Strona: [1][2][3]

Zdjęcia organizatora zawodów!

07 Czerwca 2018

Zapraszamy do zakładki "Galeria" gdzie przygotowaliśmy dużą porcję zdjęć z zawodów, ze wszystkich biegów i ceremonii zakończenia!

Zawody zakończone, klasyfikacja drużynowa, pierwsze zdjęcia

04 Czerwca 2018

Zmagania w Pucharze Najmłodszych 2018 zakończone!

Dziękujemy wszystkim drużynom za udział w zawodach,gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim zawodnikom prawdziwie sportowej rywalizacji! Mamy nadzieje, że zabierzecie do swoich klubów wiele pozytywnych wrażeń.

W klasyfikacji drużynowej zwyciężyli:

I MIEJSCE- WKS Wawel Kraków

II MIEJSCE- UMKS Kwidzyn

III MIEJSCE- HKS Azymut Mochy

Pełna klasyfikacja drużynowa dostępna w zakładce "WYNIKI"

Zapraszamy do zakładki "Galeria", gdzie zamieściliśmy też linki do zdjęć zrobionych przez lokalne media-Ilustrowany Tygodnik Powiatowy i Gazete "Łącznik". Nasze zdjęcia postaramy się zamieścić najszybciej jak to możliwe!

Wyniki biegu sztafetowego

03 Czerwca 2018

W zakładce "wyniki" znajdują się wyniki biegu sztafetowego

Wyniki - bieg klasyczny

02 Czerwca 2018

Wyniki w biegu klasycznym mogą być opóźnione z powodu słabego zasięgu internetu. Jednak będziemy robić co w naszej mocy, aby były aktualizowane co ok 10-20 min.

Wyniki i międzyczasy - sprint

01 Czerwca 2018

Wyniki i międzyczasy już dostępne. Klasyfikcja drużynowa po pierwszym etapie będzie dostępna wieczorem.

Strona: [1][2][3]
Powiat Wieruszowski