłodszych 2018
===PRO SPORT Piotr Paszynski=======================================================================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K10         1.4km    0m 10k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-63      2-47      3-34      4-70      5-36      6-59      7-56      8-57      9-60     10-99    
  1 Olejnik Jaśmina                 7.57  1.00/1*   1.53/1*   2.48/1*   4.04/1*   4.43/1*   5.27/1*   5.56/1*   6.34/1*   6.54/1*   7.40/1*   7.57/1* 
    WKS Wawel Kraków                      1.00/1*   0.53/1*   0.55/4    1.16/2    0.39/3    0.44/2    0.29/2    0.38/5    0.20/16   0.46/5    0.17/2  
  2 Biskupska Julia                 8.25  1.34/5    2.27/2    3.19/2    4.40/2    5.17/2    6.05/2    6.36/2    7.08/2    7.22/2    8.05/2    8.25/2  
    WKS Wawel Kraków                      1.34/5    0.53/1*   0.52/2    1.21/4    0.37/2    0.48/6    0.31/4    0.32/2    0.14/2    0.43/1*   0.20/22 
  3 Franc Antonina                  9.29  2.36/13   3.29/10   4.21/9    5.39/5    6.19/5    7.10/5    7.38/4    8.11/4    8.25/3    9.10/3    9.29/3  
    HKS Azymut Mochy                      2.36/13   0.53/1*   0.52/2    1.18/3    0.40/4    0.51/10   0.28/1*   0.33/3    0.14/2    0.45/4    0.19/11 
  4 Stempniewska Nadia              9.39  1.34/5    2.37/4    3.38/3    5.10/4    6.06/4    6.58/3    7.30/3    8.10/3    8.26/4    9.22/4    9.39/4  
    UKS Traper Złocieniec                 1.34/5    1.03/6    1.01/6    1.32/9    0.56/12   0.52/13   0.32/5    0.40/8    0.16/5    0.56/17   0.17/2  
  5 Oliinyk Yelyzaveta              9.45  1.27/4    2.42/5    3.40/4    5.07/3    6.05/3    6.59/4    7.40/5    8.19/5    8.36/5    9.26/5    9.45/5  
    WKS Wawel Kraków                      1.27/4    1.15/13   0.58/5    1.27/7    0.58/14   0.54/16   0.41/13   0.39/7    0.17/8    0.50/12   0.19/11 
  6 Porzycz Małgorzata              9.52  2.23/11   3.24/8    4.15/8    5.40/6    6.39/7    7.19/6    7.52/6    8.28/6    8.45/6    9.36/6    9.52/6  
    UKS Siódemka Rumia                    2.23/11   1.01/4    0.51/1*   1.25/6    0.59/15   0.40/1*   0.33/6    0.36/4    0.17/8    0.51/13   0.16/1* 
  7 Zelek Martyna                  10.12  1.42/7    2.54/6    4.05/6    5.43/7    6.27/6    7.19/6    7.59/7    8.41/7    9.07/7    9.54/7   10.12/7  
    UKS Patria Młynne                     1.42/7    1.12/10   1.11/14   1.38/12   0.44/6    0.52/13   0.40/11   0.42/10   0.26/19   0.47/6    0.18/5  
  8 Duda Kornelia                  11.00  1.14/3    2.28/3    4.01/5    6.00/9    7.03/9    7.54/8    8.33/8    9.28/8    9.49/8   10.41/8   11.00/8  
    UKS Traper Złocieniec                 1.14/3    1.14/11   1.33/22   1.59/19   1.03/19   0.51/10   0.39/9    0.55/21   0.21/17   0.52/14   0.19/11 
  9 Miś Milena                     11.12  2.11/9    3.25/9    4.31/10   6.30/11   7.25/11   8.29/13   8.58/10   9.36/9    9.53/9   10.53/9   11.12/9  
    HKS Azymut Mochy                      2.11/9    1.14/11   1.06/9    1.59/19   0.55/11   1.04/25   0.29/2    0.38/5    0.17/8    1.00/20   0.19/11 
 10 Wasilewska Olga                11.18  2.39/14   3.56/13   5.03/12   6.45/12   7.30/12   8.21/11   9.02/11   9.43/11  10.09/10  10.56/10  11.18/10 
    UKS OSiR Góra Kalwaria                2.39/14   1.17/15   1.07/11   1.42/14   0.45/7    0.51/10   0.41/13   0.41/9    0.26/19   0.47/6    0.22/27 
 11 Łysoń Łucja                    11.29  3.21/21   4.28/19   5.42/15   6.53/14   7.40/13   8.26/12   9.05/13  10.09/14  10.27/13  11.11/11  11.29/11 
    UKS Siódemka Rumia                    3.21/21   1.07/7    1.14/16   1.11/1*   0.47/8    0.46/4    0.39/9    1.04/25   0.18/13   0.44/2    0.18/5  
 12 Zapart Julia                   11.36  3.09/18   4.10/14   5.12/13   6.51/13   7.40/13   8.34/14   9.12/14   9.59/13  10.12/12  11.17/12  11.36/12 
    UKS Lotna Zdzieszowice                3.09/18   1.01/4    1.02/7    1.39/13   0.49/9    0.54/16   0.38/8    0.47/13   0.13/1*   1.05/22   0.19/11 
 13 Ciastoń Oliwia                 11.37  1.52/8    3.39/12   4.49/11   6.17/10   7.22/10   8.11/10   9.04/12   9.46/12  10.11/11  11.19/13  11.37/13 
    MKS MOS Wrocław                       1.52/8    1.47/25   1.10/12   1.28/8    1.05/20   0.49/7    0.53/24   0.42/10   0.25/18   1.08/23   0.18/5  
 14 Staniec Julia                  11.47  1.08/2    3.04/7    4.10/7    5.45/8    6.57/8    7.56/9    8.40/9    9.40/10  10.34/14  11.27/14  11.47/14 
    MKS MOS Wrocław                       1.08/2    1.56/27   1.06/9    1.35/10   1.12/23   0.59/21   0.44/19   1.00/22   0.54/27   0.53/15   0.20/22 
 15 Kotłowska Sonia                12.13  3.41/22   4.57/22   5.59/18   7.47/17   8.28/16   9.12/15  10.18/16  10.48/15  11.06/15  11.55/15  12.13/15 
    UKS Lotna Zdzieszowice                3.41/22   1.16/14   1.02/7    1.48/16   0.41/5    0.44/2    1.06/27   0.30/1*   0.18/13   0.49/10   0.18/5  
 16 Kostek Kinga                   12.18  2.53/16   4.20/15   5.51/16   7.13/16   8.26/15   9.16/16   9.57/15  10.49/16  11.06/15  11.59/16  12.18/16 
    UMKS Kwidzyn                          2.53/16   1.27/17   1.31/20   1.22/5    1.13/24   0.50/8    0.41/13   0.52/16   0.17/8    0.53/15   0.19/11 
 17 Podgórska Gabriela             13.23  3.51/23   5.23/24   6.50/24   8.25/19   9.25/19  10.24/19  10.58/19  11.51/19  12.07/19  13.03/17  13.23/17 
    KS Kościelec Chrzanów                 3.51/23   1.32/20   1.27/19   1.35/10   1.00/17   0.59/21   0.34/7    0.53/17   0.16/5    0.56/17   0.20/22 
 18 Dutkiewicz Wiktoria            13.28  3.17/19   4.25/18   5.57/17   7.48/18   8.53/17   9.53/17  10.45/17  11.39/17  12.06/18  13.09/18  13.28/18 
    MKS Paulinum Jelenia Góra             3.17/19   1.08/8    1.32/21   1.51/17   1.05/20   1.00/23   0.52/22   0.54/19   0.27/22   1.03/21   0.19/11 
 19 Dżumaga Sara                   13.34  3.51/23   5.12/23   6.52/25   8.45/22   9.38/21  10.32/21  11.12/20  12.01/20  12.29/20  13.16/19  13.34/19 
    UKS Dąb Leszno                        3.51/23   1.21/16   1.40/23   1.53/18   0.53/10   0.54/16   0.40/11   0.49/15   0.28/24   0.47/6    0.18/5  
 20 Ciećwierz Małgorzata           13.37  2.22/10   3.31/11   5.23/14   7.08/15   9.18/18  10.08/18  10.54/18  11.48/18  12.05/17  13.18/20  13.37/20 
    UKS Azymut 45 Gdynia                  2.22/10   1.09/9    1.52/25   1.45/15   2.10/27   0.50/8    0.46/21   0.54/19   0.17/8    1.13/24   0.19/11 
 21 Wysocka Michalina              14.00  2.33/12   4.20/15   6.44/22   9.00/23  10.14/23  11.16/23  11.57/23  12.39/22  12.55/22  13.42/21  14.00/21 
    MKS MOS Wrocław                       2.33/12   1.47/25   2.24/27   2.16/22   1.14/25   1.02/24   0.41/13   0.42/10   0.16/5    0.47/6    0.18/5  
 22 Jabłońska Amelia               14.14  3.20/20   4.52/21   6.13/20   8.33/20   9.32/20  10.30/20  11.14/21  12.07/21  12.39/21  13.55/22  14.14/22 
    MKS MOS Wrocław                       3.20/20   1.32/20   1.21/17   2.20/24   0.59/15   0.58/20   0.44/19   0.53/17   0.32/26   1.16/25   0.19/11 
 23 Mielcarek Karolina             15.10  5.18/27   6.49/27   8.11/27  10.25/25  11.31/25  12.17/25  12.58/24  13.46/24  14.05/24  14.49/23  15.10/23 
    HKS Azymut Mochy                      5.18/27   1.31/19   1.22/18   2.14/21   1.06/22   0.46/4    0.41/13   0.48/14   0.19/15   0.44/2    0.21/26 
 24 Śmigielska Martyna             15.33  2.57/17   4.29/20   6.26/21   8.42/21   9.44/22  10.50/22  11.42/22  12.50/23  13.17/23  15.13/24  15.33/24 
    MKS Metalowiec Łódź                   2.57/17   1.32/20   1.57/26   2.16/22   1.02/18   1.06/26   0.52/22   1.08/27   0.27/22   1.56/27   0.20/22 
 25 Bielecka Marta                 15.54  2.41/15   4.24/17   6.08/19  10.12/24  11.09/24  12.02/24  13.06/25  14.07/25  14.38/25  15.35/25  15.54/25 
    UKS Siódemka Rumia                    2.41/15   1.43/24   1.44/24   4.04/26   0.57/13   0.53/15   1.04/25   1.01/23   0.31/25   0.57/19   0.19/11 
 26 Kotłowska Julia                15.56  3.57/25   5.35/25   6.45/23  11.25/27  11.57/26  12.52/26  13.34/26  14.36/26  14.50/26  15.39/26  15.56/26 
    UKS Lotna Zdzieszowice                3.57/25   1.38/23   1.10/12   4.40/27   0.32/1*   0.55/19   0.42/18   1.02/24   0.14/2    0.49/10   0.17/2  
 27 Mielko Zuzanna                 18.24  5.04/26   6.33/26   7.46/26  10.37/26  12.20/27  14.03/27  15.08/27  16.14/27  16.40/27  18.05/27  18.24/27 
    UKS Azymut Siedliska                  5.04/26   1.29/18   1.13/15   2.51/25   1.43/26   1.43/27   1.05/26   1.06/26   0.26/19   1.25/26   0.19/11 
    Kukawska Julia             NKl       27.53/    31.15/    32.49/    35.22/    36.09/    37.24/    39.17/    41.00/    40.43/    43.20/    43.40/   
    MUKS Junior Ochędzyn,                27.53/     3.22/     1.34/     2.33/     0.47/     1.15/     1.53/     1.43/         /     2.37/     0.20/   
    Piekielna Maja             NKl       11.50/    15.35/    16.55/     5.42/    20.18/    21.28/    23.14/    25.03/    24.39/    27.19/    27.39/   
    MUKS Junior Ochędzyn,                11.50/     3.45/     1.20/         /    14.36/     1.10/     1.46/     1.49/         /     2.40/     0.20/   
    Śmigielska Weronika        NKl            /    15.22/    16.32/    17.59/         /         /         /         /         /    25.47/    26.18/   
    MKS Metalowiec Łódź                       /         /     1.10/     1.27/         /         /         /         /         /         /     0.31/   
    Wróblewska Jagoda          NKl        5.46/     9.24/    11.06/         /         /    43.50/    44.45/    46.25/    46.45/    48.16/    48.36/   
    UKS Lotna Zdzieszowice                5.46/     3.38/     1.42/         /         /         /     0.55/     1.40/     0.20/     1.31/     0.20/   
    Malec Nikola               DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Azymut Siedliska                      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K10N        1.5km    0m 9k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-52      2-47      3-48      4-34      5-53      6-65      7-56      8-61      9-99    
  1 Nowak Zofia                0b.PK 12.45  1.31/7    2.22/2    3.10/1*   3.45/1*   5.56/1*   7.16/1*   9.59/1*  11.48/1*  12.26/1*  12.45/1* 
    KS Hades Poznań                       1.31/7    0.51/3    0.48/5    0.35/8    2.11/2    1.20/2    2.43/2    1.49/6    0.38/2    0.19/1* 
  2 Biskupska Małgorzata       0b.PK 14.04  1.35/9    2.33/3    3.23/3    4.01/2    6.09/2    8.16/2   11.21/2   12.51/2   13.39/2   14.04/2  
    WKS Wawel Kraków                      1.35/9    0.58/4    0.50/7    0.38/10   2.08/1*   2.07/9    3.05/5    1.30/2    0.48/12   0.25/13 
  3 Klimczak Olimpia           0b.PK 18.02  1.07/2    3.28/6    5.50/12   6.14/9    9.35/7   10.49/5   13.30/5   16.59/4   17.37/4   18.02/4  
    UKS Siódemka Rumia                    1.07/2    2.21/12   2.22/15   0.24/2    3.21/11   1.14/1*   2.41/1*   3.29/13   0.38/2    0.25/13 
  4 Świtała Nikola             0b.PK 19.03  2.26/15   3.37/8    4.21/5    4.49/4    7.57/5   12.08/6   15.06/6   17.06/5   18.42/5   19.03/5  
    UKS Arkady Raszków                    2.26/15   1.11/5    0.44/3    0.28/3    3.08/9    4.11/15   2.58/3    2.00/7    1.36/18   0.21/4  
  5 Kowalczyk Kalina           0b.PK 19.22  1.25/6    2.58/4    3.53/4    4.23/3    7.30/3    8.57/3   12.51/3   18.02/6   19.02/7   19.22/6  
    UKS Azymut Pabianice                  1.25/6    1.33/8    0.55/10   0.30/6    3.07/8    1.27/4    3.54/10   5.11/16   1.00/16   0.20/3  
  6 Lewandowska Antonina       0b.PK 19.27  2.39/16   3.27/5    5.36/9    6.08/8   10.07/8   12.28/7   16.46/8   18.26/7   19.01/6   19.27/7  
    UKS Siódemka Rumia                    2.39/16   0.48/2    2.09/14   0.32/7    3.59/13   2.21/12   4.18/13   1.40/4    0.35/1*   0.26/17 
  7 Baj Zuzanna                0b.PK 21.10  2.13/12   3.33/7    5.37/10   7.09/12  10.41/9   12.57/8   17.11/9   19.13/8   20.43/8   21.10/8  
    UKS Reflex Rybnik                     2.13/12   1.20/7    2.04/13   1.32/15   3.32/12   2.16/11   4.14/12   2.02/8    1.30/17   0.27/18 
  8 Kasałka Monika             0b.PK 21.13  1.11/3   10.36/15  11.19/14  11.42/15  13.54/11  15.23/10  18.33/10  20.06/9   20.46/9   21.13/9  
    UKS Arkady Raszków                    1.11/3    9.25/18   0.43/2    0.23/1*   2.12/3    1.29/5    3.10/6    1.33/3    0.40/5    0.27/18 
  9 Trzebiatowska Martyna      0b.PK 22.41  1.18/5    4.25/10   5.15/7    5.50/7    8.40/6   13.10/9   16.09/7   21.33/10  22.16/10  22.41/10 
    UKS Siódemka Rumia                    1.18/5    3.07/13   0.50/7    0.35/8    2.50/6    4.30/16   2.59/4    5.24/17   0.43/10   0.25/13 
 10 Karczmarz Emilia           0b.PK 27.27  9.44/19  11.00/16  11.55/15  12.24/16  15.33/12  16.58/12  20.56/11  26.04/12  27.03/12  27.27/12 
    UKS Azymut Pabianice                  9.44/19   1.16/6    0.55/10   0.29/5    3.09/10   1.25/3    3.58/11   5.08/15   0.59/15   0.24/11 
 11 Szmidtka Martyna           0b.PK 32.38  1.32/8    5.01/13   5.42/11   9.02/13  13.43/10  15.26/11  26.06/13  31.35/13  32.13/13  32.38/13 
    UKS Siódemka Rumia                    1.32/8    3.29/15   0.41/1*   3.20/17   4.41/14   1.43/7   10.40/19   5.29/18   0.38/2    0.25/13 
 12 Krasoń Julia               0b.PK 37.50  6.35/18  14.14/18  15.36/17  16.04/19  23.57/16  26.20/14  32.43/15  35.22/14  37.28/14  37.50/14 
    MUKS Junior Ochędzyn,                 6.35/18   7.39/17   1.22/12   0.28/3    7.53/15   2.23/13   6.23/14   2.39/10   2.06/19   0.22/5  
 13 Kruczkowska Alicja         0b.PK 40.31  1.40/11   3.44/9    4.34/6    5.22/6   16.52/13  28.59/16  35.46/16  39.21/16  40.03/16  40.31/16 
    UKS Reflex Rybnik                     1.40/11   2.04/11   0.50/7    0.48/12  11.30/16  12.07/18   6.47/16   3.35/14   0.42/8    0.28/20 
 14 Szkudlarek Amelia          0b.PK 41.18  1.38/10   4.46/12   5.32/8    6.24/10  17.55/15  29.55/18  36.48/17  40.16/17  40.56/17  41.18/17 
    MKS MOS Wrocław                       1.38/10   3.08/14   0.46/4    0.52/13  11.31/17  12.00/17   6.53/17   3.28/12   0.40/5    0.22/5  
 15 Barska Pola                0b.PK 52.20  2.47/17   4.38/11   8.55/13  10.07/14  28.56/20  41.04/19  47.50/20  51.14/19  51.58/19  52.20/19 
    MKS MOS Wrocław                       2.47/17   1.51/9    4.17/16   1.12/14  18.49/20  12.08/19   6.46/15   3.24/11   0.44/11   0.22/5  
 16 Kulka Kornelia             0b.PK 67.34 10.26/20  12.25/17  13.14/16  14.01/17  27.05/18  29.18/17  38.25/18  64.22/20  67.11/20  67.34/20 
    UKS Orientpark.pl Iwiny              10.26/20   1.59/10   0.49/6    0.47/11  13.04/18   2.13/10   9.07/18  25.57/20   2.49/20   0.23/10 
 17 Szafarewicz Katarzyna      1b.PK 25.08  1.05/1*   1.46/1*       /    15.00/18  17.51/14  19.26/13  22.37/12  24.03/11  24.44/11  25.08/11 
    UMKS Kwidzyn                          1.05/1*   0.41/1*       /         /     2.51/7    1.35/6    3.11/7    1.26/1*   0.41/7    0.24/11 
 18 Balcerak Aleksandra        1b.PK 39.11  1.12/4        /     3.20/2    6.55/11  24.21/17  28.08/15  31.43/14  37.54/15  38.52/15  39.11/15 
    UKS Azymut Pabianice                  1.12/4        /         /     3.35/18  17.26/19   3.47/14   3.35/8    6.11/19   0.58/14   0.19/1* 
 19 Osak Zuzanna               1b.PK 45.42  2.21/13   5.57/14  24.12/18  26.06/20  28.47/19       /    42.34/19  44.38/18  45.20/18  45.42/18 
    UKS Traper Złocieniec                 2.21/13   3.36/16  18.15/17   1.54/16   2.41/5        /         /     2.04/9    0.42/8    0.22/5  
 20 Klimczak Oksana            2b.PK 16.11  2.25/14       /         /     5.07/5    7.40/4    9.31/4   13.13/4   14.58/3   15.49/3   16.11/3  
    UKS Siódemka Rumia                    2.25/14       /         /         /     2.33/4    1.51/8    3.42/9    1.45/5    0.51/13   0.22/5  
    Kwoczała Emilia            DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Lotna Zdzieszowice                    /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Matusiak Wiktoria          DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Lotna Zdzieszowice                    /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Dwornikowska Agata         DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Arkady Raszków                        /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K10R        1.3km    0m 9k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-63      2-64      3-33      4-57      5-62      6-56      7-59      8-35      9-99    
  1 Lippa Anna                 0b.PK 14.05  1.44/1*   3.21/1*   5.03/1*   6.56/1*   8.29/1*   8.59/1*   9.55/1*  11.30/1*  13.29/1*  14.05/1* 
    UKS Lotna Zdzieszowice                1.44/1*   1.37/1*   1.42/1*   1.53/2    1.33/4    0.30/2    0.56/2    1.35/2    1.59/4    0.36/9  
  2 Belica Karolina            0b.PK 15.05  2.16/7    3.53/3    6.14/3    8.06/2    9.14/2    9.54/2   11.06/2   13.07/2   14.39/2   15.05/2  
    LUKS Impuls Szczerców                 2.16/7    1.37/1*   2.21/4    1.52/1*   1.08/1*   0.40/4    1.12/4    2.01/4    1.32/1*   0.26/6  
  3 Paterek Hanna              0b.PK 16.52  1.54/2    4.27/7    7.28/7    9.51/5   11.21/3   12.19/5   13.06/3   14.24/3   16.33/3   16.52/3  
    HKS Azymut Mochy                      1.54/2    2.33/9    3.01/9    2.23/6    1.30/3    0.58/10   0.47/1*   1.18/1*   2.09/6    0.19/1* 
  4 Masłowska Julia            0b.PK 18.54  2.05/4    3.57/4    6.03/2   10.14/6   11.23/4   12.07/3   13.14/4   15.28/4   18.35/4   18.54/4  
    MKS MOS Wrocław                       2.05/4    1.52/3    2.06/3    4.11/10   1.09/2    0.44/5    1.07/3    2.14/6    3.07/10   0.19/1* 
  5 Gronostaj Natalia          0b.PK 18.57  2.14/6    4.19/6    7.13/6    9.27/3   11.30/6   12.17/4   13.45/5   16.33/5   18.35/4   18.57/5  
    MKS MOS Wrocław                       2.14/6    2.05/5    2.54/7    2.14/4    2.03/7    0.47/6    1.28/8    2.48/7    2.02/5    0.22/4  
  6 Kwolek Antonina            0b.PK 19.02  2.11/5    4.16/5    7.10/5    9.30/4   11.26/5   12.19/5   13.46/6   16.40/6   18.37/6   19.02/6  
    MKS MOS Wrocław                       2.11/5    2.05/5    2.54/7    2.20/5    1.56/6    0.53/8    1.27/7    2.54/8    1.57/3    0.25/5  
  7 Uciechowska Oliwia         0b.PK 19.25  3.18/9    5.55/9    7.49/8   10.16/7   12.46/8   13.09/7   15.32/8   17.28/7   19.04/7   19.25/7  
    UKS Arkady Raszków                    3.18/9    2.37/10   1.54/2    2.27/7    2.30/9    0.23/1*   2.23/10   1.56/3    1.36/2    0.21/3  
  8 Mazur Marta                0b.PK 21.32  1.58/3    3.52/2    6.53/4   10.55/9   12.33/7   13.09/7   14.25/7   17.41/8   20.40/8   21.32/8  
    UKS Azymut Pabianice                  1.58/3    1.54/4    3.01/9    4.02/9    1.38/5    0.36/3    1.16/6    3.16/10   2.59/8    0.52/10 
  9 Dżumaga Julia              0b.PK 22.09  2.50/8    5.15/8    8.07/9   10.50/8   13.33/9   14.25/9   15.38/9   18.38/9   21.40/9   22.09/9  
    UKS Dąb Leszno                        2.50/8    2.25/7    2.52/6    2.43/8    2.43/10   0.52/7    1.13/5    3.00/9    3.02/9    0.29/8  
 10 Stando Weronika            0b.PK 22.52  5.06/10   7.36/10  10.20/10  12.33/10  14.38/10  15.35/10  17.48/10  19.57/10  22.26/10  22.52/10 
    UKS Reflex Rybnik                     5.06/10   2.30/8    2.44/5    2.13/3    2.05/8    0.57/9    2.13/9    2.09/5    2.29/7    0.26/6  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K11         1.7km    0m 11k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-58      2-52      3-47      4-53      5-37      6-38      7-70      8-59      9-57     10-45     11-99    
  1 Niessner Pola                   8.50  0.28/1*   0.45/1*   1.13/1*   3.18/1*   4.39/1*   4.55/1*   6.02/1*   7.10/1*   7.37/1*   7.57/1*   8.35/1*   8.50/1* 
    WKS Wawel Kraków                      0.28/1*   0.17/1*   0.28/1*   2.05/2    1.21/9    0.16/11   1.07/2    1.08/1*   0.27/1*   0.20/1*   0.38/12   0.15/1* 
  2 Słońska Antonina                9.02  0.33/5    0.52/3    1.24/2    3.30/2    4.40/2    4.57/2    6.09/2    7.20/2    7.48/2    8.11/2    8.45/2    9.02/2  
    WKS Wawel Kraków                      0.33/5    0.19/2    0.32/2    2.06/3    1.10/2    0.17/14   1.12/3    1.11/2    0.28/2    0.23/2    0.34/5    0.17/6  
  3 Mianowska Antonina              9.20  0.42/20   1.11/18   1.50/12   3.52/6    5.05/3    5.18/3    6.22/3    7.34/3    8.02/3    8.29/3    9.00/3    9.20/3  
    UNTS Warszawa                         0.42/20   0.29/17   0.39/8    2.02/1*   1.13/5    0.13/1*   1.04/1*   1.12/3    0.28/2    0.27/7    0.31/1*   0.20/26 
  4 Chabiera Filomena              10.02  0.32/4    1.03/11   1.38/5    3.50/4    5.05/3    5.21/4    6.46/4    8.05/4    8.39/4    9.08/4    9.41/4   10.02/4  
    UNTS Warszawa                         0.32/4    0.31/20   0.35/5    2.12/5    1.15/6    0.16/11   1.25/12   1.19/7    0.34/9    0.29/10   0.33/3    0.21/31 
  5 Halewicz Julia                 10.46  0.34/7    0.55/4    1.29/4    3.50/4    5.22/6    5.37/6    7.17/6    8.39/6    9.09/6    9.50/5   10.29/5   10.46/5  
    UKS Orientpark.pl Iwiny               0.34/7    0.21/4    0.34/4    2.21/9    1.32/15   0.15/8    1.40/22   1.22/9    0.30/4    0.41/23   0.39/17   0.17/6  
  6 Kula Maja                      10.52  0.28/1*   0.51/2    1.28/3    3.35/3    6.19/15   6.37/15   7.49/10   9.04/9    9.38/8   10.02/6   10.36/6   10.52/6  
    KOS BnO Szczecin                      0.28/1*   0.23/6    0.37/6    2.07/4    2.44/32   0.18/17   1.12/3    1.15/4    0.34/9    0.24/4    0.34/5    0.16/3  
  7 Matyja Weronika                11.01  0.38/16   1.06/13   2.05/19   4.33/13   5.54/9    6.11/9    7.29/8    9.01/8    9.45/10  10.08/8   10.44/7   11.01/7  
    KOS BnO Szczecin                      0.38/16   0.28/16   0.59/24   2.28/13   1.21/9    0.17/14   1.18/6    1.32/16   0.44/19   0.23/2    0.36/9    0.17/6  
  8 Podgórska Marta                11.02  0.28/1*       /     1.46/9    4.05/7    5.21/5    5.36/5    6.54/5    8.19/5    8.59/5   10.12/9   10.44/7   11.02/8  
    KS Kościelec Chrzanów                 0.28/1*       /         /     2.19/7    1.16/7    0.15/8    1.18/6    1.25/14   0.40/15   1.13/32   0.32/2    0.18/12 
  9 Klecha Weronika                11.05  0.36/12       /     1.47/10   4.19/10   5.36/7    5.53/7    7.20/7    8.43/7    9.27/7   10.04/7   10.48/9   11.05/9  
    HKS Azymut Mochy                      0.36/12       /         /     2.32/14   1.17/8    0.17/14   1.27/13   1.23/11   0.44/19   0.37/17   0.44/23   0.17/6  
 10 Stefaniak Izabela              11.19  0.45/22   1.06/13   1.52/13   4.15/9    5.37/8    6.06/8    7.29/8    9.04/9    9.43/9   10.18/10  11.00/10  11.19/10 
    KOS BnO Szczecin                      0.45/22   0.21/4    0.46/12   2.23/11   1.22/11   0.29/29   1.23/11   1.35/20   0.39/14   0.35/13   0.42/19   0.19/22 
 10 Miłaszewicz Magdalena          11.19  0.37/14   1.00/8    1.38/5    4.47/16   5.57/10   6.11/9    8.04/13   9.23/12   9.56/11  10.25/11  11.03/11  11.19/10 
    UKS Traper Złocieniec                 0.37/14   0.23/6    0.38/7    3.09/24   1.10/2    0.14/3    1.53/27   1.19/7    0.33/8    0.29/10   0.38/12   0.16/3  
 12 Łącka Julia                    11.27  0.34/7    1.01/9    1.52/13   4.11/8    5.59/11   6.17/11   8.09/14   9.32/13  10.04/13  10.29/12  11.07/12  11.27/12 
    UKS OSiR Góra Kalwaria                0.34/7    0.27/13   0.51/17   2.19/7    1.48/26   0.18/17   1.52/26   1.23/11   0.32/6    0.25/5    0.38/12   0.20/26 
 13 Wejtko Diana                   11.30  0.33/5    0.59/7    1.42/7    4.20/11   6.05/12   6.35/14   7.55/11   9.18/11  10.00/12  10.34/13  11.12/13  11.30/13 
    UMKS Kwidzyn                          0.33/5    0.26/11   0.43/11   2.38/16   1.45/22   0.30/31   1.20/8    1.23/11   0.42/17   0.34/12   0.38/12   0.18/12 
 14 Mikuła Iga                     11.41  0.36/12   1.01/9    3.36/34   5.53/26   7.05/20   7.18/18   8.34/16   9.52/15  10.22/15  10.48/14  11.22/14  11.41/14 
    KOS BnO Szczecin                      0.36/12   0.25/10   2.35/35   2.17/6    1.12/4    0.13/1*   1.16/5    1.18/6    0.30/4    0.26/6    0.34/5    0.19/22 
 15 Wąsiewicz Urszula              12.02  0.34/7    0.57/5    1.45/8    4.30/12   6.09/13   6.27/12   7.55/11   9.44/14  10.20/14  10.55/15  11.43/15  12.02/15 
    Team 360 stopni Warszawa              0.34/7    0.23/6    0.48/15   2.45/19   1.39/20   0.18/17   1.28/14   1.49/27   0.36/11   0.35/13   0.48/29   0.19/22 
