Lista startowa wg kategorii                                                    2018-06-01 08:18:56
                                     Puchar Najmłodszych 2018
===PRO SPORT Piotr Paszynski========================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Lista startowa wg kategorii: K10         1.4km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1    247 Podgórska Gabriela       KS Kościelec Chrzanó K4804164   2801053  37.00          R:2009
  2    126 Kostek Kinga             UMKS Kwidzyn         G0304102   2077835  38.00          R:2008
  3     14 Ciastoń Oliwia           MKS MOS Wrocław      D9104312   2067741  39.00          R:2008
  4    286 Kotłowska Julia          UKS Lotna Zdzieszowi O27         339314  40.00         
  5    147 Porzycz Małgorzata       UKS Siódemka Rumia   G1404252    842652  41.00          R:2008
  6    344 Franc Antonina           HKS Azymut Mochy     P5804040   2127757  42.00          R:2008
  7    195 Biskupska Julia          WKS Wawel Kraków     K3003646   9080722  43.00          R:2008
  8     65 Kukawska Julia           MUKS Junior Ochędzyn E70        2086237  44.00          R:2008
  9    445 Duda Kornelia            UKS Traper Złocienie Z0604141   8650886  45.00          R:2009
 10     28 Staniec Julia            MKS MOS Wrocław      D9104346   2067739  46.00          R:2008
 11    259 Mielko Zuzanna           UKS Azymut Siedliska L0104362    430913  47.00          R:2008
 12    295 Zapart Julia             UKS Lotna Zdzieszowi O27         339318  48.00         
 13    183 Śmigielska Martyna       MKS Metalowiec Łódź  E1704372    339349  49.00          R:2008
 14    152 Ciećwierz Małgorzata     UKS Azymut 45 Gdynia G17         886656  50.00          R:2008
 15    299 Dżumaga Sara             UKS Dąb Leszno       P0304233   1419875  51.00          R:2009
 16     37 Dutkiewicz Wiktoria      MKS Paulinum Jelenia D9303881   7200190  52.00          R:2008
 17    142 Łysoń Łucja              UKS Siódemka Rumia   G14         418966  53.00          R:2008
 18    359 Mielcarek Karolina       HKS Azymut Mochy     P58        2127760  54.00          R:2009
 19    213 Oliinyk Yelyzaveta       WKS Wawel Kraków     K3004023   2114863  55.00          R:2008
 20     17 Jabłońska Amelia         MKS MOS Wrocław      D9104313   2067728  56.00          R:2008
 21    287 Kotłowska Sonia          UKS Lotna Zdzieszowi O27         339310  57.00         
 22    415 Wasilewska Olga          UKS OSiR Góra Kalwar W8104251    338293  58.00          R:2008
 23    236 Zelek Martyna            UKS Patria Młynne    K3103632    418717  59.00          R:2008
 24     68 Piekielna Maja           MUKS Junior Ochędzyn E70        2048156  60.00          R:2008
 25    450 Stempniewska Nadia       UKS Traper Złocienie Z0604139   8650883  61.00          R:2008
 26     34 Wysocka Michalina        MKS MOS Wrocław      D9104012   2016299  62.00          R:2010
 27    258 Malec Nikola             UKS Azymut Siedliska L01         430918  63.00          R:2008
 28    137 Bielecka Marta           UKS Siódemka Rumia   G14         361818  64.00          R:2008
 29    361 Miś Milena               HKS Azymut Mochy     P5803575   1424633  65.00          R:2009
 30    294 Wróblewska Jagoda        UKS Lotna Zdzieszowi O27         339277  66.00         
 31    184 Śmigielska Weronika      MKS Metalowiec Łódź  E1704371    339321  67.00          R:2008
 32    212 Olejnik Jaśmina          WKS Wawel Kraków     K3003938   8650888  68.00          R:2008
 
Lista startowa wg kategorii: K10N        1.5km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    466 Szafarewicz Katarzyna    UMKS Kwidzyn         G0304179    219512   9.00          R:2010
  2    196 Biskupska Małgorzata     WKS Wawel Kraków     K30         887006  10.00          R:2010
  3      6 Kulka Kornelia           UKS Orientpark.pl Iw D0204343            11.00          R:2010
  4    138 Klimczak Oksana          UKS Siódemka Rumia   G14         219178  12.00          R:2009
  5    318 Kasałka Monika           UKS Arkady Raszków   P35         338255  13.00          R:2008
  6     73 Karczmarz Emilia         UKS Azymut Pabianice E7104172    887214  14.00          R:2009
  7    176 Nowak Zofia              Indywidualnie        IND03702   2067840  15.00          R:2008
  8    149 Szmidtka Martyna         UKS Siódemka Rumia   G14         418984  16.00          R:2008
  9    291 Matusiak Wiktoria        UKS Lotna Zdzieszowi O27         339287  17.00         
 10     13 Barska Pola              MKS MOS Wrocław      D91        2067740  18.00          R:2008
 11    162 Baj Zuzanna              UKS Reflex Rybnik    S5104392   2048164  19.00          R:2008
 12    139 Klimczak Olimpia         UKS Siódemka Rumia   G14         349944  20.00          R:2008
 13    333 Świtała Nikola           UKS Arkady Raszków   P3504418    338259  21.00          R:2008
 14     77 Kowalczyk Kalina         UKS Azymut Pabianice E7104171   7202779  22.00          R:2009
 15    449 Osak Zuzanna             UKS Traper Złocienie Z0604145   9202028  23.00          R:2011
 16    141 Lewandowska Antonina     UKS Siódemka Rumia   G14         349948  24.00          R:2008
 17     64 Krasoń Julia             MUKS Junior Ochędzyn E70        2086637  25.00          R:2009
 18    150 Trzebiatowska Martyna    UKS Siódemka Rumia   G14         219193  26.00          R:2008
 19    312 Dwornikowska Agata       UKS Arkady Raszków   P35         338256  27.00          R:2008
 20    288 Kwoczała Emilia          UKS Lotna Zdzieszowi O27         339333  28.00         
 21     31 Szkudlarek Amelia        MKS MOS Wrocław      D9104347   2067734  29.00          R:2008