 16 Szczygieł Hanna                12.39  0.44/21   1.10/17   2.31/25   5.15/20   6.47/18   7.15/17   8.46/17  10.18/18  10.56/18  11.33/16  12.19/16  12.39/16 
    MKS MOS Wrocław                       0.44/21   0.26/11   1.21/34   2.44/18   1.32/15   0.28/28   1.31/18   1.32/16   0.38/13   0.37/17   0.46/27   0.20/26 
 17 Szindler Aleksandra            12.42  0.34/7    1.07/15   1.48/11   5.18/21   7.03/19   7.27/19   8.56/19  10.34/20  11.10/19  11.50/19  12.26/17  12.42/17 
    UNTS Warszawa                         0.34/7    0.33/21   0.41/9    3.30/27   1.45/22   0.24/26   1.29/17   1.38/23   0.36/11   0.40/22   0.36/9    0.16/3  
 18 Mamala Magdalena               12.52  0.46/24   1.20/22   2.08/20   5.47/23   7.17/21   7.31/20   8.59/20  10.32/19  11.20/20  12.01/20  12.34/19  12.52/18 
    UKS Patria Młynne                     0.46/24   0.34/23   0.48/15   3.39/29   1.30/13   0.14/3    1.28/14   1.33/18   0.48/24   0.41/23   0.33/3    0.18/12 
 19 Kuciel Hanna                   12.53  0.41/19   1.05/12   2.04/17   4.49/17   6.34/16   7.06/16   8.46/17  10.08/17  10.53/17  11.47/18  12.35/20  12.53/19 
    MKS MOS Wrocław                       0.41/19   0.24/9    0.59/24   2.45/19   1.45/22   0.32/32   1.40/22   1.22/9    0.45/22   0.54/27   0.48/29   0.18/12 
 19 Sikora Sandra                  12.53  0.37/14   0.57/5    1.53/15   4.35/14   6.10/14   6.33/13   8.12/15  10.02/16  10.46/16  11.42/17  12.28/18  12.53/19 
    KS Kościelec Chrzanów                 0.37/14   0.20/3    0.56/19   2.42/17   1.35/18   0.23/24   1.39/21   1.50/28   0.44/19   0.56/28   0.46/27   0.25/36 
 21 Belica Milena                  13.07  0.59/30       /     4.33/36   6.59/31   8.08/25   8.22/25   9.54/23  11.09/21  11.41/21  12.08/21  12.52/21  13.07/21 
    LUKS Impuls Szczerców                 0.59/30       /         /     2.26/12   1.09/1*   0.14/3    1.32/19   1.15/4    0.32/6    0.27/7    0.44/23   0.15/1* 
 22 Wojtas Julia                   13.50  1.11/33   1.38/26   2.24/23   5.31/22   7.24/22   8.07/22   9.43/21  11.26/22  12.14/23  12.51/22  13.32/22  13.50/22 
    WKS Wawel Kraków                      1.11/33   0.27/13   0.46/12   3.07/23   1.53/27   0.43/37   1.36/20   1.43/24   0.48/24   0.37/17   0.41/18   0.18/12 
 23 Myśliwiec Aleksandra           13.58  0.46/24   1.16/21   2.10/21   5.08/18   6.41/17   7.39/21   9.43/21  11.26/22  12.13/22  13.02/23  13.40/23  13.58/23 
    UKS Kometa Gliwice                    0.46/24   0.30/18   0.54/18   2.58/22   1.33/17   0.58/39   2.04/28   1.43/24   0.47/23   0.49/25   0.38/12   0.18/12 
 24 Szczęsna Małgorzata            15.12  0.50/26   1.25/23   2.23/22   6.25/28   7.50/23   8.08/23  10.27/24  12.36/25  13.45/25  14.12/25  14.54/24  15.12/24 
    UKS Arkady Raszków                    0.50/26   0.35/24   0.58/22   4.02/33   1.25/12   0.18/17   2.19/34   2.09/35   1.09/33   0.27/7    0.42/19   0.18/12 
 25 Żuczkowska Oliwia              15.18  1.08/32   1.55/27   2.58/28   7.10/32   8.45/29   9.04/28  10.32/25  12.18/24  13.10/24  13.48/24  14.55/25  15.18/25 
    UKS GOK Galewice                      1.08/32   0.47/28   1.03/27   4.12/35   1.35/18   0.19/22   1.28/14   1.46/26   0.52/27   0.38/20   1.07/34   0.23/34 
 26 Hałucha Milena                 15.51  0.40/17   1.07/15   2.04/17   5.52/25   8.24/27   9.00/27  11.13/27  13.29/28  14.11/27  14.47/26  15.30/26  15.51/26 
    WKS Wawel Kraków                      0.40/17   0.27/13   0.57/20   3.48/31   2.32/30   0.36/34   2.13/31   2.16/36   0.42/17   0.36/16   0.43/21   0.21/31 
 27 Fitrzyk Magdalena              16.00  0.34/7    1.11/18   1.57/16   4.46/15   9.40/31   9.58/31  11.20/28  12.55/27  14.23/28  14.58/27  15.42/27  16.00/27 
    UKS Patria Młynne                     0.34/7    0.37/27   0.46/12   2.49/21   4.54/33   0.18/17   1.22/9    1.35/20   1.28/35   0.35/13   0.44/23   0.18/12 
 28 Janicka Hanna                  16.09  1.02/31   1.37/25   2.46/27   6.27/29   8.13/26   8.45/26  10.54/26  12.51/26  13.47/26  15.01/28  15.44/28  16.09/28 
    KS Kościelec Chrzanów                 1.02/31   0.35/24   1.09/28   3.41/30   1.46/25   0.32/32   2.09/30   1.57/32   0.56/29   1.14/33   0.43/21   0.25/36 
 29 Malik Wiktoria                 18.13  0.40/17   2.12/29   3.09/29   6.35/30   8.38/28   9.16/30  11.33/29  13.52/29  15.21/29  17.03/29  17.53/29  18.13/29 
    UKS Grom Sokolniki                    0.40/17   1.32/32   0.57/20   3.26/25   2.03/28   0.38/36   2.17/33   2.19/37   1.29/36   1.42/37   0.50/32   0.20/26 
 30 Marciniak Weronika             20.14  0.45/22   1.15/20   2.28/24   6.16/27   7.56/24   8.10/24  14.49/30  16.43/30  17.41/30  18.41/30  19.57/30  20.14/30 
    MKS MOS Wrocław                       0.45/22   0.30/18   1.13/31   3.48/31   1.40/21   0.14/3    6.39/38   1.54/31   0.58/30   1.00/29   1.16/36   0.17/6  
 31 Stanowska Milena               20.37  0.52/27   1.28/24   2.38/26   5.12/19  13.34/32  13.49/32  15.53/31  17.22/31  18.14/31  19.22/31  20.17/31  20.37/31 
    UKS Lotna Zdzieszowice                0.52/27   0.36/26   1.10/30   2.34/15   8.22/35   0.15/8    2.04/28   1.29/15   0.52/27   1.08/31   0.55/33   0.20/26 
 32 Bożek Ewelina                  21.28  0.53/29   2.44/33   3.16/31   7.22/34   8.53/30   9.07/29  16.32/32  18.08/32  18.48/32  20.17/32  21.06/32  21.28/32 
    UKS Azymut Siedliska                  0.53/29   1.51/33   0.32/2    4.06/34   1.31/14   0.14/3    7.25/39   1.36/22   0.40/15   1.29/35   0.49/31   0.22/33 
 33 Gidel Bianca                   22.31  1.20/35   2.10/28   3.26/33   5.48/24  14.44/34  15.10/34  16.53/33  18.45/33  20.00/33  20.53/33  22.13/33  22.31/33 
    UKS Lotna Zdzieszowice                1.20/35   0.50/29   1.16/32   2.22/10   8.56/38   0.26/27   1.43/25   1.52/29   1.15/34   0.53/26   1.20/37   0.18/12 
 34 Ziętek Ewelina                 23.03  1.20/35   2.14/30   3.12/30  14.52/39  17.19/36  17.39/35  19.01/35  20.35/35  21.25/35  22.03/34  22.39/34  23.03/34 
    UKS Arkady Raszków                    1.20/35   0.54/30   0.58/22  11.40/39   2.27/29   0.20/23   1.22/9    1.34/19   0.50/26   0.38/20   0.36/9    0.24/35 
 35 Sierakowska Marta              24.29  1.29/37   2.39/32   3.48/35   7.17/33  13.36/33  13.59/33  16.58/34  20.12/34  21.18/34  23.03/35  24.11/35  24.29/35 
    UKS Azymut Siedliska                  1.29/37   1.10/31   1.09/28   3.29/26   6.19/34   0.23/24   2.59/35   3.14/39   1.06/31   1.45/38   1.08/35   0.18/12 
 36 Jarczak Marika                 27.30  2.34/39   5.44/36   6.26/38   9.59/36  18.28/37  18.57/37  21.13/36  23.11/36  24.18/36  25.25/36  27.11/36  27.30/36 
    MUKS Junior Ochędzyn,                 2.34/39   3.10/35   0.42/10   3.33/28   8.29/36   0.29/29   2.16/32   1.58/33   1.07/32   1.07/30   1.46/39   0.19/22 
 37 Janiak Lena                    28.28  0.52/27   4.21/35   7.42/39  14.26/38  17.09/35  17.45/36  21.16/37  23.46/37  25.24/37  26.45/37  28.11/37  28.28/37 
    UKS Reflex Rybnik                     0.52/27   3.29/36   3.21/36   6.44/37   2.43/31   0.36/34   3.31/36   2.30/38   1.38/37   1.21/34   1.26/38   0.17/6  
 38 Jańczak  Matylda               33.12  1.15/34   3.23/34   4.40/37  12.38/37  21.13/38  21.56/38  23.38/38  25.40/38  27.32/38  32.05/38  32.40/38  33.12/38 
    UKS Arkady Raszków                    1.15/34   2.08/34   1.17/33   7.58/38   8.35/37   0.43/37   1.42/24   2.02/34   1.52/38   4.33/39   0.35/8    0.32/39 
 39 Sudak Oliwia                   48.49  1.46/38   2.19/31   3.20/32   9.55/35  26.31/39  26.47/39  30.54/39  32.47/39  46.09/39  47.39/39  48.23/39  48.49/39 
    UKS Azymut Siedliska                  1.46/38   0.33/21   1.01/26   6.35/36  16.36/39   0.16/11   4.07/37   1.53/30  13.22/39   1.30/36   0.44/23   0.26/38 
    Herbeć Anna                NKl        3.18/     3.44/     4.17/     7.26/     9.15/     9.37/    12.00/    14.19/    15.29/         /    16.40/    17.00/   
    MUKS Junior Ochędzyn,                 3.18/     0.26/     0.33/     3.09/     1.49/     0.22/     2.23/     2.19/     1.10/         /         /     0.20/   
    Grembowska Julia           NKl        0.46/     1.36/     3.13/     5.57/     7.17/     7.32/    10.47/    12.32/    13.30/         /    14.33/    14.48/   
    UKS Dąb Leszno                        0.46/     0.50/     1.37/     2.44/     1.20/     0.15/     3.15/     1.45/     0.58/         /         /     0.15/   
    Borek Alicja               NKl        0.36/     1.07/     1.40/     5.41/     6.46/     7.03/     8.18/     9.31/    10.01/         /    11.13/    11.31/   
    UKS Traper Złocieniec                 0.36/     0.31/     0.33/     4.01/     1.05/     0.17/     1.15/     1.13/     0.30/         /         /     0.18/   
    Jagodzińska Malwina        NKl        0.40/     2.06/     2.43/     8.44/    11.42/    11.58/    18.41/         /         /         /    25.14/    25.42/   
    UKS Lotna Zdzieszowice                0.40/     1.26/     0.37/     6.01/     2.58/     0.16/     6.43/         /         /         /         /     0.28/   
    Szeliga Sonia              DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Orientpark.pl Iwiny                   /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Pawlak Małgorzata          DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Dąb Leszno                            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Obsadna Ewa                DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Arkady Raszków                        /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K12         1.8km    0m 13k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-51      3-33      4-34      5-71      6-37      7-53      8-67      9-62     10-60     11-57     12-50    
                                      13-99    
  1 Ukleja Patrycja                10.26  0.46/2    1.16/1*   2.34/2    3.02/2    5.06/2    5.33/2    6.47/2    7.49/2    8.30/1*   8.56/1*   9.07/1*   9.48/1* 
    UKS Azymut 45 Gdynia                  0.46/2    0.30/4    1.18/3    0.28/3    2.04/2    0.27/5    1.14/4    1.02/2    0.41/1*   0.26/1*   0.11/1*   0.41/3  
                                         10.09/1*  10.26/1* 
                                          0.21/2    0.17/12 
  2 Nowak Anna                     10.32  0.45/1*   1.17/2    2.31/1*   3.00/1*   5.04/1*   5.30/1*   6.43/1*   7.44/1*   8.32/2    9.01/2    9.14/2    9.56/2  
    UKS Azymut 45 Gdynia                  0.45/1*   0.32/5    1.14/2    0.29/4    2.04/2    0.26/2    1.13/3    1.01/1*   0.48/3    0.29/4    0.13/3    0.42/5  
                                         10.17/2   10.32/2  
                                          0.21/2    0.15/1* 
  3 Banasiak Anna                  11.24  1.27/19   1.52/13   3.03/6    3.33/5    5.33/3    6.01/3    7.11/3    8.20/3    9.15/3    9.43/3    9.58/3   10.40/3  
    MKS MOS Wrocław                       1.27/19   0.25/1*   1.11/1*   0.30/5    2.00/1*   0.28/7    1.10/1*   1.09/5    0.55/8    0.28/2    0.15/10   0.42/5  
                                         11.07/3   11.24/3  
                                          0.27/13   0.17/12 
  4 Ciszek Katarzyna               11.52  1.27/19   1.56/16   3.20/13   3.52/9    6.00/6    6.30/6    7.56/7    9.02/5    9.46/4   10.20/4   10.32/4   11.09/4  
    MKS MOS Wrocław                       1.27/19   0.29/3    1.24/9    0.32/6    2.08/4    0.30/11   1.26/8    1.06/3    0.44/2    0.34/12   0.12/2    0.37/1* 
                                         11.37/4   11.52/4  
                                          0.28/15   0.15/1* 
  5 Dzwonkowska Paulina            12.04  1.16/14   1.44/11   3.13/10   3.40/7    6.06/8    6.34/8    7.52/5    8.58/4    9.49/5   10.24/5   10.38/5   11.24/5  
    UKS OSiR Góra Kalwaria                1.16/14   0.28/2    1.29/12   0.27/2    2.26/7    0.28/7    1.18/5    1.06/3    0.51/4    0.35/14   0.14/4    0.46/12 
                                         11.48/5   12.04/5  
                                          0.24/8    0.16/7  
  6 Polewka Julianna               12.32  0.52/5    1.24/4    2.43/3    3.17/3    5.43/4    6.15/4    7.48/4    9.07/6   10.06/6   10.34/6   10.53/6   11.43/6  
    UKS Kometa Gliwice                    0.52/5    0.32/5    1.19/5    0.34/9    2.26/7    0.32/18   1.33/13   1.19/12   0.59/12   0.28/2    0.19/24   0.50/17 
                                         12.16/6   12.32/6  
                                          0.33/19   0.16/7  
  7 Mikołajczyk Iga                12.45  0.46/2    1.23/3    3.09/7    3.57/14   6.05/7    6.32/7    8.17/9    9.31/9   10.26/8   10.59/8   11.18/8   11.59/8  
    UKS Dąb Leszno                        0.46/2    0.37/11   1.46/23   0.48/24   2.08/4    0.27/5    1.45/20   1.14/7    0.55/8    0.33/9    0.19/24   0.41/3  
                                         12.29/8   12.45/7  
                                          0.30/17   0.16/7  
  8 Borkowska Lena                 12.47  0.53/7    1.31/6    2.58/5    3.34/6    6.09/9    6.40/9    8.09/8    9.23/8   10.20/7   10.53/7   11.08/7   11.56/7  
    UKS OSiR Góra Kalwaria                0.53/7    0.38/12   1.27/11   0.36/11   2.35/11   0.31/14   1.29/10   1.14/7    0.57/11   0.33/9    0.15/10   0.48/16 
                                         12.26/7   12.47/8  
                                          0.30/17   0.21/25 
  9 Zawada Zuzanna                 13.03  1.22/17   2.01/17   3.24/15   3.56/13   6.26/11   6.59/11   8.20/10   9.38/10  10.40/9   11.26/9   11.40/9   12.25/9  
    WKS Wawel Kraków                      1.22/17   0.39/13   1.23/8    0.32/6    2.30/9    0.33/19   1.21/6    1.18/11   1.02/14   0.46/24   0.14/4    0.45/9  
                                         12.48/9   13.03/9  
                                          0.23/5    0.15/1* 
 10 Wrzyszcz Weronika              13.16  1.00/10   1.40/10   3.13/10   3.52/9    6.24/10   6.58/10   8.40/11   9.55/11  10.58/10  11.36/10  11.54/10  12.39/10 
    UKS Orlik Rajbrot                     1.00/10   0.40/14   1.33/15   0.39/12   2.32/10   0.34/20   1.42/19   1.15/9    1.03/15   0.38/19   0.18/19   0.45/9  
                                         13.01/10  13.16/10 
                                          0.22/4    0.15/1* 
 11 Dziuba Justyna                 13.30  0.52/5    1.33/7    2.51/4    3.30/4    5.53/5    6.24/5    7.53/6    9.08/7   11.14/11  11.44/11  11.58/11  12.44/11 
    UKS Kometa Gliwice                    0.52/5    0.41/15   1.18/3    0.39/12   2.23/6    0.31/14   1.29/10   1.15/9    2.06/24   0.30/6    0.14/4    0.46/12 
                                         13.13/11  13.30/11 
                                          0.29/16   0.17/12 
 12 Hajduk Maria                   13.35  1.23/18   1.55/15   3.16/12   3.50/8    6.33/12   7.10/12   8.55/12  10.22/12  11.16/12  11.47/12  12.01/12  12.57/12 
    HKS Azymut Mochy                      1.23/18   0.32/5    1.21/7    0.34/9    2.43/14   0.37/24   1.45/20   1.27/16   0.54/6    0.31/7    0.14/4    0.56/20 
                                         13.17/12  13.35/12 
                                          0.20/1*   0.18/19 
 13 Sobiepanek Barbara             13.46  1.13/12   1.54/14   3.23/14   3.55/12   6.40/13   7.10/12   9.03/14  10.35/15  11.34/14  12.03/13  12.21/13  13.05/13 
    UKS OSiR Góra Kalwaria                1.13/12   0.41/15   1.29/12   0.32/6    2.45/15   0.30/11   1.53/23   1.32/18   0.59/12   0.29/4    0.18/19   0.44/8  
                                         13.31/13  13.46/13 
                                          0.26/11   0.15/1* 
 14 Prais Julia                    14.04  0.54/8    1.29/5    3.12/8    3.57/14   6.44/15   7.20/15   8.58/13  10.22/12  11.18/13  12.08/14  12.25/14  13.21/14 
    UKS Dąb Leszno                        0.54/8    0.35/8    1.43/21   0.45/20   2.47/16   0.36/22   1.38/15   1.24/14   0.56/10   0.50/25   0.17/17   0.56/20 
                                         13.47/14  14.04/14 
                                          0.26/11   0.17/12 
 15 Siek Barbara                   15.02  1.27/19   2.29/22   4.03/21   4.54/22   7.56/18   8.27/18   9.59/16  11.34/16  12.38/16  13.18/15  13.33/15  14.20/15 
    WKS Wawel Kraków                      1.27/19   1.02/24   1.34/17   0.51/26   3.02/17   0.31/14   1.32/12   1.35/20   1.04/17   0.40/21   0.15/10   0.47/14 
                                         14.45/15  15.02/15 
                                          0.25/9    0.17/12 
 16 Jarosz Oliwia                  15.29  0.47/4    1.44/11   3.27/16   4.06/16   6.41/14   7.12/14   9.03/14  10.29/14  12.28/15  13.39/17  13.56/17  14.49/17 
    UKS Kometa Gliwice                    0.47/4    0.57/23   1.43/21   0.39/12   2.35/11   0.31/14   1.51/22   1.26/15   1.59/23   1.11/27   0.17/17   0.53/18 
                                         15.12/16  15.29/16 
                                          0.23/5    0.17/12 
 17 Markowska Natalia              15.34  0.54/8    1.39/9    4.01/20   4.40/20   7.21/16   7.56/16  10.03/17  11.34/16  12.44/17  13.22/16  13.40/16  14.41/16 
    UKS Dąb Leszno                        0.54/8    0.45/18   2.22/25   0.39/12   2.41/13   0.35/21   2.07/24   1.31/17   1.10/20   0.38/19   0.18/19   1.01/23 
                                         15.15/17  15.34/17 
                                          0.34/20   0.19/22 
 18 Uciechowska Amelia             16.19  1.16/14   2.11/20   3.53/19   4.39/19   8.04/19   8.40/20  10.20/19  11.57/18  13.03/18  13.45/18  14.03/18  15.23/19 
    UKS Arkady Raszków                    1.16/14   0.55/22   1.42/20   0.46/22   3.25/19   0.36/22   1.40/17   1.37/21   1.06/18   0.42/23   0.18/19   1.20/26 
                                         15.59/18  16.19/18 
                                          0.36/22   0.20/23 
 19 Pieśniak Patrycja              16.29  1.14/13   2.03/18   3.29/17   4.17/17   8.05/20   8.34/19  10.48/20  12.25/21  13.45/20  14.25/20  14.43/20  15.42/21 
    HKS Azymut Mochy                      1.14/13   0.49/19   1.26/10   0.48/24   3.48/24   0.29/10   2.14/25   1.37/21   1.20/21   0.40/21   0.18/19   0.59/22 
                                         16.09/19  16.29/19 
                                          0.27/13   0.20/23 
 20 Golinowska Aleksandra          16.45  1.19/16   2.10/19   3.51/18   4.32/18   7.47/17   8.26/17  10.06/18  11.58/19  13.55/21  14.29/21  14.45/21  15.32/20 
    HKS Azymut Mochy                      1.19/16   0.51/20   1.41/19   0.41/17   3.15/18   0.39/28   1.40/17   1.52/25   1.57/22   0.34/12   0.16/14   0.47/14 
                                         16.28/20  16.45/20 
                                          0.56/25   0.17/12 
 21 Wiktor Wiktoria                17.40  1.39/24   3.17/24   4.36/23   5.21/23   8.54/21   9.22/21  11.01/21  12.24/20  13.30/19  14.05/19  14.30/19  15.09/18 
    UKS Kometa Gliwice                    1.39/24   1.38/26   1.19/5    0.45/20   3.33/20   0.28/7    1.39/16   1.23/13   1.06/18   0.35/14   0.25/27   0.39/2  
                                         17.16/21  17.40/21 
                                          2.07/28   0.24/27 
 22 Młynkowiak Karolina            18.04  1.36/23   2.27/21   5.00/24   5.56/25   9.36/22  10.14/23  12.36/23  14.10/22  15.13/22  15.50/22  16.06/22  17.12/22 
    HKS Azymut Mochy                      1.36/23   0.51/20   2.33/26   0.56/27   3.40/22   0.38/25   2.22/26   1.34/19   1.03/15   0.37/18   0.16/14   1.06/24 
                                         17.46/22  18.04/22 
                                          0.34/20   0.18/19 
 23 Parafiniuk Hanna               19.06  2.37/27   3.18/25   5.15/26   5.58/26   9.39/23  10.02/22  13.19/24  15.30/25  16.21/23  16.52/23  17.08/23  17.53/23 
    MKS Metalowiec Łódź                   2.37/27   0.41/15   1.57/24   0.43/18   3.41/23   0.23/1*   3.17/28   2.11/27   0.51/4    0.31/7    0.16/14   0.45/9  
                                         18.42/23  19.06/23 
                                          0.49/24   0.24/27 
 24 Jąder Sandra                   19.56  2.01/25   2.36/23   4.09/22   4.53/21  10.48/24  11.14/24  12.35/22  14.16/23  17.04/24  17.40/24  17.55/24  19.17/24 
    HKS Azymut Mochy                      2.01/25   0.35/8    1.33/15   0.44/19   5.55/27   0.26/2    1.21/6    1.41/24   2.48/26   0.36/16   0.15/10   1.22/28 
                                         19.40/24  19.56/24 
                                          0.23/5    0.16/7  
 25 Białoń Maria                   20.28  1.27/19   5.00/27   8.05/27   8.30/27  13.44/28  14.22/28  15.50/28  17.00/27  17.54/25  18.30/25  18.44/25  19.27/25 
    UNTS Warszawa                         1.27/19   3.33/28   3.05/27   0.25/1*   5.14/25   0.38/25   1.28/9    1.10/6    0.54/6    0.36/16   0.14/4    0.43/7  
                                         20.13/25  20.28/25 
                                          0.46/23   0.15/1* 
 26 Kotlińska Kamila               20.54  2.21/26   3.38/26   5.07/25   5.54/24  11.45/25  12.11/25  13.22/25  15.15/24  18.06/26  18.39/26  18.53/26  20.13/26 
    UKS Azymut Dębów                      2.21/26   1.17/25   1.29/12   0.47/23   5.51/26   0.26/2    1.11/2    1.53/26   2.51/27   0.33/9    0.14/4    1.20/26 
                                         20.38/26  20.54/26 
                                          0.25/9    0.16/7  
 27 Kiełbik Nikola                 24.00  1.00/10   1.35/8    3.12/8    3.52/9   11.52/26  12.30/26  14.54/26  16.34/26  20.19/27  21.16/27  21.44/27  22.39/27 
    UKS Grom Sokolniki                    1.00/10   0.35/8    1.37/18   0.40/16   8.00/28   0.38/25   2.24/27   1.40/23   3.45/28   0.57/26   0.28/28   0.55/19 
                                         23.42/27  24.00/27 
                                          1.03/27   0.18/19 
 28 Zimoch Nina                    25.45  4.06/28   5.54/28   9.00/28  10.03/28  13.39/27  14.09/27  15.46/27  18.52/28  21.23/28  22.46/28  23.05/28  24.21/28 
    MKS MOS Wrocław                       4.06/28   1.48/27   3.06/28   1.03/28   3.36/21   0.30/11   1.37/14   3.06/28   2.31/25   1.23/28   0.19/24   1.16/25 
                                         25.23/28  25.45/28 
                                          1.02/26   0.22/26 
    Jabłońska Emilia           NKl        1.58/     4.00/     5.34/     6.09/    17.02/    18.06/    15.05/     9.37/    25.25/    28.14/    28.40/    35.04/   
    MUKS Junior Ochędzyn,                 1.58/     2.02/     1.34/     0.35/    10.53/     1.04/         /         /    15.48/     2.49/     0.26/     6.24/   
                                         35.44/    36.05/   
                                          0.40/     0.21/   
    Kaźmierczak Amelia         NKl        1.34/     2.24/     5.09/     5.56/     9.37/    10.15/    12.26/         /    15.20/    16.16/    16.39/    18.02/   
    UKS Arkady Raszków                    1.34/     0.50/     2.45/     0.47/     3.41/     0.38/     2.11/         /         /     0.56/     0.23/     1.23/   
                                         19.00/    19.18/   
                                          0.58/     0.18/   
    Cegiełka Milena            NKl        1.03/     1.42/     3.38/     4.15/     6.42/     7.10/     8.46/         /    11.08/    11.41/    12.20/    13.14/   
    UKS GOK Galewice                      1.03/     0.39/     1.56/     0.37/     2.27/     0.28/     1.36/         /         /     0.33/     0.39/     0.54/   
                                         13.40/    13.59/   
                                          0.26/     0.19/   
    Ciećwierz Weronika         NKl        1.20/     1.55/     3.31/     4.00/         /         /     6.02/     7.07/     7.57/     8.28/     8.44/     9.34/   
    UKS Azymut 45 Gdynia                  1.20/     0.35/     1.36/     0.29/         /         /         /     1.05/     0.50/     0.31/     0.16/     0.50/   
                                          9.58/    10.14/   
                                          0.24/     0.16/   
    Murek Emilia               NKl        1.31/     1.58/     3.30/     4.14/     7.57/         /    10.25/    11.44/    12.42/    13.15/    13.31/    14.15/   
    HKS Azymut Mochy                      1.31/     0.27/     1.32/     0.44/     3.43/         /         /     1.19/     0.58/     0.33/     0.16/     0.44/   