 22    174 Kruczkowska Alicja       UKS Reflex Rybnik    S5104394   2048163  30.00          R:2008
 23     70 Balcerak Aleksandra      UKS Azymut Pabianice E71         887245  31.00          R:2008
 
Lista startowa wg kategorii: K10R        1.3km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1     16 Gronostaj Natalia        MKS MOS Wrocław      D9104348   2067733                 R:2009
  2     22 Kwolek Antonina          MKS MOS Wrocław      D91        2016296                 R:2009
  3     25 Masłowska Julia          MKS MOS Wrocław      D9104311   2057134                 R:2008
  4     80 Mazur Marta              UKS Azymut Pabianice E71        1403086                 R:2014
  5    180 Stando Weronika          UKS Reflex Rybnik    S5104390   2048168                 R:2007
  6    278 Belica Karolina          LUKS Impuls Szczercó LUK        4403502                 R:2010
  7    298 Dżumaga Julia            UKS Dąb Leszno       P03         889167                 R:2011
  8    334 Uciechowska Oliwia       UKS Arkady Raszków   P35         338253                 R:2009
  9    367 Paterek Hanna            HKS Azymut Mochy     P58        2127770                 R:2009
 
Lista startowa wg kategorii: K11         1.7km    0m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    356 Klecha Weronika          HKS Azymut Mochy     P5803574   2121113   0.00          R:2007
  2    279 Belica Milena            LUKS Impuls Szczercó LUK        4403501   1.00          R:2007
  3    439 Mikuła Iga               KOS BnO Szczecin     Z0103959   2050615   2.00          R:2007
  4    331 Szczęsna Małgorzata      UKS Arkady Raszków   P35         338262   3.00          R:2007
  5    219 Słońska Antonina         WKS Wawel Kraków     K3003190   8640921   4.00          R:2007
  6    407 Łącka Julia              UKS OSiR Góra Kalwar W8103573    338298   5.00          R:2007
  7    188 Wąsiewicz Urszula        Team 360 stopni Wars W0804082   1418718   6.00          R:2007
  8    426 Mianowska Antonina       UNTS Warszawa        W8703554   8131207   7.00          R:2007
  9    248 Podgórska Marta          KS Kościelec Chrzanó K4803611   2801059   8.00          R:2007
 10    255 Bożek Ewelina            UKS Azymut Siedliska L0104359    430925   9.00          R:2007
 11     24 Marciniak Weronika       MKS MOS Wrocław      D9104296   2057132  10.00          R:2007
 12     52 Malik Wiktoria           UKS Grom Sokolniki   E11        2048143  11.00          R:2007
 13    437 Matyja Weronika          KOS BnO Szczecin     Z0103958   2050606  12.00          R:2007
 14    448 Miłaszewicz Magdalena    UKS Traper Złocienie Z0603887   8650896  13.00          R:2007
 15      9 Szeliga Sonia            UKS Orientpark.pl Iw D0203739   8321123  14.00          R:2007
 16    283 Gidel Bianca             UKS Lotna Zdzieszowi O27         418746  15.00         
 17    231 Fitrzyk Magdalena        UKS Patria Młynne    K3103622    339308  16.00          R:2007
 18     60 Herbeć Anna              MUKS Junior Ochędzyn E70        2048178  17.00          R:2007
 19    314 Jańczak  Matylda         UKS Arkady Raszków   P35         338261  18.00          R:2007
 20    300 Grembowska Julia         UKS Dąb Leszno       P0304223    889165  19.00          R:2007
 21    211 Niessner Pola            WKS Wawel Kraków     K3003651   8635047  20.00          R:2007
 22    438 Mikuła Daria             KOS BnO Szczecin     Z0103960   2050616  21.00          R:2007
 23    420 Chabiera Filomena        UNTS Warszawa        W8703856   1408272  22.00          R:2007
 24    249 Sikora Sandra            KS Kościelec Chrzanó K4803613   2801064  23.00          R:2007
 25    264 Sudak Oliwia             UKS Azymut Siedliska L0104361    430938  24.00          R:2007
 26     30 Szczygieł Hanna          MKS MOS Wrocław      D9102911   2016283  25.00          R:2007
 27    172 Janiak Lena              UKS Reflex Rybnik    S5104391   2043892  26.00          R:2007
 28    101 Żuczkowska Oliwia        UKS GOK Galewice     E7304335   2048149  27.00          R:2007
 29    339 Ziętek Ewelina           UKS Arkady Raszków   P35         338263  28.00          R:2007
 30    202 Hałucha Milena           WKS Wawel Kraków     K3003936   2114861  29.00          R:2007
 31    442 Stefaniak Izabela        KOS BnO Szczecin     Z0103767   2050612  30.00          R:2007
 32    134 Wejtko Diana             UMKS Kwidzyn         G0303360   1413975  31.00          R:2007
 33    388 Myśliwiec Aleksandra     UKS Kometa Gliwice   S2804341   2016973  32.00          R:2007
 34    444 Borek Alicja             UKS Traper Złocienie Z0603314   8650885  33.00          R:2007
 35      4 Halewicz Julia           UKS Orientpark.pl Iw D0203740   2025001  34.00          R:2007
 36    428 Szindler Aleksandra      UNTS Warszawa        W8703797            35.00          R:2007
 37    242 Janicka Hanna            KS Kościelec Chrzanó K4804166   2801052  36.00          R:2007
 38    293 Stanowska Milena         UKS Lotna Zdzieszowi O27         339273  37.00         
 39    233 Mamala Magdalena         UKS Patria Młynne    K3103924    418745  38.00          R:2007
 40     63 Jarczak Marika           MUKS Junior Ochędzyn E70        2048144  39.00          R:2007
 41    325 Obsadna Ewa              UKS Arkady Raszków   P35         338264  40.00          R:2007
 42    263 Sierakowska Marta        UKS Azymut Siedliska L0104360    430902  41.00          R:2007
 43    305 Pawlak Małgorzata        UKS Dąb Leszno       P0304247   1419879  42.00          R:2007
 44     19 Kuciel Hanna             MKS MOS Wrocław      D9104295   2057131  43.00          R:2007
 45    434 Kula Maja                KOS BnO Szczecin     Z0103962   1995097  44.00          R:2007
 46    223 Wojtas Julia             WKS Wawel Kraków     K3004262   2114857  45.00          R:2007
 
Lista startowa wg kategorii: K12         1.8km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    376 Kotlińska Kamila         UKS Azymut Dębów     R2204056   2015833  40.00          R:2006
  2    353 Jąder Sandra             HKS Azymut Mochy     P5804041   2127768  41.00          R:2006
  3     47 Kiełbik Nikola           UKS Grom Sokolniki   E11        2048141  42.00          R:2006
  4    380 Dziuba Justyna           UKS Kometa Gliwice   S2804340   2016971  43.00          R:2006
  5     96 Cegiełka Milena          UKS GOK Galewice     E7304115   2086643  44.00          R:2006
  6     61 Jabłońska Emilia         MUKS Junior Ochędzyn E70        2086234  45.00          R:2006
  7     35 Zimoch Nina              MKS MOS Wrocław      D9104292   2016295  46.00          R:2006
  8    153 Ciećwierz Weronika       UKS Azymut 45 Gdynia G1704366   9102642  47.00          R:2006
  9    351 Hajduk Maria             HKS Azymut Mochy     P5803257   2127762  48.00          R:2006
 10    403 Borkowska Lena           UKS OSiR Góra Kalwar W8103756    412166  49.00          R:2006
 11    302 Markowska Natalia        UKS Dąb Leszno       P0304226   2113444  50.00          R:2006
 12    419 Białoń Maria             UNTS Warszawa        W8703777   2111027  51.00          R:2006
 13    218 Siek Barbara             WKS Wawel Kraków     K3003654    895243  52.00          R:2006
 14    335 Uciechowska Amelia       UKS Arkady Raszków   P3504035   2016206  53.00          R:2006
 15    389 Polewka Julianna         UKS Kometa Gliwice   S2802461   2021377  54.00          R:2006
 16    346 Golinowska Aleksandra    HKS Azymut Mochy     P5804045    346009  55.00          R:2006
 17     10 Banasiak Anna            MKS MOS Wrocław      D9102912   9992006  56.00          R:2006
 18    160 Ukleja Patrycja          UKS Azymut 45 Gdynia G1703121   9201832  57.00          R:2006
 19    368 Pieśniak Patrycja        HKS Azymut Mochy     P5803264   2121112  58.00          R:2006
 20    405 Dzwonkowska Paulina      UKS OSiR Góra Kalwar W8103366    418961  59.00          R:2006
 21    306 Prais Julia              UKS Dąb Leszno       P0304225   1419878  60.00          R:2006
 22    382 Jarosz Oliwia            UKS Kometa Gliwice   S2804084   2035282  61.00          R:2006
 23     56 Parafiniuk Hanna         MKS Metalowiec Łódź  E1704384    339305  62.00          R:2006
 24    362 Młynkowiak Karolina      HKS Azymut Mochy     P5803262   2127769  63.00          R:2006
 25    239 Wrzyszcz Weronika        UKS Orlik Rajbrot    K35        1420642  64.00          R:2006
 26    421 Dopierała Dominika       UNTS Warszawa        W8703778            65.00          R:2006
 27    226 Zawada Zuzanna           WKS Wawel Kraków     K3003659   2114860  66.00          R:2006
 28     15 Ciszek Katarzyna         MKS MOS Wrocław      D9104290   8654388  67.00          R:2006
 29    320 Kaźmierczak Amelia       UKS Arkady Raszków   P3504029   2016209  68.00          R:2006
 30    157 Nowak Anna               UKS Azymut 45 Gdynia G1702858   9201831  69.00          R:2006
 31    392 Wiktor Wiktoria          UKS Kometa Gliwice   S2804089   2026145  70.00          R:2006
 32    364 Murek Emilia             HKS Azymut Mochy     P5803579   2127764  71.00          R:2006
 33    412 Sobiepanek Barbara       UKS OSiR Góra Kalwar W8103365    338299  72.00          R:2006
 34    303 Mikołajczyk Iga          UKS Dąb Leszno       P0304248   1412008  73.00          R:2006
 
Lista startowa wg kategorii: K13         2.3km    0m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    317 Kasała Eryka             UKS Arkady Raszków   P3504028   2016204   5.00          R:2005
  2     50 Krzyżostanek Partycja    UKS Grom Sokolniki   E1103838   2048146   6.00          R:2005
  3     82 Saładajczyk Malwina      UKS Azymut Pabianice E7103878    887252   7.00          R:2005
  4    357 Kubacka Wiktoria         HKS Azymut Mochy     P5804281   2121110   8.00          R:2005
  5    384 Kochoń Julia             UKS Kometa Gliwice   S2804061   2016955   9.00          R:2005
  6    113 Wiśniewska Hana          UKS Orientuś Łódź    E7504222    886661  10.00          R:2005
  7    313 Gawron Agata             UKS Arkady Raszków   P35        2037825  11.00          R:2005
  8     44 Domagała Emilia          UKS Grom Sokolniki   E1103835   2048188  12.00          R:2005
  9    143 Melzer Anna              UKS Siódemka Rumia   G1403295    886306  13.00          R:2005
 10      5 Kulka  Wiktoria          UKS Orientpark.pl Iw D0203855   2016464  14.00          R:2005
 11    124 Kędzior Alicja           UMKS Kwidzyn         G0303563    219517  16.00          R:2005
 12    214 Owsianka Wiktoria        WKS Wawel Kraków     K3003758   2114852  17.00          R:2005
 13    329 Stefańska Agnieszka      UKS Arkady Raszków   P3504033   2037829  18.00          R:2005
 14    216 Pułczyńska Hanna         WKS Wawel Kraków     K3003193   9102675  19.00          R:2005
 15    343 Dreier Anna              HKS Azymut Mochy     P5803256   7300455  20.00          R:2005
 16    374 Kiełb Patrycja           UKS Azymut Dębów     R2203845   2023844  21.00          R:2005
 17    358 Michalewicz Alicja       HKS Azymut Mochy     P5803261   7300453  22.00          R:2005
 18     23 Maciejewska Agata        MKS MOS Wrocław      D9104003   2016281  23.00          R:2005
 19     54 Sucha Andżelinka         UKS Grom Sokolniki   E1104110   2086645  24.00          R:2005