                                         14.52/    15.07/   
                                          0.37/     0.15/   
    Dopierała Dominika         DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UNTS Warszawa                             /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /   
                                              /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K13         2.3km    0m 16k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-51      2-32      3-33      4-48      5-49      6-70      7-38      8-37      9-53     10-54     11-40     12-42    
                                      13-65     14-57     15-60     16-99    
  1 Lamparska Maja                 13.03  0.39/4    1.28/2    2.24/1*   2.37/1*   4.07/1*   4.23/1*   5.28/1*   5.42/1*   6.56/1*   8.23/2    8.52/2    9.27/2  
    WKS Wawel Kraków                      0.39/4    0.49/3    0.56/1*   0.13/9    1.30/3    0.16/6    1.05/2    0.14/2    1.14/4    1.27/3    0.29/7    0.35/1* 
                                          9.55/1*  11.53/1*  12.05/1*  12.46/1*  13.03/1* 
                                          0.28/2    1.58/5    0.12/4    0.41/1*   0.17/8  
  2 Gielec Julia                   13.08  0.39/4    1.27/1*   2.35/2    2.46/2    4.26/3    4.40/3    5.43/3    5.56/3    7.06/3    8.27/3    8.52/2    9.41/3  
    UKS Orientuś Łódź                     0.39/4    0.48/2    1.08/10   0.11/2    1.40/5    0.14/1*   1.03/1*   0.13/1*   1.10/2    1.21/2    0.25/2    0.49/5  
                                         10.10/2   12.00/2   12.12/2   12.53/2   13.08/2  
                                          0.29/4    1.50/2    0.12/4    0.41/1*   0.15/1* 
  3 Muller Iga                     13.19  0.53/21   1.39/8    2.38/4    2.49/4    4.14/2    4.30/2    5.36/2    5.50/2    6.56/1*   8.13/1*   8.37/1*   9.19/1* 
    UMKS Kwidzyn                          0.53/21   0.46/1*   0.59/2    0.11/2    1.25/2    0.16/6    1.06/3    0.14/2    1.06/1*   1.17/1*   0.24/1*   0.42/3  
                                         10.22/3   12.09/3   12.21/3   13.04/3   13.19/3  
                                          1.03/15   1.47/1*   0.12/4    0.43/4    0.15/1* 
  4 Kusztelska Natalia             14.18  0.42/8    1.46/17   2.54/11   3.06/9    4.28/4    4.42/4    6.04/4    6.18/4    7.36/5    9.17/5    9.48/5   10.25/5  
    KOS BnO Szczecin                      0.42/8    1.04/20   1.08/10   0.12/5    1.22/1*   0.14/1*   1.22/15   0.14/2    1.18/5    1.41/8    0.31/9    0.37/2  
                                         10.58/4   12.56/4   13.10/4   13.59/4   14.18/4  
                                          0.33/6    1.58/5    0.14/11   0.49/11   0.19/17 
  5 Karkut Estera                  14.54  0.38/2    1.35/3    2.36/3    2.47/3    4.36/5    4.56/5    6.07/5    6.23/5    7.33/4    9.10/4    9.35/4   10.23/4  
    HKS Azymut Mochy                      0.38/2    0.57/12   1.01/5    0.11/2    1.49/11   0.20/10   1.11/4    0.16/8    1.10/2    1.37/5    0.25/2    0.48/4  
                                         11.46/6   13.40/6   13.54/6   14.39/6   14.54/5  
                                          1.23/23   1.54/4    0.14/11   0.45/7    0.15/1* 
  6 Michno Marta                   14.57  0.56/23   1.48/18   2.48/10   3.01/7    4.45/7    5.12/8    6.25/7    6.41/7    8.01/6    9.38/7   10.06/6   11.05/7  
    WKS Wawel Kraków                      0.56/23   0.52/4    1.00/3    0.13/9    1.44/8    0.27/21   1.13/5    0.16/8    1.20/9    1.37/5    0.28/6    0.59/10 
                                         11.33/5   13.36/5   13.50/5   14.36/5   14.57/6  
                                          0.28/2    2.03/7    0.14/11   0.46/8    0.21/25 
  7 Lechowska Agata                15.32  0.42/8    1.43/13   2.47/9    3.02/8    4.48/8    5.12/8    6.28/9    6.46/9    8.10/9    9.52/9   10.19/8   11.37/9  
    KS Kościelec Chrzanów                 0.42/8    1.01/19   1.04/6    0.15/17   1.46/9    0.24/15   1.16/7    0.18/16   1.24/11   1.42/9    0.27/5    1.18/18 
                                         12.11/8   14.15/8   14.26/7   15.16/7   15.32/7  
                                          0.34/7    2.04/9    0.11/1*   0.50/15   0.16/5  
  8 Kędzior Alicja                 15.37  0.47/17   1.57/21   3.13/18   3.26/18   5.01/11   5.16/10   6.29/10   6.46/9    8.04/8    9.36/6   10.06/6   10.59/6  
    UMKS Kwidzyn                          0.47/17   1.10/25   1.16/16   0.13/9    1.35/4    0.15/3    1.13/5    0.17/11   1.18/5    1.32/4    0.30/8    0.53/6  
                                         12.09/7   14.12/7   14.27/8   15.20/8   15.37/8  
                                          1.10/19   2.03/7    0.15/19   0.53/16   0.17/8  
  9 Szczurko Paulina               15.52  0.39/4    1.36/5    2.40/5    3.09/11   5.16/14   5.31/13   6.49/12   7.05/12   8.37/12  10.29/12  11.02/12  12.03/11 
    UKS Traper Złocieniec                 0.39/4    0.57/12   1.04/6    0.29/27   2.07/16   0.15/3    1.18/10   0.16/8    1.32/16   1.52/13   0.33/12   1.01/11 
                                         12.29/10  14.44/10  14.55/10  15.37/9   15.52/9  
                                          0.26/1*   2.15/13   0.11/1*   0.42/3    0.15/1* 
 10 Dreier Anna                    16.07  0.40/7    1.38/6    2.43/7    2.58/6    4.53/9    5.16/10   6.34/11   6.51/11   8.13/10   9.52/9   10.30/10  11.35/8  
    HKS Azymut Mochy                      0.40/7    0.58/16   1.05/8    0.15/17   1.55/12   0.23/12   1.18/10   0.17/11   1.22/10   1.39/7    0.38/18   1.05/13 
                                         12.27/9   14.37/9   14.50/9   15.50/10  16.07/10 
                                          0.52/12   2.10/11   0.13/9    1.00/23   0.17/8  
 11 Pudełek Jowita                 16.11  0.45/11   1.40/9    2.40/5    2.53/5    4.36/5    4.57/6    6.17/6    6.37/6    8.02/7    9.48/8   10.24/9   11.41/10 
    LKS Górzanka Nawojowa Góra            0.45/11   0.55/7    1.00/3    0.13/9    1.43/6    0.21/11   1.20/13   0.20/19   1.25/12   1.46/11   0.36/17   1.17/17 
                                         12.34/11  14.49/11  15.02/11  15.55/11  16.11/11 
                                          0.53/14   2.15/13   0.13/9    0.53/16   0.16/5  
 12 Pułczyńska Hanna               16.41  0.45/11   1.45/15   2.58/13   3.12/13   4.55/10   5.11/7    6.27/8    6.42/8    8.14/11  10.20/11  10.53/11  12.09/12 
    WKS Wawel Kraków                      0.45/11   1.00/17   1.13/13   0.14/13   1.43/6    0.16/6    1.16/7    0.15/5    1.32/16   2.06/20   0.33/12   1.16/16 
                                         13.19/12  15.26/12  15.37/12  16.23/12  16.41/12 
                                          1.10/19   2.07/10   0.11/1*   0.46/8    0.18/15 
 13 Wiśniewska Hana                17.10  0.46/14   1.38/6    3.01/16   3.21/17   5.07/12   5.25/12   6.57/13   7.15/13   8.55/15  10.47/14  11.13/13  12.10/13 
    UKS Orientuś Łódź                     0.46/14   0.52/4    1.23/20   0.20/24   1.46/9    0.18/9    1.32/19   0.18/16   1.40/19   1.52/13   0.26/4    0.57/8  
                                         13.19/12  15.52/13  16.04/13  16.53/13  17.10/13 
                                          1.09/17   2.33/17   0.12/4    0.49/11   0.17/8  
 14 Kochoń Julia                   18.06  0.38/2    1.35/3    2.46/8    3.07/10   5.27/16   5.52/16   7.27/16   7.42/16   9.18/16  11.31/15  12.11/15  13.07/14 
    UKS Kometa Gliwice                    0.38/2    0.57/12   1.11/12   0.21/25   2.20/19   0.25/17   1.35/22   0.15/5    1.36/18   2.13/23   0.40/21   0.56/7  
                                         14.20/14  16.51/15  17.05/15  17.48/14  18.06/14 
                                          1.13/21   2.31/16   0.14/11   0.43/4    0.18/15 
 15 Stefańska Agnieszka            18.08  0.51/20   1.43/13   4.16/26   4.28/25   6.54/24   7.19/24   8.35/22   8.52/21  10.10/19  11.53/17  12.32/16  13.38/17 
    UKS Arkady Raszków                    0.51/20   0.52/4    2.33/28   0.12/5    2.26/24   0.25/17   1.16/7    0.17/11   1.18/5    1.43/10   0.39/20   1.06/14 
                                         14.28/16  16.39/14  16.53/14  17.49/15  18.08/15 
                                          0.50/11   2.11/12   0.14/11   0.56/20   0.19/17 
 16 Kiełb Patrycja                 18.17  0.56/23   1.51/19   2.58/13   3.10/12   5.13/13   5.43/14   7.03/14   7.23/14   8.51/13  10.45/13  11.23/14  13.14/15 
    UKS Azymut Dębów                      0.56/23   0.55/7    1.07/9    0.12/5    2.03/15   0.30/27   1.20/13   0.20/19   1.28/13   1.54/16   0.38/18   1.51/25 
                                         14.22/15  16.55/16  17.11/16  18.00/16  18.17/16 
                                          1.08/16   2.33/17   0.16/23   0.49/11   0.17/8  
 17 Maciejewska Agata              18.50  0.46/14   1.41/11   3.04/17   3.16/16   5.57/18   6.25/19   7.43/17   8.00/17   9.50/17  11.42/16  12.53/18  14.22/18 
    MKS MOS Wrocław                       0.46/14   0.55/7    1.23/20   0.12/5    2.41/25   0.28/23   1.18/10   0.17/11   1.50/22   1.52/13   1.11/27   1.29/22 
                                         14.59/17  17.32/17  17.46/17  18.30/17  18.50/17 
                                          0.37/9    2.33/17   0.14/11   0.44/6    0.20/22 
 18 Kurtycz Natalia                19.24  0.50/19   1.54/20   3.40/23   3.57/23   5.57/18   6.28/21   7.52/18   8.15/18  10.03/18  12.05/18  12.36/17  13.33/16 
    WKS Wawel Kraków                      0.50/19   1.04/20   1.46/26   0.17/21   2.00/14   0.31/28   1.24/16   0.23/26   1.48/21   2.02/18   0.31/9    0.57/8  
                                         15.00/18  17.50/18  18.05/18  19.03/18  19.24/18 
                                          1.27/24   2.50/22   0.15/19   0.58/22   0.21/25 
 19 Pupiec Agata                   19.30  0.55/22   2.01/23   3.14/20   3.28/19   5.26/15   5.49/15   7.14/15   7.33/15   8.52/14  13.47/24  14.20/23  15.43/22 
    UKS Siódemka Rumia                    0.55/22   1.06/23   1.13/13   0.14/13   1.58/13   0.23/12   1.25/17   0.19/18   1.19/8    4.55/29   0.33/12   1.23/20 
                                         16.13/21  18.06/19  18.22/19  19.11/19  19.30/19 
                                          0.30/5    1.53/3    0.16/23   0.49/11   0.19/17 
 20 Melzer Anna                    20.00  0.45/11   1.45/15   3.00/15   3.14/14   5.37/17   6.05/17   8.52/23   9.13/23  10.44/20  12.48/21  13.30/21  14.49/20 
    UKS Siódemka Rumia                    0.45/11   1.00/17   1.15/15   0.14/13   2.23/21   0.28/23   2.47/28   0.21/22   1.31/14   2.04/19   0.42/22   1.19/19 
                                         15.41/19  18.27/20  18.41/20  19.41/20  20.00/20 
                                          0.52/12   2.46/21   0.14/11   1.00/23   0.19/17 
 21 Domagała Emilia                20.54  0.43/10   1.40/9    2.57/12   3.14/14   6.23/23   6.50/23   8.24/20   8.46/20  10.47/22  13.31/23  14.02/22  15.03/21 
    UKS Grom Sokolniki                    0.43/10   0.57/12   1.17/17   0.17/21   3.09/27   0.27/21   1.34/21   0.22/23   2.01/23   2.44/27   0.31/9    1.01/11 
                                         16.12/20  19.28/22  19.43/22  20.37/22  20.54/21 
                                          1.09/17   3.16/23   0.15/19   0.54/18   0.17/8  
 21 Krzyżostanek Partycja          20.54  0.46/14   1.41/11   3.13/18   3.34/20   5.59/21   6.23/18   7.56/19   8.19/19  10.44/20  12.43/20  13.16/19  14.43/19 
    UKS Grom Sokolniki                    0.46/14   0.55/7    1.32/25   0.21/25   2.25/23   0.24/15   1.33/20   0.23/26   2.25/27   1.59/17   0.33/12   1.27/21 
                                         16.24/22  19.01/21  19.33/21  20.35/21  20.54/21 
                                          1.41/25   2.37/20   0.32/29   1.02/25   0.19/17 
 23 Kasała Eryka                   22.11  0.56/23   2.11/25   4.15/25   4.29/26   7.11/25   7.36/25   9.01/24   9.21/24  10.52/23  12.38/19  13.22/20  15.59/23 
    UKS Arkady Raszków                    0.56/23   1.15/26   2.04/27   0.14/13   2.42/26   0.25/17   1.25/17   0.20/19   1.31/14   1.46/11   0.44/23   2.37/28 
                                         18.23/24  20.53/23  21.07/23  21.55/23  22.11/23 
                                          2.24/28   2.30/15   0.14/11   0.48/10   0.16/5  
 24 Kulka  Wiktoria                23.30  1.56/27   3.02/28   4.31/28   4.47/27   7.11/25   7.37/26   9.23/26   9.47/26  11.32/25  14.08/25  14.52/24  16.39/24 
    UKS Orientpark.pl Iwiny               1.56/27   1.06/23   1.29/23   0.16/20   2.24/22   0.26/20   1.46/23   0.24/28   1.45/20   2.36/26   0.44/23   1.47/24 
                                         17.23/23  21.52/24  22.08/24  23.10/24  23.30/24 
                                          0.44/10   4.29/26   0.16/23   1.02/25   0.20/22 
 25 Sucha Andżelinka               25.54  0.36/1*   1.58/22   3.16/21   3.35/21   5.57/18   6.25/19   8.31/21   8.53/22  11.05/24  13.11/22  15.31/25  17.09/25 
    UKS Grom Sokolniki                    0.36/1*   1.22/28   1.18/18   0.19/23   2.22/20   0.28/23   2.06/25   0.22/23   2.12/25   2.06/20   2.20/29   1.38/23 
                                         18.58/25  23.58/25  24.19/25  25.31/25  25.54/25 
                                          1.49/26   5.00/27   0.21/28   1.12/27   0.23/27 
 26 Chmielarz Sandra               26.45  0.47/17   2.08/24   3.39/22   3.49/22   6.04/22   6.32/22   9.15/25   9.37/25  12.20/26  16.12/26  18.18/26  20.22/27 
    UKS Arkady Raszków                    0.47/17   1.21/27   1.31/24   0.10/1*   2.15/17   0.28/23   2.43/27   0.22/23   2.43/28   3.52/28   2.06/28   2.04/26 
                                         21.37/27  25.09/26  25.25/26  26.21/26  26.45/26 
                                          1.15/22   3.32/25   0.16/23   0.56/20   0.24/29 
 27 Owsianka Wiktoria              29.26  1.58/28   2.54/27   4.19/27   5.32/28   7.51/27   8.14/27  13.33/28  13.48/28  16.12/28  18.36/28  19.10/28  20.17/26 
    WKS Wawel Kraków                      1.58/28   0.56/11   1.25/22   1.13/29   2.19/18   0.23/12   5.19/29   0.15/5    2.24/26   2.24/25   0.34/16   1.07/15 
                                         20.53/26  27.01/27  27.17/27  29.06/27  29.26/27 
                                          0.36/8    6.08/28   0.16/23   1.49/28   0.20/22 
 28 Kubacka Wiktoria               37.58  1.27/26   2.32/26   3.54/24   4.09/24   8.27/28   8.42/28  10.40/27  11.43/27  15.33/27  17.43/27  18.30/27  31.04/29 
    HKS Azymut Mochy                      1.27/26   1.05/22   1.22/19   0.15/17   4.18/28   0.15/3    1.58/24   1.03/29   3.50/29   2.10/22   0.47/26  12.34/29 
                                         33.07/29  36.34/28  36.46/28  37.41/28  37.58/28 
                                          2.03/27   3.27/24   0.12/4    0.55/19   0.17/8  
 29 Saładajczyk Malwina            41.35  2.35/29   5.41/29   9.11/29   9.45/29  14.35/29  15.07/29  17.23/29  17.40/29  19.42/29  21.57/29  22.42/29  25.02/28 
    UKS Azymut Pabianice                  2.35/29   3.06/29   3.30/29   0.34/28   4.50/29   0.32/29   2.16/26   0.17/11   2.02/24   2.15/24   0.45/25   2.20/27 
                                         28.37/28  38.49/29  39.04/29  41.12/29  41.35/29 
                                          3.35/29  10.12/29   0.15/19   2.08/29   0.23/27 
    Gawron Agata               NKl        5.45/     8.45/    11.20/    11.42/    18.33/    19.34/    28.58/    28.38/    31.23/    35.16/    37.21/    39.25/   
    UKS Arkady Raszków                    5.45/     3.00/     2.35/     0.22/     6.51/     1.01/     9.24/         /     2.45/     3.53/     2.05/     2.04/   
                                         40.43/    44.12/    44.26/    45.22/    45.47/   
                                          1.18/     3.29/     0.14/     0.56/     0.25/   
    Michalewicz Alicja         NKl        0.45/     1.41/     2.54/     3.14/     9.34/     5.45/    10.46/    11.05/    12.46/    14.43/    15.18/    16.51/   
    HKS Azymut Mochy                      0.45/     0.56/     1.13/     0.20/     6.20/         /     5.01/     0.19/     1.41/     1.57/     0.35/     1.33/   
                                         17.25/    20.04/    20.18/    21.09/    21.24/   
                                          0.34/     2.39/     0.14/     0.51/     0.15/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K14         2.4km    0m 17k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-46      2-51      3-52      4-47      5-34      6-71      7-53      8-54      9-40     10-55     11-42     12-65    
                                      13-56     14-43     15-57     16-45     17-99    
  1 Perfikowska Hanna              11.53  0.22/5    0.57/5    1.21/2    1.49/1*   2.34/1*   4.19/1*   5.07/1*   6.23/1*   7.04/1*   7.22/1*   7.37/1*   8.20/1* 
    UMKS Kwidzyn                          0.22/5    0.35/9    0.24/1*   0.28/1*   0.45/1*   1.45/1*   0.48/1*   1.16/1*   0.41/19   0.18/1*   0.15/1*   0.43/12 
                                          9.49/1*  10.23/1*  10.53/1*  11.11/1*  11.38/1*  11.53/1* 
                                          1.29/1*   0.34/5    0.30/1*   0.18/1*   0.27/1*   0.15/4  
  2 Banasiak Joanna                12.28  0.21/1*   0.56/4    1.27/4    1.57/3    2.45/3    4.36/2    5.30/3    6.54/4    7.21/3    7.42/2    7.59/2    8.27/2  
    MKS MOS Wrocław                       0.21/1*   0.35/9    0.31/8    0.30/3    0.48/5    1.51/4    0.54/6    1.24/5    0.27/1*   0.21/3    0.17/4    0.28/1* 
                                         10.14/2   10.48/2   11.21/2   11.42/2   12.14/2   12.28/2  
                                          1.47/6    0.34/5    0.33/3    0.21/2    0.32/4    0.14/1* 
  3 Leśniak Matylda                12.34  0.21/1*   0.52/2    1.28/5    1.57/3    2.48/5    4.38/3    5.27/2    6.45/2    7.13/2    7.54/3    8.10/3    8.54/3  
    UKS Kometa Gliwice                    0.21/1*   0.31/2    0.36/13   0.29/2    0.51/11   1.50/3    0.49/2    1.18/3    0.28/2    0.41/21   0.16/2    0.44/14 
                                         10.27/3   10.54/3   11.29/3   11.51/3   12.18/3   12.34/3  
                                          1.33/2    0.27/1*   0.35/4    0.22/3    0.27/1*   0.16/8  
  4 Majewska Maja                  13.12  0.21/1*   0.51/1*   1.18/1*   1.53/2    2.41/2    4.40/4    5.33/4    6.59/5    7.29/4    8.08/4    8.24/4    9.16/4  
    PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.        0.21/1*   0.30/1*   0.27/2    0.35/8    0.48/5    1.59/5    0.53/5    1.26/6    0.30/5    0.39/19   0.16/2    0.52/15 
                                         10.56/4   11.28/4   12.00/4   12.22/4   12.55/4   13.12/4  
                                          1.40/4    0.32/3    0.32/2    0.22/3    0.33/5    0.17/10 
  5 Fijałkowska Klaudia            13.50  0.46/19   1.21/18   1.56/19   2.27/11   3.13/9    5.36/12   6.25/7    7.47/6    8.20/5    8.44/5    9.03/5    9.32/5  
    UKS OSiR Góra Kalwaria                0.46/19   0.35/9    0.35/12   0.31/4    0.46/3    2.23/14   0.49/2    1.22/4    0.33/8    0.24/9    0.19/10   0.29/3  
                                         11.19/5   11.51/5   12.32/5   13.01/5   13.34/5   13.50/5  
                                          1.47/6    0.32/3    0.41/10   0.29/14   0.33/5    0.16/8  
  6 Dolińska Julia                 14.17  0.24/7    0.58/6    1.28/5    2.12/6    3.03/7    5.22/8    6.25/7    7.59/7    8.28/6    8.48/6    9.06/6    9.34/6  
    BKS Wataha Warszawa                   0.24/7    0.34/8    0.30/4    0.44/15   0.51/11   2.19/13   1.03/10   1.34/10   0.29/4    0.20/2    0.18/5    0.28/1* 
                                         11.31/6   12.11/6   12.54/6   13.22/6   14.02/6   14.17/6  
                                          1.57/14   0.40/11   0.43/12   0.28/13   0.40/16   0.15/4  
  7 Winiarska Kaja                 14.50  0.27/10   1.02/8    1.38/9    2.29/13   3.16/10   5.33/11   6.33/10   8.08/10   8.48/10   9.15/8    9.34/7   10.07/7  
    MKS MOS Wrocław                       0.27/10   0.35/9    0.36/13   0.51/21   0.47/4    2.17/12   1.00/9    1.35/11   0.40/17   0.27/11   0.19/10   0.33/7  
                                         12.03/7   12.47/7   13.33/7   13.56/7   14.31/7   14.50/7  
                                          1.56/13   0.44/15   0.46/17   0.23/5    0.35/11   0.19/19 
  8 Sienicz Klaudia                15.18  0.22/5    1.01/7    1.47/14   2.35/15   3.24/15   5.47/14   6.44/12   8.12/11   8.46/9    9.13/7    9.39/9   10.50/9  
    MKS MOS Wrocław                       0.22/5    0.39/16   0.46/23   0.48/19   0.49/7    2.23/14   0.57/8    1.28/8    0.34/10   0.27/11   0.26/19   1.11/18 
                                         12.39/9   13.16/9   14.00/9   14.25/8   15.03/8   15.18/8  
                                          1.49/9    0.37/8    0.44/13   0.25/8    0.38/13   0.15/4  
  8 Powichrowska Ilona             15.18  0.21/1*   0.52/2    1.23/3    1.57/3    2.46/4    4.58/6    6.48/14   8.15/12   8.43/8    9.35/11   9.53/10  11.05/10 
    UKS OSiR Góra Kalwaria                0.21/1*   0.31/2    0.31/8    0.34/7    0.49/7    2.12/9    1.50/25   1.27/7    0.28/2    0.52/22   0.18/5    1.12/19 
                                         12.54/10  13.30/10  14.06/10  14.30/10  15.04/9   15.18/8  
                                          1.49/9    0.36/7    0.36/6    0.24/6    0.34/8    0.14/1* 
 10 Skrzypczak Marika              15.25  0.33/15   1.17/17   1.54/18   2.39/16   3.38/16   5.50/15   6.45/13   8.16/13   8.52/11   9.47/12  10.07/12  10.41/8  
    HKS Azymut Mochy                      0.33/15   0.44/24   0.37/18   0.45/16   0.59/18   2.12/9    0.55/7    1.31/9    0.36/13   0.55/25   0.20/13   0.34/10 
                                         12.33/8   13.14/8   13.59/8   14.26/9   15.06/10  15.25/10 
                                          1.52/11   0.41/12   0.45/14   0.27/12   0.40/16   0.19/19 
 11 Cepurdej Katarzyna             15.29  0.34/17   1.07/13   1.37/8    2.12/6    2.57/6    4.42/5    5.34/5    6.50/3   10.08/18  10.48/19  11.06/19  11.36/14 
    UMKS Kwidzyn                          0.34/17   0.33/7    0.30/4    0.35/8    0.45/1*   1.45/1*   0.52/4    1.16/1*   3.18/26   0.40/20   0.18/5    0.30/4  
                                         13.15/12  13.45/11  14.20/11  14.45/11  15.15/11  15.29/11 
                                          1.39/3    0.30/2    0.35/4    0.25/8    0.30/3    0.14/1* 
 12 Kapska Nina                    16.01  0.26/9    1.03/10   1.39/11   2.19/10   3.18/11   5.44/13   7.08/16   9.10/16   9.50/17  10.12/15  10.32/14  11.05/10 
    HKS Azymut Mochy                      0.26/9    0.37/14   0.36/13   0.40/13   0.59/18   2.26/17   1.24/23   2.02/21   0.40/17   0.22/4    0.20/13   0.33/7  
                                         13.10/11  13.52/12  14.31/12  14.57/12  15.37/12  16.01/12 
                                          2.05/15   0.42/13   0.39/7    0.26/11   0.40/16   0.24/26 
 13 Woch Natalia                   16.16  0.32/13   1.12/14   1.45/13   2.31/14   3.23/13   5.26/9    6.30/9    8.07/9    8.53/12   9.25/10   9.56/11  11.44/16 
    UKS Orientuś Łódź                     0.32/13   0.40/17   0.33/10   0.46/17   0.52/14   2.03/6    1.04/12   1.37/12   0.46/22   0.32/16   0.31/22   1.48/24 
                                         13.32/13  14.14/13  14.53/13  15.23/13  15.57/13  16.16/13 
                                          1.48/8    0.42/13   0.39/7    0.30/16   0.34/8    0.19/19 
 14 Kiełb Wiktoria                 16.22  0.32/13   1.13/15   1.43/12   2.16/9    3.23/13   5.32/10   6.37/11   8.27/14   8.57/13   9.19/9    9.38/8   11.42/15 
    UKS Azymut Dębów                      0.32/13   0.41/20   0.30/4    0.33/5    1.07/23   2.09/7    1.05/13   1.50/17   0.30/5    0.22/4    0.19/10   2.04/26 
                                         13.37/15  14.14/13  15.03/14  15.28/14  16.05/14  16.22/14 
                                          1.55/12   0.37/8    0.49/20   0.25/8    0.37/12   0.17/10 
 15 Szkudlarska Weronika           16.34  0.27/10   1.02/8    1.38/9    2.27/11   3.20/12   5.53/16   7.02/15   8.49/15   9.48/16  10.11/14  10.43/15  11.22/12 
    UKS Dąb Leszno                        0.27/10   0.35/9    0.36/13   0.49/20   0.53/15   2.33/20   1.09/15   1.47/16   0.59/25   0.23/7    0.32/23   0.39/11 