 20    148 Pupiec Agata             UKS Siódemka Rumia   G1403391    895251  25.00          R:2005
 21    208 Michno Marta             WKS Wawel Kraków     K3003937   8650881  26.00          R:2005
 22    177 Pudełek Jowita           LKS Górzanka Nawojow K0103998   2118337  27.00          R:2005
 23    204 Kurtycz Natalia          WKS Wawel Kraków     K3004021   2114853  28.00          R:2005
 24    244 Lechowska Agata          KS Kościelec Chrzanó K4803609   2801066  29.00          R:2005
 25    309 Chmielarz Sandra         UKS Arkady Raszków   P3503061   2016194  30.00          R:2005
 26    355 Karkut Estera            HKS Azymut Mochy     P5803259   7300457  31.00          R:2005
 27    127 Muller Iga               UMKS Kwidzyn         G0302764   1413980  32.00          R:2005
 28    435 Kusztelska Natalia       KOS BnO Szczecin     Z0103827   2050618  33.00          R:2005
 29    205 Lamparska Maja           WKS Wawel Kraków     K3003832   8636994  34.00          R:2005
 30    451 Szczurko Paulina         UKS Traper Złocienie Z0603545   8650898  35.00          R:2005
 31    104 Gielec Julia             UKS Orientuś Łódź    E7503047   7200166  36.00          R:2005
 
Lista startowa wg kategorii: K14         2.4km    0m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1     98 Janik Patrycja           UKS GOK Galewice     E7304117   2048154  30.00          R:2004
  2    179 Skorupa Maja             LKS Górzanka Nawojow K0103724   1419851  75.00          R:2004
  3    201 Hałucha Martyna          WKS Wawel Kraków     K3004265   2114870  76.00          R:2004
  4    229 Czachura Anna            UKS Patria Młynne    K3103749    339354  77.00          R:2004
  5    375 Kiełb Wiktoria           UKS Azymut Dębów     R2203413   2015834  78.00          R:2004
  6     26 Sienicz Klaudia          MKS MOS Wrocław      D9103683   2016293  79.00          R:2004
  7    354 Kapska Nina              HKS Azymut Mochy     P5803912   2801127  80.00          R:2004
  8     33 Winiarska Kaja           MKS MOS Wrocław      D9103684   2016287  81.00          R:2004
  9    369 Skrzypczak Marika        HKS Azymut Mochy     P5803864   2127767  82.00          R:2004
 10    116 Cepurdej Katarzyna       UMKS Kwidzyn         G0304183    332535  83.00          R:2004
 11    197 Błyskosz Magdalena       WKS Wawel Kraków     K3004269    502210  84.00          R:2004
 12    349 Gonda Julia              HKS Azymut Mochy     P5803484   7300459  85.00          R:2004
 13    385 Leśniak Matylda          UKS Kometa Gliwice   S2803406   2035177  86.00          R:2004
 14     45 Hodur Katarzyna          UKS Grom Sokolniki   E1104108   2048150  87.00          R:2004
 15    114 Woch Natalia             UKS Orientuś Łódź    E7504112    886662  88.00          R:2004
 16    311 Dobroś Aleksandra        UKS Arkady Raszków   P3503060     55348  89.00          R:2004
 17    411 Powichrowska Ilona       UKS OSiR Góra Kalwar W8102781    889672  90.00          R:2004
 18    165 Bosak Natalia            LKS Górzanka Nawojow K01                 91.00          R:2004
 19    307 Szkudlarska Weronika     UKS Dąb Leszno       P0304242   1419876  92.00          R:2004
 20    310 Cieluch Patrycja         UKS Arkady Raszków   P3504026   2016207  93.00          R:2004
 21    308 Zendran Maja             UKS Dąb Leszno       P0304243   2061714  94.00          R:2004
 22    189 Zając Barbara            UKS Reflex Rybnik    S5104393   2028216  95.00          R:2004
 23    394 Dolińska Julia           BKS Wataha Warszawa  W1103158   1986004  96.00          R:2004
 24     11 Banasiak Joanna          MKS MOS Wrocław      D9102221   9992004  97.00          R:2004
 25    393 Majewska Maja            PUKS Młode Orły Nowy W0303218   8645193  98.00          R:2004
 26    129 Perfikowska Hanna        UMKS Kwidzyn         G0303363   8653296  99.00          R:2004
 27    406 Fijałkowska Klaudia      UKS OSiR Góra Kalwar W8103397   1422868 100.00          R:2004
 28    453 Urban Aneta              UKS Traper Złocienie Z0602910   8650897 101.00          R:2004
 
Lista startowa wg kategorii: M10         1.4km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    260 Ptak Maciej              UKS Azymut Siedliska L01         430915  49.00          R:2007
  2    125 Kisłowski Marek          UMKS Kwidzyn         G0303754    332515  50.00          R:2008
  3    102 Ciupa Jan                UKS Orientuś Łódź    E7503926    887234  51.00          R:2008
  4    232 Kurnyta Dawid            UKS Patria Młynne    K3103625    339353  52.00          R:2009
  5    304 Mikołajczyk Tymon        UKS Dąb Leszno       P0304224   1419872  53.00          R:2008
  6    416 Wasilewski Antoni        UKS OSiR Góra Kalwar W81         338295  54.00          R:2008
  7    119 Dreger Jan               UMKS Kwidzyn         G0303921   1419868  55.00          R:2009
  8    155 Kaszkiewicz Tymon        UKS Azymut 45 Gdynia G17         887230  56.00          R:2009
  9    241 Chodlewski Szymon        KS Kościelec Chrzanó K4803603   2801054  57.00          R:2008
 10     18 Kociuba Wiktor           MKS MOS Wrocław      D9104002   8644895  58.00          R:2008
 11    225 Zasadzki Tymoteusz       WKS Wawel Kraków     K30         886359  59.00          R:2010
 12    345 Franc Julian             HKS Azymut Mochy     P58         423087  60.00          R:2009
 13    110 Rzeńca Tomasz            UKS Orientuś Łódź    E7503712   7200163  61.00          R:2008
 14    234 Mordarski Oskar          UKS Patria Młynne    K3103628    339279  62.00          R:2008
 15    123 Joniec Hubert            UMKS Kwidzyn         G0303917   2111030  63.00          R:2008
 16     90 Wiśniewski Adam          UKS Azymut Pabianice E71        2061725  64.00          R:2010
 17    425 Kaźmierczak Feliks       UNTS Warszawa        W87                 65.00          R:2009
 18     43 Domagała Jakub           UKS Grom Sokolniki   E11        2048162  66.00          R:2008
 19    112 Trepczyński Franciszek   UKS Orientuś Łódź    E7504220    887238  67.00          R:2009
 20    122 Jankiewicz Radosław      UMKS Kwidzyn         G0303913   2067686  68.00          R:2008
 21    159 Ukleja Krzysztof         UKS Azymut 45 Gdynia G1703120   9201833  69.00          R:2008
 22    235 Zelek Filip              UKS Patria Młynne    K3103631    418743  70.00          R:2009
 23    251 Zychowicz Bartosz        KS Kościelec Chrzanó K4804167    412500  71.00          R:2010
 24     29 Stefańczak Tymon         MKS MOS Wrocław      D9104344   2067721  72.00          R:2008
 25    217 Pułczyński Jeremi        WKS Wawel Kraków     K3004019   1413979  73.00          R:2009
 26    348 Golinowski Piotr         HKS Azymut Mochy     P5804046    346005  74.00          R:2009
 
Lista startowa wg kategorii: M10N        1.5km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    462 Jędras Jakub             UMKS Kwidzyn         G03         219515  32.00         
  2    145 Motała Piotr             UKS Siódemka Rumia   G14        7777772  33.00          R:2008
  3     85 Stachera Oliwier         UKS Azymut Pabianice E71         887236  34.00          R:2008
  4    365 Murek Marcin             HKS Azymut Mochy     P5803580    200406  35.00          R:2009
  5      7 Pachnik Antoni           UKS Orientpark.pl Iw D0204299   2025003  36.00          R:2010
  6    290 Matusiak Oliwier         UKS Lotna Zdzieszowi O27         339280  37.00         
  7    257 Kiersztyn Jakub          UKS Azymut Siedliska L01         430944  38.00          R:2008
  8     95 Cegiełka Konrad          UKS GOK Galewice     E7304336   2048151  39.00          R:2009
  9     94 Żeziński Julian          UKS Azymut Pabianice E7103925    553469  40.00          R:2008
 10    154 Kaszkiewicz Leon         UKS Azymut 45 Gdynia G17         502209  41.00          R:2010
 11    386 Marszałek Dawid          UKS Kometa Gliwice   S2804148   2032326  42.00          R:2010
 12    446 Duda Łukasz              UKS Traper Złocienie Z0604142   9101309  43.00          R:2011
 13    330 Stefański Marek          UKS Arkady Raszków   P3504034    412261  44.00          R:2008
 14    237 Hec Patryk               UKS Orlik Rajbrot    K35        1420644  45.00          R:2008
 15    292 Porada Tobiasz           UKS Lotna Zdzieszowi O27         418707  46.00         
 16     79 Łubisz Łukasz            UKS Azymut Pabianice E71         887246  47.00          R:2009
 17    253 Batyra Filip             UKS Azymut Siedliska L01         430916  48.00          R:2008
 
Lista startowa wg kategorii: M10R        1.3km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1      1 Lenczowski Adam          Team 360 stopni Wars W0804073   1409313                 R:2008
  2      2 Lenczowski Krzysztof     Team 360 stopni Wars W0804075   1409311                 R:2011
  3     20 Kurdziel Szymon          MKS MOS Wrocław      D9104293   2016289                 R:2006
  4    103 Ciupa Wojciech           UKS Orientuś Łódź    E75         412121                 R:2013
  5    167 Bultrowicz Franciszek    Indywidualnie        IND        2067834                 R:2011
  6    175 Niewiem Kewin            UKS Reflex Rybnik    S51         889171                 R:2004
  7    464 Błachut Olgierd          Team 360 stopni Wars W0802682   1409360                 R:2010
 
Lista startowa wg kategorii: M11         1.6km    0m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    121 Grajewski Jakub          UMKS Kwidzyn         G0303915   2127780   0.00          R:2007
  2    281 Czok Teodor              UKS Lotna Zdzieszowi O27         418747   1.00         
  3    252 Zychowicz Krystian       KS Kościelec Chrzanó K4803616   2801058   2.00          R:2007
  4    115 Ziółkiewicz Jan          UKS Orientuś Łódź    E7503932    887240   3.00          R:2007
  5    136 Zaremba Adam             UMKS Kwidzyn         G0303567   2103950   4.00          R:2007
  6    352 Jaskuła Jakub            HKS Azymut Mochy     P5804285   1424634   5.00          R:2007
  7    422 Drosik Marcel            UNTS Warszawa        W8703779   4644445   6.00          R:2007
  8    230 Duplak Maciej            UKS Patria Młynne    K3103621    339319   7.00          R:2007
  9    289 Łukasik Szymon           UKS Lotna Zdzieszowi O27         418744   8.00         
 10    296 Białasik Bartosz         UKS Dąb Leszno       P0304230    889261   9.00          R:2007
 11     78 Krempiński Franciszek    UKS Azymut Pabianice E7103559   7202778  10.00          R:2007
 12    100 Olejnik Tomasz           UKS GOK Galewice     E7304334   2048155  11.00          R:2007
 13    401 Pachucki Tymoteusz       BKS Wataha Warszawa  W1104395   1424638  12.00         
 14    245 Ludwin Jakub             KS Kościelec Chrzanó K4803610   2801069  13.00          R:2007
 15    120 Droń Wiktor              UMKS Kwidzyn         G0303764   2103949  14.00          R:2007
 16    254 Bekier Daniel            UKS Azymut Siedliska L0104357    430910  15.00          R:2007
 17    111 Słomczyński Filip        UKS Orientuś Łódź    E7503765    887243  16.00          R:2007
 18    284 Kipka Mateusz            UKS Lotna Zdzieszowi O27         339332  17.00         
 19    130 Perfikowski Paweł        UMKS Kwidzyn         G0303568   1413980  18.00          R:2007