                                         13.35/14  14.25/15  15.13/15  15.45/15  16.19/15  16.34/15 
                                          2.13/17   0.50/20   0.48/19   0.32/19   0.34/8    0.15/4  
 16 Hodur Katarzyna                17.22  0.44/18   1.24/19   1.51/16   2.52/18   3.42/18   6.12/18   7.29/18   9.12/18   9.47/15  10.23/16  10.57/17  11.53/17 
    UKS Grom Sokolniki                    0.44/18   0.40/17   0.27/2    1.01/23   0.50/9    2.30/18   1.17/20   1.43/14   0.35/11   0.36/17   0.34/25   0.56/16 
                                         14.18/18  15.16/18  15.55/18  16.19/16  17.00/16  17.22/16 
                                          2.25/21   0.58/23   0.39/7    0.24/6    0.41/19   0.22/23 
 16 Zendran Maja                   17.22  0.33/15   1.13/15   1.49/15   2.40/17   3.39/17   6.33/19   7.50/19   9.46/19  10.23/19  10.45/18  11.03/18  11.33/13 
    UKS Dąb Leszno                        0.33/15   0.40/17   0.36/13   0.51/21   0.59/18   2.54/21   1.17/20   1.56/19   0.37/14   0.22/4    0.18/5    0.30/4  
                                         13.56/16  14.53/17  15.35/16  16.32/18  17.05/17  17.22/16 
                                          2.23/20   0.57/21   0.42/11   0.57/23   0.33/5    0.17/10 
 18 Dobroś Aleksandra              17.41  1.22/23   1.54/22   2.27/20   3.00/19   3.50/19   6.04/17   7.18/17   9.11/17   9.44/14  10.38/17  10.56/16  12.12/18 
    UKS Arkady Raszków                    1.22/23   0.32/4    0.33/10   0.33/5    0.50/9    2.14/11   1.14/19   1.53/18   0.33/8    0.54/23   0.18/5    1.16/20 
                                         13.57/17  14.42/16  15.45/17  16.28/17  17.23/18  17.41/18 
                                          1.45/5    0.45/17   1.03/23   0.43/22   0.55/25   0.18/17 
 19 Skorupa Maja                   18.03  0.25/8    1.06/12   1.36/7    2.12/6    3.03/7    5.12/7    6.15/6    8.00/8    8.35/7   10.01/13  10.21/13  12.13/19 
    LKS Górzanka Nawojowa Góra            0.25/8    0.41/20   0.30/4    0.36/10   0.51/11   2.09/7    1.03/10   1.45/15   0.35/11   1.26/26   0.20/13   1.52/25 
                                         14.41/19  15.38/19  16.28/19  16.59/19  17.45/19  18.03/19 
                                          2.28/22   0.57/21   0.50/21   0.31/17   0.46/22   0.18/17 
 20 Czachura Anna                  18.19  0.28/12   1.05/11   1.51/16   3.45/23   4.44/22   7.07/20   8.16/20  10.16/20  10.55/20  11.24/20  11.45/20  12.52/20 
    UKS Patria Młynne                     0.28/12   0.37/14   0.46/23   1.54/25   0.59/18   2.23/14   1.09/15   2.00/20   0.39/15   0.29/13   0.21/18   1.07/17 
                                         15.05/20  15.51/20  16.41/20  17.10/20  17.57/20  18.19/20 
                                          2.13/17   0.46/18   0.50/21   0.29/14   0.47/23   0.22/23 
 21 Janik Patrycja                 20.05  1.15/22   1.47/21   2.28/21   3.05/20   4.06/20   7.54/22   9.06/22  11.45/22  12.30/22  13.01/22  13.21/22  13.54/21 
    UKS GOK Galewice                      1.15/22   0.32/4    0.41/20   0.37/11   1.01/22   3.48/25   1.12/18   2.39/24   0.45/21   0.31/15   0.20/13   0.33/7  
                                         16.04/21  17.11/21  17.56/21  19.05/21  19.48/21  20.05/21 
                                          2.10/16   1.07/24   0.45/14   1.09/25   0.43/21   0.17/10 
 22 Bosak Natalia                  20.29  0.46/19   1.29/20   2.37/22   3.24/21   4.33/21   7.48/21   8.54/21  11.08/21  11.52/21  12.22/21  12.54/21  14.25/22 
    LKS Górzanka Nawojowa Góra            0.46/19   0.43/23   1.08/26   0.47/18   1.09/24   3.15/23   1.06/14   2.14/22   0.44/20   0.30/14   0.32/23   1.31/22 
                                         17.01/22  17.48/22  18.34/22  19.33/22  20.12/22  20.29/22 
                                          2.36/23   0.47/19   0.46/17   0.59/24   0.39/14   0.17/10 
 23 Hałucha Martyna                20.34  5.29/26   6.01/26   6.40/26   7.19/26   8.13/26  10.44/26  11.54/25  13.31/24  14.03/24  14.26/24  14.46/24  15.18/24 
    WKS Wawel Kraków                      5.29/26   0.32/4    0.39/19   0.39/12   0.54/16   2.31/19   1.10/17   1.37/12   0.32/7    0.23/7    0.20/13   0.32/6  
                                         17.37/23  18.16/23  19.01/23  19.38/23  20.17/23  20.34/23 
                                          2.19/19   0.39/10   0.45/14   0.37/20   0.39/14   0.17/10 
 24 Zając Barbara                  23.27  0.59/21   1.57/23   2.42/23   4.02/24   4.58/23   8.12/23   9.41/23  12.46/23  13.25/23  13.51/23  14.19/23  15.02/23 
    UKS Reflex Rybnik                     0.59/21   0.58/25   0.45/21   1.20/24   0.56/17   3.14/22   1.29/24   3.05/25   0.39/15   0.26/10   0.28/20   0.43/12 
                                         17.39/24  18.55/24  20.32/24  21.56/24  23.08/24  23.27/24 
                                          2.37/24   1.16/26   1.37/26   1.24/26   1.12/26   0.19/19 
 25 Reiman Julia                   24.34  1.27/24   2.40/25   3.25/25   5.36/25   6.47/25  10.07/25  11.29/24  13.44/25  14.37/25  15.31/25  15.59/25  17.39/25 
    HKS Azymut Mochy                      1.27/24   1.13/26   0.45/21   2.11/26   1.11/25   3.20/24   1.22/22   2.15/23   0.53/24   0.54/23   0.28/20   1.40/23 
                                         21.04/25  21.48/25  23.04/25  23.35/25  24.17/25  24.34/25 
                                          3.25/25   0.44/15   1.16/24   0.31/17   0.42/20   0.17/10 
 26 Cieluch Patrycja               27.18  1.30/25   2.11/24   3.04/24   3.44/22   5.04/24  10.06/24  11.57/26  15.33/26  16.22/26  17.00/26  17.34/26  19.00/26 
    UKS Arkady Raszków                    1.30/25   0.41/20   0.53/25   0.40/13   1.20/26   5.02/26   1.51/26   3.36/26   0.49/23   0.38/18   0.34/25   1.26/21 
                                         22.53/26  24.03/26  25.21/26  26.01/26  26.55/26  27.18/26 
                                          3.53/26   1.10/25   1.18/25   0.40/21   0.54/24   0.23/25 
    Urban Aneta                NKl        0.21/     1.01/     1.29/     1.57/     2.47/     4.52/     5.46/     7.18/     7.47/     8.04/     8.22/     8.50/   
    UKS Traper Złocieniec                 0.21/     0.40/     0.28/     0.28/     0.50/     2.05/     0.54/     1.32/     0.29/     0.17/     0.18/     0.28/   
                                         10.39/    11.14/    11.49/         /    12.46/    13.01/   
                                          1.49/     0.35/     0.35/         /         /     0.15/   
    Błyskosz Magdalena         DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    WKS Wawel Kraków                          /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10         1.4km    0m 10k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-58      2-47      3-48      4-35      5-70      6-36      7-67      8-56      9-60     10-99    
  1 Rzeńca Tomasz                   7.40  1.33/22   2.19/15   2.51/8    3.24/7    4.14/6    4.53/5    5.44/4    6.11/2    6.47/3    7.24/1*   7.40/1* 
    UKS Orientuś Łódź                     1.33/22   0.46/1*   0.32/2    0.33/1*   0.50/1*   0.39/1*   0.51/1*   0.27/1*   0.36/6    0.37/1*   0.16/2  
  2 Ukleja Krzysztof                7.46  0.37/3    1.34/1*   2.05/1*   2.49/1*   3.44/1*   4.30/2    5.31/2    6.06/1*   6.46/1*   7.31/2    7.46/2  
    UKS Azymut 45 Gdynia                  0.37/3    0.57/5    0.31/1*   0.44/11   0.55/3    0.46/8    1.01/5    0.35/6    0.40/9    0.45/5    0.15/1* 
  3 Kociuba Wiktor                  7.52  0.36/1*   1.41/4    2.23/4    3.01/4    4.01/4    4.42/4    5.40/3    6.11/2    6.46/1*   7.32/3    7.52/3  
    MKS MOS Wrocław                       0.36/1*   1.05/7    0.42/9    0.38/4    1.00/8    0.41/4    0.58/3    0.31/2    0.35/4    0.46/8    0.20/16 
  4 Ciupa Jan                       7.58  0.46/12   1.37/3    2.16/3    2.50/2    3.49/2    4.29/1*   5.23/1*   6.17/4    6.53/4    7.38/4    7.58/4  
    UKS Orientuś Łódź                     0.46/12   0.51/3    0.39/7    0.34/2    0.59/6    0.40/3    0.54/2    0.54/17   0.36/6    0.45/5    0.20/16 
  5 Pułczyński Jeremi               8.11  0.40/6    1.36/2    2.10/2    2.55/3    3.49/2    4.31/3    5.49/5    6.22/5    7.10/5    7.53/5    8.11/5  
    WKS Wawel Kraków                      0.40/6    0.56/4    0.34/3    0.45/12   0.54/2    0.42/5    1.18/14   0.33/5    0.48/14   0.43/3    0.18/8  
  6 Domagała Jakub                  8.26  0.53/16   1.51/5    2.29/5    3.11/5    4.10/5    4.59/6    6.00/6    6.40/6    7.22/6    8.05/6    8.26/6  
    UKS Grom Sokolniki                    0.53/16   0.58/6    0.38/5    0.42/7    0.59/6    0.49/12   1.01/5    0.40/14   0.42/10   0.43/3    0.21/18 
  7 Kaźmierczak Feliks              9.23  0.46/12   2.27/16   3.16/14   4.02/14   5.09/12   6.02/12   7.15/11   7.47/10   8.24/8    9.04/8    9.23/7  
    UNTS Warszawa                         0.46/12   1.41/20   0.49/12   0.46/14   1.07/14   0.53/14   1.13/13   0.32/3    0.37/8    0.40/2    0.19/10 
  8 Stefańczak Tymon                9.24  0.44/9    2.07/10   2.44/7    3.26/8    4.51/9    5.30/9    6.33/7    7.28/7    8.18/7    9.03/7    9.24/8  
    MKS MOS Wrocław                       0.44/9    1.23/14   0.37/4    0.42/7    1.25/21   0.39/1*   1.03/8    0.55/18   0.50/15   0.45/5    0.21/18 
  9 Chodlewski Szymon               9.36  0.38/4    2.32/18   3.31/15   4.14/15   5.09/12   6.08/14   7.18/12   7.50/12   8.24/8    9.18/9    9.36/9  
    KS Kościelec Chrzanów                 0.38/4    1.54/21   0.59/17   0.43/9    0.55/3    0.59/18   1.10/10   0.32/3    0.34/3    0.54/14   0.18/8  
 10 Kisłowski Marek                 9.40  0.38/4    2.14/14   3.09/12   3.54/12   4.58/11   5.42/10   6.49/8    7.47/10   8.33/10   9.23/10   9.40/10 
    UMKS Kwidzyn                          0.38/4    1.36/19   0.55/15   0.45/12   1.04/11   0.44/6    1.07/9    0.58/21   0.46/13   0.50/13   0.17/3  
 11 Wiśniewski Adam                 9.53  0.36/1*   1.53/7    2.37/6    3.16/6    4.17/7    5.03/7    7.05/10   7.41/9    8.40/11   9.36/11   9.53/11 
    UKS Azymut Pabianice                  0.36/1*   1.17/11   0.44/10   0.39/5    1.01/9    0.46/8    2.02/20   0.36/7    0.59/18   0.56/16   0.17/3  
 12 Trepczyński Franciszek         10.04  0.49/15   2.06/9    3.38/16   4.35/16   5.43/16   6.35/16   7.35/13   8.14/13   8.56/12   9.45/12  10.04/12 
    UKS Orientuś Łódź                     0.49/15   1.17/11   1.32/20   0.57/21   1.08/16   0.52/13   1.00/4    0.39/12   0.42/10   0.49/12   0.19/10 
 13 Kaszkiewicz Tymon              10.44  1.07/19   3.36/22   4.33/20   5.12/19   6.18/19   7.06/18   8.17/17   8.53/16   9.28/13  10.23/13  10.44/13 
    UKS Azymut 45 Gdynia                  1.07/19   2.29/23   0.57/16   0.39/5    1.06/13   0.48/11   1.11/11   0.36/7    0.35/4    0.55/15   0.21/18 
 14 Wasilewski Antoni              10.51  0.41/8    2.07/10   4.06/17   4.54/17   5.51/17   6.51/17   8.02/15   8.39/14   9.30/14  10.34/14  10.51/14 
    UKS OSiR Góra Kalwaria                0.41/8    1.26/17   1.59/22   0.48/18   0.57/5    1.00/19   1.11/11   0.37/11   0.51/16   1.04/19   0.17/3  
 15 Golinowski Piotr               11.00  0.57/17   2.03/8    2.55/10   3.38/10   5.15/15   6.01/11   7.02/9    7.38/8    9.56/16  10.43/15  11.00/15 
    HKS Azymut Mochy                      0.57/17   1.06/8    0.52/14   0.43/9    1.37/22   0.46/8    1.01/5    0.36/7    2.18/22   0.47/10   0.17/3  
 16 Franc Julian                   11.26  1.14/20   2.35/19   3.13/13   4.00/13   5.11/14   6.07/13   7.38/14   9.11/17   9.39/15  11.09/16  11.26/16 
    HKS Azymut Mochy                      1.14/20   1.21/13   0.38/5    0.47/15   1.11/18   0.56/16   1.31/15   1.33/22   0.28/1*   1.30/23   0.17/3  
 17 Mikołajczyk Tymon              11.41  0.44/9    2.08/12   2.56/11   3.48/11   4.55/10   6.11/15   8.07/16   8.43/15  10.35/18  11.22/17  11.41/17 
    UKS Dąb Leszno                        0.44/9    1.24/15   0.48/11   0.52/20   1.07/14   1.16/22   1.56/18   0.36/7    1.52/21   0.47/10   0.19/10 
 18 Zasadzki Tymoteusz             12.02  2.13/23   3.23/21   4.12/18   4.59/18   6.13/18   7.09/19   9.10/19   9.52/18  10.34/17  11.43/18  12.02/18 
    WKS Wawel Kraków                      2.13/23   1.10/9    0.49/12   0.47/15   1.14/20   0.56/16   2.01/19   0.42/15   0.42/10   1.09/21   0.19/10 
 19 Mordarski Oskar                12.34  0.40/6    1.51/5    2.51/8    3.27/9    4.31/8    5.16/8    8.20/18  10.57/20  11.27/19  12.13/19  12.34/19 
    UKS Patria Młynne                     0.40/6    1.11/10   1.00/18   0.36/3    1.04/11   0.45/7    3.04/23   2.37/24   0.30/2    0.46/8    0.21/18 
 20 Dreger Jan                     12.55  0.59/18   2.30/17   4.28/19   5.36/20   6.46/20   7.46/20   9.22/20  10.17/19  11.38/20  12.34/20  12.55/20 
    UMKS Kwidzyn                          0.59/18   1.31/18   1.58/21   1.08/22   1.10/17   1.00/19   1.36/16   0.55/18   1.21/20   0.56/16   0.21/18 
 21 Zelek Filip                    14.45  0.45/11   2.09/13   6.00/23   6.49/23   8.00/22   9.14/21  11.06/21  11.58/21  13.11/21  14.26/21  14.45/21 
    UKS Patria Młynne                     0.45/11   1.24/15   3.51/23   0.49/19   1.11/18   1.14/21   1.52/17   0.52/16   1.13/19   1.15/22   0.19/10 
 22 Jankiewicz Radosław            17.15  3.37/24   4.23/24   5.50/22   6.37/22   8.38/23   9.32/22  11.56/22  12.53/22  15.55/22  16.56/22  17.15/22 
    UMKS Kwidzyn                          3.37/24   0.46/1*   1.27/19   0.47/15   2.01/24   0.54/15   2.24/21   0.57/20   3.02/23   1.01/18   0.19/10 
 23 Joniec Hubert                  20.31  1.20/21   4.13/23   4.54/21   6.04/21   7.50/21  14.35/23  17.29/23  18.08/23  19.04/23  20.10/23  20.31/23 
    UMKS Kwidzyn                          1.20/21   2.53/24   0.41/8    1.10/24   1.46/23   6.45/23   2.54/22   0.39/12   0.56/17   1.06/20   0.21/18 
 24 Zychowicz Bartosz              35.46  0.48/14   2.42/20   8.58/24  10.06/24  11.08/24  19.43/24  26.09/24  28.04/24  31.11/24  35.25/24  35.46/24 
    KS Kościelec Chrzanów                 0.48/14   1.54/21   6.16/24   1.08/22   1.02/10   8.35/24   6.26/24   1.55/23   3.07/24   4.14/24   0.21/18 
    Ptak Maciej                NKl        2.39/     4.02/     6.36/     7.35/         /    12.22/    15.23/    15.58/    16.33/    17.27/    17.53/   
    UKS Azymut Siedliska                  2.39/     1.23/     2.34/     0.59/         /         /     3.01/     0.35/     0.35/     0.54/     0.26/   
    Kurnyta Dawid              NKl        0.53/     2.11/     2.57/     4.06/     5.12/     6.14/     7.47/    16.19/         /    18.01/    18.22/   
    UKS Patria Młynne                     0.53/     1.18/     0.46/     1.09/     1.06/     1.02/     1.33/     8.32/         /         /     0.21/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10N        1.5km    0m 9k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-52      2-47      3-48      4-34      5-53      6-65      7-56      8-61      9-99    
  1 Marszałek Dawid            0b.PK 13.14  1.23/3    2.26/3    4.24/3    4.43/1*   7.06/2    8.12/1*  10.30/1*  12.25/1*  12.54/2   13.14/2  
    UKS Kometa Gliwice                    1.23/3    1.03/5    1.58/10   0.19/1*   2.23/6    1.06/1*   2.18/1*   1.55/7    0.29/1*   0.20/4  
  2 Motała Piotr               0b.PK 14.29  2.03/8    2.46/4    3.24/2    5.02/2    6.54/1*   8.38/2   11.55/2   13.38/2   14.10/3   14.29/3  
    UKS Siódemka Rumia                    2.03/8    0.43/2    0.38/2    1.38/12   1.52/2    1.44/8    3.17/2    1.43/4    0.32/4    0.19/1* 
  3 Łubisz Łukasz              0b.PK 15.48  3.21/11   4.09/6    4.59/4    5.48/3    7.53/3    9.16/3   12.39/3   14.40/3   15.29/4   15.48/4  
    UKS Azymut Pabianice                  3.21/11   0.48/4    0.50/5    0.49/11   2.05/3    1.23/5    3.23/3    2.01/8    0.49/9    0.19/1* 
  4 Kaszkiewicz Leon           0b.PK 18.58  2.44/10   3.56/5    6.44/6    7.25/6   10.21/6   11.37/4   16.18/5   18.03/5   18.34/6   18.58/6  
    UKS Azymut 45 Gdynia                  2.44/10   1.12/6    2.48/12   0.41/9    2.56/9    1.16/3    4.41/6    1.45/5    0.31/3    0.24/12 
  5 Jędras Jakub               0b.PK 22.52  6.55/13   7.39/10   8.39/10   9.16/10  13.11/9   15.03/7   20.32/7   21.55/6   22.30/7   22.52/7  
    UMKS Kwidzyn                          6.55/13   0.44/3    1.00/8    0.37/8    3.55/11   1.52/10   5.29/8    1.23/2    0.35/6    0.22/8  
  6 Stachera Oliwier           0b.PK 23.42  1.29/5    6.56/8    7.48/8    8.33/9   11.06/7   12.20/6   16.29/6   22.33/9   23.19/9   23.42/9  
    UKS Azymut Pabianice                  1.29/5    5.27/10   0.52/6    0.45/10   2.33/7    1.14/2    4.09/5    6.04/12   0.46/7    0.23/11 
  7 Żeziński Julian            0b.PK 23.47  1.26/4    4.58/7    7.04/7    7.25/6   10.14/5   12.01/5   21.09/9   22.26/7   23.23/10  23.47/10 
    UKS Azymut Pabianice                  1.26/4    3.32/8    2.06/11   0.21/3    2.49/8    1.47/9    9.08/10   1.17/1*   0.57/11   0.24/12 
  8 Matusiak Oliwier           0b.PK 23.51  5.41/12  12.38/12  13.30/12  13.59/13  15.45/11  17.18/10  20.55/8   22.27/8   23.27/11  23.51/11 
    UKS Lotna Zdzieszowice                5.41/12   6.57/11   0.52/6    0.29/6    1.46/1*   1.33/6    3.37/4    1.32/3    1.00/12   0.24/12 
  9 Murek Marcin               0b.PK 25.04  1.10/2    1.51/1*   2.34/1*  12.26/12  16.22/12  17.39/11  22.23/10  24.09/10  24.42/12  25.04/12 
    HKS Azymut Mochy                      1.10/2    0.41/1*   0.43/4    9.52/13   3.56/12   1.17/4    4.44/7    1.46/6    0.33/5    0.22/8  
 10 Cegiełka Konrad            0b.PK 29.42  1.56/7   12.45/13  14.13/13  14.43/14  17.04/13  19.44/12  26.21/11  28.35/11  29.22/13  29.42/13 
    UKS GOK Galewice                      1.56/7   10.49/13   1.28/9    0.30/7    2.21/5    2.40/11   6.37/9    2.14/10   0.47/8    0.20/4  
 11 Batyra Filip               0b.PK 30.53  2.34/9    7.18/9    7.57/9    8.25/8   12.08/8   16.34/8   27.32/12  29.40/12  30.34/14  30.53/14 
    UKS Azymut Siedliska                  2.34/9    4.44/9    0.39/3    0.28/5    3.43/10   4.26/12  10.58/11   2.08/9    0.54/10   0.19/1* 
 12 Duda Łukasz                1b.PK 17.12  1.03/1*   2.16/2    6.04/5    6.26/5    8.38/4        /    13.38/4   16.21/4   16.50/5   17.12/5  
    UKS Traper Złocieniec                 1.03/1*   1.13/7    3.48/13   0.22/4    2.12/4        /         /     2.43/11   0.29/1*   0.22/8  
 13 Pachnik Antoni             2b.PK 23.23  1.49/6   10.05/11  10.41/11  11.01/11  15.32/10  17.10/9        /         /    23.02/8   23.23/8  
    UKS Orientpark.pl Iwiny               1.49/6    8.16/12   0.36/1*   0.20/2    4.31/13   1.38/7        /         /         /     0.21/6  
 14 Hec Patryk                 7b.PK 11.45      /         /         /     6.24/4        /         /         /         /    11.24/1*  11.45/1* 
    UKS Orlik Rajbrot                         /         /         /         /         /         /         /         /         /     0.21/6  
    Kiersztyn Jakub            DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Azymut Siedliska                      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Porada Tobiasz             DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Lotna Zdzieszowice                    /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Stefański Marek            DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Arkady Raszków                        /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10R        1.3km    0m 9k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-63      2-64      3-33      4-57      5-62      6-56      7-59      8-35      9-99    
  1 Bultrowicz Franciszek      0b.PK 12.52  2.10/4    3.46/3    5.25/1*   7.23/1*   8.25/1*   8.41/1*   9.31/1*  10.49/1*  12.32/1*  12.52/1* 
    KS Hades Poznań                       2.10/4    1.36/1*   1.39/1*   1.58/1*   1.02/1*   0.16/1*   0.50/2    1.18/1*   1.43/1*   0.20/2  
  2 Ciupa Wojciech             0b.PK 15.32  1.52/2    3.32/2    5.50/3    8.31/3    9.58/3   10.31/3   11.16/2   13.02/2   14.58/2   15.32/2  
    UKS Orientuś Łódź                     1.52/2    1.40/2    2.18/2    2.41/5    1.27/3    0.33/3    0.45/1*   1.46/2    1.56/2    0.34/4  
  3 Błachut Olgierd            0b.PK 16.14  1.33/1*   3.20/1*   5.46/2    7.54/2    9.15/2    9.44/2   11.30/3   13.24/3   15.30/3   16.14/3  
    Team 360 stopni Warszawa              1.33/1*   1.47/3    2.26/3    2.08/2    1.21/2    0.29/2    1.46/4    1.54/3    2.06/3    0.44/5  
  4 Kurdziel Szymon            0b.PK 19.18  2.02/3    4.25/4    7.18/4    9.39/4   11.34/4   12.35/4   14.02/4   16.36/4   18.46/4   19.18/4  
    MKS MOS Wrocław                       2.02/3    2.23/4    2.53/4    2.21/3    1.55/4    1.01/5    1.27/3    2.34/5    2.10/4    0.32/3  
  5 Niewiem Kewin              0b.PK 23.48  3.55/5    7.23/5   10.21/5   12.59/5   14.59/5   15.45/5   18.29/5   20.42/5   23.29/5   23.48/5  
    UKS Reflex Rybnik                     3.55/5    3.28/5    2.58/5    2.38/4    2.00/5    0.46/4    2.44/5    2.13/4    2.47/5    0.19/1* 
    Lenczowski Adam            NKl            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Team 360 stopni Warszawa                  /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Lenczowski Krzysztof       NKl            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Team 360 stopni Warszawa                  /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M11         1.6km    0m 11k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-58      3-33      4-35      5-36      6-65      7-56      8-67      9-57     10-61     11-99    
  1 Narożny Kacper                  9.43  0.43/2    1.02/1*   2.05/1*   2.44/1*   4.12/1*   5.14/1*   6.42/1*   7.17/1*   7.46/1*   8.55/1*   9.28/1*   9.43/1* 
    UKS GOK Galewice                      0.43/2    0.19/3    1.03/2    0.39/2    1.28/5    1.02/5    1.28/1*   0.35/14   0.29/14   1.09/24   0.33/15   0.15/1* 
  2 Chodlewski Antoni               9.56  0.46/3    1.12/4    2.17/3    3.04/3    4.24/2    5.31/3    7.12/2    7.47/2    8.32/4    9.11/2    9.40/2    9.56/2  
    KS Kościelec Chrzanów                 0.46/3    0.26/22   1.05/5    0.47/10   1.20/2    1.07/12   1.41/4    0.35/14   0.45/37   0.39/1*   0.29/6    0.16/7  
  3 Tarnowski Przemysław           10.01  0.50/5    1.11/3    2.28/6    3.09/4    4.33/4    5.42/5    7.27/4    7.59/4    8.29/3    9.13/3    9.45/3   10.01/3  
    WKS Wawel Kraków                      0.50/5    0.21/10   1.17/11   0.41/3    1.24/4    1.09/14   1.45/6    0.32/8    0.30/16   0.44/4    0.32/11   0.16/7  
  4 Marcjanek Filip                10.14  0.47/4    1.07/2    2.10/2    2.55/2    4.37/5    5.34/4    7.26/3    7.53/3    8.15/2    9.24/4    9.59/4   10.14/4  
    UKS Orientuś Łódź                     0.47/4    0.20/6    1.03/2    0.45/7    1.42/21   0.57/1*   1.52/8    0.27/2    0.22/1*   1.09/24   0.35/23   0.15/1* 
  5 Ludwin Jakub                   10.18  0.51/6    1.12/4    2.20/4    3.09/4    4.50/6    5.57/6    7.40/6    8.09/6    8.35/5    9.26/5    9.59/4   10.18/5  
    KS Kościelec Chrzanów                 0.51/6    0.21/10   1.08/6    0.49/13   1.41/17   1.07/12   1.43/5    0.29/5    0.26/6    0.51/13   0.33/15   0.19/22 
  6 Zaremba Adam                   10.22  1.03/17   1.23/10   2.37/8    3.22/7    5.03/8    6.06/7    7.55/7    8.28/7    8.52/7    9.34/7   10.06/6   10.22/6  
    UMKS Kwidzyn                          1.03/17   0.20/6    1.14/9    0.45/7    1.41/17   1.03/7    1.49/7    0.33/10   0.24/3    0.42/2    0.32/11   0.16/7  
  7 Konopka Tomasz                 10.43  1.02/15   1.25/12   2.27/5    3.13/6    4.27/3    5.30/2    7.29/5    8.04/5    8.35/5    9.28/6   10.28/7   10.43/7  
    UKS Lotna Zdzieszowice                1.02/15   0.23/13   1.02/1*   0.46/9    1.14/1*   1.03/7    1.59/14   0.35/14   0.31/18   0.53/15   1.00/38   0.15/1* 
  8 Krempiński Franciszek          11.06  1.19/25   1.42/22   3.17/22   4.10/19   5.39/15   6.44/12   8.37/11   9.06/10   9.36/10  10.21/8   10.51/8   11.06/8  
    UKS Azymut Pabianice                  1.19/25   0.23/13   1.35/24   0.53/22   1.29/7    1.05/9    1.53/10   0.29/5    0.30/16   0.45/5    0.30/9    0.15/1* 
  9 Perfikowski Paweł              11.15  0.53/8    1.18/7    2.58/14   3.49/13   5.17/12   6.17/10   8.09/8    8.42/8    9.20/9   10.31/10  10.56/9   11.15/9  
    UMKS Kwidzyn                          0.53/8    0.25/20   1.40/27   0.51/17   1.28/5    1.00/4    1.52/8    0.33/10   0.38/30   1.11/28   0.25/1*   0.19/22 
 10 Klakla Kacper                  11.22  1.07/20   1.30/17   2.41/9    3.33/10   5.04/9    6.15/8    8.21/9    8.54/9    9.19/8   10.25/9   11.00/10  11.22/10 
    KS Kościelec Chrzanów                 1.07/20   0.23/13   1.11/8    0.52/19   1.31/9    1.11/16   2.06/16   0.33/10   0.25/4    1.06/22   0.35/23   0.22/37 
 11 Wiśniewski Jakub               11.45  0.59/13   1.26/14   2.57/13   3.46/12   5.40/16   6.51/14   9.05/13   9.37/13  10.05/13  10.53/11  11.25/11  11.45/11 
    UKS Azymut Pabianice                  0.59/13   0.27/24   1.31/20   0.49/13   1.54/27   1.11/16   2.14/21   0.32/8    0.28/8    0.48/7    0.32/11   0.20/30 
 12 Ziółkiewicz Jan                11.54  1.00/14   1.25/12   2.44/11   3.34/11   5.11/11   6.24/11   8.32/10   9.13/11   9.51/12  11.01/12  11.35/12  11.54/12 
    UKS Orientuś Łódź                     1.00/14   0.25/20   1.19/14   0.50/16   1.37/15   1.13/20   2.08/17   0.41/23   0.38/30   1.10/27   0.34/19   0.19/22 
 13 Gradek Mateusz                 12.02  0.54/9    1.17/6    4.00/27   4.41/25   6.15/20   7.12/17   8.50/12   9.19/12   9.47/11  11.13/13  11.43/13  12.02/13 
    UKS Traper Złocieniec                 0.54/9    0.23/13   2.43/35   0.41/3    1.34/11   0.57/1*   1.38/3    0.29/5    0.28/8    1.26/36   0.30/9    0.19/22 
 14 Młynarczyk Maksymilian         12.35  1.11/22   2.53/32   3.56/25   4.48/26   6.10/19   7.36/21   9.46/18  10.34/17  11.02/17  11.51/15  12.18/14  12.35/14 
    UKS Orientuś Łódź                     1.11/22   1.42/37   1.03/2    0.52/19   1.22/3    1.26/26   2.10/18   0.48/30   0.28/8    0.49/9    0.27/2    0.17/13 
 15 Świtała Michał                 12.40  0.54/9    1.18/7    2.42/10   3.29/9    4.58/7    7.06/16   9.29/15  10.29/16  11.00/16  11.49/14  12.22/15  12.40/15 
    UNTS Warszawa                         0.54/9    0.24/19   1.24/18   0.47/10   1.29/7    2.08/39   2.23/24   1.00/35   0.31/18   0.49/9    0.33/15   0.18/17 
 16 Droń Wiktor                    12.54  1.22/27   1.45/24   3.06/18   3.53/15   5.34/13   6.54/15   9.23/14  10.15/14  10.43/14  12.02/16  12.37/16  12.54/16 
    UMKS Kwidzyn                          1.22/27   0.23/13   1.21/16   0.47/10   1.41/17   1.20/22   2.29/26   0.52/33   0.28/8    1.19/32   0.35/23   0.17/13 
 17 Zychowicz Krystian             13.02  0.58/11   1.26/14   3.22/24   4.18/23   6.01/18   7.25/19   9.37/17  10.18/15  10.46/15  12.07/17  12.41/17  13.02/17 
    KS Kościelec Chrzanów                 0.58/11   0.28/28   1.56/33   0.56/24   1.43/23   1.24/24   2.12/20   0.41/23   0.28/8    1.21/34   0.34/19   0.21/33 
 18 Wyrwa Tobiasz                  13.14  1.16/24   1.43/23   3.02/17   4.03/16   5.38/14   7.15/18   9.35/16  11.06/19  11.32/20  12.30/19  12.58/18  13.14/18 
    HKS Azymut Mochy                      1.16/24   0.27/24   1.19/14   1.01/28   1.35/12   1.37/32   2.20/22   1.31/39   0.26/6    0.58/19   0.28/4    0.16/7  
 19 Kipka Mateusz                  13.21  0.52/7    1.18/7    2.33/7    3.22/7    5.04/9    6.16/9   10.33/21  11.08/20  11.30/19  12.24/18  13.03/19  13.21/19 
    UKS Lotna Zdzieszowice                0.52/7    0.26/22   1.15/10   0.49/13   1.42/21   1.12/19   4.17/36   0.35/14   0.22/1*   0.54/16   0.39/31   0.18/17 
 20 Olejnik Tomasz                 13.36  1.02/15   1.24/11   3.06/18   4.21/24   6.18/21   7.31/20  10.00/20  11.17/21  11.51/22  12.41/20  13.19/20  13.36/20 
    UKS GOK Galewice                      1.02/15   0.22/12   1.42/29   1.15/34   1.57/28   1.13/20   2.29/26   1.17/38   0.34/25   0.50/12   0.38/29   0.17/13 
 21 Pękal Mikołaj                  13.48  2.56/35   3.19/35   6.02/35   6.45/34   8.16/34   9.18/29  10.55/24  11.22/22  11.50/21  13.01/22  13.30/21  13.48/21 
    UMKS Kwidzyn                          2.56/35   0.23/13   2.43/35   0.43/5    1.31/9    1.02/5    1.37/2    0.27/2    0.28/8    1.11/28   0.29/6    0.18/17 
 22 Dammfeld Adam                  13.50  1.03/17   1.32/19   3.12/20   4.04/17   6.30/22   8.01/22  10.44/23  11.30/24  12.03/24  12.57/21  13.31/22  13.50/22 
    UKS Lotna Zdzieszowice                1.03/17   0.29/30   1.40/27   0.52/19   2.26/32   1.31/29   2.43/29   0.46/28   0.33/24   0.54/16   0.34/19   0.19/22 
 23 Drosik Marcel                  14.08  1.47/30   2.07/26   3.17/22   4.08/18   5.43/17   6.48/13   9.56/19  10.40/18  11.11/18  13.18/23  13.52/23  14.08/23 
    UNTS Warszawa                         1.47/30   0.20/6    1.10/7    0.51/17   1.35/12   1.05/9    3.08/32   0.44/26   0.31/18   2.07/39   0.34/19   0.16/7  
 24 Rygielski Wiktor               14.15  2.03/34   2.30/31   4.04/29   5.04/28   6.42/24   8.16/25  10.37/22  11.26/23  12.01/23  13.28/24  13.57/24  14.15/24 
    UMKS Kwidzyn                          2.03/34   0.27/24   1.34/23   1.00/27   1.38/16   1.34/31   2.21/23   0.49/31   0.35/28   1.27/37   0.29/6    0.18/17 
 25 Król Jan                       14.27  1.34/28   2.03/25   4.27/30   5.34/29   7.18/27   8.45/27  11.14/25  11.54/25  12.28/25  13.35/25  14.08/25  14.27/25 
    UKS Arkady Raszków                    1.34/28   0.29/30   2.24/34   1.07/31   1.44/24   1.27/27   2.29/26   0.40/22   0.34/25   1.07/23   0.33/15   0.19/22 
 26 Zieliński Tomasz               14.47  1.07/20   1.39/21   3.00/15   4.17/22   6.43/26   8.07/23  12.04/28  12.32/27  13.10/27  13.56/27  14.32/27  14.47/26 
    KS Hades Poznań                       1.07/20   0.32/33   1.21/16   1.17/35   2.26/32   1.24/24   3.57/34   0.28/4    0.38/30   0.46/6    0.36/26   0.15/1* 
 27 Bekier Daniel                  14.52  1.56/32   2.59/33   4.48/32   6.01/32   7.58/32   9.30/32  11.30/26  12.12/26  12.43/26  13.46/26  14.29/26  14.52/27 
    UKS Azymut Siedliska                  1.56/32   1.03/35   1.49/32   1.13/33   1.57/28   1.32/30   2.00/15   0.42/25   0.31/18   1.03/21   0.43/35   0.23/38 
 28 Białasik Bartosz               15.29  1.46/29   2.18/29   3.56/25   5.02/27   7.48/30   9.27/31  12.18/29  13.09/29  13.44/29  14.36/29  15.08/28  15.29/28 
    UKS Dąb Leszno                        1.46/29   0.32/33   1.38/26   1.06/30   2.46/36   1.39/34   2.51/30   0.51/32   0.35/28   0.52/14   0.32/11   0.21/33 
 29 Łukasik Szymon                 15.41  1.19/25   1.35/20   2.52/12   3.50/14   7.46/29   8.57/28  12.38/31  13.16/31  13.41/28  14.30/28  15.20/29  15.41/29 
    UKS Lotna Zdzieszowice                1.19/25   0.16/1*   1.17/11   0.58/26   3.56/39   1.11/16   3.41/33   0.38/19   0.25/4    0.49/9    0.50/36   0.21/33 
 30 Pachucki Tymoteusz             15.51  3.24/36   3.43/36   5.16/34   5.59/30   7.40/28   9.39/34  11.37/27  12.53/28  13.46/30  14.42/30  15.32/30  15.51/30 
    BKS Wataha Warszawa                   3.24/36   0.19/3    1.33/22   0.43/5    1.41/17   1.59/37   1.58/13   1.16/37   0.53/38   0.56/18   0.50/36   0.19/22 
 31 Lis Antoni                     16.16  3.57/38   5.50/39   7.17/37   8.12/35   9.48/35  10.54/35  13.18/32  13.52/32  14.35/32  15.33/32  16.00/32  16.16/31 
    UKS Azymut Dębów                      3.57/38   1.53/38   1.27/19   0.55/23   1.36/14   1.06/11   2.24/25   0.34/13   0.43/35   0.58/19   0.27/2    0.16/7  
 32 Murawski Rafał                 17.11  3.26/37   3.54/37   5.11/33   6.13/33   7.59/33   9.36/33  13.44/34  14.23/33  15.02/33  16.14/33  16.51/33  17.11/32 
    HKS Azymut Mochy                      3.26/37   0.28/28   1.17/11   1.02/29   1.46/25   1.37/32   4.08/35   0.39/20   0.39/33   1.12/30   0.37/28   0.20/30 
 33 Dominiak Kacper                17.14  0.14/1*   3.03/34   4.39/31   6.00/31   7.57/31   9.18/29  12.23/30  13.09/29  14.05/31  15.21/31  15.57/31  17.14/33 
    UKS Orientpark.pl Iwiny               0.14/1*   2.49/39   1.36/25   1.21/37   1.57/28   1.21/23   3.05/31   0.46/28   0.56/39   1.16/31   0.36/26   1.17/39 
 34 Chachurski Mieszko             17.22  1.03/17   1.30/17   3.14/21   4.11/21   6.42/24   8.10/24  13.29/33  14.27/34  15.06/34  16.26/34  17.05/34  17.22/34 
    UNTS Warszawa                         1.03/17   0.27/24   1.44/30   0.57/25   2.31/35   1.28/28   5.19/38   0.58/34   0.39/33   1.20/33   0.39/31   0.17/13 
 35 Słomczyński Filip              17.50  0.58/11   1.29/16   3.00/15   4.10/19   6.38/23   8.43/26  14.07/35  14.52/35  15.26/35  16.53/35  17.31/35  17.50/35 
    UKS Orientuś Łódź                     0.58/11   0.31/32   1.31/20   1.10/32   2.28/34   2.05/38   5.24/39   0.45/27   0.34/25   1.27/37   0.38/29   0.19/22 
 36 Duplak Maciej                  18.08  1.11/22   2.18/29   7.54/38   9.12/37  11.02/36  12.11/36  14.08/36  15.16/36  15.59/36  17.08/36  17.47/36  18.08/36 
    UKS Patria Młynne                     1.11/22   1.07/36   5.36/39   1.18/36   1.50/26   1.09/14   1.57/12   1.08/36   0.43/35   1.09/24   0.39/31   0.21/33 
 37 Olejnik Mikołaj                18.36  5.30/39   5.47/38   9.20/39   9.56/39  13.12/39  14.11/39  16.05/38  16.42/38  17.11/38  17.53/38  18.21/37  18.36/37 
    BKS Wataha Warszawa                   5.30/39   0.17/2    3.33/37   0.36/1*   3.16/38   0.59/3    1.54/11   0.37/18   0.29/14   0.42/2    0.28/4    0.15/1* 
 38 Gimiński Dawid                 18.42  1.56/32   2.16/28   4.02/28   9.03/36  11.50/37  13.32/37  15.43/37  16.22/37  16.53/37  17.41/37  18.22/38  18.42/38 
    UKS Lotna Zdzieszowice                1.56/32   0.20/6    1.46/31   5.01/39   2.47/37   1.42/35   2.11/19   0.39/20   0.31/18   0.48/7    0.41/34   0.20/30 
 39 Pióro Dawid                    22.05  1.52/31   2.11/27   6.52/36   9.55/38  11.58/38  13.46/38  18.18/39  18.44/39  19.16/39  20.40/39  21.47/39  22.05/39 
    UKS Azymut Siedliska                  1.52/31   0.19/3    4.41/38   3.03/38   2.03/31   1.48/36   4.32/37   0.26/1*   0.32/23   1.24/35   1.07/39   0.18/17 
    Grajewski Jakub            NKl        1.01/     1.24/     2.57/     3.59/     5.43/     8.46/    10.57/    12.11/    12.54/         /    14.04/    14.22/   
    UMKS Kwidzyn                          1.01/     0.23/     1.33/     1.02/     1.44/     3.03/     2.11/     1.14/     0.43/         /         /     0.18/   
    Woźniak Wojciech           NKl        3.07/     3.23/     4.42/     5.33/     7.09/     8.16/    10.41/    11.10/    11.43/         /    13.48/    14.10/   
    UKS Lotna Zdzieszowice                3.07/     0.16/     1.19/     0.51/     1.36/     1.07/     2.25/     0.29/     0.33/         /         /     0.22/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M12         1.8km    0m 13k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-51      2-32      3-47      4-35      5-65      6-39      7-49      8-36      9-43     10-44     11-45     12-61    
                                      13-99    
  1 Maciejewski Bartłomiej         10.08  0.36/1*   1.21/1*   1.56/1*   2.54/1*   4.38/1*   5.10/1*   6.16/1*   6.39/1*   7.35/1*   8.10/1*   9.11/1*   9.27/1* 
    BKS Wataha Warszawa                   0.36/1*   0.45/1*   0.35/1*   0.58/2    1.44/1*   0.32/1*   1.06/4    0.23/5    0.56/2    0.35/2    1.01/13   0.16/3  
                                          9.54/1*  10.08/1* 
                                          0.27/5    0.14/1* 
  2 Cepurdej Wladyslaw             10.26  0.41/4    1.37/6    2.17/5    3.13/5    5.04/2    5.39/2    6.41/2    7.03/2    7.58/2    8.41/3    9.24/2    9.46/2  
    UMKS Kwidzyn                          0.41/4    0.56/7    0.40/7    0.56/1*   1.51/2    0.35/5    1.02/1*   0.22/1*   0.55/1*   0.43/11   0.43/1*   0.22/12 
                                         10.10/2   10.26/2  
                                          0.24/2    0.16/4  
  3 Pachnik Jędrzej                10.27  0.45/7    1.31/3    2.09/3    3.11/4    5.09/3    5.43/4    6.48/3    7.11/3    8.07/3    8.40/2    9.33/3    9.50/3  
    UKS Orientpark.pl Iwiny               0.45/7    0.46/4    0.38/2    1.02/4    1.58/4    0.34/3    1.05/3    0.23/5    0.56/2    0.33/1*   0.53/6    0.17/6  
                                         10.12/3   10.27/3  
                                          0.22/1*   0.15/3  
  4 Sztranek Maciej                10.54  0.37/2    1.22/2    2.06/2    3.10/2    5.10/5    5.42/3    6.54/4    7.16/4    8.13/4    9.10/5    9.54/4   10.10/4  
    UKS Azymut Pabianice                  0.37/2    0.45/1*   0.44/10   1.04/6    2.00/6    0.32/1*   1.12/7    0.22/1*   0.57/4    0.57/16   0.44/2    0.16/3  
                                         10.38/4   10.54/4  
                                          0.28/8    0.16/4  
  5 Łącki Jakub                    11.05  0.39/3    1.34/5    2.17/5    3.19/6    5.26/6    6.01/6    7.12/6    7.34/6    8.32/6    9.13/6   10.06/5   10.21/5  
    UKS OSiR Góra Kalwaria                0.39/3    0.55/6    0.43/9    1.02/4    2.07/9    0.35/5    1.11/5    0.22/1*   0.58/5    0.41/9    0.53/6    0.15/2  
                                         10.48/5   11.05/5  
                                          0.27/5    0.17/6  
  6 Dwojak Gracjan                 11.12  0.46/8    2.07/15   2.46/12   3.55/11   5.50/8    6.24/7    7.27/7    7.51/7    8.50/7    9.30/7   10.19/7   10.32/7  
    UKS Orientpark.pl Iwiny               0.46/8    1.21/23   0.39/4    1.09/8    1.55/3    0.34/3    1.03/2    0.24/7    0.59/6    0.40/5    0.49/4    0.13/1* 
                                         10.58/6   11.12/6  
                                          0.26/3    0.14/1* 
  7 Stopczyński Bartosz            11.17  0.46/8    1.31/3    2.09/3    3.10/2    5.09/3    5.46/5    6.57/5    7.21/5    8.22/5    8.59/4   10.13/6   10.31/6  
    BKS Wataha Warszawa                   0.46/8    0.45/1*   0.38/2    1.01/3    1.59/5    0.37/8    1.11/5    0.24/7    1.01/9    0.37/3    1.14/16   0.18/8  
                                         10.59/7   11.17/7  
                                          0.28/8    0.18/14 
  8 Kotkowiak Bartosz              11.57  1.06/17   1.56/12   2.35/9    3.45/7    5.58/10   6.35/10   7.50/10   8.12/8    9.11/8    9.49/8   10.45/8   11.06/8  
    KOS BnO Szczecin                      1.06/17   0.50/5    0.39/4    1.10/9    2.13/10   0.37/8    1.15/8    0.22/1*   0.59/6    0.38/4    0.56/8    0.21/10 
                                         11.35/8   11.57/8  
                                          0.29/11   0.22/27 
  9 Bultrowicz Tymoteusz           11.58  1.00/15   1.59/14   2.41/11   3.49/10   5.50/8    6.29/8    7.44/8    8.25/9    9.24/9   10.05/9   10.56/9   11.13/9  
    KS Hades Poznań                       1.00/15   0.59/8    0.42/8    1.08/7    2.01/7    0.39/10   1.15/8    0.41/19   0.59/6    0.41/9    0.51/5    0.17/6  
                                         11.41/9   11.58/9  
                                          0.28/8    0.17/6  
 10 Pisarek Kordian                11.59  0.47/10   1.46/8    2.35/9    3.45/7    5.49/7    6.31/9    7.47/9    8.29/10   9.34/10  10.14/10  11.00/10  11.16/10 
    WKS Wawel Kraków                      0.47/10   0.59/8    0.49/12   1.10/9    2.04/8    0.42/14   1.16/10   0.42/20   1.05/10   0.40/5    0.46/3    0.16/3  
                                         11.42/10  11.59/10 
                                          0.26/3    0.17/6  
 11 Kurzyp Michał                  13.33  0.47/10   1.48/9    2.33/8    3.48/9    6.11/11   6.56/11   8.12/11   9.01/11  10.33/11  11.13/11  12.12/11  12.39/11 
    MKS MOS Wrocław                       0.47/10   1.01/10   0.45/11   1.15/12   2.23/11   0.45/15   1.16/10   0.49/28   1.32/21   0.40/5    0.59/11   0.27/19 
                                         13.15/11  13.33/11 
                                          0.36/17   0.18/14 
 12 Grzybowski Maciej              14.53  0.55/14   1.58/13   2.47/13   4.14/12   7.05/12   7.46/12   9.15/12   9.46/12  11.07/12  12.10/12  13.38/13  14.01/12 
    UKS Azymut 45 Gdynia                  0.55/14   1.03/14   0.49/12   1.27/21   2.51/18   0.41/13   1.29/14   0.31/11   1.21/15   1.03/19   1.28/23   0.23/13 
                                         14.33/12  14.53/12 
                                          0.32/12   0.20/23 
 13 Wolski Igor                    15.14  0.43/6    1.44/7    3.47/18   4.58/16   7.31/14   8.19/13   9.42/13  10.09/13  11.28/13  12.19/13  13.30/12  14.11/13 
    UKS Azymut Pabianice                  0.43/6    1.01/10   2.03/25   1.11/11   2.33/13   0.48/18   1.23/12   0.27/9    1.19/14   0.51/14   1.11/15   0.41/24 
                                         14.57/13  15.14/13 
                                          0.46/24   0.17/6  
 14 Gąsienica-Samek Adam           15.26  0.42/5    1.53/11   2.32/7    5.37/20   8.10/18   8.45/17  10.17/15  10.55/15  12.07/15  13.11/14  14.09/14  14.34/14 
    UNTS Warszawa                         0.42/5    1.11/18   0.39/4    3.05/28   2.33/13   0.35/5    1.32/15   0.38/17   1.12/12   1.04/20   0.58/10   0.25/16 
                                         15.07/14  15.26/14 
                                          0.33/14   0.19/21 
 15 Kloc Olaf                      15.52  1.05/16   2.17/17   4.29/25   5.47/23   8.36/21   9.23/20  10.58/19  11.27/19  12.38/18  13.24/16  14.24/15  15.08/15 
    UKS Kometa Gliwice                    1.05/16   1.12/20   2.12/27   1.18/15   2.49/16   0.47/17   1.35/17   0.29/10   1.11/11   0.46/12   1.00/12   0.44/26 
                                         15.35/15  15.52/15 
                                          0.27/5    0.17/6  
 16 Kilichowski Kacper             16.06  0.51/12   1.52/10   3.02/14   4.19/13   7.22/13   8.25/14  10.19/16  10.55/15  12.25/16  13.14/15  14.34/16  15.11/16 
    UKS Azymut 45 Gdynia                  0.51/12   1.01/10   1.10/22   1.17/13   3.03/20   1.03/25   1.54/24   0.36/15   1.30/20   0.49/13   1.20/21   0.37/22 
                                         15.47/16  16.06/16 
                                          0.36/17   0.19/21 
 17 Szlafka Mikołaj                16.20  2.23/27   3.24/27   4.18/22   5.55/25   8.20/19   9.00/18  10.25/18  11.07/18  12.36/17  14.08/18  15.05/17  15.28/17 
    HKS Azymut Mochy                      2.23/27   1.01/10   0.54/15   1.37/24   2.25/12   0.40/11   1.25/13   0.42/20   1.29/19   1.32/27   0.57/9    0.23/13 
                                         16.02/17  16.20/17 
                                          0.34/15   0.18/14 
 18 Ciechanowicz Mikołaj           17.45  1.27/25   2.34/21   3.33/17   4.50/14   7.53/16   8.39/16  10.14/14  10.46/14  12.01/14  14.07/17  16.02/18  16.47/20 
    UKS Azymut 45 Gdynia                  1.27/25   1.07/16   0.59/16   1.17/13   3.03/20   0.46/16   1.35/17   0.32/13   1.15/13   2.06/28   1.55/27   0.45/27 
                                         17.28/19  17.45/18 
                                          0.41/22   0.17/6  
 18 Stefaniak Robert               17.45  1.09/18   2.52/24   3.59/20   5.30/19   8.54/22   9.53/22  11.59/22  12.44/22  14.05/21  15.05/21  16.23/21  16.46/19 
    UKS Azymut 45 Gdynia                  1.09/18   1.43/26   1.07/21   1.31/23   3.24/24   0.59/20   2.06/27   0.45/24   1.21/15   1.00/18   1.18/20   0.23/13 
                                         17.27/18  17.45/18 
                                          0.41/22   0.18/14 
 20 Kardasz Jakub                  17.59  1.10/21   2.19/18   3.23/15   5.02/17   8.01/17   9.06/19  11.06/20  11.50/20  14.17/22  15.27/22  16.31/22  17.01/22 
    UKS Azymut Siedliska                  1.10/21   1.09/17   1.04/17   1.39/25   2.59/19   1.05/26   2.00/26   0.44/22   2.27/26   1.10/21   1.04/14   0.30/20 
                                         17.39/20  17.59/20 
                                          0.38/19   0.20/23 
 21 Skurznica Oskar                18.20  1.15/22   2.20/19   3.25/16   4.55/15   7.38/15   8.37/15  10.21/17  10.56/17  13.09/19  14.22/19  16.12/20  16.49/21 
    UKS Azymut Pabianice                  1.15/22   1.05/15   1.05/19   1.30/22   2.43/15   0.59/20   1.44/19   0.35/14   2.13/25   1.13/23   1.50/25   0.37/22 
                                         17.58/21  18.20/21 
                                          1.09/26   0.22/27 
 22 Łukaszyk Maksymilian           19.03  1.15/22   2.44/22   3.48/19   5.14/18   8.27/20   9.32/21  11.29/21  12.15/21  13.42/20  14.22/19  16.04/19  16.22/18 
    UKS Dąb Leszno                        1.15/22   1.29/24   1.04/17   1.26/20   3.13/23   1.05/26   1.57/25   0.46/25   1.27/18   0.40/5    1.42/24   0.18/8  
                                         18.46/23  19.03/22 
                                          2.24/28   0.17/6  
 22 Grzegorczyk Borys              19.03  1.09/18   2.20/19   4.19/23   5.42/21   9.56/24  10.55/24  12.40/23  13.24/23  15.07/23  16.19/24  17.35/23  18.06/23 
    WKS Wawel Kraków                      1.09/18   1.11/18   1.59/24   1.23/18   4.14/26   0.59/20   1.45/20   0.44/22   1.43/23   1.12/22   1.16/19   0.31/21 
                                         18.45/22  19.03/22 
                                          0.39/20   0.18/14 
 24 Truty Jonasz                   19.11  2.25/28   3.39/28   4.31/26   5.51/24   9.49/23  10.49/23  13.21/25  13.58/26  15.24/24  16.18/23  17.38/24  18.19/24 
    WKS Wawel Kraków                      2.25/28   1.14/21   0.52/14   1.20/16   3.58/25   1.00/23   2.32/28   0.37/16   1.26/17   0.54/15   1.20/21   0.41/24 
                                         18.53/24  19.11/24 
                                          0.34/15   0.18/14 
 25 Ładyko Bartłomiej              19.25  0.54/13   2.09/16   6.30/28   8.17/28  11.07/27  11.47/26  13.40/27  14.18/27  16.02/25  17.01/25  18.15/25  18.36/25 
    BKS Wataha Warszawa                   0.54/13   1.15/22   4.21/28   1.47/26   2.50/17   0.40/11   1.53/22   0.38/17   1.44/24   0.59/17   1.14/16   0.21/10 
                                         19.08/25  19.25/25 
                                          0.32/12   0.17/6  
 26 Wałczuk-Piech Wiktor           22.22  1.21/24   2.50/23   4.14/21   6.16/26  10.48/26  11.49/27  13.23/26  13.54/25  17.29/27  18.50/27  20.42/27  21.07/26 
    UKS Azymut Siedliska                  1.21/24   1.29/24   1.24/23   2.02/27   4.32/27   1.01/24   1.34/16   0.31/11   3.35/28   1.21/25   1.52/26   0.25/16 
                                         22.01/26  22.22/26 
                                          0.54/25   0.21/25 
 27 Marszałek Alan                 23.14  1.38/26   3.23/26   5.32/27   6.55/27  10.01/25  11.08/25  12.54/24  13.41/24  16.48/26  18.16/26  20.23/26  21.14/27 
    UKS Grom Sokolniki                    1.38/26   1.45/27   2.09/26   1.23/18   3.06/22   1.07/28   1.46/21   0.47/26   3.07/27   1.28/26   2.07/28   0.51/28 
                                         22.53/27  23.14/27 
                                          1.39/27   0.21/25 
 28 Łubisz Dominik                 25.01  1.09/18   3.15/25   4.21/24   5.42/21  15.57/28  16.51/28  18.44/28  19.31/28  21.11/28  22.25/28  23.39/28  24.04/28 
    UKS Azymut Pabianice                  1.09/18   2.06/28   1.06/20   1.21/17  10.15/28   0.54/19   1.53/22   0.47/26   1.40/22   1.14/24   1.14/16   0.25/16 
                                         24.43/28  25.01/28 
                                          0.39/20   0.18/14 
    Burak Łukasz               NKl        1.09/     2.12/     3.14/     4.25/     8.14/     8.57/    10.43/    11.09/    12.15/         /    14.00/    14.22/   
    UKS Lotna Zdzieszowice                1.09/     1.03/     1.02/     1.11/     3.49/     0.43/     1.46/     0.26/     1.06/         /         /     0.22/   
                                         14.59/    15.19/   
                                          0.37/     0.20/   
    Wdowczyk Paweł             NKl        1.14/     2.43/     4.06/     5.56/     9.31/    10.21/    11.43/    12.32/    20.09/    18.48/    21.56/    22.22/   
    UKS Arkady Raszków                    1.14/     1.29/     1.23/     1.50/     3.35/     0.50/     1.22/     0.49/     7.37/         /     3.08/     0.26/   
                                         22.50/    23.05/   
                                          0.28/     0.15/   
    Jurczak Miłosz             NKl        0.52/     1.50/     2.38/     4.05/     6.51/     9.47/    11.06/    11.32/    12.41/    13.37/    14.34/         /   