 20    363 Murawski Rafał           HKS Azymut Mochy     P5803578   2121111  19.00          R:2007
 21    169 Chachurski Mieszko       UNTS Warszawa        W8704193   8291207  20.00          R:2007
 22    221 Tarnowski Przemysław     WKS Wawel Kraków     K3003939   2016946  21.00          R:2007
 23    243 Klakla Kacper            KS Kościelec Chrzanó K4803608   2801056  22.00          R:2007
 24    107 Marcjanek Filip          UKS Orientuś Łódź    E7503766    505004  23.00          R:2007
 25    190 Zieliński Tomasz         Indywidualnie        IND03701   2067836  24.00          R:2007
 26    282 Dammfeld Adam            UKS Lotna Zdzieszowi O27         418712  25.00         
 27    377 Lis Antoni               UKS Azymut Dębów     R22        2015836  26.00          R:2007
 28    131 Pękal Mikołaj            UMKS Kwidzyn         G0303569   2103954  27.00          R:2007
 29    321 Król Jan                 UKS Arkady Raszków   P3504030   2016202  28.00          R:2007
 30    447 Gradek Mateusz           UKS Traper Złocienie Z0603542   8650895  29.00          R:2007
 31     91 Wiśniewski Jakub         UKS Azymut Pabianice E7103879   7662202  30.00          R:2007
 32     99 Narożny Kacper           UKS GOK Galewice     E7304119   2086637  31.00          R:2007
 33    400 Olejnik Mikołaj          BKS Wataha Warszawa  W1104092   1986003  32.00          R:2007
 34    240 Chodlewski Antoni        KS Kościelec Chrzanó K4803602   2801057  33.00          R:2008
 35    285 Konopka Tomasz           UKS Lotna Zdzieszowi O27         339281  34.00         
 36    132 Rygielski Wiktor         UMKS Kwidzyn         G0303570   2103943  35.00          R:2007
 37    371 Wyrwa Tobiasz            HKS Azymut Mochy     P5803865   1424635  36.00          R:2007
 38    261 Pióro Dawid              UKS Azymut Siedliska L01         430941  37.00          R:2007
 39    429 Świtała Michał           UNTS Warszawa        W87                 38.00          R:2007
 40    108 Młynarczyk Maksymilian   UKS Orientuś Łódź    E7503711   7070923  39.00          R:2007
 
Lista startowa wg kategorii: M12         1.8km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    468 nn                       UKS Azymut 45 Gdynia G17                 45.00         
  2    168 Bultrowicz Tymoteusz     Indywidualnie        IND        2067833  46.00          R:2006
  3    370 Szlafka Mikołaj          HKS Azymut Mochy     P5804289   2127761  47.00          R:2006
  4    337 Wdowczyk Paweł           UKS Arkady Raszków   P3504036    553472  48.00          R:2006
  5     88 Sztranek Maciej          UKS Azymut Pabianice E7103562   2043890  49.00          R:2006
  6     38 Jurczak Miłosz           MKS Paulinum Jelenia D9303867   2099923  50.00          R:2006
  7    158 Stefaniak Robert         UKS Azymut 45 Gdynia G17         887217  51.00          R:2006
  8    222 Truty Jonasz             WKS Wawel Kraków     K30        2074453  52.00          R:2007
  9    402 Stopczyński Bartosz      BKS Wataha Warszawa  W1104093   1986001  53.00          R:2006
 10     21 Kurzyp Michał            MKS MOS Wrocław      D9103271   2057139  54.00          R:2006
 11    301 Łukaszyk Maksymilian     UKS Dąb Leszno       P0304236   1424642  55.00          R:2006
 12    383 Kloc Olaf                UKS Kometa Gliwice   S28        2033879  56.00          R:2006
 13    265 Wałczuk-Piech Wiktor     UKS Azymut Siedliska L0104358    430943  57.00          R:2006
 14    173 Kowalczyk Mateusz        MKS Metalowiec Łódź  E1704328    339335  58.00          R:2006
 15      8 Pachnik Jędrzej          UKS Orientpark.pl Iw D0203073   1396725  59.00          R:2006
 16     84 Skurznica Oskar          UKS Azymut Pabianice E7104174    887216  60.00          R:2006
 17    432 Kotkowiak Bartosz        KOS BnO Szczecin     Z0103664   9201343  61.00          R:2006
 18    408 Łącki Jakub              UKS OSiR Góra Kalwar W8103296   1419866  62.00          R:2006
 19    151 Ciechanowicz Mikołaj     UKS Azymut 45 Gdynia G1703941    886655  63.00          R:2006
 20    215 Pisarek Kordian          WKS Wawel Kraków     K3004263   2114851  64.00          R:2006
 21    398 Ładyko Bartłomiej        BKS Wataha Warszawa  W1104365   1986005  65.00          R:2006
 22     74 Łubisz Dominik           UKS Azymut Pabianice E71                 66.00         
 23    280 Burak Łukasz             UKS Lotna Zdzieszowi O27         339339  67.00         
 24    424 Gąsienica-Samek Adam     UNTS Warszawa        W8702573   1408267  68.00          R:2006
 25    117 Cepurdej Wladyslaw       UMKS Kwidzyn         G0304184    332535  69.00          R:2006
 26     53 Marszałek Alan           UKS Grom Sokolniki   E11        2048142  70.00          R:2006
 27    156 Kilichowski Kacper       UKS Azymut 45 Gdynia G1704126    887218  71.00          R:2006
 28    454 Grzegorczyk Borys        WKS Wawel Kraków     K30        2077837  72.00          R:2006
 29    256 Kardasz Jakub            UKS Azymut Siedliska L0104356    430911  73.00          R:2006
 30     55 Kroszczyński Michał      MKS Metalowiec Łódź  E1704383    418720  74.00          R:2006
 31      3 Dwojak Gracjan           UKS Orientpark.pl Iw D0204123   2016463  75.00          R:2006
 32    399 Maciejewski Bartłomiej   BKS Wataha Warszawa  W1103943   8092006  76.00          R:2006
 33     92 Wolski Igor              UKS Azymut Pabianice E7104107    887224  77.00          R:2006
 
Lista startowa wg kategorii: M13         2.3km    0m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1     97 Fronia Jakub             UKS GOK Galewice     E7304116   2048153  32.00          R:2005