    MKS Paulinum Jelenia Góra             0.52/     0.58/     0.48/     1.27/     2.46/     2.56/     1.19/     0.26/     1.09/     0.56/     0.57/         /   
                                         15.07/    15.23/   
                                              /     0.16/   
    Kroszczyński Michał        DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    MKS Metalowiec Łódź                       /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /   
                                              /         /   
    Kowalczyk Mateusz          DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    MKS Metalowiec Łódź                       /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /   
                                              /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M13         2.3km    0m 17k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-46      2-64      3-33      4-48      5-53      6-37      7-38      8-70      9-49     10-39     11-40     12-42    
                                      13-65     14-43     15-56     16-60     17-99    
  1 Antonowicz Jan                 12.24  0.18/2    1.14/1*   2.06/2    2.17/1*   3.41/1*   4.41/1*   4.58/1*   5.59/1*   6.14/1*   7.15/1*   8.10/1*   8.53/1* 
    UNTS Warszawa                         0.18/2    0.56/3    0.52/3    0.11/1*   1.24/2    1.00/1*   0.17/13   1.01/1*   0.15/3    1.01/2    0.55/7    0.43/7  
                                          9.17/1*  10.30/1*  10.56/1*  11.23/1*  12.06/1*  12.24/1* 
                                          0.24/1*   1.13/2    0.26/1*   0.27/1*   0.43/9    0.18/20 
  2 Pawłowski Leon                 12.50  0.45/25   1.37/8    2.29/6    2.40/6    3.58/5    5.11/4    5.26/4    6.32/3    6.48/3    7.51/3    8.40/3    9.17/2  
    KOS BnO Szczecin                      0.45/25   0.52/1*   0.52/3    0.11/1*   1.18/1*   1.13/8    0.15/5    1.06/3    0.16/4    1.03/4    0.49/1*   0.37/2  
                                          9.41/2   10.50/2   11.26/2   11.53/2   12.32/2   12.50/2  
                                          0.24/1*   1.09/1*   0.36/11   0.27/1*   0.39/2    0.18/20 
  3 Lisiak Adam                    13.12  0.20/3    1.25/4    2.16/4    2.27/4    3.52/3    5.01/2    5.16/2    6.23/2    6.45/2    7.50/2    8.39/2    9.21/3  
    UKS Orientuś Łódź                     0.20/3    1.05/7    0.51/1*   0.11/1*   1.25/3    1.09/2    0.15/5    1.07/6    0.22/11   1.05/6    0.49/1*   0.42/6  
                                          9.50/3   11.12/3   11.45/3   12.13/3   12.55/3   13.12/3  
                                          0.29/5    1.22/7    0.33/5    0.28/3    0.42/8    0.17/15 
  4 Cupryś Amadeusz                13.33  0.20/3    1.28/7    2.25/5    2.36/5    4.08/6    5.26/6    5.40/6    6.44/6    7.04/6    8.09/6    8.58/5    9.52/5  
    HKS Azymut Mochy                      0.20/3    1.08/10   0.57/7    0.11/1*   1.32/8    1.18/10   0.14/2    1.04/2    0.20/9    1.05/6    0.49/1*   0.54/11 
                                         10.18/5   11.35/4   12.11/4   12.39/4   13.18/4   13.33/4  
                                          0.26/3    1.17/3    0.36/11   0.28/3    0.39/2    0.15/4  
  5 Marszałek Patryk               14.06  0.16/1*   1.18/3    2.12/3    2.24/3    3.55/4    5.20/5    5.34/5    6.41/5    6.59/5    7.57/4    8.48/4    9.27/4  
    UKS Kometa Gliwice                    0.16/1*   1.02/4    0.54/5    0.12/9    1.31/7    1.25/15   0.14/2    1.07/6    0.18/6    0.58/1*   0.51/5    0.39/3  
                                         10.03/4   12.08/5   12.39/5   13.07/5   13.50/5   14.06/5  
                                          0.36/12   2.05/23   0.31/4    0.28/3    0.43/9    0.16/11 
  6 Dąbrowski Karol                14.09  0.25/7    2.21/19   3.17/16   3.28/16   4.54/12   6.04/10   6.19/8    7.25/7    7.48/8    8.51/8    9.40/6   10.24/7  
    UKS OSiR Góra Kalwaria                0.25/7    1.56/27   0.56/6    0.11/1*   1.26/4    1.10/4    0.15/5    1.06/3    0.23/13   1.03/4    0.49/1*   0.44/8  
                                         10.51/6   12.13/6   12.46/6   13.15/6   13.54/6   14.09/6  
                                          0.27/4    1.22/7    0.33/5    0.29/7    0.39/2    0.15/4  
  7 Majowski Jan                   14.28  0.25/7    1.27/6    2.31/7    2.43/7    4.19/7    6.03/9    6.19/8    7.29/9    7.42/7    8.47/7    9.42/7   10.21/6  
    UKS OSiR Góra Kalwaria                0.25/7    1.02/4    1.04/13   0.12/9    1.36/10   1.44/24   0.16/11   1.10/9    0.13/1*   1.05/6    0.55/7    0.39/3  
                                         10.53/7   12.15/7   12.55/7   13.28/7   14.14/7   14.28/7  
                                          0.32/9    1.22/7    0.40/19   0.33/12   0.46/15   0.14/1* 
  8 Wąsiewicz Jerzy                14.58  0.28/13   1.46/12   2.45/9    2.56/8    4.30/8    5.55/8    6.33/10   7.44/10   8.06/10   9.20/11  10.13/8   10.58/8  
    Team 360 stopni Warszawa              0.28/13   1.18/14   0.59/9    0.11/1*   1.34/9    1.25/15   0.38/34   1.11/11   0.22/11   1.14/14   0.53/6    0.45/9  
                                         11.29/8   12.52/8   13.26/8   13.58/8   14.42/8   14.58/8  
                                          0.31/8    1.23/10   0.34/8    0.32/11   0.44/11   0.16/11 
  9 Wójcik Paweł                   15.07  0.20/3    1.14/1*   2.05/1*   2.18/2    3.47/2    5.04/3    5.19/3    6.34/4    6.53/4    7.59/5   10.31/11  11.25/9  
    WKS Wawel Kraków                      0.20/3    0.54/2    0.51/1*   0.13/14   1.29/6    1.17/9    0.15/5    1.15/14   0.19/7    1.06/9    2.32/30   0.54/11 
                                         11.54/9   13.14/9   13.44/9   14.12/9   14.53/9   15.07/9  
                                          0.29/5    1.20/5    0.30/3    0.28/3    0.41/7    0.14/1* 
 10 Tywonek Jan                    16.05  0.23/6    1.26/5    2.46/10   3.00/9    4.43/10   5.53/7    6.13/7    7.27/8    7.55/9    9.04/9   10.16/10  11.28/10 
    UKS OSiR Góra Kalwaria                0.23/6    1.03/6    1.20/28   0.14/16   1.43/14   1.10/4    0.20/23   1.14/13   0.28/19   1.09/12   1.12/18   1.12/21 
                                         12.15/10  13.50/11  14.26/10  14.59/10  15.48/10  16.05/10 
                                          0.47/24   1.35/13   0.36/11   0.33/12   0.49/23   0.17/15 
 11 Chmielowski Bartosz            16.06  0.33/17   1.40/9    2.40/8    3.16/14   4.56/13   6.20/11   6.35/11   7.45/11   8.10/11   9.18/10  10.13/8   11.52/11 
    UMKS Kwidzyn                          0.33/17   1.07/8    1.00/10   0.36/34   1.40/13   1.24/14   0.15/5    1.10/9    0.25/17   1.08/11   0.55/7    1.39/29 
                                         12.29/11  13.49/10  14.40/11  15.10/11  15.49/11  16.06/11 
                                          0.37/14   1.20/5    0.51/32   0.30/8    0.39/2    0.17/15 
 12 Ważny  Artur                   16.53  0.33/17   1.57/15   2.55/13   3.09/12   4.52/11   8.04/22   8.21/21   9.27/17   9.41/17  10.43/17  11.59/14  13.01/13 
    MKS MOS Wrocław                       0.33/17   1.24/18   0.58/8    0.14/16   1.43/14   3.12/33   0.17/13   1.06/3    0.14/2    1.02/3    1.16/20   1.02/15 
                                         13.30/12  14.49/12  15.28/12  15.59/12  16.38/12  16.53/12 
                                          0.29/5    1.19/4    0.39/17   0.31/10   0.39/2    0.15/4  
 13 Miśków Krzysztof               18.01  2.13/32   3.20/28   4.52/30   5.06/29   6.45/26   7.54/20   8.25/22   9.33/18  10.03/18  11.29/20  12.33/17  13.24/15 
    KS Kościelec Chrzanów                 2.13/32   1.07/8    1.32/31   0.14/16   1.39/12   1.09/2    0.31/32   1.08/8    0.30/21   1.26/23   1.04/13   0.51/10 
                                         14.08/14  15.48/13  16.28/13  17.02/13  17.46/13  18.01/13 
                                          0.44/23   1.40/14   0.40/19   0.34/16   0.44/11   0.15/4  
 14 Górniaczyk Michał              18.24  0.36/20   1.54/14   3.32/18   3.43/18   5.27/16   8.22/24   8.37/24   9.50/20  10.13/20  11.26/19  12.24/16  13.51/16 
    HKS Azymut Mochy                      0.36/20   1.18/14   1.38/33   0.11/1*   1.44/16   2.55/32   0.15/5    1.13/12   0.23/13   1.13/13   0.58/10   1.27/27 
                                         14.27/15  15.55/15  16.49/15  17.22/15  18.09/14  18.24/14 
                                          0.36/12   1.28/11   0.54/33   0.33/12   0.47/18   0.15/4  
 15 Żesławski Jakub                18.29  0.40/23   1.49/13   2.50/11   3.06/11   5.10/14   6.57/14   7.18/15   8.47/15   9.12/14  10.33/14  11.36/12  13.21/14 
    WKS Wawel Kraków                      0.40/23   1.09/11   1.01/12   0.16/21   2.04/23   1.47/25   0.21/26   1.29/20   0.25/17   1.21/20   1.03/12   1.45/30 
                                         13.59/13  15.51/14  16.41/14  17.20/14  18.09/14  18.29/15 
                                          0.38/15   1.52/19   0.50/31   0.39/18   0.49/23   0.20/27 
 16 Dembiński Patryk               19.31  0.36/20   2.23/21   3.47/24   4.03/22   5.57/19   7.20/17   7.36/17   9.58/23  10.37/23  12.00/22  13.02/21  14.07/19 
    UKS Dąb Leszno                        0.36/20   1.47/24   1.24/30   0.16/21   1.54/20   1.23/13   0.16/11   2.22/34   0.39/29   1.23/21   1.02/11   1.05/17 
                                         15.02/18  16.48/16  17.30/16  18.21/16  19.12/16  19.31/16 
                                          0.55/26   1.46/15   0.42/24   0.51/30   0.51/26   0.19/24 
 17 Mielcarek Krzysztof            19.36  0.27/10   1.57/15   3.07/15   3.19/15   5.13/15   6.38/12   6.55/12   8.41/14   9.18/15  10.37/15  12.36/18  14.44/23 
    HKS Azymut Mochy                      0.27/10   1.30/21   1.10/17   0.12/9    1.54/20   1.25/15   0.17/13   1.46/31   0.37/28   1.19/18   1.59/27   2.08/32 
                                         15.24/19  17.12/19  17.48/19  18.32/18  19.21/17  19.36/17 
                                          0.40/18   1.48/16   0.36/11   0.44/22   0.49/23   0.15/4  
 18 Skurak Adrian                  19.55  0.30/14   2.21/19   3.40/20   3.54/19   6.02/21   8.32/25   8.52/25  10.21/25  10.40/24  12.14/24  13.23/23  14.19/21 
    MKS MOS Wrocław                       0.30/14   1.51/25   1.19/27   0.14/16   2.08/26   2.30/28   0.20/23   1.29/20   0.19/7    1.34/27   1.09/16   0.56/13 
                                         14.58/16  17.00/17  17.41/17  18.29/17  19.31/18  19.55/18 
                                          0.39/16   2.02/21   0.41/21   0.48/26   1.02/31   0.24/33 
 19 Wasilewski Mikołaj             19.56  0.44/24   2.37/24   3.46/23   4.06/24   6.28/25   8.00/21   8.19/20   9.57/22  10.27/22  12.01/23  13.13/22  14.14/20 
    UKS OSiR Góra Kalwaria                0.44/24   1.53/26   1.09/16   0.20/30   2.22/32   1.32/18   0.19/19   1.38/23   0.30/21   1.34/27   1.12/18   1.01/14 
                                         15.01/17  17.04/18  17.43/18  18.32/18  19.38/19  19.56/19 
                                          0.47/24   2.03/22   0.39/17   0.49/27   1.06/32   0.18/20 
 20 Szczęsny Michał                20.00  0.26/9    2.31/23   3.43/22   4.01/20   6.12/22   7.47/19   8.09/19   9.53/21  10.23/21  11.54/21  12.59/20  14.04/18 
    UKS Arkady Raszków                    0.26/9    2.05/30   1.12/20   0.18/26   2.11/29   1.35/21   0.22/27   1.44/27   0.30/21   1.31/25   1.05/14   1.05/17 
                                         15.33/20  17.21/20  18.03/20  18.49/20  19.43/20  20.00/20 
                                          1.29/28   1.48/16   0.42/24   0.46/24   0.54/27   0.17/15 
 21 Modzelewski Mikołaj            20.32  1.00/28   2.43/26   3.58/26   4.10/25   6.00/20   7.32/18   7.52/18   9.36/19  10.08/19  11.25/18  12.51/19  14.03/17 
    UKS Siódemka Rumia                    1.00/28   1.43/23   1.15/24   0.12/9    1.50/18   1.32/18   0.20/23   1.44/27   0.32/27   1.17/16   1.26/23   1.12/21 
                                         15.59/21  18.19/22  18.55/21  19.30/21  20.16/21  20.32/21 
                                          1.56/31   2.20/30   0.36/11   0.35/17   0.46/15   0.16/11 
 22 Kaczocha Mikołaj               20.36  0.33/17   2.55/27   4.08/27   4.20/26   5.48/18   6.58/15   7.12/13   8.30/13   8.58/12  10.04/12  13.57/25  15.44/26 
    UKS Arkady Raszków                    0.33/17   2.22/32   1.13/21   0.12/9    1.28/5    1.10/4    0.14/2    1.18/17   0.28/19   1.06/9    3.53/32   1.47/31 
                                         16.25/24  18.41/23  19.14/23  19.44/22  20.22/22  20.36/22 
                                          0.41/20   2.16/28   0.33/5    0.30/8    0.38/1*   0.14/1* 
 23 Hryciuk Mikołaj                20.56  0.31/16   2.37/24   3.47/24   4.01/20   6.16/23   8.55/29   9.23/29  10.57/28  11.44/28  13.22/28  14.31/26  15.33/25 
    UKS Grom Sokolniki                    0.31/16   2.06/31   1.10/17   0.14/16   2.15/31   2.39/31   0.28/31   1.34/22   0.47/32   1.38/30   1.09/16   1.02/15 
                                         16.16/23  18.10/21  19.05/22  19.50/23  20.37/23  20.56/23 
                                          0.43/22   1.54/20   0.55/34   0.45/23   0.47/18   0.19/24 
 24 Bublik Piotr                   21.04  0.27/10   1.40/9    2.51/12   3.02/10   4.40/9    7.05/16   7.24/16   9.06/16   9.22/16  10.37/15  12.12/15  12.53/12 
    WKS Wawel Kraków                      0.27/10   1.13/12   1.11/19   0.11/1*   1.38/11   2.25/27   0.19/19   1.42/25   0.16/4    1.15/15   1.35/26   0.41/5  
                                         16.04/22  18.54/24  19.31/24  20.04/24  20.49/24  21.04/24 
                                          3.11/35   2.50/31   0.37/16   0.33/12   0.45/13   0.15/4  
 25 Rabiega Kamil                  22.10  0.30/14   1.45/11   2.58/14   3.14/13   7.02/28   8.44/27   9.03/27  10.47/27  11.11/26  12.48/26  13.56/24  15.11/24 
    UKS Azymut Siedliska                  0.30/14   1.15/13   1.13/21   0.16/21   3.48/33   1.42/23   0.19/19   1.44/27   0.24/16   1.37/29   1.08/15   1.15/24 
                                         16.41/25  18.57/25  19.46/26  20.50/25  21.48/25  22.10/25 
                                          1.30/29   2.16/28   0.49/30   1.04/32   0.58/29   0.22/31 
 26 Obsadny Paweł                  22.11  0.47/26   2.07/18   3.23/17   3.40/17   5.32/17   6.51/13   7.13/14   8.29/12   9.00/13  10.17/13  11.38/13  14.33/22 
    UKS Arkady Raszków                    0.47/26   1.20/16   1.16/25   0.17/25   1.52/19   1.19/11   0.22/27   1.16/15   0.31/26   1.17/16   1.21/21   2.55/34 
                                         17.33/27  19.04/26  19.38/25  21.09/26  21.55/26  22.11/26 
                                          3.00/33   1.31/12   0.34/8    1.31/34   0.46/15   0.16/11 
 27 Kawała Mateusz                 22.55  1.02/29   6.03/34   7.03/34   7.21/34   9.28/33  10.40/32  10.53/32  12.09/32  12.39/32  14.03/32  16.23/30  17.35/30 
    UKS Arkady Raszków                    1.02/29   5.01/35   1.00/10   0.18/26   2.07/25   1.12/7    0.13/1*   1.16/15   0.30/21   1.24/22   2.20/29   1.12/21 
                                         18.35/29  20.23/27  20.57/27  21.38/27  22.37/27  22.55/27 
                                          1.00/27   1.48/16   0.34/8    0.41/19   0.59/30   0.18/20 
 28 Kwiatkowski Olaf               23.30  1.59/31   3.35/30   4.42/29   5.02/28   6.47/27   8.08/23   8.27/23  10.32/26  11.22/27  12.53/27  17.32/31  18.05/31 
    KOS BnO Szczecin                      1.59/31   1.36/22   1.07/15   0.20/30   1.45/17   1.21/12   0.19/19   2.05/32   0.50/34   1.31/25   4.39/33   0.33/1* 
                                         18.44/30  20.59/29  21.40/29  22.23/29  23.11/28  23.30/28 
                                          0.39/16   2.15/26   0.41/21   0.43/21   0.48/22   0.19/24 
 29 Fronia Jakub                   23.50  0.27/10   2.30/22   3.35/19   5.52/31   7.56/31  10.02/31  10.20/31  11.58/31  12.21/31  14.02/31  15.25/28  16.34/28 
    UKS GOK Galewice                      0.27/10   2.03/29   1.05/14   2.17/35   2.04/23   2.06/26   0.18/17   1.38/23   0.23/13   1.41/31   1.23/22   1.09/20 
                                         17.16/26  20.41/28  21.22/28  22.17/28  23.33/29  23.50/29 
                                          0.42/21   3.25/32   0.41/21   0.55/31   1.16/33   0.17/15 
 30 Sieroń Karol                   24.38  1.27/30   3.28/29   4.41/28   4.54/27   7.02/28   8.37/26   8.55/26  10.16/24  10.55/25  12.15/25  14.31/26  15.50/27 
    UKS Azymut Pabianice                  1.27/30   2.01/28   1.13/21   0.13/14   2.08/26   1.35/21   0.18/17   1.21/18   0.39/29   1.20/19   2.16/28   1.19/26 
                                         18.14/28  22.21/30  22.49/30  23.31/30  24.18/30  24.38/30 
                                          2.24/32   4.07/34   0.28/2    0.42/20   0.47/18   0.20/27 
 31 Włodarczyk Robert              26.02  2.49/33   4.09/31   5.25/31   5.44/30   7.42/30   9.16/30   9.33/30  11.16/29  12.03/30  13.29/29  16.08/29  17.26/29 
    UKS Arkady Raszków                    2.49/33   1.20/16   1.16/25   0.19/29   1.58/22   1.34/20   0.17/13   1.43/26   0.47/32   1.26/23   2.39/31   1.18/25 
                                         20.28/31  22.34/31  23.21/31  24.50/31  25.35/31  26.02/31 
                                          3.02/34   2.06/24   0.47/29   1.29/33   0.45/13   0.27/34 
 32 Kozłowski Jakub                27.39  3.59/35   5.24/33   6.45/33   7.01/33   9.11/32  11.44/33  13.24/33  15.09/33  16.04/33  17.47/33  19.16/32  22.08/32 
    UKS Grom Sokolniki                    3.59/35   1.25/19   1.21/29   0.16/21   2.10/28   2.33/30   1.40/35   1.45/30   0.55/35   1.43/32   1.29/25   2.52/33 
                                         22.48/32  25.02/32  25.45/32  26.32/32  27.19/32  27.39/32 
                                          0.40/18   2.14/25   0.43/27   0.47/25   0.47/18   0.20/27 
 33 Nowacki Szymon                 36.34  0.52/27   4.24/32   6.30/32   6.48/32  19.43/35  23.30/35  24.02/35  25.29/34  25.59/34  27.55/34  29.21/34  30.58/34 
    UKS Arkady Raszków                    0.52/27   3.32/33   2.06/35   0.18/26  12.55/35   3.47/34   0.32/33   1.27/19   0.30/21   1.56/34   1.26/23   1.37/28 
                                         31.31/34  33.46/33  34.28/33  35.17/33  36.11/33  36.34/33 
                                          0.33/11   2.15/26   0.42/24   0.49/27   0.54/27   0.23/32 
 34 Korek Kacper                   42.34  0.37/22   2.06/17   3.41/21   4.05/23   6.19/24   8.49/28   9.12/28  11.27/30  11.48/29  13.43/30  25.58/33  27.03/33 
    UKS Grom Sokolniki                    0.37/22   1.29/20   1.35/32   0.24/33   2.14/30   2.30/28   0.23/29   2.15/33   0.21/10   1.55/33  12.15/35   1.05/17 
                                         28.54/33  39.26/34  40.09/34  40.58/34  42.14/34  42.34/34 
                                          1.51/30  10.32/35   0.43/27   0.49/27   1.16/33   0.20/27 
 35 Kurczaba Tomasz                89.59  2.50/34   6.27/35   8.29/35   8.49/35  15.27/34  19.18/34  19.45/34  48.29/35  49.14/35  51.57/35  60.13/35  68.17/35 
    UKS Arkady Raszków                    2.50/34   3.37/34   2.02/34   0.20/30   6.38/34   3.51/35   0.27/30  28.44/35   0.45/31   2.43/35   8.16/34   8.04/35 
                                         68.49/35  72.16/35  85.17/35  88.11/35  89.28/35  89.59/35 
                                          0.32/9    3.27/33  13.01/35   2.54/35   1.17/35   0.31/35 
    Jabłoński Piotr            NKl        0.34/         /     5.26/     5.50/     8.42/    10.30/    15.05/    17.21/    17.55/    20.22/    21.56/    24.38/   
    MUKS Junior Ochędzyn,                 0.34/         /         /     0.24/     2.52/     1.48/     4.35/     2.16/     0.34/     2.27/     1.34/     2.42/   
                                         27.35/    31.02/    32.12/    34.08/    35.31/    35.53/   
                                          2.57/     3.27/     1.10/     1.56/     1.23/     0.22/   
    Podworski Kacper           NKl        0.29/         /     2.32/     2.44/     4.26/     5.50/     6.07/     7.20/     7.36/     8.48/     9.43/    10.40/   
    UKS OSiR Góra Kalwaria                0.29/         /         /     0.12/     1.42/     1.24/     0.17/     1.13/     0.16/     1.12/     0.55/     0.57/   
                                         11.10/    12.34/    13.02/    13.35/    14.18/    14.37/   
                                          0.30/     1.24/     0.28/     0.33/     0.43/     0.19/   
    Leśniak Jan                DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    WKS Wawel Kraków                          /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /   
    Leśniak Tomasz             DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    WKS Wawel Kraków                          /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /   
    Jarząbski Bartłomiej       DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Orlik Rajbrot                         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /   
    Borawski Dominik           DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Kometa Gliwice                        /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /   
    Jadczyk Mikołaj            DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Kometa Gliwice                        /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14         2.5km    0m 19k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-46      3-51      4-32      5-33      6-34      7-35      8-36      9-49     10-39     11-40     12-41    
                                      13-42     14-65     15-43     16-44     17-45     18-50     19-99    
  1 Czyński Miłosz                 11.37  0.37/1*   1.13/1*   1.40/1*   2.22/1*   3.12/1*   3.37/1*   3.55/1*   5.01/1*   5.20/1*   6.11/1*   6.49/1*   7.32/1* 
    KOS BnO Szczecin                      0.37/1*   0.36/2    0.27/1*   0.42/2    0.50/1*   0.25/2    0.18/1*   1.06/1*   0.19/1*   0.51/1*   0.38/1*   0.43/1* 
                                          7.53/1*   8.15/1*   9.18/1*   9.58/1*  10.40/1*  11.04/1*  11.23/1*  11.37/1* 
                                          0.21/2    0.22/1*   1.03/1*   0.40/6    0.42/1*   0.24/1*   0.19/2    0.14/1* 
  2 Muller Wiktor                  12.38  0.46/5    1.21/2    1.52/2    2.33/2    3.24/2    3.48/2    4.06/2    5.19/2    5.41/2    6.39/2    7.22/2    8.10/2  
    UMKS Kwidzyn                          0.46/5    0.35/1*   0.31/3    0.41/1*   0.51/2    0.24/1*   0.18/1*   1.13/4    0.22/4    0.58/2    0.43/2    0.48/2  
                                          8.34/2    8.59/2   10.08/2   10.59/2   11.41/2   12.06/2   12.24/2   12.38/2  
                                          0.24/4    0.25/3    1.09/2    0.51/18   0.42/1*   0.25/2    0.18/1*   0.14/1* 
  3 Skowron Wojciech               14.38  0.41/4    1.27/7    1.57/4    2.46/3    3.51/5    4.26/6    4.49/7    6.01/5    6.29/5    7.34/5    8.31/6    9.23/3  
    UKS Kometa Gliwice                    0.41/4    0.46/13   0.30/2    0.49/4    1.05/14   0.35/16   0.23/11   1.12/3    0.28/13   1.05/8    0.57/12   0.52/4  
                                          9.59/4   10.30/3   11.51/3   12.36/4   13.26/3   14.00/4   14.20/3   14.38/3  
                                          0.36/17   0.31/7    1.21/11   0.45/12   0.50/9    0.34/10   0.20/3    0.18/18 
  3 Wołek Stanisław                14.38  0.46/5    1.24/5    1.55/3    2.47/4    3.38/3    4.07/3    4.29/3    5.39/3    5.59/3    7.03/3    7.51/3    9.42/7  
    UNTS Warszawa                         0.46/5    0.38/8    0.31/3    0.52/10   0.51/2    0.29/4    0.22/9    1.10/2    0.20/2    1.04/6    0.48/3    1.51/14 
                                         10.13/7   10.40/5   11.56/4   12.35/3   13.26/3   13.59/3   14.21/4   14.38/3  
                                          0.31/12   0.27/5    1.16/5    0.39/5    0.51/10   0.33/7    0.22/6    0.17/13 
  5 Małecki Marcel                 14.55  0.50/10   1.30/9    2.09/11   2.58/9    3.57/10   4.24/5    4.45/5    6.08/7    6.33/7    7.41/7    8.31/6    9.27/5  
    MUKS Junior Ochędzyn,                 0.50/10   0.40/10   0.39/15   0.49/4    0.59/9    0.27/3    0.21/5    1.23/11   0.25/7    1.08/11   0.50/4    0.56/7  
                                          9.55/3   10.43/6   12.02/5   12.43/5   13.39/6   14.14/5   14.38/5   14.55/5  
                                          0.28/8    0.48/15   1.19/9    0.41/9    0.56/14   0.35/12   0.24/16   0.17/13 
  5 Reck Mateusz                   14.55  0.53/11   1.31/10   2.04/9    2.51/7    3.47/4    4.18/4    4.37/4    5.52/4    6.18/4    7.20/4    8.15/4    9.24/4  
    UKS Reflex Rybnik                     0.53/11   0.38/8    0.33/9    0.47/3    0.56/5    0.31/9    0.19/3    1.15/7    0.26/10   1.02/4    0.55/9    1.09/11 
                                         10.03/5   10.32/4   12.03/6   12.52/6   13.38/5   14.15/6   14.39/6   14.55/5  
                                          0.39/20   0.29/6    1.31/16   0.49/16   0.46/4    0.37/18   0.24/16   0.16/8  
  7 Wilk Wiktor                    15.01  0.40/2    1.31/10   2.03/8    3.06/13   4.03/11   4.32/11   4.55/10   6.21/10   6.43/9    7.49/9    8.44/9    9.33/6  
    UMKS Kwidzyn                          0.40/2    0.51/18   0.32/6    1.03/20   0.57/6    0.29/4    0.23/11   1.26/13   0.22/4    1.06/9    0.55/9    0.49/3  
                                         10.07/6   10.58/7   12.19/7   13.01/7   13.47/7   14.20/7   14.43/7   15.01/7  
                                          0.34/15   0.51/17   1.21/11   0.42/10   0.46/4    0.33/7    0.23/10   0.18/18 
  8 Kotkowiak Piotr                15.02  1.04/16   2.05/17   2.37/16   3.32/16   4.29/16   4.58/14   5.22/14   6.43/13   7.08/13   8.20/13   9.12/11  10.14/8  
    KOS BnO Szczecin                      1.04/16   1.01/20   0.32/6    0.55/15   0.57/6    0.29/4    0.24/13   1.21/9    0.25/7    1.12/16   0.52/5    1.02/10 
                                         10.39/8   11.03/8   12.20/8   13.05/8   13.51/8   14.20/7   14.44/8   15.02/8  
                                          0.25/5    0.24/2    1.17/7    0.45/12   0.46/4    0.29/3    0.24/16   0.18/18 
  9 Curzytek Kacper                15.56  0.48/9    1.24/5    2.04/9    3.00/10   3.54/8    4.30/9    4.51/9    6.05/6    6.30/6    7.36/6    8.29/5   10.21/9  
    UKS Azymut Dębów                      0.48/9    0.36/2    0.40/16   0.56/16   0.54/4    0.36/17   0.21/5    1.14/5    0.25/7    1.06/9    0.53/6    1.52/15 
                                         10.57/9   11.40/9   13.18/11  13.54/11  14.41/9   15.17/9   15.41/9   15.56/9  
                                          0.36/17   0.43/11   1.38/18   0.36/4    0.47/7    0.36/14   0.24/16   0.15/4  
 10 Trębacz Antoni                 16.01  0.46/5    1.22/3    1.57/4    2.50/6    3.54/8    4.26/6    4.50/8    6.13/9    6.44/10   7.55/10   8.53/10  10.56/13 
    KS Kościelec Chrzanów                 0.46/5    0.36/2    0.35/12   0.53/13   1.04/12   0.32/10   0.24/13   1.23/11   0.31/16   1.11/13   0.58/13   2.03/17 
                                         11.23/13  11.49/11  12.59/9   13.47/9   14.47/10  15.24/11  15.46/10  16.01/10 
                                          0.27/7    0.26/4    1.10/3    0.48/15   1.00/18   0.37/18   0.22/6    0.15/4  
 11 Curzytek Krystian              16.02  0.58/15   1.45/15   2.19/14   3.11/14   4.26/14   4.58/14   5.25/15   6.51/15   7.23/15   8.34/15   9.34/14  10.29/11 
    UKS Azymut Dębów                      0.58/15   0.47/14   0.34/11   0.52/10   1.15/18   0.32/10   0.27/17   1.26/13   0.32/17   1.11/13   1.00/15   0.55/5  
                                         10.57/9   11.44/10  13.07/10  13.47/9   14.48/11  15.21/10  15.46/10  16.02/11 
                                          0.28/8    0.47/14   1.23/15   0.40/6    1.01/19   0.33/7    0.25/21   0.16/8  
 12 Staszak Tomasz                 16.37  0.47/8    1.23/4    1.59/6    2.49/5    3.53/6    4.26/6    4.47/6    6.08/7    6.36/8    7.46/8    8.39/8   11.09/14 
    MKS Paulinum Jelenia Góra             0.47/8    0.36/2    0.36/14   0.50/6    1.04/12   0.33/12   0.21/5    1.21/9    0.28/13   1.10/12   0.53/6    2.30/18 
                                         11.35/14  12.06/12  13.27/12  14.22/12  15.20/12  15.57/12  16.20/12  16.37/12 
                                          0.26/6    0.31/7    1.21/11   0.55/21   0.58/17   0.37/18   0.23/10   0.17/13 
 13 Brożyński Oliwier              17.09  0.40/2    1.29/8    2.28/15   3.19/15   4.17/13   4.56/13   5.21/13   6.47/14   7.07/12   8.18/12   9.13/12  11.53/15 
    HKS Azymut Mochy                      0.40/2    0.49/17   0.59/21   0.51/8    0.58/8    0.39/21   0.25/15   1.26/13   0.20/2    1.11/13   0.55/9    2.40/19 
                                         12.15/15  13.05/13  14.24/13  14.58/13  15.47/13  16.29/13  16.52/13  17.09/13 
                                          0.22/3    0.50/16   1.19/9    0.34/2    0.49/8    0.42/22   0.23/10   0.17/13 
 14 Oczkowski Kacper               17.45  1.28/19   2.05/17   2.54/19   3.48/18   4.57/18   5.27/18   5.49/18   7.20/17   7.44/16   8.45/16   9.38/15  10.39/12 
    UKS Arkady Raszków                    1.28/19   0.37/7    0.49/19   0.54/14   1.09/15   0.30/7    0.22/9    1.31/17   0.24/6    1.01/3    0.53/6    1.01/9  
                                         11.11/12  13.51/15  15.09/15  15.39/14  16.31/14  17.09/14  17.29/14  17.45/14 
                                          0.32/13   2.40/22   1.18/8    0.30/1*   0.52/11   0.38/21   0.20/3    0.16/8  
 15 Malik Patryk                   17.50  0.55/12   1.31/10   2.02/7    2.52/8    3.53/6    4.31/10   5.06/11   6.34/12   7.08/13   8.27/14   9.27/13  10.25/10 
    UKS Grom Sokolniki                    0.55/12   0.36/2    0.31/3    0.50/6    1.01/10   0.38/19   0.35/22   1.28/16   0.34/19   1.19/19   1.00/15   0.58/8  
                                         11.09/11  13.45/14  15.01/14  15.41/15  16.44/15  17.13/15  17.35/15  17.50/15 
                                          0.44/21   2.36/20   1.16/5    0.40/6    1.03/20   0.29/3    0.22/6    0.15/4  
 16 Szabat Szymon                  18.47  0.56/13   1.37/13   2.10/13   3.02/12   4.28/15   5.04/16   5.30/16   7.19/16   7.52/17   9.25/18  10.38/16  12.40/16 
    UKS Kometa Gliwice                    0.56/13   0.41/11   0.33/9    0.52/10   1.26/22   0.36/17   0.26/16   1.49/22   0.33/18   1.33/22   1.13/17   2.02/16 
                                         13.37/18  14.10/16  15.49/16  16.32/16  17.35/16  18.09/16  18.32/16  18.47/16 
                                          0.57/22   0.33/10   1.39/19   0.43/11   1.03/20   0.34/10   0.23/10   0.15/4  
 17 Vlasiuk Yaroslav               19.10  1.19/18   2.13/19   2.53/18   3.55/19   5.12/19   5.46/19   6.07/19   7.42/19   8.10/19   9.26/19  11.52/18  12.47/17 
    KOS BnO Szczecin                      1.19/18   0.54/19   0.40/16   1.02/19   1.17/19   0.34/14   0.21/5    1.35/20   0.28/13   1.16/17   2.26/20   0.55/5  
                                         13.15/16  14.45/17  16.19/17  16.54/17  17.51/17  18.27/17  18.50/17  19.10/17 
                                          0.28/8    1.30/18   1.34/17   0.35/3    0.57/15   0.36/14   0.23/10   0.20/22 
 18 Wołowiec Daniel                20.23  1.04/16   1.51/16   2.41/17   3.40/17   4.42/17   5.15/17   5.34/17   7.20/17   8.00/18   9.21/17  11.08/17  12.58/18 
    UKS Azymut Dębów                      1.04/16   0.47/14   0.50/20   0.59/18   1.02/11   0.33/12   0.19/3    1.46/21   0.40/22   1.21/20   1.47/18   1.50/13 
                                         13.27/17  15.25/18  17.14/18  18.14/18  19.07/18  19.43/18  20.07/18  20.23/18 
                                          0.29/11   1.58/19   1.49/20   1.00/22   0.53/13   0.36/14   0.24/16   0.16/8  
 19 Królikowski Dominik            21.00  3.09/21   4.12/20   5.00/20   6.05/20   7.27/20   8.01/20   8.28/20   9.59/20  10.25/20  11.42/20  12.40/19  15.35/19 
    MKS Paulinum Jelenia Góra             3.09/21   1.03/21   0.48/18   1.05/21   1.22/20   0.34/14   0.27/17   1.31/17   0.26/10   1.17/18   0.58/13   2.55/20 
                                         16.10/19  16.54/19  18.16/19  19.07/19  19.50/19  20.22/19  20.44/19  21.00/19 
                                          0.35/16   0.44/12   1.22/14   0.51/18   0.43/3    0.32/6    0.22/6    0.16/8  
 20 Ertel Jacek                    21.52  1.55/20   4.12/20   5.17/21   8.14/22   9.24/22  10.02/22  10.30/22  11.44/22  12.19/22  13.23/22  15.10/20  16.35/20 
    MUKS Junior Ochędzyn,                 1.55/20   2.17/22   1.05/22   2.57/22   1.10/16   0.38/19   0.28/20   1.14/5    0.35/20   1.04/6    1.47/18   1.25/12 
                                         17.11/20  17.43/20  18.54/20  19.43/20  20.40/20  21.15/20  21.38/20  21.52/20 
                                          0.36/17   0.32/9    1.11/4    0.49/16   0.57/15   0.35/12   0.23/10   0.14/1* 
 21 Zierałka Paweł                 28.31  4.44/22   5.32/22   6.07/22   7.05/21   8.28/21   9.13/21   9.43/21  11.14/21  11.50/21  13.21/21  16.43/21  22.09/21 
    MKS Paulinum Jelenia Góra             4.44/22   0.48/16   0.35/12   0.58/17   1.23/21   0.45/22   0.30/21   1.31/17   0.36/21   1.31/21   3.22/21   5.26/22 
                                         22.41/21  23.27/21  25.18/21  26.11/21  27.16/21  27.52/21  28.13/21  28.31/21 
                                          0.32/13   0.46/13   1.51/21   0.53/20   1.05/22   0.36/14   0.21/5    0.18/18 
 22 Ślusarczyk Piotr               30.19  0.56/13   1.37/13   2.09/11   3.00/10   4.13/12   4.43/12   5.10/12   6.27/11   6.53/11   7.55/10  18.24/22  22.27/22 
    LKS Górzanka Nawojowa Góra            0.56/13   0.41/11   0.32/6    0.51/8    1.13/17   0.30/7    0.27/17   1.17/8    0.26/10   1.02/4   10.29/22   4.03/21 
                                         22.47/22  25.26/22  27.25/22  28.12/22  29.04/22  29.35/22  30.02/22  30.19/22 
                                          0.20/1*   2.39/21   1.59/22   0.47/14   0.52/11   0.31/5    0.27/22   0.17/13 
    Żesławski Mateusz          NKl        0.44/     1.16/     1.48/     2.37/     3.30/     4.00/     4.21/     5.47/     6.11/     7.17/     8.08/     8.50/   
    WKS Wawel Kraków                      0.44/     0.32/     0.32/     0.49/     0.53/     0.30/     0.21/     1.26/     0.24/     1.06/     0.51/     0.42/   
                                          9.22/     9.56/    11.17/         /    12.44/    13.17/    13.39/    13.54/   
                                          0.32/     0.34/     1.21/         /         /     0.33/     0.22/     0.15/   
    Sobiepanek Maksymilian     NKl        0.41/     1.16/     2.09/     2.57/     4.18/     4.45/     5.04/     6.17/     6.47/     7.50/     8.39/    10.15/   
    UKS OSiR Góra Kalwaria                0.41/     0.35/     0.53/     0.48/     1.21/     0.27/     0.19/     1.13/     0.30/     1.03/     0.49/     1.36/   
                                         10.48/    11.15/    12.45/         /    14.15/    14.46/    15.05/    15.20/   
                                          0.33/     0.27/     1.30/         /         /     0.31/     0.19/     0.15/   
    Tomalak Jakub              NKl        0.58/     2.08/     2.45/     3.46/     4.51/     5.31/     5.55/     7.28/     7.58/     9.12/    10.19/    12.47/   
    MKS Paulinum Jelenia Góra             0.58/     1.10/     0.37/     1.01/     1.05/     0.40/     0.24/     1.33/     0.30/     1.14/     1.07/     2.28/   
                                              /    14.11/    15.50/    16.35/    17.40/    18.26/    18.58/    19.16/   
                                              /         /     1.39/     0.45/     1.05/     0.46/     0.32/     0.18/   
    Błachut Roch               NKl        0.59/     3.25/     4.21/     5.33/     6.44/     7.34/     8.07/    10.08/    10.46/    12.11/    16.23/         /   
    Team 360 stopni Warszawa              0.59/     2.26/     0.56/     1.12/     1.11/     0.50/     0.33/     2.01/     0.38/     1.25/     4.12/         /   
                                         46.32/    47.09/    49.34/    50.29/    52.29/    53.19/    53.58/    54.15/   
                                              /     0.37/     2.25/     0.55/     2.00/     0.50/     0.39/     0.17/   
    Soliwoda Mateusz           DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UMKS Kwidzyn                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /   
    Drosik Oskar               DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UNTS Warszawa                             /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /   
    Udycz Jonasz               DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Traper Złocieniec                     /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPEN        3.2km    0m 24k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-46      3-51      4-32      5-33      6-48      7-53      8-37      9-38     10-70     11-49     12-54    
                                      13-40     14-41     15-42     16-65     17-43     18-44     19-57     20-67     21-62     22-45     23-61     24-99    
                                     
  1 Galicz Karol                   13.21  0.33/23   1.02/9    1.28/7    2.05/3    2.46/2    2.57/2    4.09/2    5.01/2    5.13/2    6.06/2    6.19/2    7.27/2  
    BKS Wataha Warszawa                   0.33/23   0.29/2    0.26/3    0.37/1*   0.41/1*   0.11/8    1.12/2    0.52/1*   0.12/1*   0.53/1*   0.13/3    1.08/1* 
                                          7.50/2    8.18/1*   8.40/1*   9.03/1*  10.02/1*  10.36/1*  11.03/1*  11.32/2   12.01/1*  12.31/1*  12.45/1*  13.07/1* 
                                          0.23/6    0.28/3    0.22/3    0.23/6    0.59/     0.34/20   0.27/1*   0.29/38   0.29/1*   0.30/3    0.14/3    0.22/1* 
                                         13.21/1* 
                                          0.14/2  
  2 Płóciennik Konrad              13.26  0.21/2    0.53/1*   1.19/1*   1.57/1*   2.39/1*   2.48/1*   3.56/1*   4.55/1*   5.08/1*   6.02/1*   6.14/1*   7.22/1* 
    UKS Azymut Pabianice                  0.21/2    0.32/7    0.26/3    0.38/2    0.42/2    0.09/1*   1.08/1*   0.59/10   0.13/3    0.54/2    0.12/1*   1.08/1* 
                                          7.45/1*   8.21/2    8.51/2    9.13/2   10.17/2   10.42/2   11.10/2   11.28/1*  12.01/1*  12.31/1*  12.46/2   13.11/2  
                                          0.23/6    0.36/13   0.30/22   0.22/3    1.04/4    0.25/1*   0.28/3    0.18/1*   0.33/5    0.30/3    0.15/9    0.25/5  
                                         13.26/2  
                                          0.15/4  
  3 Golinowski Paweł               13.58  0.35/26   1.13/18   1.41/16   2.24/13   3.14/11   3.24/11   4.38/10   5.33/9    5.47/9    6.41/5    6.54/5    8.07/5  
    HKS Azymut Mochy                      0.35/26   0.38/14   0.28/7    0.43/5    0.50/10   0.10/4    1.14/3    0.55/3    0.14/12   0.54/2    0.13/3    1.13/4  
                                          8.28/5    8.58/4    9.17/4    9.38/4   10.42/4   11.08/4   11.37/3   11.58/3   12.32/3   13.05/3   13.19/3   13.43/3  
                                          0.21/3    0.30/7    0.19/1*   0.21/2    1.04/4    0.26/3    0.29/4    0.21/9    0.34/8    0.33/10   0.14/3    0.24/3  
                                         13.58/3  
                                          0.15/4  
  4 Remigiusz Nowak                14.14  0.22/3    0.53/1*   1.22/3    2.07/5    3.00/6    3.12/6    4.33/7    5.28/6    5.41/6    6.42/6    6.56/6    8.14/6  
    KS Hades Poznań                       0.22/3    0.31/5    0.29/10   0.45/13   0.53/13   0.12/19   1.21/10   0.55/3    0.13/3    1.01/10   0.14/10   1.18/10 
                                          8.38/6    9.02/5    9.25/5    9.49/5   10.58/5   11.25/5   11.52/5   12.12/5   12.45/5   13.18/5   13.31/5   13.56/5  
                                          0.24/10   0.24/1*   0.23/5    0.24/9    1.09/9    0.27/4    0.27/1*   0.20/4    0.33/5    0.33/10   0.13/2    0.25/5  
                                         14.14/5  
                                          0.18/23 
  5 Zając Dawid                    14.16  0.26/5    0.56/6    1.21/2    2.05/3    2.51/4    3.00/3    4.17/3    5.14/3    5.29/3    6.27/3    6.45/4    7.57/3  
    UKS Azymut Pabianice                  0.26/5    0.30/3    0.25/1*   0.44/8    0.46/3    0.09/1*   1.17/4    0.57/7    0.15/17   0.58/5    0.18/28   1.12/3  
                                          8.15/3    9.14/6    9.37/6    9.59/6   11.02/6   11.32/6   12.02/6   12.22/6   12.53/6   13.24/6   13.38/6   14.03/6  
                                          0.18/1*   0.59/30   0.23/5    0.22/3    1.03/2    0.30/14   0.30/7    0.20/4    0.31/3    0.31/6    0.14/3    0.25/5  
                                         14.16/6  
                                          0.13/1* 
  6 Madej Mateusz                  14.50  0.28/10   0.55/4    1.22/3    2.07/5    2.56/5    3.07/5    4.29/5    5.29/7    5.42/7    6.44/7    6.58/7    8.18/7  
    UKS Orientpark.pl Iwiny               0.28/10   0.27/1*   0.27/5    0.45/13   0.49/9    0.11/8    1.22/12   1.00/11   0.13/3    1.02/11   0.14/10   1.20/12 
                                          8.41/7    9.16/7    9.40/7   10.04/7   11.12/7   11.39/7   12.10/7   12.34/7   13.15/7   13.49/7   14.09/7   14.34/7  
                                          0.23/6    0.35/12   0.24/8    0.24/9    1.08/7    0.27/4    0.31/8    0.24/22   0.41/24   0.34/13   0.20/36   0.25/5  
                                         14.50/7  
                                          0.16/10 
  7 Mianowski Rafał                14.58  0.29/13   1.05/13   1.33/10   2.17/9    3.04/8    3.14/8    4.40/11   5.50/11   6.04/10   7.03/10   7.16/10   8.36/9  
    UNTS Warszawa                         0.29/13   0.36/12   0.28/7    0.44/8    0.47/5    0.10/4    1.26/15   1.10/20   0.14/12   0.59/7    0.13/3    1.20/12 
                                          9.01/8    9.31/8   10.01/8   10.24/8   11.35/8   12.02/8   12.33/8   12.53/8   13.27/8   14.00/8   14.17/8   14.43/8  
                                          0.25/11   0.30/7    0.30/22   0.23/6    1.11/11   0.27/4    0.31/8    0.20/4    0.34/8    0.33/10   0.17/20   0.26/15 
                                         14.58/8  
                                          0.15/4  
  8 Sztranek Jan                   15.22  0.28/10   1.00/8    1.28/7    2.12/8    3.03/7    3.12/6    4.31/6    5.25/5    5.38/5    6.46/8    6.58/7    9.11/12 
    UKS Azymut Pabianice                  0.28/10   0.32/7    0.28/7    0.44/8    0.51/11   0.09/1*   1.19/9    0.54/2    0.13/3    1.08/21   0.12/1*   2.13/43 
                                          9.31/11  10.12/11  10.38/11  10.58/9   12.06/9   12.35/9   13.04/9   13.22/9   13.55/9   14.25/9   14.40/9   15.05/9  
                                          0.20/2    0.41/16   0.26/13   0.20/1*   1.08/7    0.29/11   0.29/4    0.18/1*   0.33/5    0.30/3    0.15/9    0.25/5  
                                         15.22/9  
                                          0.17/15 
  9 Pachnik Dariusz                15.29  1.00/42   1.38/37   2.11/36   2.55/31   3.58/32   4.08/30   5.26/22   6.36/22   6.49/18   7.47/16   8.01/16   9.18/13 
    UKS Orientpark.pl Iwiny               1.00/42   0.38/14   0.33/17   0.44/8    1.03/31   0.10/4    1.18/6    1.10/20   0.13/3    0.58/5    0.14/10   1.17/9  
                                          9.43/13  10.10/9   10.35/10  10.58/9   12.09/10  12.37/10  13.10/10  13.32/10  14.02/10  14.33/10  14.48/10  15.13/10 
                                          0.25/11   0.27/2    0.25/11   0.23/6    1.11/11   0.28/9    0.33/16   0.22/12   0.30/2    0.31/6    0.15/9    0.25/5  
                                         15.29/10 
                                          0.16/10 
 10 Słomczyński Ignacy             16.00  1.11/45   1.46/43   2.11/36   2.58/35   3.45/25   3.56/23   5.18/19   6.16/13   6.57/19   8.03/19   8.16/18   9.31/16 
    UKS Orientuś Łódź                     1.11/45   0.35/9    0.25/1*   0.47/16   0.47/5    0.11/8    1.22/12   0.58/9    0.41/38   1.06/17   0.13/3    1.15/7  
                                          9.52/16  10.51/16  11.15/16  11.37/15  12.48/14  13.13/13  13.42/12  14.02/12  14.33/11  15.08/11  15.20/11  15.45/11 
                                          0.21/3    0.59/30   0.24/8    0.22/3    1.11/11   0.25/1*   0.29/4    0.20/4    0.31/3    0.35/14   0.12/1*   0.25/5  
                                         16.00/11 
                                          0.15/4  
 11 Błachut Igor                   16.17  0.26/5    1.12/17   1.39/14   2.19/10   3.06/10   3.17/10   4.34/8    5.39/10   6.14/11   7.17/11   7.31/11   8.44/10 
    Team 360 stopni Warszawa              0.26/5    0.46/36   0.27/5    0.40/3    0.47/5    0.11/8    1.17/4    1.05/16   0.35/37   1.03/12   0.14/10   1.13/4  
                                          9.07/9   10.35/14  11.02/14  11.36/14  12.54/15  13.24/15  13.56/15  14.15/15  14.49/15  15.20/13  15.34/13  16.00/13 
                                          0.23/6    1.28/41   0.27/16   0.34/23   1.18/19   0.30/14   0.32/11   0.19/3    0.34/8    0.31/6    0.14/3    0.26/15 
                                         16.17/12 
                                          0.17/15 
 12 Bączek Barbara                 16.19  0.36/29   1.15/24   1.48/21   2.38/22   3.35/19   3.47/18   5.12/15   6.22/16   6.38/15   7.42/13   7.59/14   9.18/13 
    WKS Wawel Kraków                      0.36/29   0.39/19   0.33/17   0.50/23   0.57/21   0.12/19   1.25/14   1.10/20   0.16/19   1.04/14   0.17/23   1.19/11 
                                          9.47/15  10.23/13  10.55/13  11.32/13  12.41/12  13.13/13  13.45/14  14.08/14  14.47/14  15.22/15  15.37/15  16.02/14 
                                          0.29/22   0.36/13   0.32/27   0.37/30   1.09/9    0.32/16   0.32/11   0.23/18   0.39/17   0.35/14   0.15/9    0.25/5  
                                         16.19/13 
                                          0.17/15 
 13 Porzycz Janusz                 16.20  0.26/5    0.56/6    1.25/6    2.08/7    3.05/9    3.16/9    4.34/8    5.31/8    5.44/8    6.47/9    7.01/9    8.22/8  
    UKS Siódemka Rumia                    0.26/5    0.30/3    0.29/10   0.43/5    0.57/21   0.11/8    1.18/6    0.57/7    0.13/3    1.03/12   0.14/10   1.21/14 
                                          9.41/12  10.10/9   10.34/9   11.22/12  12.42/13  13.09/12  13.42/12  14.04/13  14.39/12  15.15/12  15.30/12  15.59/12 
                                          1.19/41   0.29/4    0.24/8    0.48/40   1.20/22   0.27/4    0.33/16   0.22/12   0.35/12   0.36/17   0.15/9    0.29/23 
                                         16.20/14 
                                          0.21/37 
 14 Górnicka-Antonowicz Anna       16.22  0.29/13   1.10/15   1.43/17   2.34/18   3.31/17   3.42/17   5.20/20   6.24/18   6.37/14   7.43/14   7.57/13   9.19/15 
    Indywidualnie                         0.29/13   0.41/23   0.33/17   0.51/25   0.57/21   0.11/8    1.38/29   1.04/14   0.13/3    1.06/17   0.14/10   1.22/15 
                                          9.44/14  10.13/12  10.38/11  11.13/11  12.27/11  12.56/11  13.28/11  13.48/11  14.41/13  15.20/13  15.34/13  16.03/15 
                                          0.25/11   0.29/4    0.25/11   0.35/25   1.14/14   0.29/11   0.32/11   0.20/4    0.53/37   0.39/21   0.14/3    0.29/23 
                                         16.22/15 
                                          0.19/30 
 15 Gąsiorowski Adam               16.42  0.35/26   1.20/29   1.59/30   2.44/26   3.40/22   3.50/20   5.08/13   6.03/12   6.19/12   7.19/12   7.32/12   8.46/11 
    UKS Azymut Pabianice                  0.35/26   0.45/34   0.39/37   0.45/13   0.56/19   0.10/4    1.18/6    0.55/3    0.16/19   1.00/9    0.13/3    1.14/6  
                                          9.11/10  10.48/15  11.08/15  11.55/16  13.01/16  13.41/16  14.14/16  14.35/16  15.19/16  15.47/16  16.01/16  16.25/16 
                                          0.25/11   1.37/43   0.20/2    0.47/38   1.06/6    0.40/34   0.33/16   0.21/9    0.44/30   0.28/1*   0.14/3    0.24/3  
                                         16.42/16 
                                          0.17/15 
 16 Ciećwierz Sławomir             17.04  0.27/8    1.03/11   1.36/12   2.30/16   3.25/15   3.38/15   5.12/15   6.24/18   6.57/19   8.09/21   8.24/21   9.56/21 