  2     32 Ważny  Artur             MKS MOS Wrocław      D9104011   2016282  34.00          R:2005
  3    224 Wójcik Paweł             WKS Wawel Kraków     K3002991   1415144  35.00          R:2005
  4    246 Miśków Krzysztof         KS Kościelec Chrzanó K4804165    886343  36.00          R:2005
  5    319 Kawała Mateusz           UKS Arkady Raszków   P3504027    412264  37.00          R:2005
  6    414 Tywonek Jan              UKS OSiR Góra Kalwar W8103841    418964  38.00          R:2005
  7     48 Korek Kacper             UKS Grom Sokolniki   E1103837   2048147  39.00          R:2005
  8    315 Kaczocha Mikołaj         UKS Arkady Raszków   P3503860    553467  40.00          R:2005
  9    360 Mielcarek Krzysztof      HKS Azymut Mochy     P5804284   2127754  41.00          R:2005
 10    418 Antonowicz Jan           UNTS Warszawa        W8702385   8636188  42.00          R:2005
 11    185 Wąsiewicz Jerzy          Team 360 stopni Wars W0804079   8050202  43.00          R:2005
 12    262 Rabiega Kamil            UKS Azymut Siedliska L0104355    430905  44.00          R:2005
 13    332 Szczęsny Michał          UKS Arkady Raszków   P3503863   2016195  45.00          R:2005
 14    206 Leśniak Jan              WKS Wawel Kraków     K3004066   2114868  46.00          R:2005
 15    350 Górniaczyk Michał        HKS Azymut Mochy     P5803910   2127752  47.00          R:2005
 16     46 Hryciuk Mikołaj          UKS Grom Sokolniki   E1103836   2086649  48.00          R:2005
 17    118 Chmielowski Bartosz      UMKS Kwidzyn         G0303918   1419855  49.00          R:2005
 18     83 Sieroń Karol             UKS Azymut Pabianice E71         887235  50.00          R:2005
 19    238 Jarząbski Bartłomiej     UKS Orlik Rajbrot    K35        1420643  51.00          R:2005
 20    440 Pawłowski Leon           KOS BnO Szczecin     Z0103451   9201348  52.00          R:2005
 21     62 Jabłoński Piotr          MUKS Junior Ochędzyn E70        2048183  53.00          R:2005
 22    144 Modzelewski Mikołaj      UKS Siódemka Rumia   G14         219179  54.00          R:2005
 23    207 Leśniak Tomasz           WKS Wawel Kraków     K3004067   2114869  55.00          R:2005
 24    322 Kurczaba Tomasz          UKS Arkady Raszków   P35         338249  56.00          R:2005
 25    227 Żesławski Jakub          WKS Wawel Kraków     K3003201   9119779  57.00          R:2005
 26    324 Nowacki Szymon           UKS Arkady Raszków   P3504031   2016193  58.00          R:2005
 27    417 Wasilewski Mikołaj       UKS OSiR Góra Kalwar W8102779    338300  59.00          R:2005
 28    199 Bublik Piotr             WKS Wawel Kraków     K3004018   2114854  60.00          R:2005
 29    338 Włodarczyk Robert        UKS Arkady Raszków   P3504037    412267  61.00          R:2005
 30     49 Kozłowski Jakub          UKS Grom Sokolniki   E11        2048148  62.00          R:2005
 31    326 Obsadny Paweł            UKS Arkady Raszków   P3503861   2016207  63.00          R:2005
 32    379 Borawski Dominik         UKS Kometa Gliwice   S2804059   2026149  64.00          R:2005
 33     27 Skurak Adrian            MKS MOS Wrocław      D9104007   2016294  65.00          R:2005
 34    436 Kwiatkowski Olaf         KOS BnO Szczecin     Z0103968   2050609  66.00          R:2005
 35    297 Dembiński Patryk         UKS Dąb Leszno       P0304246   2115750  67.00          R:2005
 36    381 Jadczyk Mikołaj          UKS Kometa Gliwice   S2804060   2033871  68.00          R:2005
 37    404 Dąbrowski Karol          UKS OSiR Góra Kalwar W8103907    435250  69.00          R:2005
 38    105 Lisiak Adam              UKS Orientuś Łódź    E7503049   7200171  70.00          R:2005
 39    387 Marszałek Patryk         UKS Kometa Gliwice   S2803823   2032319  71.00          R:2005
 40    409 Majowski Jan             UKS OSiR Góra Kalwar W8103502   1419864  72.00          R:2005
 41    342 Cupryś Amadeusz          HKS Azymut Mochy     P5802897   7300456  73.00          R:2005
 42    410 Podworski Kacper         UKS OSiR Góra Kalwar W8102780   1419863  74.00          R:2005
 
Lista startowa wg kategorii: M14         2.5km    0m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    327 Oczkowski Kacper         UKS Arkady Raszków   P3503862   2016197  74.00          R:2004
  2    341 Brożyński Oliwier        HKS Azymut Mochy     P5802380   2801129  75.00          R:2004
  3    390 Skowron Wojciech         UKS Kometa Gliwice   S2803719   2035288  76.00          R:2004
  4     41 Tomalak Jakub            MKS Paulinum Jelenia D9303869     54094  77.00          R:2005
  5    443 Vlasiuk Yaroslav         KOS BnO Szczecin     Z0103674   9201346  78.00          R:2004
  6    133 Soliwoda Mateusz         UMKS Kwidzyn         G0302880   2087498  79.00          R:2004
  7     42 Zierałka Paweł           MKS Paulinum Jelenia D9303105   4402255  80.00          R:2005
  8    373 Curzytek Krystian        UKS Azymut Dębów     R2203844    886652  81.00          R:2004
  9     66 Małecki Marcel           MUKS Junior Ochędzyn E7003086   2048145  82.00          R:2004
 10    413 Sobiepanek Maksymilian   UKS OSiR Góra Kalwar W8103759    338294  83.00          R:2004
 11    423 Drosik Oskar             UNTS Warszawa        W8703427            84.00          R:2004
 12     40 Staszak Tomasz           MKS Paulinum Jelenia D9303727   2103953  85.00          R:2004
 13    372 Curzytek Kacper          UKS Azymut Dębów     R2203843    886651  86.00          R:2004
 14     39 Królikowski Dominik      MKS Paulinum Jelenia D93        4402252  87.00          R:2004
 15    378 Wołowiec Daniel          UKS Azymut Dębów     R2203483   2016488  88.00          R:2004