    UKS Azymut 45 Gdynia                  0.27/8    0.36/12   0.33/17   0.54/32   0.55/15   0.13/30   1.34/26   1.12/25   0.33/36   1.12/29   0.15/17   1.32/23 
                                         10.22/19  10.54/17  11.26/17  11.57/17  13.18/17  13.52/17  14.27/17  14.51/17  15.29/17  16.06/17  16.21/17  16.48/17 
                                          0.26/16   0.32/9    0.32/27   0.31/20   1.21/25   0.34/20   0.35/21   0.24/22   0.38/13   0.37/18   0.15/9    0.27/18 
                                         17.04/17 
                                          0.16/10 
 17 Bultrowicz Agnieszka           17.35  0.42/34   1.20/29   2.00/31   2.56/33   4.02/34   4.14/33   5.46/30   6.49/28   7.03/24   8.13/22   8.29/22  10.00/22 
    KS Hades Poznań                       0.42/34   0.38/14   0.40/38   0.56/35   1.06/33   0.12/19   1.32/22   1.03/12   0.14/12   1.10/25   0.16/19   1.31/21 
                                         10.27/21  11.20/19  11.48/18  12.15/18  13.32/18  14.08/18  14.45/18  15.09/18  15.49/18  16.28/18  16.46/18  17.15/18 
                                          0.27/18   0.53/23   0.28/19   0.27/15   1.17/17   0.36/23   0.37/25   0.24/22   0.40/21   0.39/21   0.18/23   0.29/23 
                                         17.35/18 
                                          0.20/35 
 18 Słomczyński Robert             17.47  0.31/20   1.21/31   1.54/28   2.46/28   3.52/28   4.03/27   5.32/25   6.35/21   6.48/17   7.57/18   8.16/18   9.45/18 
    UKS Orientuś Łódź                     0.31/20   0.50/40   0.33/17   0.52/28   1.06/33   0.11/8    1.29/18   1.03/12   0.13/3    1.09/22   0.19/29   1.29/18 
                                         10.25/20  11.18/18  12.11/21  12.47/21  14.07/21  14.39/20  15.12/20  15.34/20  16.15/19  16.50/19  17.06/19  17.31/19 
                                          0.40/36   0.53/23   0.53/44   0.36/28   1.20/22   0.32/16   0.33/16   0.22/12   0.41/24   0.35/14   0.16/16   0.25/5  
                                         17.47/19 
                                          0.16/10 
 19 Chachurski Ryszard             18.07  0.36/29   1.19/28   1.53/27   2.41/24   3.36/20   3.48/19   5.16/18   6.28/20   6.45/16   7.54/17   8.10/17   9.52/20 
    KU AZS WAT Warszawa                   0.36/29   0.43/27   0.34/23   0.48/18   0.55/15   0.12/19   1.28/17   1.12/25   0.17/24   1.09/22   0.16/19   1.42/33 
                                         10.19/18  11.35/21  12.06/20  12.46/20  14.01/20  14.46/21  15.18/21  15.44/21  16.22/21  17.02/20  17.20/20  17.48/20 
                                          0.27/18   1.16/36   0.31/25   0.40/33   1.15/16   0.45/39   0.32/11   0.26/30   0.38/13   0.40/27   0.18/23   0.28/22 
                                         18.07/20 
                                          0.19/30 
 20 Kaczocha Szymon                18.08  0.29/13   1.11/16   1.44/18   2.32/17   3.25/15   3.38/15   5.22/21   6.37/23   6.58/21   8.13/22   8.38/25  10.11/25 
    UKS Arkady Raszków                    0.29/13   0.42/24   0.33/17   0.48/18   0.53/13   0.13/30   1.44/35   1.15/28   0.21/33   1.15/32   0.25/36   1.33/26 
                                         10.46/23  11.27/20  11.54/19  12.19/19  13.37/19  14.16/19  15.04/19  15.29/19  16.21/20  17.07/21  17.26/21  17.53/21 
                                          0.35/28   0.41/16   0.27/16   0.25/12   1.18/19   0.39/32   0.48/40   0.25/25   0.52/36   0.46/36   0.19/28   0.27/18 
                                         18.08/21 
                                          0.15/4  
 21 Doliński Grzegorz              18.13  0.28/10   1.03/11   1.35/11   2.22/12   3.18/12   3.30/12   5.09/14   6.16/13   6.33/13   7.43/14   8.00/15   9.37/17 
    BKS Wataha Warszawa                   0.28/10   0.35/9    0.32/13   0.47/16   0.56/19   0.12/19   1.39/31   1.07/18   0.17/24   1.10/25   0.17/23   1.37/28 
                                         10.05/17  11.45/23  12.13/23  12.51/23  14.15/23  14.53/24  15.33/24  15.55/23  16.34/22  17.13/22  17.31/23  17.58/22 
                                          0.28/21   1.40/44   0.28/19   0.38/31   1.24/28   0.38/31   0.40/28   0.22/12   0.39/17   0.39/21   0.18/23   0.27/18 
                                         18.13/22 
                                          0.15/4  
 22 Śliwczyńska Ilona              18.16  0.33/23   1.16/25   1.48/21   2.40/23   3.56/30   4.07/28   5.45/29   6.56/29   7.12/28   8.27/28   8.51/27  10.25/27 
    Team 360 stopni Warszawa              0.33/23   0.43/27   0.32/13   0.52/28   1.16/41   0.11/8    1.38/29   1.11/23   0.16/19   1.15/32   0.24/35   1.34/27 
                                         10.55/26  11.37/22  12.12/22  12.47/21  14.13/22  14.46/21  15.28/22  15.53/22  16.34/22  17.13/22  17.29/22  17.58/22 
                                          0.30/23   0.42/18   0.35/32   0.35/25   1.26/31   0.33/18   0.42/31   0.25/25   0.41/24   0.39/21   0.16/16   0.29/23 
                                         18.16/23 
                                          0.18/23 
 23 Młynarczyk Piotr               18.27  0.27/8    1.02/9    1.38/13   2.21/11   3.22/13   3.33/13   5.04/12   6.23/17   7.08/27   8.14/24   8.30/23  10.01/23 
    UKS Orientuś Łódź                     0.27/8    0.35/9    0.36/29   0.43/5    1.01/25   0.11/8    1.31/21   1.19/33   0.45/39   1.06/17   0.16/19   1.31/21 
                                         10.41/22  12.12/27  12.35/25  13.14/26  14.31/26  15.07/25  15.43/25  16.05/25  16.43/25  17.27/25  17.43/24  18.09/24 
                                          0.40/36   1.31/42   0.23/5    0.39/32   1.17/17   0.36/23   0.36/23   0.22/12   0.38/13   0.44/33   0.16/16   0.26/15 
                                         18.27/24 
                                          0.18/23 
 24 Wąsiewicz Piotr                18.34  0.35/26   1.17/26   1.51/24   2.41/24   3.43/24   3.56/23   5.35/27   6.47/26   7.03/24   8.19/27   8.40/26  10.24/26 
    Team 360 stopni Warszawa              0.35/26   0.42/24   0.34/23   0.50/23   1.02/27   0.13/30   1.39/31   1.12/25   0.16/19   1.16/34   0.21/31   1.44/34 
                                         10.57/27  11.48/24  12.25/24  12.52/24  14.17/24  14.50/23  15.31/23  15.58/24  16.41/24  17.24/24  17.45/25  18.16/25 
                                          0.33/26   0.51/22   0.37/34   0.27/15   1.25/30   0.33/18   0.41/30   0.27/33   0.43/29   0.43/31   0.21/37   0.31/33 
                                         18.34/25 
                                          0.18/23 
 25 Nowak Barbara                  19.03  0.31/20   1.13/18   1.47/19   2.36/21   3.38/21   3.50/20   5.32/25   6.43/24   6.58/21   8.14/24   8.30/23  10.10/24 
    HKS Azymut Mochy                      0.31/20   0.42/24   0.34/23   0.49/21   1.02/27   0.12/19   1.42/34   1.11/23   0.15/17   1.16/34   0.16/19   1.40/32 
                                         10.52/24  12.11/26  12.53/29  13.25/28  14.49/27  15.32/26  16.14/26  16.37/26  17.18/26  17.57/26  18.14/26  18.43/26 
                                          0.42/39   1.19/38   0.42/39   0.32/22   1.24/28   0.43/37   0.42/31   0.23/18   0.41/24   0.39/21   0.17/20   0.29/23 
                                         19.03/26 
                                          0.20/35 
 26 Konc Katarzyna                 19.04  0.37/31   1.38/37   2.20/41   3.16/39   4.11/37   4.22/36   5.52/32   7.11/33   7.25/29   8.37/29   8.59/29  10.27/28 
    UKS Azymut Pabianice                  0.37/31   1.01/43   0.42/41   0.56/35   0.55/15   0.11/8    1.30/20   1.19/33   0.14/12   1.12/29   0.22/33   1.28/17 
                                         10.53/25  12.19/28  12.49/27  13.30/29  14.56/28  15.33/27  16.15/27  16.40/27  17.20/27  17.58/27  18.15/27  18.45/27 
                                          0.26/16   1.26/40   0.30/22   0.41/35   1.26/31   0.37/28   0.42/31   0.25/25   0.40/21   0.38/20   0.17/20   0.30/30 
                                         19.04/27 
                                          0.19/30 
 27 Banasiak Marcin                19.22  0.31/20   1.18/27   1.56/29   2.47/29   3.56/30   4.09/31   5.42/28   7.00/30   8.00/35   9.06/32   9.23/32  10.55/31 
    MKS MOS Wrocław                       0.31/20   0.47/37   0.38/35   0.51/25   1.09/36   0.13/30   1.33/24   1.18/32   1.00/44   1.06/17   0.17/23   1.32/23 
                                         11.20/29  12.02/25  12.38/26  13.06/25  14.29/25  15.40/29  16.15/27  16.43/28  17.37/29  18.16/29  18.35/29  19.05/28 
                                          0.25/11   0.42/18   0.36/33   0.28/17   1.23/27   1.11/43   0.35/21   0.28/35   0.54/38   0.39/21   0.19/28   0.30/30 
                                         19.22/28 
                                          0.17/15 
 28 Peterek Honorata               19.24  0.29/13   1.08/14   1.40/15   2.29/14   3.24/14   3.36/14   5.13/17   6.20/15   8.30/39   9.40/39   9.55/38  11.27/37 
    HKS Azymut Mochy                      0.29/13   0.39/19   0.32/13   0.49/21   0.55/15   0.12/19   1.37/28   1.07/18   2.10/45   1.10/25   0.15/17   1.32/23 
                                         12.02/33  12.48/31  13.14/31  14.03/31  15.23/31  16.03/31  16.37/30  17.00/30  17.40/30  18.21/30  18.40/30  19.07/29 
                                          0.35/28   0.46/20   0.26/13   0.49/42   1.20/22   0.40/34   0.34/20   0.23/18   0.40/21   0.41/28   0.19/28   0.27/18 
                                         19.24/29 
                                          0.17/15 
 29 Biniecka Małgorzata            19.27  1.00/42   1.43/39   2.19/40   3.12/37   4.16/39   4.29/38   6.20/39   7.36/37   7.53/34   9.19/36   9.36/35  11.20/35 
    UKS Azymut Pabianice                  1.00/42   0.43/27   0.36/29   0.53/31   1.04/32   0.13/30   1.51/39   1.16/29   0.17/24   1.26/39   0.17/23   1.44/34 
                                         11.51/31  12.25/29  12.52/28  13.17/27  14.57/29  15.34/28  16.16/29  16.45/29  17.30/28  18.15/28  18.34/28  19.08/30 
                                          0.31/25   0.34/11   0.27/16   0.25/12   1.40/39   0.37/28   0.42/31   0.29/38   0.45/32   0.45/35   0.19/28   0.34/37 
                                         19.27/30 
                                          0.19/30 
 30 Ciupa Marcin                   19.57  0.07/1*   0.55/4    1.32/9    2.29/14   3.46/26   4.01/26   5.47/31   7.10/32   7.27/30   8.49/30   9.18/31  11.10/32 
    UKS Orientuś Łódź                     0.07/1*   0.48/38   0.37/32   0.57/38   1.17/42   0.15/38   1.46/36   1.23/37   0.17/24   1.22/37   0.29/40   1.52/39 
                                         11.43/30  12.38/30  13.12/30  13.41/30  15.14/30  15.57/30  16.39/31  17.05/31  17.51/31  18.35/31  18.57/31  19.38/31 
                                          0.33/26   0.55/26   0.34/31   0.29/18   1.33/36   0.43/37   0.42/31   0.26/30   0.46/35   0.44/33   0.22/40   0.41/41 
                                         19.57/31 
                                          0.19/30 
 31 Konkol-Klimczak Wioletta       20.07  0.30/19   1.13/18   1.47/19   2.35/19   3.34/18   3.54/22   5.27/23   6.44/25   6.58/21   8.03/19   8.17/20   9.46/19 
    UKS Siódemka Rumia                    0.30/19   0.43/27   0.34/23   0.48/18   0.59/24   0.20/43   1.33/24   1.17/31   0.14/12   1.05/16   0.14/10   1.29/18 
                                         13.47/40  14.20/38  14.48/38  15.12/38  16.26/37  16.54/36  17.26/34  17.48/34  18.27/34  19.04/32  19.20/32  19.49/32 
                                          4.01/45   0.33/10   0.28/19   0.24/9    1.14/14   0.28/9    0.32/11   0.22/12   0.39/17   0.37/18   0.16/16   0.29/23 
                                         20.07/32 
                                          0.18/23 
 32 Pudełek Paweł                  20.18  0.29/13   1.14/23   1.51/24   2.35/19   3.42/23   6.13/45   7.40/43   8.44/42   9.00/42  10.12/41  10.33/40  11.59/40 
    LKS Górzanka Nawojowa Góra            0.29/13   0.45/34   0.37/32   0.44/8    1.07/35   2.31/45   1.27/16   1.04/14   0.16/19   1.12/29   0.21/31   1.26/16 
                                         12.26/36  13.44/37  14.10/36  14.50/36  16.08/34  16.45/34  17.21/33  17.46/33  18.25/33  19.06/33  19.24/33  19.53/33 
                                          0.27/18   1.18/37   0.26/13   0.40/33   1.18/19   0.37/28   0.36/23   0.25/25   0.39/17   0.41/28   0.18/23   0.29/23 
                                         20.18/33 
                                          0.25/42 
 33 Ziółkiewicz Krzysztof          20.20  0.38/32   1.22/32   2.03/34   3.05/36   4.07/35   4.21/35   5.55/33   7.00/30   7.49/33   8.53/31   9.06/30  10.36/30 
    UKS Orientuś Łódź                     0.38/32   0.44/31   0.41/39   1.02/39   1.02/27   0.14/36   1.34/26   1.05/16   0.49/40   1.04/14   0.13/3    1.30/20 
                                         11.06/28  12.58/33  13.30/32  14.18/32  15.52/32  16.27/32  17.05/32  17.31/32  18.09/32  19.07/34  19.28/34  20.06/34 
                                          0.30/23   1.52/45   0.32/27   0.48/40   1.34/38   0.35/22   0.38/27   0.26/30   0.38/13   0.58/42   0.21/37   0.38/40 
                                         20.20/34 
                                          0.14/2  
 34 Niezgódka Dominika             20.52  0.50/37   1.28/34   2.02/33   2.54/30   3.55/29   4.07/28   5.56/34   7.28/35   7.47/32   9.14/35   9.33/34  11.25/36 
    UKS Arkady Raszków                    0.50/37   0.38/14   0.34/23   0.52/28   1.01/25   0.12/19   1.49/38   1.32/40   0.19/29   1.27/40   0.19/29   1.52/39 
                                         12.02/33  13.12/34  13.55/34  14.29/33  15.59/33  16.40/33  17.29/35  17.57/35  18.56/37  19.39/35  19.58/35  20.35/35 
                                          0.37/30   1.10/32   0.43/40   0.34/23   1.30/34   0.41/36   0.49/41   0.28/35   0.59/40   0.43/31   0.19/28   0.37/38 
                                         20.52/35 
                                          0.17/15 
 35 Sadzikowski Andrzej            20.53  0.53/38   1.32/35   2.04/35   2.55/31   3.46/26   3.58/25   5.27/23   6.48/27   7.05/26   8.14/24   8.51/27  10.28/29 
    KOS BnO Szczecin                      0.53/38   0.39/19   0.32/13   0.51/25   0.51/11   0.12/19   1.29/18   1.21/36   0.17/24   1.09/22   0.37/43   1.37/28 
                                         12.06/35  13.29/35  14.07/35  14.43/35  16.10/35  17.05/37  17.42/37  18.05/36  18.50/35  19.43/37  20.02/36  20.35/35 
                                          1.38/42   1.23/39   0.38/35   0.36/28   1.27/33   0.55/41   0.37/25   0.23/18   0.45/32   0.53/39   0.19/28   0.33/34 
                                         20.53/36 
                                          0.18/23 
 36 Dolińska Zuzanna               21.03  0.29/13   1.13/18   1.50/23   2.44/26   3.58/32   4.12/32   6.08/37   7.24/34   7.45/31   9.07/33   9.29/33  11.19/34 
    BKS Wataha Warszawa                   0.29/13   0.44/31   0.37/32   0.54/32   1.14/38   0.14/36   1.56/40   1.16/29   0.21/33   1.22/37   0.22/33   1.50/37 
                                         11.56/32  12.54/32  13.38/33  14.34/34  16.15/36  16.51/35  17.38/36  18.10/37  18.52/36  19.42/36  20.09/37  20.46/37 
                                          0.37/30   0.58/29   0.44/43   0.56/43   1.41/40   0.36/23   0.47/39   0.32/43   0.42/28   0.50/37   0.27/44   0.37/38 
                                         21.03/37 
                                          0.17/15 
 37 Lisiak Paweł                   21.22  0.41/33   1.25/33   2.01/32   2.57/34   4.07/35   4.19/34   6.07/36   7.43/38   8.03/36   9.20/37  10.01/39  11.51/39 
    UKS Orientuś Łódź                     0.41/33   0.44/31   0.36/29   0.56/35   1.10/37   0.12/19   1.48/37   1.36/42   0.20/31   1.17/36   0.41/44   1.50/37 
                                         12.29/37  13.40/36  14.23/37  14.54/37  16.38/38  17.14/38  17.54/38  18.22/38  19.19/38  20.12/38  20.31/38  21.01/38 
                                          0.38/34   1.11/34   0.43/40   0.31/20   1.44/42   0.36/23   0.40/28   0.28/35   0.57/39   0.53/39   0.19/28   0.30/30 
                                         21.22/38 
                                          0.21/37 
 38 Cych Piotr                     21.34  0.34/25   1.13/18   1.51/24   3.37/42   4.23/40   4.36/39   6.08/37   8.01/39   8.13/37   9.10/34   9.40/36  11.17/33 
    Indywidualnie                         0.34/25   0.39/19   0.38/35   1.46/45   0.46/3    0.13/30   1.32/22   1.53/44   0.12/1*   0.57/4    0.30/41   1.37/28 
                                         14.14/41  15.03/41  15.34/41  16.03/41  17.25/39  17.54/39  18.39/39  19.06/39  19.51/39  20.20/39  20.45/39  21.08/39 
                                          2.57/43   0.49/21   0.31/25   0.29/18   1.22/26   0.29/11   0.45/38   0.27/33   0.45/32   0.29/2    0.25/42   0.23/2  
                                         21.34/39 
                                          0.26/44 
 39 Pluta Aleksandra               22.32  0.44/35   1.37/36   2.18/39   3.21/40   4.35/41   4.55/40   6.55/40   8.14/40   8.33/40  10.00/40  10.42/41  12.30/41 
    UKS Arkady Raszków                    0.44/35   0.53/42   0.41/39   1.03/40   1.14/38   0.20/43   2.00/41   1.19/33   0.19/29   1.27/40   0.42/45   1.48/36 
                                         13.09/38  14.22/39  15.00/39  15.58/40  17.31/40  18.07/40  18.51/40  19.20/40  20.20/40  21.10/40  21.43/40  22.16/40 
                                          0.39/35   1.13/35   0.38/35   0.58/44   1.33/36   0.36/23   0.44/37   0.29/38   1.00/41   0.50/37   0.33/45   0.33/34 
                                         22.32/40 
                                          0.16/10 
 40 Zbrojeniowa Justyna            24.06  1.05/44   1.43/39   2.17/38   3.12/37   4.14/38   4.26/37   6.05/35   7.34/36   8.26/38   9.37/38   9.54/37  11.32/38 
    KS Hades Poznań                       1.05/44   0.38/14   0.34/23   0.55/34   1.02/27   0.12/19   1.39/31   1.29/38   0.52/42   1.11/28   0.17/23   1.38/31 
                                         15.31/44  16.09/42  16.42/42  17.41/43  19.12/42  19.51/42  20.33/42  20.58/42  21.42/42  22.23/41  22.42/41  23.42/41 
                                          3.59/44   0.38/15   0.33/30   0.59/45   1.31/35   0.39/32   0.42/31   0.25/25   0.44/30   0.41/28   0.19/28   1.00/45 
                                         24.06/41 
                                          0.24/41 
 41 Kłos Józef                     24.44  0.56/40   1.44/41   2.28/42   3.35/41   4.49/42   5.05/41   7.07/41   8.38/41   8.58/41  10.34/42  11.02/42  12.59/42 
    UKS Azymut Pabianice                  0.56/40   0.48/38   0.44/42   1.07/42   1.14/38   0.16/39   2.02/42   1.31/39   0.20/31   1.36/43   0.28/39   1.57/41 
                                         13.36/39  14.30/40  15.13/40  15.54/39  17.43/41  18.28/41  19.20/41  19.51/41  20.58/41  23.30/42  23.48/42  24.21/42 
                                          0.37/30   0.54/25   0.43/40   0.41/35   1.49/43   0.45/39   0.52/42   0.31/41   1.07/44   2.32/45   0.18/23   0.33/34 
                                         24.44/42 
                                          0.23/39 
 42 Patejko Tadeusz                25.53  0.54/39   1.45/42   2.43/44   4.09/45   5.40/45   5.58/44   8.07/44   9.52/44  10.46/44  12.13/44  12.39/44  14.36/44 
    KS Spójnia Warszawa                   0.54/39   0.51/41   0.58/45   1.26/44   1.31/44   0.18/41   2.09/43   1.45/43   0.54/43   1.27/40   0.26/38   1.57/41 
                                         15.13/43  16.09/42  16.50/43  17.32/42  19.13/43  20.50/43  21.42/43  22.21/43  23.26/43  24.22/43  24.43/43  25.30/43 
                                          0.37/30   0.56/28   0.41/38   0.42/37   1.41/40   1.37/45   0.52/42   0.39/44   1.05/43   0.56/41   0.21/37   0.47/43 
                                         25.53/43 
                                          0.23/39 
 43 Wąsiewicz Marzena              26.33  0.56/40   2.04/45   2.48/45   3.54/43   5.12/43   5.29/42   7.39/42   9.12/43  10.03/43  11.44/43  12.09/43  14.23/43 
    Team 360 stopni Warszawa              0.56/40   1.08/45   0.44/42   1.06/41   1.18/43   0.17/40   2.10/44   1.33/41   0.51/41   1.41/44   0.25/36   2.14/44 
                                         15.04/42  16.14/44  17.26/44  18.01/44  20.08/44  21.10/44  22.02/44  22.33/44  23.35/44  24.56/44  25.20/44  26.04/44 
                                          0.41/38   1.10/32   1.12/45   0.35/25   2.07/44   1.02/42   0.52/42   0.31/41   1.02/42   1.21/44   0.24/41   0.44/42 
                                         26.33/44 
                                          0.29/45 
 44 Chachurska Magdalena           30.54  0.45/36   1.46/43   2.37/43   3.58/44   5.38/44   5.56/43   9.09/45  11.06/45  11.36/45  13.59/45  14.29/45  17.43/45 
    KU AZS WAT Warszawa                   0.45/36   1.01/43   0.51/44   1.21/43   1.40/45   0.18/41   3.13/45   1.57/45   0.30/35   2.23/45   0.30/41   3.14/45 
                                         18.37/45  19.32/45  20.11/45  20.58/45  23.30/45  24.49/45  25.50/45  26.33/45  27.56/45  29.10/45  29.35/45  30.29/45 
                                          0.54/40   0.55/26   0.39/37   0.47/38   2.32/45   1.19/44   1.01/45   0.43/45   1.23/45   1.14/43   0.25/42   0.54/44 
                                         30.54/45 
                                          0.25/42 
    Lisiak Elżbieta            NKl        0.58/     2.12/     3.23/     5.12/     7.22/     7.48/    11.34/    14.19/    14.52/    17.12/    17.53/    21.05/   
    UKS Orientuś Łódź                     0.58/     1.14/     1.11/     1.49/     2.10/     0.26/     3.46/     2.45/     0.33/     2.20/     0.41/     3.12/   
                                         30.25/    30.40/    32.03/         /    38.42/         /         /         /         /         /         /         /   
                                          9.20/     0.15/     1.23/         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                         47.27/   
                                              /   
    Dutkiewicz Damian          DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    MKS Paulinum Jelenia Góra                 /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /   
                                              /   
    Bugaj Teresa               DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    WKS Wawel Kraków                          /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /   
                                              /   
    Słońska Bogusława          DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    WKS Wawel Kraków                          /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /   
                                              /   
    Uciechowski Bogdan         DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Arkady Raszków                        /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /   
                                              /   
    Ziętek Aleksandra          DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Arkady Raszków                        /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /   
                                              /   
    Nowak Paweł                DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Orientuś Łódź                         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /   
                                              /   
 52 Chmielecki Piotr          PK   14.03  0.23/4    0.54/3    1.23/5    2.03/2    2.50/3    3.01/4    4.22/4    5.18/4    5.31/4    6.30/4    6.43/3    7.59/4  
    UKS Orientuś Łódź                     0.23/4    0.31/5    0.29/10   0.40/3    0.47/5    0.11/8    1.21/10   0.56/6    0.13/3    0.59/7    0.13/3    1.16/8  
                                          8.21/4    8.50/3    9.12/3    9.37/3   10.40/3   11.07/3   11.38/4   11.59/4   12.33/4   13.05/3   13.20/4   13.45/4  
                                          0.22/5    0.29/4    0.22/3    0.25/12   1.03/2    0.27/4    0.31/8    0.21/9    0.34/8    0.32/9    0.15/9    0.25/5  
                                         14.03/4  
                                          0.18/23