 16    178 Reck Mateusz             UKS Reflex Rybnik    S5103981    886623  89.00          R:2004
 17    391 Szabat Szymon            UKS Kometa Gliwice   S2803469   2021375  90.00          R:2004
 18     59 Ertel Jacek              MUKS Junior Ochędzyn E70        2086235  91.00          R:2004
 19    463 Błachut Roch             Team 360 stopni Wars W0802681   1409330  92.00          R:2004
 20    135 Wilk Wiktor              UMKS Kwidzyn         G0303362   1413972  93.00          R:2004
 21    228 Żesławski Mateusz        WKS Wawel Kraków     K3003200   9119229  94.00          R:2004
 22     51 Malik Patryk             UKS Grom Sokolniki   E1104109   2048197  95.00          R:2004
 23    182 Ślusarczyk Piotr         LKS Górzanka Nawojow K0103853    428775  96.00          R:2004
 24    250 Trębacz Antoni           KS Kościelec Chrzanó K4802871   2801068  97.00          R:2004
 25    430 Wołek Stanisław          UNTS Warszawa        W8703557   1414199  98.00          R:2004
 26    433 Kotkowiak Piotr          KOS BnO Szczecin     Z0103665   9201342  99.00          R:2004
 27    452 Udycz Jonasz             UKS Traper Złocienie Z0603319   9202030 100.00          R:2004
 28    128 Muller Wiktor            UMKS Kwidzyn         G0302578   1419859 101.00          R:2004
 29    431 Czyński Miłosz           KOS BnO Szczecin     Z0103443   9201349 102.00          R:2004
 
Lista startowa wg kategorii: OPEN        3.2km    0m 24k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1     12 Banasiak Marcin          MKS MOS Wrocław      D91        9991973 117.00          R:1973
  2    106 Lisiak Paweł             UKS Orientuś Łódź    E7503251    887249 117.30          R:1974
  3    323 Niezgódka Dominika       UKS Arkady Raszków   P3502504   2016199 118.00          R:2001
  4     75 Kłos Józef               UKS Azymut Pabianice E7100682    346001 118.30          R:1963
  5     36 Dutkiewicz Damian        MKS Paulinum Jelenia D93        9101296 119.00         
  6    460 Ciupa Marcin             UKS Orientuś Łódź    E75         886660 119.30         
  7    395 Dolińska Zuzanna         BKS Wataha Warszawa  W11        7060403 120.00         
  8     81 Płóciennik Konrad        UKS Azymut Pabianice E71        8260500 120.30         
  9    336 Uciechowski Bogdan       UKS Arkady Raszków   P35        2016201 121.30          R:1968
 10     93 Zając Dawid              UKS Azymut Pabianice E71        7205969 122.00         
 11    427 Mianowski Rafał          UNTS Warszawa        W8702068    886687 122.30          R:1973
 12    457 Chachurska Magdalena     KU AZS WAT Warszawa  W89          64950 123.00          R:1978
 13    109 Młynarczyk Piotr         UKS Orientuś Łódź    E7503294   7150264 123.30          R:1964
 14    366 Nowak Barbara            HKS Azymut Mochy     P5801222    997889 124.00          R:1970
 15    187 Wąsiewicz Piotr          Team 360 stopni Wars W0804081   1418717 124.30          R:1970
 16    146 Porzycz Janusz           UKS Siódemka Rumia   G1400232   9101165 125.00          R:1973
 17    166 Bultrowicz Agnieszka     Indywidualnie        IND00944   2067841 125.30          R:1977
 18    441 Sadzikowski Andrzej      KOS BnO Szczecin     Z0103672   2090698 126.00          R:1971
 19     87 Sztranek Jan             UKS Azymut Pabianice E7102653   1407621 126.30          R:2003
 20    340 Ziętek Aleksandra        UKS Arkady Raszków   P3503055   2016210 127.00          R:2003
 21    461 Słomczyński Robert       UKS Orientuś Łódź    E75        7200167 127.30         
 22    396 Doliński Grzegorz        BKS Wataha Warszawa  W11        1972059 128.00         
 23     72 Gąsiorowski Adam         UKS Azymut Pabianice E7103558   1260703 128.30          R:1989
 24    220 Słońska Bogusława        WKS Wawel Kraków     K3003655   1414200 129.00          R:1976
 25    181 Śliwczyńska Ilona        Team 360 stopni Wars W08        7121278 129.30         
 26     71 Biniecka Małgorzata      UKS Azymut Pabianice E7100339    505002 130.00          R:1987
 27    161 Pudełek Paweł            LKS Górzanka Nawojow K01        2127778 130.30         
 28    316 Kaczocha Szymon          UKS Arkady Raszków   P3503063   2016191 131.00          R:2003
 29    459 Ziółkiewicz Krzysztof    UKS Orientuś Łódź    E75         887247 131.30         
 30     76 Konc Katarzyna           UKS Azymut Pabianice E7102953   7204651 132.00          R:1975
 31    456 Chachurski Ryszard       KU AZS WAT Warszawa  W8900065   1963012 132.30          R:1963
 32    458 Nowak Paweł              UKS Orientuś Łódź    E75         887248 133.00         
 33    347 Golinowski Paweł         HKS Azymut Mochy     P5802892   7200181 133.30          R:1979
 34    397 Galicz Karol             BKS Wataha Warszawa  W1101853   7771986 134.00          R:1986
 35    328 Pluta Aleksandra         UKS Arkady Raszków   P3502507   9102674 134.30          R:2003
 36    186 Wąsiewicz Marzena        Team 360 stopni Wars W0804080   1418713 135.00          R:1970
 37    140 Konkol-Klimczak Wioletta UKS Siódemka Rumia   G1401990    502207 135.30          R:1980
 38    200 Bugaj Teresa             WKS Wawel Kraków     K3003313   2114867 136.00          R:1968
 39    465 Błachut Igor             Team 360 stopni Wars W0802679   7202770 136.30          R:1973
 40    467 Górnicka-Antonowicz Anna Indywidualnie        IND00091   8240668 137.00          R:1968
 41    469 Lisiak Elżbieta          UKS Orientuś Łódź    E75                137.30         
 42    470 Ciećwierz Sławomir       UKS Azymut 45 Gdynia G17         886667 138.00         
 43    471 Patejko Przemysław       KS Spójnia Warszawa  W8000530           138.30          R:1982